Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Κ εγώ το βλέπω προς το θετικό. Μήπως να πάρεις αυτό με τον Σταύρο? Είναι πιο ξεκάθαρο. Ή το ηλεκτρονικό που γράφει .. 

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

Χωρις περιδεση


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 372
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Christy32 είπε:

@Family4, τωρα δεν το πιστευεις και ειναι λογικο αλλα οσο προχωρας θα φτιαχνει κ η ψυχολογια σου. Ολα θα πανε καλα, να εχεις πιστη.

Christy32 έχεις δίκιο είναι η αρχή μου ακόμα ισως γι αυτό....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Family4, ολες οι κοπελες εδω εχουμε το ιδιο προβλημα και ολες προχωραμε καλα. Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου, να παιρνει θαρρος η μια απ την αλλη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki00 είπε:

Κορίτσια πως είστε ;; Εγώ σήμερα νιώθω πολυυυ βαριά , ένα φούσκωμα στο στομάχι μια εξάντληση και όλο νυστάζω..... 

Είναι και ο καιρός που αλλάζει τόσο απότομα!! Ολοι νυσταζουν γυρω μου!! 

Καλά είμαι εγώ, μου πέρασαν οι πόνοι της Παρασκευής αλλα σημερα παρατήρησα κάποια άσπρα σημαδια στα ουρα, κάτι σαν αφρό ή νιφάδες.  Δεν παίρνω κολπικα utrogestan για να ναι από κει, δεν έχω φαγούρα ή κάψιμο. Η γενική ούρων βγήκε καλη πριν 2 βδομάδες.

4 ώρες πρίν, Family4 είπε:

Christy32  σε ευχαριστώ πολυ για το καλωσόρισμα τι περνάμε βρε κοριτσια δεν μπορω να το πιστεψω.....η ξεκουραση ειναι στανταρ  με την ψυχολογία έχω ένα θεματάκι....Που βέβαια θα μου πεις ειναι το Α κ το ω ....

Ας ελπίσουμε να είμαστε τελειομηνες και να είναι γερά τα παιδακια μας και εμεις....

Τι να πω....

Κουράγιο! Είναι το πρώτο σοκ! Ειδικά που είχες μια ήδη τελειομηνη εγκυμοσυνη! Συμβαίνει όμως και είναι συχνό.Το άγχος κάνει κακο στον τράχηλο αλλα και γενικά. Ολα θα πάνε καλά. Θα περάσει ο καιρός και θα μπεις στον μήνα Σου! Πότε έχεις ΠΗΤ; Λογικά τον Μάρτιο όπως εγω! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Polly1 είπε:

Είναι και ο καιρός που αλλάζει τόσο απότομα!! Ολοι νυσταζουν γυρω μου!! 

Καλά είμαι εγώ, μου πέρασαν οι πόνοι της Παρασκευής αλλα σημερα παρατήρησα κάποια άσπρα σημαδια στα ουρα, κάτι σαν αφρό ή νιφάδες.  Δεν παίρνω κολπικα utrogestan για να ναι από κει, δεν έχω φαγούρα ή κάψιμο. Η γενική ούρων βγήκε καλη πριν 2 βδομάδες.

Κουράγιο! Είναι το πρώτο σοκ! Ειδικά που είχες μια ήδη τελειομηνη εγκυμοσυνη! Συμβαίνει όμως και είναι συχνό.Το άγχος κάνει κακο στον τράχηλο αλλα και γενικά. Ολα θα πάνε καλά. Θα περάσει ο καιρός και θα μπεις στον μήνα Σου! Πότε έχεις ΠΗΤ; Λογικά τον Μάρτιο όπως εγω! 

Μήπως έπαιρνες παλαιότερα ;; Γιατί κάνουν μερες να φύγουν τα κολπικά υπόθετο ;;; Η παίρνεις κάτι άλλο κολπικά ;; Μίλησες με τον γιατρό σου ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki00 είπε:

Μήπως έπαιρνες παλαιότερα ;; Γιατί κάνουν μερες να φύγουν τα κολπικά υπόθετο ;;; Η παίρνεις κάτι άλλο κολπικά ;; Μίλησες με τον γιατρό σου ;

Έπαιρνα στις πρώτες βδομάδες της εγκυμοσύνης! Δεν παίρνω κατι κολπικα. Θα το παρακολουθήσω, θα του το πω, έχω κλείσει ήδη ραντεβού το Σαββατο.Πινω πιο πολύ νερό σημερα και βλέπω ότι από το πρωί έχω δει μόνο μια "νιφαδα" ως τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριιιιτσια μου! Καλααααα ειμαι δοξα το Θεο. Με πεθαινει το στομαχι μου ομως, μετα το μεσημεριανο δεν μπορω να ξανα φαω. Παρασκευη θα παω και εγω στον γιατρο. Για να δουμε ..... Αα κ εχω κ εγω αφρο στα ουρα αλλα δεν ειχα ανησυχησει, τωρα που το ειπε η polly θα το αναφερω στον γιατρο .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Christy32 είπε:

Κοριιιιτσια μου! Καλααααα ειμαι δοξα το Θεο. Με πεθαινει το στομαχι μου ομως, μετα το μεσημεριανο δεν μπορω να ξανα φαω. Παρασκευη θα παω και εγω στον γιατρο. Για να δουμε ..... Αα κ εχω κ εγω αφρο στα ουρα αλλα δεν ειχα ανησυχησει, τωρα που το ειπε η polly θα το αναφερω στον γιατρο .

Christy το παρατηρείς καιρό τωρα; Εσύ παίρνεις ομως utrogestan κολπικα, οπότε μπορεί να οφείλεται εκει. Για να δούμε τι θα μας πουν. Κι εγώ Παρασκευή θα τον πάρω τηλ για να κλείσω ραντεβου το Σαββατο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες! Ναι @Polly1 παιρνω κολπικα outro, ισως ευθυνεται αυτο. Το εχω παρατηρησει μια βδομαδα τωρα, αλλα δεν ειναι καθημερινα ουτε καθε φορα. Θεωρησα οτι ισως φταιει καποια τροφη. Θα ρωτησω ομως. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Christy32 είπε:

Καλημερα σε ολες! Ναι @Polly1 παιρνω κολπικα outro, ισως ευθυνεται αυτο. Το εχω παρατηρησει μια βδομαδα τωρα, αλλα δεν ειναι καθημερινα ουτε καθε φορα. Θεωρησα οτι ισως φταιει καποια τροφη. Θα ρωτησω ομως. 

Εγώ τα έχω κάθε φορά που πάω για τσίσα μου, και στο εσώρουχο μου έχω τέτοιες εκκρίσεις λόγω ultrogestan μου είπε ο γιατρός.... την πρώτη φορά που είχα πάει ενώ είχα ξεκινήσει να τα παίρνω κολπικά μου λέει έχει μύκητες εγώ;;; Του λέω ... ναι έχεις πάρα πολλά άσπρα υγρά.... μα παίρνω κολπικά τα ultrogestan kai μου είπε είναι από αυτά και οι εκκρίσεις και τα άσπρα στα ούρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Είναι και ο καιρός που αλλάζει τόσο απότομα!! Ολοι νυσταζουν γυρω μου!! 

Καλά είμαι εγώ, μου πέρασαν οι πόνοι της Παρασκευής αλλα σημερα παρατήρησα κάποια άσπρα σημαδια στα ουρα, κάτι σαν αφρό ή νιφάδες.  Δεν παίρνω κολπικα utrogestan για να ναι από κει, δεν έχω φαγούρα ή κάψιμο. Η γενική ούρων βγήκε καλη πριν 2 βδομάδες.

Κουράγιο! Είναι το πρώτο σοκ! Ειδικά που είχες μια ήδη τελειομηνη εγκυμοσυνη! Συμβαίνει όμως και είναι συχνό.Το άγχος κάνει κακο στον τράχηλο αλλα και γενικά. Ολα θα πάνε καλά. Θα περάσει ο καιρός και θα μπεις στον μήνα Σου! Πότε έχεις ΠΗΤ; Λογικά τον Μάρτιο όπως εγω! 

Έχεις απόλυτο δίκιο όπως τα λες είναι...

Πητ έχω έως 23/3/20 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Christy32 είπε:

Και εγω @Sofaki00 στη ιδια φαση ειμαι, χαλια τα εσωρουχα. Καποιες βαζουν σερβιετακι αλλα εγω δεν το αντεχω.. σμρ εχω πονοκεφαλο..

Με σερβιέτες είμαι.... εκει που είπα έμεινα έγκυος τις γλύτωσα...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...