Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εξωσωματική σε φυσικό κύκλο ή σε φυσικό τροποποιημένο


Recommended Posts

Just now, di.hoyf είπε:

Έχεις κάνει προεμφυτευτικους κλπ εγώ αναρωτιέμαι μήπως έχω κάποιο κληρονομικό νόσημα κάτι δεν ξέρω πια

Όχι είδα γενετιστές και με καθαρό καρυωτυπο δικό μου και του άντρα μου και έχοντας εξετασμςνα δύο εμβρια ένα τρισωμια 13 και ένα τετρασωμια θεωρήθηκαν τυχαία γεγονότα και δεν θα ήξεραν τι να ψάξουν μου είπαν.Η αλήθεια είναι ότι στην οικογένεια τουλάχιστον 3-4 γενιές που γνωρίζω θέμα δεν υπήρξε σε κανένα.Τοβςψαξα πολύ και να σου πω την αλήθεια ακόμα και σήμερα δεν ξέρω αν θα το έκανα μη ψάχνοντας κάτι στοχευμενΟ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια πόσο σας κοστίζει η ωοληψια στον φυσικό κύκλο;;;;

Το πιο φτηνο που διαβασα εδω σε μεγαλο κεντρο 350 χωρις ναρκωση.Εγω εδινα 500 αλλου ,σε αλλο μεγαλο κεντρο,συν εξτρα καταψυξη.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nephelie είπε:

Τι;;; Τρελά λεφτα! 350 δινω και μετα αφαιρουνται απο την ετ κιολας μεχρι 4 κυκλους,καταψυξη δωρεαν

Τι έχω διαβάσει νεφέλη μου σε άλλο ποστ αυτό που γράφεις.

Κι αν δηλ δεν γονιμοποιηθεί το ωάριο πάλι πληρώνουμε σωστά;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τι έχω διαβάσει νεφέλη μου σε άλλο ποστ αυτό που γράφεις.

Κι αν δηλ δεν γονιμοποιηθεί το ωάριο πάλι πληρώνουμε σωστά;

150 τοτε ,για τα εξοδα της κλινικης λεει

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Νορμαλ τιμή!

Οχι αν δε γονιμοποιηθεί αν δε βρεθεί ωάριο είναι άδειο δηλ το ωοθηλάκιο ή είναι ακατάλληλο τελείως και δε γίνει καν προσπάθεια γονιμοποίησης...τουλάχιστον σε μας στο Γεν έτσι το έκαναν...σε ποιο κέντρο ήσουν ως τώρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου καλημέρα! Είχα υπέρηχο σμρ 9η μέρα. Πάμε καλά έχω 3 ωοθυλακια 15.5, 14 και 12. Συνεχίζω puregon 75 μονάδες & πρόσθεσε και cetrotide. Την Δευτέρα θα κάνω Ε2 και prg και λογικα το ίδιο βράδυ ovitrelle.

Ιδανικά θα θέλαμε να γονιμοποιηθουν τα 2. Για να δούμε!

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ειμαι στο ξεκινημα να κανω φυσικο κυκλο και και την δευτερα αξιολογηση εμενα μπορει να μην μου βρουν με την πρωτη ωαριο;  κανουν παντα στον φυσικο πολλες ωολιψιες;και αν ναι ειναι μεγαλο το κοστος;

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alexveli είπε:

Καλησπέρα. Ειμαι στο ξεκινημα να κανω φυσικο κυκλο και και την δευτερα αξιολογηση εμενα μπορει να μην μου βρουν με την πρωτη ωαριο;  κανουν παντα στον φυσικο πολλες ωολιψιες;και αν ναι ειναι μεγαλο το κοστος;

 

Καλησπέρα! Για το κόστος δεν ξέρω να σου πω δεν έχω πληρώσει ακόμα τον γιατρό. Είσαι Αθήνα ; Εγω όχι. Εξαρτάται η ηλικία αλλά απ όσο γνωρίζω ίσως να μην είναι όλοι οι κύκλοι καλοί. Δηλ να μην δώσει καλό ωάριο. Είναι χρονοβόρα διαδικασία κ απαιτεί μεγάλη υπομονή.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...