Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ !!! Εφηβικά-ανδρικά-γυναικεία, αποστολή πανελλαδικά !


Recommended Posts

1. Βαμβακερή μπλουζίτσα RESORT, No S/M (έχει ελαστικότητα), 1,5 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

uKLxBA.jpg

bRgdi0.jpg

pEEG5b.jpg

4FSF8p.jpg

2. Μπλουζάκι – μπουστάκι Νο S (δεν είναι πολύ κοντό), μήκος 47 cm, από μασχάλη σε μασχάλη 38 cm, 0,50 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

4FtauR.jpg

BtHMRy.jpg

mDueWO.jpg

yjg6Dx.jpg

3. Ζακετάκι βελουτέ κοντό BURBERRY (εννοείται αυθεντικό !), με ελαφριά επένδυση καπιτονέ από μέσα, μανίκι ¾, Νο Μ, μήκος 44 cm, από μασχάλη σε μασχάλη 52 cm, μήκος ώμου και μανικιού μαζί (21+37) 58 cm, είναι κατάμαυρη, χωρίς καθόλου ασπρίλες αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα να βγάλω καλύτερες φωτογραφίες – λόγω φλας, 10 ευρώ

U8a5Ex.jpg

f3WuQH.jpg

aKH21W.jpg

w7FYBN.jpg

dvfg4V.jpg

uinKvE.jpg

4xJiKB.jpg

4. Ιδιαίτερη βαμβακερή ζακετούλα, μεσάτη, σε στυλ σακάκι (95% cotton – 5% elastane), SAVAGE CULTURE, No S, σε στυλ patchwork, 4 ευρώ

F5x50h.jpg

XcfCwO.jpg

g4DvDz.jpg

AYkGTA.jpg

Fegdeq.jpg

ayNn4p.jpg

ajvHfB.jpg

5. Αέρινη ασύμμετρη μπλούζα patchwork, με φόδρα από μέσα για να μην «διαφανίζει», Νο S/M, από μασχάλη σε μασχάλη 41 cm, 0,50 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

H6m5EK.jpg

qca497.jpg

GWqUUi.jpg

hmihZ2.jpg

Jwvuec.jpg

XZ8yJe.jpg

6. Εξαιρετική, ιδιαίτερη μπλουζίτσα LUSSILE, No M, σταθερό ύφασμα (51% rayon - 49% silk rayon), από μασχάλη σε μασχάλη 45 cm, με «κρυφό» φερμουάρ στην πλάτη, φοριέται από πρωί μέχρι βράδυ, 0,50 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

k2bPi8.jpg

0Agxxa.jpg

yylt5n.jpg

RwxpeY.jpg

fmNWQf.jpg

7. Ζακετούλα – καζάκα ιταλικής ραφής, πολύ «μαλακή», Νο L-XL (5), 50% Acrylic – 30% Wool – 20% Mohair, 1 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

69tmDX.jpg

CioNWd.jpg

w4QUc6.jpg

MOV61h.jpg

Fb6MVh.jpg

yD9OJO.jpg

3c0A1y.jpg

(καφέ "απαλό" είναι το χρώμα)

8. Ιδιαίτερο τζην παντελονάκι Miss Bonbon, σε ίσια γραμμή, No S (F 36), περιφέρεια μέσης 68 cm, μήκος από καβάλο 82 cm, έχει ένα μικρό ξήλωμα πάνω στη μέση, όπως φαίνεται και στις φωτό, που μπορεί να ραφτεί όμως, κάνει και για έφηβες κοπέλες, 0,50 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

3QZ8sX.jpg

qTbhcD.jpg

PTpFsW.jpg

ORrVkp.jpg

n2KhS8.jpg

4Tusot.jpg

1NDybn.jpg

DsLDaI.jpg

sAZBxw.jpg

9. Ζεστό πουλοβεράκι ζιβάγκο EDWIN, No S, 1 ευρώ - Απίθανη ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !!!

PEScix.jpg

lBZ0Iu.jpg

4xRsKM.jpg

rgpfCO.jpg

j9CTmt.jpg

10. Βαμβακερή ζακετούλα BERSKA, γράφει Μ αλλά είναι SMALL, 0,50 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

FQap5Z.jpg

2zv1Ts.jpg

0S5MQ2.jpg

1BkGhS.jpg

i01Cu8.jpg

11. Πανέμορφη μπλουζίτσα EVE KAY, με το καρτελάκι της, Νο 2, στο στήθος έχει φόδρα και δεν διαφανίζει καθόλου, από μασχάλη σε μασχάλη 41 cm, μήκος από τη μασχάλη και κάτω 36 cm (δεν είναι κοντή), μου την έκαναν δώρο αλλά δυστυχώς μου είναι ελαφρώς στενή στο στήθος, (τιμή αγοράς 39,90, είναι σβησμένη με μαρκαδόρο λόγω δώρου, αλλά φαίνεται ….), 6,5 ευρώ - Απίθανη ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !!!

e4Nv5r.jpg

okAtWE.jpg

fkDovV.jpg

N2lO9V.jpg

83oPk3.jpg

NgAnYa.jpg

w8iMtB.jpg

1KVpsr.jpg

http://www.evekay.gr/EveKay

http://www.beyou.com.gr/eve-kay-wrap-top

12. Καλτσοδέτες αφόρετες ΟSE Autoreggente, 15 den, Νο 2, με δαντέλα σιλικόνης για σταθερότητα, χρώμα Vison, 1 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

3VwA5F.jpg

L7dCRn.jpg

ecByEf.jpg

1gPzaI.jpg

sBmDrH.jpg

TJCk1m.jpg

djvzx3.jpg

13. Μαύρο leggings της VEVUS VICTORIA, με πολύ όμορφο τελείωμα, Νο S/M, ολοκαίνουργιο, 2,5 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !!!

4xfezf.jpg

8DgGSg.jpg

hgwiZA.jpg

Cg2eUU.jpg

f5YL2X.jpg

l2URgh.jpg

14. Kαινούργιο σουτιέν Miss TRIUMPH (Miss Triumph WDP), No 70C (EU) β 85C (F), με αποσπώμενες τιράντες, 9 ευρώ

rKFFvX.jpg

FrcLpT.jpg

BXefcl.jpg

uzC9Fv.jpg

SylAU1.jpg

4tqzuc.jpg

sbDJF4.jpg

http://www.fashioncity.gr/product/%C...%B6-29157.html

15. Μάλλινη φουστίτσα φοδραρισμένη με πολύ όμορφη εφαρμογή, Νο S, περιφέρεια μέσης 62 cm, μήκος 42 cm, 1 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !!!

INoz0L.jpg

R4MVNn.jpg

4qvt3D.jpg

gykVBg.jpg

OZaCow.jpg

16. Γιλέκο STRADIVARIUS, No S, καινούργιο με το καρτελάκι του, 3,5 ευρώ

iSe2YJ.jpg

a3XK3R.jpg

8jwvsh.jpg

17. Πουκαμίσα μακριά RUILAIOU, NoXXL, από μασχάλη σε μασχάλη 60 cm, μήκος 81 cm, 2 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

G17Z6I.jpg

J0k7mQ.jpg

CjG1t1.jpg

NDaACd.jpg

q8W0AK.jpg

18. Μπουστάκι ZARA (Trafaluc), No S (Mex 26), με μπανέλες, ελαφρώς ελαστικό και κούμπωμα με φερμουάρ στο πλάι, 2,5 ευρώ  - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

fpWy2R.jpg

pkMl3r.jpg

SjsTre.jpg

CXP4nM.jpg

19. Ασύμμετρη μπλουζίτσα TALLY WEIJL, No XS (34), με τον ένα ώμο έξω, 1,5 ευρώ - Εξαιρετική Προσφορά :)!

AigHfU.jpg

T8dnKw.jpg

mSQEq2.jpg

3TAKTR.jpg

20. Λινό παντελόνι ψηλόμεσο, SKERTZO, No S, ίσια άνετη γραμμή, πολύ δροσερό, περιφέρεια μέσης 68 cm, μήκος από καβάλο 80 cm, 1,5 ευρώ - Απίθανη ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !!!

vmdNVJ.jpg

hrZpnm.jpg

41u25s.jpg

7kZaWv.jpg

sHgS9y.jpg

IObYit.jpg

21. Bαμβακερή μπλουζίτσα ADMIRAL, νούμερο S, 1-2 φορές φορεμένη, 2,5 ευρώ

pPVfZT.jpg

3NIpDD.jpg

h3Jl3U.jpg

614DD6.jpg

22. Παντελόνι σε ίσια στενή γραμμή, ελαφρώς ελαστικό, STRADIVARIUS, No 36 (USA 4), στο χρώμα "της άμμου" είναι, 63% cotton-34% polyester-3% elastane, μήκος από καβάλο 73 cm, μήκος από την μέση μέχρι τον καβάλο 21 cm, περιφέρεια μέσης 70 cm, 6 ευρώ

SxW60Y.jpg

7sbYuN.jpg

RLzwFb.jpg

b9tGr2.jpg

gaguDF.jpg

hcOBio.jpg

Ylkkgg.jpg

23. Βαμβακερή μπλουζίτσα GUESS No M, 2,5 ευρώ  - Απίθανη ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !!!

EEFOPi.jpg

lhxxyT.jpg

OefCeh.jpg

24. Καινούργια γυναικεία μπλούζα SUPERDRY Vintage, με το καρτελάκι, Νο S, (EU 38, UK 10), 12,5 ευρώ

NClMuD.jpg

0XELYw.jpg

UC90NM.jpg

YQXDah.jpg

9HjDHu.jpg

https://www.skroutz.gr/c/1578/Gynaikeia-T-shirts/sku/10184501

25. Μπλουζίτσα LIPSY, No S, 93% viscose – 7% elastan, «χάνει» πολύ στις φωτό, είναι κατάμαυρη χωρίς καθόλου «ασπράκια», 2 ευρώ - Απίθανη ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !!!

pg8aeo.jpg

y48BfE.jpg

fjadEl.jpg

gCKimm.jpg

QLMbeu.jpg

26. Πανέμορφο δροσερό πουκαμισάκι NANA BAILA, αγορασμένο από Παρίσι, Νο 3 γράφει αλλά είναι Medium, από μασχάλη σε μασχάλη 43 cm, ελαφρώς τσαλακωμένο το στυλ του, 3,5 ευρώ

K5MW7k.jpg

MwpIgg.jpg

IupovV.jpg


ZZs3es.jpg

27. Εξαιρετικό σετάκι με καπελάκι και κασκόλ-μαντήλι, MAD HAT, "σαν λεπτό βελούδο" είναι το ύφασμα, πολύ μαλακό, φοδραρισμένα και τα 2 από μέσα, μήκος κασκόλ 86 cm, καπέλο Νο 57, 9 ευρώ

L16Wj8.jpg

Jh21Nv.jpg

EvdhaY.jpg

RQIqic.jpg

dfCAvl.jpg

Ih5cbh.jpg

UxQXyC.jpg

6ZXRhK.jpg

28. Μποτάκια CONVERSE ALL STAR, No 36,5 (UK 4), γίνονται και "χαμηλά" με double face σχέδιο, φορεμένα 1-2 φορές, μήκος πάτου από μέσα 23,5 cm, μήκος πάτου από κάτω 25 cm, 13 ευρώ

W3KkDZ.jpg

YUP17N.jpg

byQxv9.jpg

o6iLkX.jpg

Y4EJjy.jpg

cs7Jgs.jpg

GiqF6n.jpg

sbZIPQ.jpg

ayEfi4.jpg

Zskqvw.jpg

MpvHu7.jpg

jXSRSj.jpg

i9xUHS.jpg

uRqaM8.jpg

3Se4Ae.jpg

29. Ζακέτα (χοντρό φούτερ) SUPERDRY, No XS, 11 ευρώ 

FjHFom.jpg


39FuC0.jpg


GeNijO.jpg


f7E5Zd.jpg


7CrKMF.jpg


nEGlXL.jpg


IANOde.jpg


3l0YVC.jpg

 

ΑΝΔΡΙΚΑ

30. Δερμάτινα ανδρικά γάντια, πολύ μαλακά, με λεπτή μάλλινη επένδυση από μέσα, μήκος 21,5 cm, φάρδος 11 cm στη μέση τους, 11,5 cm στο τέλος του καρπού, για «κανονικό» ανδρικό χέρι θα έλεγα, δεν ξέρω πώς να βοηθήσω καλύτερα στις μετρήσεις :?, 5 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :P !

HyUQcl.jpg

TBLv9l.jpg

6qfnzB.jpg

lcSkQU.jpg

31. Νημάτινο βαμβακερό πουλόβερ TIMBERLAND, No XL (άνετο, έχει και ελαστικότητα, θα έκανε άνετα και σε ΧΧL), φορεμένο 2-3 φορές, «χάνει» πολύ στις φωτό, είναι σκούρο μπλε χωρίς καμία «ασπρίλα», 6 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :) !

8PntS9.jpg

1Zku2V.jpg

tHcMxP.jpg

1HWm8c.jpg

olaHFS.jpg

6Fw0Rq.jpg

ITjWCb.jpg

32. Βαμβακερό παντελόνι BITSIANI SPORT, No 36, περιφέρεια μέσης 74 cm, μήκος από καβάλο 71 cm, 1,5 ευρώ - Eξαιρετική ΠΡΟΣΦΟΡΑ :-P !

rProDK.jpg

DtMSSl.jpg

ug7SYp.jpg

DRDkRp.jpg

X4s4mf.jpg

qxXvRG.jpg

gVALAl.jpg

(εκρού είναι το χρώμα του)

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΓΟΡΑ :) !

33. Λευκό πουκαμισάκι Νο S/M (πιο πολύ προς Μedium), από μασχάλη σε μασχάλη 45 cm, μήκος 58 cm, ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ με οποιαδήποτε αγορά :-P !

x14E5x.jpg

lpHfK1.jpg

5Y3r5w.jpg

EKgGwU.jpg

eLwBgM.jpg

LnX8Sv.jpg

34. Κάπρι παντελόνι POSITIVE, No S, με λάστιχο στη μέση, περιφέρεια μέσης χωρίς «τράβηγμα» στο λάστιχο 74 cm, μήκος από καβάλο 47 cm, έχει κάποια σημαδάκια όπως φαίνεται και στις φωτό που στην πραγματικότητα δεν είναι τόσο έντονα, ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ με οποιαδήποτε αγορά :-P !

lXio8A.jpg

Bqa3PW.jpg

SVZ0HD.jpg

BI7hG4.jpg

NIja4B.jpg

35. Βαμβακερή μπλουζίτσα FRENCH CONNECTION, No XS (άνετο, και για small κάνει), σε πολύ καλή κατάσταση (κατάμαυρη είναι χωρίς καθόλου "ασπρίλες"), μόνο που έχει κάτι τρυπούλες πίσω κάτω-κάτω όπως φαίνεται και στις φωτό, ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ με οποιαδήποτε αγορά :-P !

MBchoA.jpg

lYX18d.jpg

LBavu9.jpg

nezqGq.jpg

zyG4IA.jpg

 

Όποιος/α ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει μαζί μου :-P,

Ευχαριστώ πολύ :-P !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...