Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

Μανουλες Αυγουστου 2020


Recommended Posts

Just now, noni90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Εχει νιωσει καμια το μωρακι της?εγω ειμαι 15+3 κ νομιζω κατι νιωθω λιγο αλλα παλι μου φαινεται κ λιγο νωρις!

Γεια σας κοριτσαρες εγώ είμαι σχεδόν 15 και δεν έχω καταλάβει τίποτα ακόμα είναι και το πρώτο όποτε δεν ελπίζω σύντομα..ανυπομονωωωω βέβαια..πως είστε εσείς?? απολαμβάνετε το δεύτερο τρίμηνο??εγώ τόσο πολυυυυ είχα βαρεθεί τον καναπέ με τις αναγουλες και την κόπωση τώρα έχω ταράξει την μπέμπα στις βόλτες :) εχουμε και τέλειο καιρό εδώ στην Κρήτη όποτε βολταρουμε..:)


VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 657
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω ακομα ναυτιες... ειμαι λιγο καλυτερα με τη καινουρια αγωγη τουλαχιστον σταματησαν οι εμετοι. αρχισαν κατι πονακια οταν καθομαι πολλες ωρες στο γραφειο αλλα οκ.. το πρωτο το καταλαβα με σιγουρια στις 19 βδομαδες εγω. Κρητη τι ωραια... σε ποιο μερος? Μακαρι να ειχα κ εγω λιγο κουραγιο να βολταρω... χθες κοιμηθηκα απ τις 8μιση μαζι με το γιο μου... κ ο αντρας μου στις 9 χαχαχα! κ το καλο μου δε ξυπνησε καθολου μονο το πρωι στην ωρα του για να πιουμε γαλα κ να παμε βρεφικο.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

εγω ακομα ναυτιες... ειμαι λιγο καλυτερα με τη καινουρια αγωγη τουλαχιστον σταματησαν οι εμετοι. αρχισαν κατι πονακια οταν καθομαι πολλες ωρες στο γραφειο αλλα οκ.. το πρωτο το καταλαβα με σιγουρια στις 19 βδομαδες εγω. Κρητη τι ωραια... σε ποιο μερος? Μακαρι να ειχα κ εγω λιγο κουραγιο να βολταρω... χθες κοιμηθηκα απ τις 8μιση μαζι με το γιο μου... κ ο αντρας μου στις 9 χαχαχα! κ το καλο μου δε ξυπνησε καθολου μονο το πρωι στην ωρα του για να πιουμε γαλα κ να παμε βρεφικο.... 

Στον Άγιο Νικόλαο είμαι :) σε ποια εβδομάδα είσαι εσύ??σε παιδευουν ακόμα οι ναυτίες??δεν θέλω ούτε να τις θυμάμαι..κι εγώ νυστάζω πολύ νωρίς όχι τόσο αλλά 10-1030 έχω πάρει θέση χιχιχιχι..μπράβο το γιοκα σου τι καλό παιδί μωρεεε <3 πως του φαίνεται που έρχεται αδερφάκι??


VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Frogie είπε:

Στον Άγιο Νικόλαο είμαι :) σε ποια εβδομάδα είσαι εσύ??σε παιδευουν ακόμα οι ναυτίες??δεν θέλω ούτε να τις θυμάμαι..κι εγώ νυστάζω πολύ νωρίς όχι τόσο αλλά 10-1030 έχω πάρει θέση χιχιχιχι..μπράβο το γιοκα σου τι καλό παιδί μωρεεε <3 πως του φαίνεται που έρχεται αδερφάκι??

Καλά εγώ δουλεύω το πρωί όποτε ξυπνάω 6.30 παίζει για αυτό να νυστάζω τόσο νωρίς... είμαι 15+3 σήμερα..με τις ναυτίες ασε δε το βλέπω να περνάνε κ έχω να κάνω κ καμπυλη σακχσρου άμεσα γιατί 3χω ιστορικό με διαβήτη κύησης αλλά αν είμαι τόσο χάλια δε ξέρω πως θα κανω. ο γιος μου είναι 14 μηνών όποτε δεν νομίζω να έχει καταλάβει ότι έρχεται αδερφάκι.. έχει καταλάβει ότι η μαμά δε παίζει όπως έπαιζε αλλά δέν εχει καταλάβει ότι θα έχει αδερφάκι παρόλο που του το λέω... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!!

11 εβδομάδων και 4 ημερών με πιθανή ημερομηνία τοκετού 30 Αυγούστου!

Είχα μια μικρή αποκόλληση σακου καπου στις 6 εβδομάδες η οποία με ξάπλα και Utrogestan είχε εξαφανιστεί.

Τωρα εχω πάλι αποκόλληση σακου. 3 Utrogestan την ημέρα και ξάπλα! Ειμαι μέσα στο άγχος! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! :wub:

24 Φεβρουαρίου έχω ραντεβού για Αυχενική!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, sofoula123 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!

11 εβδομάδων και 4 ημερών με πιθανή ημερομηνία τοκετού 30 Αυγούστου!

Είχα μια μικρή αποκόλληση σακου καπου στις 6 εβδομάδες η οποία με ξάπλα και Utrogestan είχε εξαφανιστεί.

Τωρα εχω πάλι αποκόλληση σακου. 3 Utrogestan την ημέρα και ξάπλα! Ειμαι μέσα στο άγχος! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! :wub:

24 Φεβρουαρίου έχω ραντεβού για Αυχενική!

Υπομονή και όλα θα πάνε καλά!!!

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ τις τελευταίες ημέρες έχω πάρα πολύ άγχος. Πάντα φοβόμουνα αν μετά από τον τοκετό, πρώτα ο Θεός,  θα πάνε όλα καλά. Κυρίως φοβάμαι τη δική μου αντίδραση επειδή είμαι αγχώδης γενικά και είχα περάσει κρίσης πανικού, με τρομάζει το ενδεχόμενο της επιλόχειας κατάθλιψης. Δυστυχώς χθες ένα δικό μου άτομο,  που δεν ήξερε ότι θα με επηρεάσει, μου ανέφερε ότι πρόσφατα μια γνωστή μας έπαθε επιλοχεια ψύχωση (ακόμη χειρότερο) κι η αλήθεια από ψες τα πράγματα μέσα μου χειροτέρεψαν. Δε ξέρω κατά πόσον αυτά θα μπορούσαν να θεωρηθούν και φυσιολογικές ανησυχίες 

Link to comment
Share on other sites

 

Sofoula  ολα να πανε καλα!! 

 

GeoAn δε σχετίζονται οι κρίσεις πανικού με την επιλοχεια.. Κι εγω ειχα για χρονια. Είναι να τρελαινεσαι με ό,τι ακους αλλά πιστευω οτι θα ειναι όλα μαγικά μετα! Να μιλας, σε φιλους, συγγενεις, εδω. Κι ολα θα φτιαχνουν! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, GeoA είπε:

Υπομονή και όλα θα πάνε καλά!!!

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ τις τελευταίες ημέρες έχω πάρα πολύ άγχος. Πάντα φοβόμουνα αν μετά από τον τοκετό, πρώτα ο Θεός,  θα πάνε όλα καλά. Κυρίως φοβάμαι τη δική μου αντίδραση επειδή είμαι αγχώδης γενικά και είχα περάσει κρίσης πανικού, με τρομάζει το ενδεχόμενο της επιλόχειας κατάθλιψης. Δυστυχώς χθες ένα δικό μου άτομο,  που δεν ήξερε ότι θα με επηρεάσει, μου ανέφερε ότι πρόσφατα μια γνωστή μας έπαθε επιλοχεια ψύχωση (ακόμη χειρότερο) κι η αλήθεια από ψες τα πράγματα μέσα μου χειροτέρεψαν. Δε ξέρω κατά πόσον αυτά θα μπορούσαν να θεωρηθούν και φυσιολογικές ανησυχίες 

δεν νομιζω οτι σχετιζονται οι κρισεις πανικου με επιλοχειο καταθλιψη η ψυχωση. Το ενα ειναι αγχωδης διαταραχη το αλλο ειναι συναισθηματικη διαταραχη. Καλα η ψυχωση ειναι τελειως αλλο κομματι. Να μην ανησυχεις, εγω ειχα πει στον αντρα μου κ στη γυναικολογο μου επειδη λογω ειδικοτητας βλεπω πολλα καθημερινα στη δουλεια οτι αν με δουν λιγο περιεργα να μου το πουν να παμε γιατρο. Το αγχος παντως, ιδιαιτερα το αγχος για το αγνωστο ( μετα τον τοκετο πως θα ειναι, πως θα προσαρμοστεις κτλ) ειναι φυσιολογικη ανθρωπινη διεργασια κ μας βοηθα να διαχειριζομαστε το φοβο για αυτα που δε γνωριζουμε. Το να εισαι αγχωδης κ να σκεφτεσαι πως θα ειναι μετα ειναι φυσιολογικο εφοσον δεν σε εμποδιζει στις καθημερινες σου δραστηριοτητες.

Υποσημειωση: εγω σαν αγχωδης ανθρωπος τα ειχα ολα φουλ οργανωμενα πριν φυγω να παω να γεννησω τον πρωτο μου γιο. ΕΙχα βαλει μεχρι ετικετες στα συρταρια τι εχει το καθε ενα μεσα. Ειχα αγορασει/πλυνει/ σιδερωσει/ οργανωσει τα παντα μεσα στο σπιτι. Επισης επειδη ηθελα να θηλασω ειχα διαβασει φουλ για το θηλασμο κ ειχα ενημερωθει. Αυτο με βοηθησε να διαχειριστω το αγχος μου προ του τοκετου κ να νιωθω πιο ηρεμη οταν γυρισα στο σπιτι αφου ηταν ολα ετοιμα κ οργανωμενα. Βοηθησε επισης κ ο συζυγος παρα πολυ με την αμεριστη συμπαρασταση του!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GeoA said:

Υπομονή και όλα θα πάνε καλά!!!

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ τις τελευταίες ημέρες έχω πάρα πολύ άγχος. Πάντα φοβόμουνα αν μετά από τον τοκετό, πρώτα ο Θεός,  θα πάνε όλα καλά. Κυρίως φοβάμαι τη δική μου αντίδραση επειδή είμαι αγχώδης γενικά και είχα περάσει κρίσης πανικού, με τρομάζει το ενδεχόμενο της επιλόχειας κατάθλιψης. Δυστυχώς χθες ένα δικό μου άτομο,  που δεν ήξερε ότι θα με επηρεάσει, μου ανέφερε ότι πρόσφατα μια γνωστή μας έπαθε επιλοχεια ψύχωση (ακόμη χειρότερο) κι η αλήθεια από ψες τα πράγματα μέσα μου χειροτέρεψαν. Δε ξέρω κατά πόσον αυτά θα μπορούσαν να θεωρηθούν και φυσιολογικές ανησυχίες 

Καλημέρα!!!!! Έπαθα την πρώτη μου κρίση πανικού πέρυσι τον Απρίλιο και ξεκίνησα συνεδρίες με ψυχολόγο. Η αιτία ήταν η διακοπή κύησης και καταπιεσμένα θέλω και συναισθήματα. Από τότε ξαναέπαθα μικρές κρίσεις αλλά έμαθα να μην τις φοβάμαι και να τις διαχειρίζομαι. Τώρα δεν θυμάμαι πόσους μήνες έχουν να μου συμβούν αλλά αυτό οφείλεται και στο γεγονός ότι έχω κάνει μεγάλες αλλαγές στη ζωή μου, όπως το να εκφράζω τα συναισθήματά μου και τον θυμό μου χωρίς να με ενδιαφέρει αν θα γίνω αρεστή ή όχι. Ακόμα και στον σύζυγο που μέχρι πρότινος από φόβο μη μαλώσει με την μικρή μόλις άκουγα λίγο να διαφωνούν η καρδιά μου ταμπούρλο και εγώ να τρέχω να κάνω τα πάντα. Τώρα προσπαθώ να τον αφήνω να διαχειριστεί το παιδί και ας μη κάνει τα πράγματα όπως εγώ θέλω. Εννοείται πως και πάλι φοβάμαι μη ξαναπάθω κρίση πανικού αλλά σκέφτομαι ότι όσο τρομακτικό και αν είναι δεν θα πάω τίποτα και θα το αντιμετωπίσω. Βαθιές ανάσες, βάζω μουσική να ξεφύγει το μυαλό και σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε καλά!!!

Τον φόβο της επιλόχειου τον έχω και εγώ λόγω των κρίσεων αλλά η ψυχολόγος μου μου είπε ότι είναι διαφορετικό το ένα από το άλλο. Γενικά σκέψου ότι όλα θα πάνε καλά, και γιατι όχι δηλαδή;;; Μην σκέφτεσαι τι μπορεί να συμβεί, αυτά ανήκουν στο μέλλον το οποίο κανείς δεν το ξέρει!!!! Και στη τέλικη ότι και να συμβεί υπάρχουν λύσεις για όλα!!!! Το τώρα μας ανήκει, αυτη η στιγμή που ακομα και αυτό δεν μπορούμε να το ελέξγουμε απόλυτα. Να σκέφτεσαι ότι θα έρθει το μωρό σου, θα το φροντίζεις, όλα θα πάνε καλά, θα βγαίνεις τις βόλτες σου μαζί με το μωρό πλέον, θα έχεις μια υπέροχη οικογένεια. Και να σου πω, και υπέροχη να μην είναι η οικογένεια σου ή δική μου εεε και;;;; ποιανού δηλαδή είναι; όλοι έχουμε τα προβλήματά μας και τα αντιμετωπίζουμε όπως εμείς νομίζουμε! Είμαστε έγκυος και μέχρι στιγμής κυοφορούμε ένα υγιές μωρό, είμαστε καλά και μέχρι στιγμής παντρεμένες με συντρόφους που ίσως να έχουν τα αρνητικά τους αλλά στο βάθος τα βρίσκουμε, έχουμε το σπίτι μας, και τις δουλειές μας. Όλα καλά <3 <3 <3

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Υπομονή και όλα θα πάνε καλά!!!

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ τις τελευταίες ημέρες έχω πάρα πολύ άγχος. Πάντα φοβόμουνα αν μετά από τον τοκετό, πρώτα ο Θεός,  θα πάνε όλα καλά. Κυρίως φοβάμαι τη δική μου αντίδραση επειδή είμαι αγχώδης γενικά και είχα περάσει κρίσης πανικού, με τρομάζει το ενδεχόμενο της επιλόχειας κατάθλιψης. Δυστυχώς χθες ένα δικό μου άτομο,  που δεν ήξερε ότι θα με επηρεάσει, μου ανέφερε ότι πρόσφατα μια γνωστή μας έπαθε επιλοχεια ψύχωση (ακόμη χειρότερο) κι η αλήθεια από ψες τα πράγματα μέσα μου χειροτέρεψαν. Δε ξέρω κατά πόσον αυτά θα μπορούσαν να θεωρηθούν και φυσιολογικές ανησυχίες 

Καλημέρα κι από εμένα. Κι εγώ με τα κάποια λίγα που γνωρίζω θα πω πως η επιλοχειος κατάθλιψη είναι κάτι διαφορετικό από το άγχος. Μην ξεχνάς βέβαια και τις ορμόνες που παίζουν ταμπουρλο στην φάση μας. Συζήτησε το θα έλεγα με τον άντρα σου και προετοίμασε τον εάν κάτι δει εκείνη την ώρα να μπορεί να το διαχειριστεί. Να ειναι προετοιμασμένος. Ένα υποστηρικτικό περιβάλλον είναι πολύ σημαντικό. 

Όσο για το άγχος τώρα, είναι ότι πιο λογικό! Ακόμη κι εγώ που δεν αγχωνομουν ποτέ και για τίποτα στην ζωή μου (αναίσθητη ήταν το παρατσούκλι από την παρέα μου) τώρα προσπαθώ να τους πείσω όλους ότι είναι όσο πιο ήρεμη μπορώ. Φαντάσου όλοι μου λένε καλά αγχώνεσαι εσύ? Τι εχεις πάθει? Γινόμαστε μανούλες και το άγχος είναι κάτι που θα μάθουμε να το διαχειριζόμαστε με τον καιρό. Μην πιέσεις τον εαυτό σου. Πάρε τον χρόνο σου. Κι όσους ανθρώπους σε επιβαρύνουν εάν μετά από συζήτηση δεν διορθώσουν την αγχωτική τους στάση κράτησε τους σε μια απόσταση.

Η γιαγιά μου έλεγε "κορίτσι μου όταν γίνεις μανούλα από την εγκυμοσύνη μέχρι να κλείσεις τα μάτια σου με ένα άγχος θα σαι. Να ξέρεις ότι είσαι η καλύτερη μανούλα του κόσμου κι ότι είσαι άνθρωπος." 

  • Μου αρέσει 2

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, GeoA said:

Υπομονή και όλα θα πάνε καλά!!!

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ τις τελευταίες ημέρες έχω πάρα πολύ άγχος. Πάντα φοβόμουνα αν μετά από τον τοκετό, πρώτα ο Θεός,  θα πάνε όλα καλά. Κυρίως φοβάμαι τη δική μου αντίδραση επειδή είμαι αγχώδης γενικά και είχα περάσει κρίσης πανικού, με τρομάζει το ενδεχόμενο της επιλόχειας κατάθλιψης. Δυστυχώς χθες ένα δικό μου άτομο,  που δεν ήξερε ότι θα με επηρεάσει, μου ανέφερε ότι πρόσφατα μια γνωστή μας έπαθε επιλοχεια ψύχωση (ακόμη χειρότερο) κι η αλήθεια από ψες τα πράγματα μέσα μου χειροτέρεψαν. Δε ξέρω κατά πόσον αυτά θα μπορούσαν να θεωρηθούν και φυσιολογικές ανησυχίες 

Καλημέρα και εύχομαι με το καλό το μωράκι σου τον Αύγουστο!! Μην σε πιάνουν αρνητικές σκέψεις και φοβίες. Προσπάθησε να τα αποβάλλεις όλα αυτά. Δεν κάνεις καλό πρωτίστως στον εαυτό σου! Καταλαβαίνω ότι το άγνωστο μας φέρνει πάντα φόβο, ανησυχία, αμφιβολία κ.ο.κ. αλλά μην προδικάζεις κάτι. Ψέματα δεν θα πω και ενδεχομένως το έχεις ήδη ακούσει, ότι ένα παιδί φέρνει μεγάλη αλλαγή στη ζωή σου, στη ζωή και στις ισορροπίες του ζευγαριού αλλά και των ΄γυρω συγγενών αν μένουν κοντά ή αν ανακατεύονται πολύ :) 

ΟΜΩΣ!!! δεν έχεις την παραμικρή ιδέα πόσα πολλά συναισθήματα θα σου δημιουργήσει αυτό το πλασματάκι!! Ο φόβος θα υπάρχει γιατί δεν θα ξέρεις πώς να αντιδράς (μην αρρωστήσει, να πάρω το γιατρό;, παίρνει βάρος; και όλα αυτά). Εγώ όταν ήμουν έγκυος ένιωθα χαρούμενη. Αλλά δεν είχα συναισθήματα για αυτό το πλάσμα. Δεν το ήξερα. Από τη στιγμή που γεννήθηκε κάθε μέρα το αγαπούσα περισσότερο. Και να σου πω την αλήθεια; Δεν είχα χρόνο να μελαγχολήσω. Ο θηλασμός και η περιποίηση του μωρού έπαιρναν όλο μου το χρόνο. Επειδή ζω στο εξωτερικό είχα βοήθεια από τη μαμά μου μέχρι που σαράντισα. Μετά έφυγε και τα έκανα όλα μόνη μου. Έχει μεγάλη σημασία φυσικά ο άντρας σου να είναι δίπλα σου και να σε στηρίζει! Αλλά πίστεψέ με. Επειδή προφανώς αυτό το μωρό το ήθελες, περίμενε να δεις πώς θα είναι μόλις γεννηθεί και μετά. Ακόμη θυμάμαι την πρώτη μέρα που μου χαμογέλασε συνειδητά. Τα γέλια του, όταν άρχισε να γυρνάει μόνος του, όταν σηκώθηκε μόνος του, όταν με είπε μαμά, όταν μου είπε παπάω μαμά και τόσα πολλά άλλα που με γεμίζουν κάθε μέρα με πολύ πολύ όμορφα συναισθήματα. ΔΕΝ είναι όλα ρόδινα εννοείται! υπάρχουν δυσκολίες αλλά ειλικρινά όταν θα κοιτάς σε λίγο καιρό τη φατσούλα του θα τα ξεχνάς όντως όλα :) 

Σου εύχομαι καλή συνέχεια!!!

  • Μου αρέσει 2

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2020 at 2:49 PM, smaro30 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τέλεια τα νέα με τις αυχενικές, όλα καλά πάνε!

Αύριο έχω αυχενική και κοντεύω να πάθω νευρικό κλονισμό... @Sandykou ο λόγος που έχω άγχος είναι γιατι πέρυσι ήμουν πάλι έγκυος στο 2ο αλλά στην αυχενική είδαμε ότι το μωρό ήταν άρρωστο. Κάναμε άμνιο και ένα σωρό μοριακές και γονιδιακές εξετάσεις, ποσοστό 1 στις 6000 να τύχει η στραβή και έτυχε σε εμάς. Έκανα διακοπή κύησης την 14η εβδομάδα και πραγματικά με έιχε στοιχειώσει η διαδικασία, εύχομαι να μην τύχει σε κανέναν, αλλά δεν θέλω να είναι πάλι άρρωστο το μωρό μου. Τρέμω στην ιδέα να ξαναπεράσω όλα αυτά, οπότε έχω άγχος και απλά κάνω πράγματα να μην το σκέφτομαι. Όλα καλά θα πάνε το πιστεύω.

Από συμπτώματα έχω πονοκεφάλους αλλά σε καλύτερο βαθμό πλεόν, αναγούλες πέρασαν σχεδόν και το στήθος δεν πονάει τόσο. Η κάθε γυναίκα όμως είναι διαφορετική, θα δούμε!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια! Εμενα δυστυχως παλλινδρονησε την 8η εβδομαδα. Ακομα δεν εχω συνελθει αλλα τωρα λεμε καλα νεα μονο! Σου ευχομαι να ειναι ολα καλα κσι με το καλο το μωρακι μου!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει τα μηνύματα σας και ένα ευχαριστώ νιώθω ότι είναι λίγο! Τα λόγια σας, μου δίνουν δύναμη. Δε φαντάζεστε πόση κι ας είμαστε άγνωστες μεταξύ μας.  Εύχομαι ότι καλύτερο για όλες μας xxxx

4 ώρες πρίν, Sandykou είπε:

Σου ευχομαι καλη επιτυχια! Εμενα δυστυχως παλλινδρονησε την 8η εβδομαδα. Ακομα δεν εχω συνελθει αλλα τωρα λεμε καλα νεα μονο! Σου ευχομαι να ειναι ολα καλα κσι με το καλο το μωρακι μου!

Λυπάμαι πολύ!!!! Για να είμαι ειλικρινής "χάθηκες" και σε σκεφτόμουν όταν έμπαινα. Κουράγιο και δύναμη. Xxx

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Sandykou είπε:

Σου ευχομαι καλη επιτυχια! Εμενα δυστυχως παλλινδρονησε την 8η εβδομαδα. Ακομα δεν εχω συνελθει αλλα τωρα λεμε καλα νεα μονο! Σου ευχομαι να ειναι ολα καλα κσι με το καλο το μωρακι μου!

Λυπαμαι πολυ κοριτσι... Ειναι δυσκολες μερες αυτες για σενα. Μια μεγαλη αγκαλια κ να μαζεψεις δυναμη να προσπαθησεις παλι! Το μωρακι σου ειναι καπου εκει εξω κ σε περιμενει <3 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...