Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

23εβδομάδα,αιμορραγία και υγρό σα νερό...


Recommended Posts

Να είσαι καλά κορίτσι μου! Σε ευχαριστώ πολύ! Κι εσύ ό,τι επιθυμείς!Δεν βρήκε ο άντρας μου που ρώτησε... Θα κάνω υπομονή μέχρι να με δει ο γιατρός και έχει Ο Θεός για όλους μας! Υγεία να έχουμε!

Just now, Ilios είπε:

Χρόνια πολλά κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά.Οτι αφορά τις ταινίες δεν νομίζω να τις βρεις σε φαρμακείο  έχουν οι γυναικολόγοι κ τα νοσοκομεία..

 

 


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου κορίτσι μου και καλή χρονιά να έχεις με πολύ ευχάριστα νέα!

Μπες στην σελίδα hometest.gr Και εκεί έχει ταινίες για αμνιακό υγρό.και πολύ οικονομικές.παρε ένα τηλέφωνο να δεις αν προλαβαίνουν να στα στείλουν σήμερα για να τα έχεις 2 του μήνα.ειναι πολύ γρήγοροι στην αποστολή. Συνήθως την επόμενη ημέρα τα έχεις.

  • Ευχαριστώ 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω βρε κοριτσι..περαστικα...αντε να περασει γρηγορα ολο αυτο..πολυ καλο το οτι δεν εχεισ δει ξανα αιμα..βαλε τα δυνατα σου...ξερω ποσο δυσκολο ειναι.....πρεπει να χεισ μεγαλη δυναμη κ θεληση..

ο γιατροσ που σε παρακολουθει σου χει δωσει ολεσ τισ απαντησεισ νομιζω..κ να κανεισ αυτα τα τεστ δεν ξερω αν οφελει σε κατι..εγω φοβαμαι να μην αγχωθεισ περισσοτερο..

Να σε φυλαει η παναγια εσενα κ το μωρακι σου...

Να πανε ολα καλα...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γλυκά μου κορίτσια πραγματικά σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και την συμπαράσταση! Δεν το περίμενα,ειλικρινά.. Με συγκινείτε... Ο Θεός να σας έχει γερές και όλη την σας την οικογένεια! Κάθε τι καλό που επιθυμεί η ψυχή σας, να σας φέρει ο νέος χρόνος!

  • Μου αρέσει 2

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alcedo είπε:

Γλυκά μου κορίτσια πραγματικά σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και την συμπαράσταση! Δεν το περίμενα,ειλικρινά.. Με συγκινείτε... Ο Θεός να σας έχει γερές και όλη την σας την οικογένεια! Κάθε τι καλό που επιθυμεί η ψυχή σας, να σας φέρει ο νέος χρόνος!

Η ταινιες που ψάχνεις για αποτελεσμα 100% αληθινό μπορει να στις προμηθεύσει μόνο ο γιατρός σου το ξερω διοτι εγω οταν νοσηλευτηκα για απωλεια υγρου το πληρωσα 50€ κανενα αλλο τεστ ουτε απο ίντερνετ δεν δινει το αποετελεσμα που πρεπει

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Penny... είπε:

Η ταινιες που ψάχνεις για αποτελεσμα 100% αληθινό μπορει να στις προμηθεύσει μόνο ο γιατρός σου το ξερω διοτι εγω οταν νοσηλευτηκα για απωλεια υγρου το πληρωσα 50€ κανενα αλλο τεστ ουτε απο ίντερνετ δεν δινει το αποετελεσμα που πρεπει

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Θα κάνω υπομονή μέχρι να με δει ο γιατρός λοιπόν...ελπίζοντας για το καλύτερο. Εσύ πώς την αντιμετώπισες την απώλεια αμνιακού υγρού; Είχες μεγάλη;


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alcedo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Θα κάνω υπομονή μέχρι να με δει ο γιατρός λοιπόν...ελπίζοντας για το καλύτερο. Εσύ πώς την αντιμετώπισες την απώλεια αμνιακού υγρού; Είχες μεγάλη;

Εγω ευτυχως δεν είχα κοριτσι μου ήτανε υγρα είσαι σίγουρη οτι ειναι αμνιακο ;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Εγω ευτυχως δεν είχα κοριτσι μου ήτανε υγρα είσαι σίγουρη οτι ειναι αμνιακο ;

Δεν ξέρω.. Όταν πήγα στο νοσοκομείο είχα αιμορραγία οπότε δεν μπορούσε ο γιατρός να κάνει το τεστ...Μετά δεν με ξαναείδε ο γιατρός επειδή πρέπει να είμαι σε απόλυτη ακινησία στο κρεβάτι για να σταματήσει το αίμα. Δόξα τω Θεώ το αίμα δείχνει να έχει σταματήσει. Όσο για υγρό,την προηγούμενη Κυριακή το βράδυ είχε γεμίσει η σερβιέτα και προχθές το πρωί έβγαλε λιγάκι με ροζ αίμα...Θα κάνω υπομονή μέχρι να μπορέσω να σηκωθώ για να με δει ο γιατρός.. Ελπίζω να πάνε όλα καλά με την βοήθεια Του Θεού!

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά για σένα! Κάθε καλό σου εύχομαι!

Just now, Penny... είπε:

Εγω ευτυχως δεν είχα κοριτσι μου ήτανε υγρα είσαι σίγουρη οτι ειναι αμνιακο ;

 


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alcedo είπε:

Δεν ξέρω.. Όταν πήγα στο νοσοκομείο είχα αιμορραγία οπότε δεν μπορούσε ο γιατρός να κάνει το τεστ...Μετά δεν με ξαναείδε ο γιατρός επειδή πρέπει να είμαι σε απόλυτη ακινησία στο κρεβάτι για να σταματήσει το αίμα. Δόξα τω Θεώ το αίμα δείχνει να έχει σταματήσει. Όσο για υγρό,την προηγούμενη Κυριακή το βράδυ είχε γεμίσει η σερβιέτα και προχθές το πρωί έβγαλε λιγάκι με ροζ αίμα...Θα κάνω υπομονή μέχρι να μπορέσω να σηκωθώ για να με δει ο γιατρός.. Ελπίζω να πάνε όλα καλά με την βοήθεια Του Θεού!

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά για σένα! Κάθε καλό σου εύχομαι!

 

Κοιτά κανε υπομονη και ελπιζω να μην ειναι εμενα η εμπειρία μου δεν εινακ καλη με αμνιακο ειχα απωλεια αμνιακου στην δευτερη εγκυμοσύνη μου αλλα ειχα κανει αμνιο εγω και κατεληξα να χασω το μωρό 

  • Λυπημένη/-ος 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny... είπε:

Κοιτά κανε υπομονη και ελπιζω να μην ειναι εμενα η εμπειρία μου δεν εινακ καλη με αμνιακο ειχα απωλεια αμνιακου στην δευτερη εγκυμοσύνη μου αλλα ειχα κανει αμνιο εγω και κατεληξα να χασω το μωρό 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.....  Είχες μεγάλη διαρροή τότε(με την αμνιοπαρακέντηση); Απότομη ή λίγο λίγο;


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alcedo είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου.....  Είχες μεγάλη διαρροή τότε(με την αμνιοπαρακέντηση); Απότομη ή λίγο λίγο;

Ειχα μεγαλη ναι οταν ξυπνησα ενα πρωι ξαφνικά μου ετρεχε σαν νερο μετα εκανα υπερηχο και εδειξε αμεσως οτι ειχα χασει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Ειχα μεγαλη ναι οταν ξυπνησα ενα πρωι ξαφνικά μου ετρεχε σαν νερο μετα εκανα υπερηχο και εδειξε αμεσως οτι ειχα χασει

Κορίτσι δεν σου έδωσαν τοκολυτικά; 

Φίλη μου έμεινε ακίνητη στο κρεβάτι αλλά πήγαινε ο ντοκ με τον υπέρηχο σπίτι της και την έβλεπε τελικά γέννησε στον 7ο ένα κοριτσάκι που είναι σήμερα 4,5 ετών αλλά της δώσανε και τοκολυτικά μου κάνει εντύπωση όταν διαβάζω ότι δίνουν μόνο utrogestan


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Penny... είπε:

Ειχα μεγαλη ναι οταν ξυπνησα ενα πρωι ξαφνικά μου ετρεχε σαν νερο μετα εκανα υπερηχο και εδειξε αμεσως οτι ειχα χασει

Λυπάμαι πολύ γι'αυτό που πέρασες....

Να έχεις μια καλή χρονιά με υγεία και ό,τι επιθυμείς!! 

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσι δεν σου έδωσαν τοκολυτικά; 

Φίλη μου έμεινε ακίνητη στο κρεβάτι αλλά πήγαινε ο ντοκ με τον υπέρηχο σπίτι της και την έβλεπε τελικά γέννησε στον 7ο ένα κοριτσάκι που είναι σήμερα 4,5 ετών αλλά της δώσανε και τοκολυτικά μου κάνει εντύπωση όταν διαβάζω ότι δίνουν μόνο utrogestan

Καλή χρονιά με υγεία! Δεν μου έδωσε κάτι τέτοιο... Μόνο utrogestan και αντιβίωση... Να της ζήσει το κοριτσάκι της! 

  • Μου αρέσει 1

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Κορίτσι δεν σου έδωσαν τοκολυτικά; 

Φίλη μου έμεινε ακίνητη στο κρεβάτι αλλά πήγαινε ο ντοκ με τον υπέρηχο σπίτι της και την έβλεπε τελικά γέννησε στον 7ο ένα κοριτσάκι που είναι σήμερα 4,5 ετών αλλά της δώσανε και τοκολυτικά μου κάνει εντύπωση όταν διαβάζω ότι δίνουν μόνο utrogestan

Καλημέρα και καλή χρονιά. Τοκολυτικά δεν έχει νόημα να δοθούν παρά μόνο στο τελευταίο τρίμηνο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία! Κάτι τέτοιο μου είπε κι εμένα ο γιατρός... Αυτά που κάνουμε είναι τα μόνα που μπορούμε στην δεδομένη κατάσταση... Και έχει Ο Θεός


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...