Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, didi2 είπε:

Χαχαχα είστε Θεές! Εγώ το έχω ξεχασει το άθλημα... Για περπάτημα επίσης ούτε λόγος!

Κουραζομαι τόσο πολύ που δεν παίζει. Βέβαια εμένα δεν ενδείκνυται με την καισαρική και τος περιτυλιξεισ το περπάτημα, εδώ παλεύουμε να την κρατήσουμε μέσα όσο περισσότερο μπορούμε, αρα την έχω γλυτωσει!!

Επισης αισθάνομαι τόσο χοντρομπαλας που δεν έχω καμία διάθεση για τρελές με τον καλό μου... Αισθάνομαι σαν κάτι μπυροκοιλιαδες τελειωμένους :P

Τα βραδυα πως πάτε; Κοιμάστε καθόλου; Εγώ όσο περνάει ο καιρός κοιμάμαι και λιγότερο... δεν βολεύομαι καθόλου, και πλέον όταν κουνιέται η μικρή τρελαίνομαι! Έχουν μεγαλώσει πολύ και έχουν πολύ δύναμη!!!

Ουτε εγω κοιμαμαι..παει το κατουρημα το νερο και η κλωτσια συννεφο....τελικα δεν ισχυει αυτο που λενε κοιμισου οσο μπορεις στην εγκυμοσυνη γιατι μετα θα εισαι αυπνη..

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ έχουν πολύ δύναμη πραγματικά....κ εγώ δεν το περίμενα έτσι....με έχει ξεσκίσει!!!!!δεν ξέρω αν κοιμάται ποτέ....το βράδυ με το που σηκωθω....για τουαλέτα τουλάχιστον 5 φορές πλέον....ξεκινάει το πανηγύρι.

Just now, Dinakim είπε:

Εκτος εαν φτασουμε τις 40 εβδομαδες κ δεν εχουμε γεννησει,οποτε εκει θα τους βαλουμε κατω τους αντρουληδες μας!!!:D

Άμα τους βάλουμε κάτω τώρα έτσι όπως είμαστε δεν βλέπω να ξανασηκωνονται χαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Ουτε εγω κοιμαμαι..παει το κατουρημα το νερο και η κλωτσια συννεφο....τελικα δεν ισχυει αυτο που λενε κοιμισου οσο μπορεις στην εγκυμοσυνη γιατι μετα θα εισαι αυπνη..

Βασικά όπως το είπες ακριβώς κοιμηθώ ΟΣΟ μπορείς.... :D

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια μόλις έφαγα μια πίτα με γύρο...το ζάχαρο αύριο δεν θέλω να δω πόσο θα ναι....ο μπέμπης πάντως χάρηκε χαχαχα

Πωωωω κι εγώ αυτό σκεφτόμουν 2 ημέρες αλλά έχω κρατηθεί...

Ενταξει το χαρήκατε και οι 2 σας!!

  • Μου αρέσει 2

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, didi2 είπε:

Πωωωω κι εγώ αυτό σκεφτόμουν 2 ημέρες αλλά έχω κρατηθεί...

Ενταξει το χαρήκατε και οι 2 σας!!

Φάε καλεεε......εσύ δεν έχεις κ θέμα.... επιβάλλεται:grin::grin:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi! είπε:

Κοριτσια εγω που εφτιαξα γαλακτομπουρεκο δεν τα θελει με τιποτα η μικρη τα γλυκα....παραμενουμε σε κανενα φρουτα αντε και στην καλυτερη κανενα τυροψωμο...

Πω πω βρε παιδί μου εμένα γιατί τα θέλει όλα????το μόνο που μου φέρνει σίγουρα καούρα είναι η γαλοπούλα για τοστ.....θα βγει φαγανο σαν τη μαμά του!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Φάε καλεεε......εσύ δεν έχεις κ θέμα.... επιβάλλεται:grin::grin:

Ναι δεν έχω θέμα... σε λίγο δεν θα μπορώ να στρίψω... :lol:

Just now, Fofi! είπε:

Κοριτσια εγω που εφτιαξα γαλακτομπουρεκο δεν τα θελει με τιποτα η μικρη τα γλυκα....παραμενουμε σε κανενα φρουτα αντε και στην καλυτερη κανενα τυροψωμο...

Η δικιά σου μου φαίνεται θα γίνει μοντελο!!! Εμένα πλέον τσακίζει τα πάντα και την τελευταία εβδομάδα παρατήρησα ότι όταν τρώω κουνιέται πολύ! Αυτό δεν το έκανε πριν τόσο έντονα...

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια μόλις έφαγα μια πίτα με γύρο...το ζάχαρο αύριο δεν θέλω να δω πόσο θα ναι....ο μπέμπης πάντως χάρηκε χαχαχα

Αχ ποσο σε χαιρομαιιιιι.... Το σκεφτομαι μερες δεν θα αντεξω ως το τελος!!! Βασικα θελω μεριδα γυρο και απο διπλα τζατζικι τυροσαλατα και ας πινω ζιρο!! Χαχαχαχ βασικα γυρο με το φτυάρι ουτε καν με τη σεσουλα, να τρωω το ενα πιατο και να φωναζω φερνεεεεε.... :D:D:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Αχ ποσο σε χαιρομαιιιιι.... Το σκεφτομαι μερες δεν θα αντεξω ως το τελος!!! Βασικα θελω μεριδα γυρο και απο διπλα τζατζικι τυροσαλατα και ας πινω ζιρο!! Χαχαχαχ βασικα γυρο με το φτυάρι ουτε καν με τη σεσουλα, να τρωω το ενα πιατο και να φωναζω φερνεεεεε.... :D:D:lol:

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...........δεν έχεις φάει τιποτα τόσο καιρό????εγώ όλο κ κάτι τσακιζω πλεον πεινάω συνέχεια....αρχικά τρώω σχεδόν κάθε μέρα παγωτό....0% βεβαια ξυλάκι αλλά δεν με ανεβάζει καθόλου.....καμιά σοκοφρετιτσα,καμιά βυσσιναδα σπιτική,κάνα κόμματι μουσακά....τα μεταγευματικα δεν ανεβαίνουν άντε λίγο το νηστείας αλλά την επόμενη ξανά στρώνει!!!!!πάντως χτες με το σουβλάκι κ ένα ξυλάκι παγωτό σήμερα το πρωί 89!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Thaliamp είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...........δεν έχεις φάει τιποτα τόσο καιρό????εγώ όλο κ κάτι τσακιζω πλεον πεινάω συνέχεια....αρχικά τρώω σχεδόν κάθε μέρα παγωτό....0% βεβαια ξυλάκι αλλά δεν με ανεβάζει καθόλου.....καμιά σοκοφρετιτσα,καμιά βυσσιναδα σπιτική,κάνα κόμματι μουσακά....τα μεταγευματικα δεν ανεβαίνουν άντε λίγο το νηστείας αλλά την επόμενη ξανά στρώνει!!!!!πάντως χτες με το σουβλάκι κ ένα ξυλάκι παγωτό σήμερα το πρωί 89!!!!!!

Μιαμ μιαμ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...........δεν έχεις φάει τιποτα τόσο καιρό????εγώ όλο κ κάτι τσακιζω πλεον πεινάω συνέχεια....αρχικά τρώω σχεδόν κάθε μέρα παγωτό....0% βεβαια ξυλάκι αλλά δεν με ανεβάζει καθόλου.....καμιά σοκοφρετιτσα,καμιά βυσσιναδα σπιτική,κάνα κόμματι μουσακά....τα μεταγευματικα δεν ανεβαίνουν άντε λίγο το νηστείας αλλά την επόμενη ξανά στρώνει!!!!!πάντως χτες με το σουβλάκι κ ένα ξυλάκι παγωτό σήμερα το πρωί 89!!!!!!

Ααα ολα κι ολα το παγωτακι μου 0% ειναι η πιο ωραια στιγμη της ημερας μου..... Καθε μερα!! Αν δεν ειχα κι αυτοοοο αχχαχαχα ρε συ μεταγευματικα ειμαι οκ αλλα το νηστειας τελευταια ειναι γυρω στο 95, παντως πανω απο 92!  Βεβαια δεν κοιμαμαι σερι μπορει να μην το μετραω κ σωστα!! Καποιες μερες κανω κατι 88αρια αλλα τα περισσοτερα τελευταια εκει στο 95!!! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, nairobi είπε:

Ααα ολα κι ολα το παγωτακι μου 0% ειναι η πιο ωραια στιγμη της ημερας μου..... Καθε μερα!! Αν δεν ειχα κι αυτοοοο αχχαχαχα ρε συ μεταγευματικα ειμαι οκ αλλα το νηστειας τελευταια ειναι γυρω στο 95, παντως πανω απο 92!  Βεβαια δεν κοιμαμαι σερι μπορει να μην το μετραω κ σωστα!! Καποιες μερες κανω κατι 88αρια αλλα τα περισσοτερα τελευταια εκει στο 95!!! 

Το βράδυ τι τρως?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...