Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Fofi29 είπε:

Δεν ξέρω αν θα χαλαρωσουνε δεν νομίζω.καλα Αφήστε τι έπαθα τώρα φοβήθηκα...Έβγαλα καφέ υγρα..Ο γιατρός μου είπε ότι είναι από την εξέταση και αν συνεχίσουν να τον πάρω τηλ..

Σε καταλαβαινω! Αλλα μην πανικοβαλεσαι το παν ειναι η ψυχραιμια!! Το καφε δειχνει "παλιο" αίμα η όχι μεγάλη ροή!! Οπότε ησύχασε!! Κι εγώ οταν είδα ροζ μου κόπηκαν τα πόδια!! Υποψιάζομαι κι εγώ ότι το έπαθα από την εξέταση!! 


url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Βρε κορίτσια ποιος θα μας τις κάνει τις δουλειές στο Σπίτι?Εγώ τρέχω κάθε φορά να μην καταλάβει ο άντρας μου ότι κάνω καμμία δουλειά.. 

Καλημερα σε ολες,με το καλο τα μωρακια σας.Αν δεν σου απαγορεψε ο γιατρος δεν υπαρχει θεμα.Εγω σε ολες τις εγκυμοσυνες κανω τα παντα κανονικα,απλα σε δοσεις ,οχι ολα σε μια μερα.Μονο πολυ βαρια δε σηκωνω.Και κουβαλαω και το μικρο που ειναι 13 κιλα.Ο γιατρος ειπε να κανω τα παντα.Αν εχεις θεμα υπαρχει μαμα,πεθερα,φιλη η πληρωνεις για τα βαρια 

Τωρα ειδα οτι εχεις λιγα καφε.Αστο και λιγο να βρωμισει,δεν πειραζει.Οτι μπορει ο αντρας σου κι εσυ ξεκουραση

πρίν από 26 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Κατάλαβα. Εσύ ακόμα δεν έκανες ε? Εγώ κάθε πρωί που μετράω έχω πάνω από 100.. θα σας ενημερώσω μόλις έχω νέα

Ναι είναι νωρίς αλλά επειδή έχω υψηλό ζάχαρο στις εξετάσεις έπρεπε να κάνουμε να δούμε πως πάει...

Κατερινακι πως εισαι;Διαβαζω τα νεα σου.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Εγώ τα κάνω όλα κανονικά όπως πριν...κ τις δουλειές κ γυμναστήριο κ σεξουαλικές επαφές έχω ο γιατρός μου είπε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!!Το μόνο που αποφεύγω κ εγώ είναι να σηκώνω βάρος.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γιατρός μου είπε όχι επαφές όχι πολλές δουλειές με μέτρο και λίγο κάθε μέρα και όχι γυμναστήριο και αποτριχωσεις..Όσο αναφορά μαμα πεθερά ακόμη δεν ξέρουν για εγκυμοσυνη για να βοηθήσει η μαμά μου τουλάχιστον γιατί αλλιώς γυναίκα...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα μου είπε κανείς τα πάντα απλά χαλαρά....με την πεθερά από ότι θυμάμαι δεν τα πας πολύ καλά ε???νομίζω δεν θα είχα κρατηθεί να μην το πω τουλάχιστον στη μαμά μου.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Εμένα μου είπε κανείς τα πάντα απλά χαλαρά....με την πεθερά από ότι θυμάμαι δεν τα πας πολύ καλά ε???νομίζω δεν θα είχα κρατηθεί να μην το πω τουλάχιστον στη μαμά μου.....

Με την πεθερά απλά δεν δική σημάδι και δεν έρχεται σπίτι μου διότι δεν την θέλω.ειναι πολύ κακια γυναίκα.. κρίμα γιατί είναι και μάνα και υποτίθεται είχε περάσει και αυτή κάποια πράγματα από την πεθερά της και είναι και νέα γυναίκα οπότε δεν δικαιολογείται..ακόμη κρατιέμαι λίγο για να δω πως θα πάνε τα πράγματα τουλάχιστον στους δικούς μου λέω να το πω μέχρι το επόμενο ραντεβού..Στα πεθερικά μου ούτε στην γεννα δεν θα ήθελα...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Με την πεθερά απλά δεν δική σημάδι και δεν έρχεται σπίτι μου διότι δεν την θέλω.ειναι πολύ κακια γυναίκα.. κρίμα γιατί είναι και μάνα και υποτίθεται είχε περάσει και αυτή κάποια πράγματα από την πεθερά της και είναι και νέα γυναίκα οπότε δεν δικαιολογείται..ακόμη κρατιέμαι λίγο για να δω πως θα πάνε τα πράγματα τουλάχιστον στους δικούς μου λέω να το πω μέχρι το επόμενο ραντεβού..Στα πεθερικά μου ούτε στην γεννα δεν θα ήθελα...

Α τόσο καλά...δεν πειράζει μακριά κ αγαπημένοι τότε....αν σε καταλαβαίνει κ ο άντρας σου τότε μια χαρά.Ουτε εγώ έχω πολλά πολλά με τους γονείς του....είναι μεγάλοι άνθρωποι και περιεργοι...και δεν θέλει ούτε ο άντρας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Α τόσο καλά...δεν πειράζει μακριά κ αγαπημένοι τότε....αν σε καταλαβαίνει κ ο άντρας σου τότε μια χαρά.Ουτε εγώ έχω πολλά πολλά με τους γονείς του....είναι μεγάλοι άνθρωποι και περιεργοι...και δεν θέλει ούτε ο άντρας μου!!!

Και εμένα που είναι νέοι δεν πάνε πίσω.. Σπίτι μου και σπίτι τους..αν θέλεις είπα στον άντρα μου πήγαινε να τους δεις.αλλα επειδή κάποτε τους ξεσκατιζα κυριολεκτικα ούτε αυτός είναι πολύ κοντά τους.

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια!  εγω 5+5 σημερα ! ακομα δεν εχουν ξεκινησει οι εμετοι αλλα εχω ελαχιστες αναγουλες κ λιγο σαν δυσπεψια κ καουρα νιωθω..

@nairobi παρε την προγεστερονη και ξεκουρασου , αν δεις καφε ειναι παλιο αιμα οποτε δεν συντρεχει τιποτα. πολλες γυναικες εχουν στο πρωτο 3μηνο  κ αλλες παιρνουν προγεστερονη εως το τελος κ εχουν γεννησει φυσιολογικα! @Fofi29 αν δεν εχεις τιποτα μπορεις να κανεις τα παντα εκτος απο βαρια αντικειμενα . στην πρωτη μου εγκυμοσυνη , εκανα δουλειες , οδηγουσα μεχρι να γεννησω κ σεξ οσο ειχα διαθεση ..βεβαια με μετρο .. αν νιωθεις κουρασμενη σταματας , ας βρωμισει  κ λιγο το σπιτι ! χαχαχ επισης η ηλικία κύησης μετρα απο την πρωτη μερ ατης τελευταιας περιοδου κ οριστικοποιειται στην αυχενικη . εκει σου δινουν πιο ακριβης ημερομηνια τοκετου.εμενα στο πρωτο μου μου την ειχαν αλλαξει γτ εβγαινε το μωρο 3 μερες πιο μεγαλο ενω ηξερα ποτε ειχαμε επαφες, μου ελεγε ο γιατρος οτι εμεινα πιο νωρις εγκυος!!! :D   @bettyboob μην αγχωνεσαι , αν μεγαλωνει αυτο ειναι καλο , σε καποιες κυησεις η συλληψη γινεται κ αργοτερα η νωριτερα ... γτ το σπεραμ ζει εως 4 μερες !! καρδουλα ακους τουλ 6+ 4 . 

Κ εγω ανυπομονω να παω στον γιατρο δεν εχω κανει καθολου υπερηχο , θα παω 6+4 ,την αλλη Τριτη μια κ καλη .  κ μετα θα το πω στους γονεις μου ( περιμενω πως κ πως την αντιδραση τους!!! , κανεις δεν το περιμενει τοσο συντομα..) . Στην δουλεια να δω πως θα το πω...παλι εγκυος!!!! 

 

 

Just now, Fofi29 είπε:

Και εμένα που είναι νέοι δεν πάνε πίσω.. Σπίτι μου και σπίτι τους..αν θέλεις είπα στον άντρα μου πήγαινε να τους δεις.αλλα επειδή κάποτε τους ξεσκατιζα κυριολεκτικα ούτε αυτός είναι πολύ κοντά τους.

χαχαχα κ εγω το ιδιο! η πεθερα μου ολο να κρινει ξερει ολεεεες τις μανουλες... κ μονο αυτη ειναι η καλυτερη ! Αλλα εγω δεν της την χαριζω κ της απανταω κανονικοτατα . Μενουμε πολυ κοντα αλλα την βλέπω 1 φορα την βδομαδα.

  • Μου αρέσει 3

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα πάντως για το θεμα της καθαριότητας του σπιτιούπου ρώτησα τον γιατρό μουπε χαλαρά τα κάνω όλα όπως τα έκανα απλά όχι όλα σε μια μέρα, χωρίς να σηκώνω βάρη βέβαια. Όσο για τις επαφές, μουπε επίσης καθόλου το πρώτο τρίμηνο, μην τυχόν πάει πάλι κατι στραβά και το αποδώσουμε στο σεξ.. Ηρεμία θέλει αυτή η περίοδος.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Kαλημερα κοριτσια!  εγω 5+5 σημερα ! ακομα δεν εχουν ξεκινησει οι εμετοι αλλα εχω ελαχιστες αναγουλες κ λιγο σαν δυσπεψια κ καουρα νιωθω..

@nairobi παρε την προγεστερονη και ξεκουρασου , αν δεις καφε ειναι παλιο αιμα οποτε δεν συντρεχει τιποτα. πολλες γυναικες εχουν στο πρωτο 3μηνο  κ αλλες παιρνουν προγεστερονη εως το τελος κ εχουν γεννησει φυσιολογικα! @Fofi29 αν δεν εχεις τιποτα μπορεις να κανεις τα παντα εκτος απο βαρια αντικειμενα . στην πρωτη μου εγκυμοσυνη , εκανα δουλειες , οδηγουσα μεχρι να γεννησω κ σεξ οσο ειχα διαθεση ..βεβαια με μετρο .. αν νιωθεις κουρασμενη σταματας , ας βρωμισει  κ λιγο το σπιτι ! χαχαχ επισης η ηλικία κύησης μετρα απο την πρωτη μερ ατης τελευταιας περιοδου κ οριστικοποιειται στην αυχενικη . εκει σου δινουν πιο ακριβης ημερομηνια τοκετου.εμενα στο πρωτο μου μου την ειχαν αλλαξει γτ εβγαινε το μωρο 3 μερες πιο μεγαλο ενω ηξερα ποτε ειχαμε επαφες, μου ελεγε ο γιατρος οτι εμεινα πιο νωρις εγκυος!!! :D   @bettyboob μην αγχωνεσαι , αν μεγαλωνει αυτο ειναι καλο , σε καποιες κυησεις η συλληψη γινεται κ αργοτερα η νωριτερα ... γτ το σπεραμ ζει εως 4 μερες !! καρδουλα ακους τουλ 6+ 4 . 

Κ εγω ανυπομονω να παω στον γιατρο δεν εχω κανει καθολου υπερηχο , θα παω 6+4 ,την αλλη Τριτη μια κ καλη .  κ μετα θα το πω στους γονεις μου ( περιμενω πως κ πως την αντιδραση τους!!! , κανεις δεν το περιμενει τοσο συντομα..) . Στην δουλεια να δω πως θα το πω...παλι εγκυος!!!! 

 

 

χαχαχα κ εγω το ιδιο! η πεθερα μου ολο να κρινει ξερει ολεεεες τις μανουλες... κ μονο αυτη ειναι η καλυτερη ! Αλλα εγω δεν της την χαριζω κ της απανταω κανονικοτατα . Μενουμε πολυ κοντα αλλα την βλέπω 1 φορα την βδομαδα.

Ευχαριστώ για την εμψύχωση κορίτσι!! 

Εμένα κορίτσια μου είχε πει όλα με μέτρο δεν μου απαγόρευσε κάτι!! Μετά το περιστατικό με το αίμα όμως εννοείται όλα άλλαξαν!! Αποχή από όλα!! Ευτυχώς έχω τον σύζυγο που κάνει τα πάντα τη μαμά και την πεθερά μου επίσης!! Δεν έχω παράπονο! Μόλις περάσει το κρίσιμο στάδιο θα επιστρέψω σε όλα :wink:

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!τι κάνετε??? Εμένα δεν μου έχει απαγορεύσει τις επαφές. Και τις δουλειές θα κανω ότι μπορώ απλά προσέχω τα βάρη. Βέβαια σηκώνω και την μικρή μου αναγκάστηκα που είναι 14 κιλα... Απλά με προσοχή... 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημέρα!!!!!τι κάνετε??? Εμένα δεν μου έχει απαγορεύσει τις επαφές. Και τις δουλειές θα κανω ότι μπορώ απλά προσέχω τα βάρη. Βέβαια σηκώνω και την μικρή μου αναγκάστηκα που είναι 14 κιλα... Απλά με προσοχή... 

Καλημέρα...Εμένα γιατί μου τις απαγόρευσε και έχει τρελαθεί ο σύζυγος???:-D


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα...Εμένα γιατί μου τις απαγόρευσε και έχει τρελαθεί ο σύζυγος???:-D

Δεν ξερω. Είναι ανάλογα τον γιατρό. Εγώ σε κάνα 2 μηνο λογικά δεν θα μπορούμε γιατί και στην μικρή μου στην β επιπέδου ήταν στο οριο ο τράχηλος μου και έπαιρνα κολπικά κάθε βράδυ ένα ουτρο μέχρι να μπω στον μήνα μου άρα δεν είχα επαφές. Λογικά και τώρα το ίδιο θα έχω. Δεν νομίζω να αλλάζει αυτό τωρα..και επειδή έχω γεννήσει μια φορα μπορεί να χρειαστεί και από την αυχενική.. θα δείξει . 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...