Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

19 ώρες πρίν, Ellie S είπε:

Δοκιμασα,να την αφηνω στο κρεβατι διπλα μου με μουσικη το πολυ 5 λεπτα κάθεται το ιδιο και στο καροτσακι,κλαιει λεω να μην την παρω αμεσως αγκαλια να μην συνηθίσει αλλα σηκωνει την γειτονια στο ποδι μετα τι να κανω χαχαχα!!!! Εχεις δικιο και καλα κανεις που μου λες την εμπειρια σου θα δοκιμασω τα παντα γιατι οπως ειπα και πριν νιωθω πτωμα μεταα    

Για πιπιλα κολπο ειναι, εκει που παει να τη φτυσει κανεις πως την τραβας ελαχιστα προς τα πισω κ συ, αντι να τη σπρωχνεις. Το κανεις μερικες φορες κ μπορει να την παρει τοτε. Μην κανεις κουνημα με καροτσι πχ γτ  θα συνηθισει να κοιμαται ετσι και θα δεινοπαθησεις. Καλυτερα αγκαλιτσα. Εκτος κ αν σε βολευει κουνημα τι να πω. 
@Christine. S μην μπεις στη διαδικασια να συγκρινεις  ποσο πινει το παιδι σου με τα αλλα γτ μονο θα αγχωνεσαι... βαρος να πΑιρνει και να στε χαρουμενοι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια! Μανούλα Σεπτεμβρίου κ εγώ (01.09 γέννησα κοριτσάκι)! Να ζήσουν σε όλες τα μωράκια σας να είναι γερά κ τυχερά. Διαβάζω πως τα πατε! Εμείς εδώ παλεύουμε με τον αποκλειστικό θηλασμό, ο οποίος έχει εδραιωθεί , αλλά δεν ξέρω ποσο θα αντέξω γιατί έχω ακόμα μια κορούλα 2 χρόνων κ δεν μπορώ να της δώσω την πρέπουσα σημασία που χρειάζεται αυτές τις μέρες καθώς είμαι κουρασμένη από τη βραδινή αϋπνία κυριως :( . Να σας ρωτήσω αυτές που δίνετε ξενο το βράδυ πόσες ώρες κοιμούνται τα μωράκια σας;;! Εμένα με τον θηλασμό το πολύ να κάνει ένα 3ωρο υπνο(που φυσικά με αλλάγματα, πλύσιμο κλπ εμένα ο ύπνος μου θα είναι 2 ώρες). Σκέφτομαι να δώσω ξενο αλλά από την άλλη έχω πολλές τύψεις καθώς δεν έχω άλλο λόγο για ξενο... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, LidaK είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μανούλα Σεπτεμβρίου κ εγώ (01.09 γέννησα κοριτσάκι)! Να ζήσουν σε όλες τα μωράκια σας να είναι γερά κ τυχερά. Διαβάζω πως τα πατε! Εμείς εδώ παλεύουμε με τον αποκλειστικό θηλασμό, ο οποίος έχει εδραιωθεί , αλλά δεν ξέρω ποσο θα αντέξω γιατί έχω ακόμα μια κορούλα 2 χρόνων κ δεν μπορώ να της δώσω την πρέπουσα σημασία που χρειάζεται αυτές τις μέρες καθώς είμαι κουρασμένη από τη βραδινή αϋπνία κυριως :( . Να σας ρωτήσω αυτές που δίνετε ξενο το βράδυ πόσες ώρες κοιμούνται τα μωράκια σας;;! Εμένα με τον θηλασμό το πολύ να κάνει ένα 3ωρο υπνο(που φυσικά με αλλάγματα, πλύσιμο κλπ εμένα ο ύπνος μου θα είναι 2 ώρες). Σκέφτομαι να δώσω ξενο αλλά από την άλλη έχω πολλές τύψεις καθώς δεν έχω άλλο λόγο για ξενο... 

Αααχχχχ να ξερες πόσο σε νιώθω και εγώ μια απ' τα ίδια ενώ όλα πάνε καλά ξεκίνησα να του δίνω λιγο ξενο από προχθές (αύριο θα κλείσουμε ένα μήνα ) μην αποτρελαθει η μεγάλη(3χρονων). Αλλά εμένα το πρωί ας πούμε σήμερα ξυπνήσαμε 7.30(κάπως να οριοθέτηση τη μερα χαχα) θήλασα μετά ξανά στις 8.30 κια μετά το πήγαιναμε αν μισάωρο 12.30 του δωσα 60μλ ξένο  αφου ειχα θηλάσει κ;ι εκεί κοιμήθηκε κάνα 3ωρο... τώρα θα του δώσω μια το βράδυ λίγο ξένο σκέφτομαι να το πάω συνδυαστικά. Και νιώθω τύψεις τύψεις αλλά τι να κάνω ; Να τρελάνω τη κόρη  άστα σε νιώθω .....

 

Υγ.Καιτο βράδυ συνήθως ξυπνά με ανά τρίωρο αλλά εγώ κοιμαμαι λιγότερο γιατί κάνει κακά συνέχεια και έχω να αλλάζω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna3 είπε:

Αααχχχχ να ξερες πόσο σε νιώθω και εγώ μια απ' τα ίδια ενώ όλα πάνε καλά ξεκίνησα να του δίνω λιγο ξενο από προχθές (αύριο θα κλείσουμε ένα μήνα ) μην αποτρελαθει η μεγάλη(3χρονων). Αλλά εμένα το πρωί ας πούμε σήμερα ξυπνήσαμε 7.30(κάπως να οριοθέτηση τη μερα χαχα) θήλασα μετά ξανά στις 8.30 κια μετά το πήγαιναμε αν μισάωρο 12.30 του δωσα 60μλ ξένο  αφου ειχα θηλάσει κ;ι εκεί κοιμήθηκε κάνα 3ωρο... τώρα θα του δώσω μια το βράδυ λίγο ξένο σκέφτομαι να το πάω συνδυαστικά. Και νιώθω τύψεις τύψεις αλλά τι να κάνω ; Να τρελάνω τη κόρη  άστα σε νιώθω .....

 

Υγ.Καιτο βράδυ συνήθως ξυπνά με ανά τρίωρο αλλά εγώ κοιμαμαι λιγότερο γιατί κάνει κακά συνέχεια και έχω να αλλάζω 

Κοριτσια συμπασχω!!!Τη Δευτερα σαραντιζουμε αλλα εδω κ δυο εβδομαδες περιπου της δινω κ εγω δυο φορες την ημερα ξενο!Μια το μεσημερι γιατι τρεχω τις μεγαλες σε δραστηριοτητες κ αναγκαστικα κουβαλαω κ το μωρο κ της δινω ξενο για να μην κλαιει στο αμαξι..κ της δινω κ αλλη μια φορα στο τελευταιο γευμα πριν τον υπνο αφου πρωτα θηλασει!Θα ηθελα να ειχα τα κουραγια να της δινω κ ενα γευμα μεταμεσονυχτιο γιατι κ εμενα ξυπναει 3 φορες μεσα στη νυχτα αλλα δεν εχω τα κουραγια...:?

Επισης να σας πω για να παρετε θαρρος οτι κ εμενα εκανε πααααρα πολλες φορες κακα!!!Παντα μετα απο καθε γευμα αλλα κ ενδοιαμεσα πολλες φορες κ τη νυχτα εννοειται...αλλα 3 μερες τωρα τα εχει μειωσει αρκετα ετσι ξαφνικα απο μονη της!!!Τοσο που τη νυχτα θελει αλλαγμα μονο μια φορα!!!Παρτυ!!!!!!:tongue:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Renez είπε:

Στο πετρωμενο στήθος μόνο το μωρό κάνει δουλειά..:|

Τι κάνεις φίλη? Σας χαζό διαβάζω οπότε προλαβαίνω όπως κ τις δικές μου γτ θηλάζω κ ζω κάτι αιωωωνιους θηλασμους!!

Πως είναι το μωράκι σου?

Είχες κάποια παρενέργεια από το χάπι? Ρωτάω γτ ενώ είμαι αποφασισμένη μέχρι 3ων μηνών που θα είμαι σπίτι να θηλάζω μετά που θα γυρίσω στη δουλειά σκέφτομαι πως να το κόψω..δε ξέρω πόσο παίρνει κ φυσικός αποθηλασμος..

Καλά είμαστε κορίτσι μουυυυ...εδώ στη προσπάθεια χαχαχαχα....εσείς πως τα πάτε????είναι ήσυχος ο μικρός????από ύπνο???όχι καμιά παρενέργεια λες κ δεν το πήρα ποτέ!!!!αν θες φυσικά νομίζω μειώνεις τα γεύματα σιγά σιγά....απλά φαντάζομαι παίρνει πιο πολύ χρόνο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thaliamp είπε:

Καλά είμαστε κορίτσι μουυυυ...εδώ στη προσπάθεια χαχαχαχα....εσείς πως τα πάτε????είναι ήσυχος ο μικρός????από ύπνο???όχι καμιά παρενέργεια λες κ δεν το πήρα ποτέ!!!!αν θες φυσικά νομίζω μειώνεις τα γεύματα σιγά σιγά....απλά φαντάζομαι παίρνει πιο πολύ χρόνο!!!!!

Οκ...θάνατο ψάξω ως τότε..

Προς το παρόν ζω αιωωωνιους θηλασμους..αλλά δε το μετανιώνω..όσο αντέχω θα το παλεύω..το βράδυ δίνω συμπλήρωμα όμως να κοιμάμαι λίγο περισσότερο φίλη γτ μες τη μέρα με πάει θηλασμό φουλ με κενό κάτι 20' ύπνου ανάμεσα στους θηλασμους κ ένα 2 ωρο ύπνο το μεσημέρι..

Τι βράδυ κοιμαται 3+ τουλάχιστον..κατα τ αλλά ομολογώ δόξα τον Θεό είναι ήσυχος φιλη..

Εσένα που πίνει ξένο πως είναι??κοιμάται περισσοτερο ή μπαααα??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anna3 είπε:

Αααχχχχ να ξερες πόσο σε νιώθω και εγώ μια απ' τα ίδια ενώ όλα πάνε καλά ξεκίνησα να του δίνω λιγο ξενο από προχθές (αύριο θα κλείσουμε ένα μήνα ) μην αποτρελαθει η μεγάλη(3χρονων). Αλλά εμένα το πρωί ας πούμε σήμερα ξυπνήσαμε 7.30(κάπως να οριοθέτηση τη μερα χαχα) θήλασα μετά ξανά στις 8.30 κια μετά το πήγαιναμε αν μισάωρο 12.30 του δωσα 60μλ ξένο  αφου ειχα θηλάσει κ;ι εκεί κοιμήθηκε κάνα 3ωρο... τώρα θα του δώσω μια το βράδυ λίγο ξένο σκέφτομαι να το πάω συνδυαστικά. Και νιώθω τύψεις τύψεις αλλά τι να κάνω ; Να τρελάνω τη κόρη  άστα σε νιώθω .....

 

Υγ.Καιτο βράδυ συνήθως ξυπνά με ανά τρίωρο αλλά εγώ κοιμαμαι λιγότερο γιατί κάνει κακά συνέχεια και έχω να αλλάζω 

Ααααα δηλαδή κ με το ξενο δεν κοιμάται πολύ! Κ είχα μια ελπίδα..! Κ εμένα η μεγάλη μου 2χρονων κ έχει αρχίσει κ τις ζηλιτσες τώρα.. Επίσης κάποιες φορές το βράδυ ακούει τη μικρή που κλαίει κ ξυπνάει κ αυτή η καημένη :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Christine. S είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ρε κορίτσι...θυμισε μου ποσο ημερών είναι;;;

Αστα κορίτσι, εχω ένα ήδη αγορασμενοε το οποιο εβγαζα αλλά τώρα πετρώσε το γάλα μάλλον κ δε καταφέρνω τίποτα ουτε με κομπρεσερ ουτε με ντουζ.... 

Αχ είναι δύσκολο με το θήλαστρο κ γενικά τα νεογέννητα είναι δύσκολα... υπομονή κ μακάρι να βρεις άκρη με το θήλαστρο κ να μην πετρωνει το στήθος σου..

  • Λυπημένη/-ος 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LidaK είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μανούλα Σεπτεμβρίου κ εγώ (01.09 γέννησα κοριτσάκι)! Να ζήσουν σε όλες τα μωράκια σας να είναι γερά κ τυχερά. Διαβάζω πως τα πατε! Εμείς εδώ παλεύουμε με τον αποκλειστικό θηλασμό, ο οποίος έχει εδραιωθεί , αλλά δεν ξέρω ποσο θα αντέξω γιατί έχω ακόμα μια κορούλα 2 χρόνων κ δεν μπορώ να της δώσω την πρέπουσα σημασία που χρειάζεται αυτές τις μέρες καθώς είμαι κουρασμένη από τη βραδινή αϋπνία κυριως :( . Να σας ρωτήσω αυτές που δίνετε ξενο το βράδυ πόσες ώρες κοιμούνται τα μωράκια σας;;! Εμένα με τον θηλασμό το πολύ να κάνει ένα 3ωρο υπνο(που φυσικά με αλλάγματα, πλύσιμο κλπ εμένα ο ύπνος μου θα είναι 2 ώρες). Σκέφτομαι να δώσω ξενο αλλά από την άλλη έχω πολλές τύψεις καθώς δεν έχω άλλο λόγο για ξενο... 

Αγάπη δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά εμένα κ με το ξένο το βράδυ προς το παρόν ξυπνάει στις 3 ώρες..βαρια 3.5.. με το θηλασμό το βράδυ ξυπνάει ανα 2.5 ώρες οπότε κερδίζω περίπου μία ωρίτσα..βέβαια από το λοτελα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LidaK είπε:

Γεια σας κορίτσια! Μανούλα Σεπτεμβρίου κ εγώ (01.09 γέννησα κοριτσάκι)! Να ζήσουν σε όλες τα μωράκια σας να είναι γερά κ τυχερά. Διαβάζω πως τα πατε! Εμείς εδώ παλεύουμε με τον αποκλειστικό θηλασμό, ο οποίος έχει εδραιωθεί , αλλά δεν ξέρω ποσο θα αντέξω γιατί έχω ακόμα μια κορούλα 2 χρόνων κ δεν μπορώ να της δώσω την πρέπουσα σημασία που χρειάζεται αυτές τις μέρες καθώς είμαι κουρασμένη από τη βραδινή αϋπνία κυριως :( . Να σας ρωτήσω αυτές που δίνετε ξενο το βράδυ πόσες ώρες κοιμούνται τα μωράκια σας;;! Εμένα με τον θηλασμό το πολύ να κάνει ένα 3ωρο υπνο(που φυσικά με αλλάγματα, πλύσιμο κλπ εμένα ο ύπνος μου θα είναι 2 ώρες). Σκέφτομαι να δώσω ξενο αλλά από την άλλη έχω πολλές τύψεις καθώς δεν έχω άλλο λόγο για ξενο... 

 Καταρχήν  ΣΥΜΠΑΣΧΩ !!! έχω ένα ν γιο 2 χρονών. Γίνεται ένας πανικός στο σπίτι.. Μαρ φανταστείς ότι παίρνω τη μαμά  μου από 12 το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ κιόλας! Η μπέμπα είναι 13 μερών κ θηλάζουμε μέχρι στιγμής κ ευτυχώς είναι κάπως ήσυχη.  Πίνει στις 2.30- 3 ώρες κ κοιμάται μέχρι στιγμής αλλά μόνο τη θηλάζω κ τη δίνω στη μαμά γτ ο γιος μου θέλει την προσοχή μου συνέχεια (τάισμα, παιχνίδι αλλαγή πάνας  κτλ) οπότε με την μπέμπα δεν μπορώ να ασχοληθώ καθόλου κ νιώθω τύψεις για αυτό.. 

Όσον αφορά το ξένο γτ να νιώθεις τύψεις ?? Τον γιο μου τον θήλασα 16 μήνες  αλλά δεν είμαι φαν του "αποκλειστικού "θηλασμού! . Σημασία έχει να είναι καλά το μωρό κ η μαμά  να μπορεί να ξεκουράζεται όσο μπορεί για να το φροντίσει.  Οπότε μην νιώθεις τύψεις!

  • Μου αρέσει 3

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ada32 είπε:

 Καταρχήν  ΣΥΜΠΑΣΧΩ !!! έχω ένα ν γιο 2 χρονών. Γίνεται ένας πανικός στο σπίτι.. Μαρ φανταστείς ότι παίρνω τη μαμά  μου από 12 το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ κιόλας! Η μπέμπα είναι 13 μερών κ θηλάζουμε μέχρι στιγμής κ ευτυχώς είναι κάπως ήσυχη.  Πίνει στις 2.30- 3 ώρες κ κοιμάται μέχρι στιγμής αλλά μόνο τη θηλάζω κ τη δίνω στη μαμά γτ ο γιος μου θέλει την προσοχή μου συνέχεια (τάισμα, παιχνίδι αλλαγή πάνας  κτλ) οπότε με την μπέμπα δεν μπορώ να ασχοληθώ καθόλου κ νιώθω τύψεις για αυτό.. 

Όσον αφορά το ξένο γτ να νιώθεις τύψεις ?? Τον γιο μου τον θήλασα 16 μήνες  αλλά δεν είμαι φαν του "αποκλειστικού "θηλασμού! . Σημασία έχει να είναι καλά το μωρό κ η μαμά  να μπορεί να ξεκουράζεται όσο μπορεί για να το φροντίσει.  Οπότε μην νιώθεις τύψεις!

Πολύ καλά κανεις κ θηλάζεις κ μετά το δίνεις το μωρό για να δώσεις σημασία στο μεγαλύτερο! Εμένα ακόμα δεν κάθεται ούτε στον μπαμπά της! Οπότε μόνο όταν κοιμάται μπορώ να παίξω με την μεγάλη :( Στην πρώτη μου κόρη είχα δώσει ξενο το βράδυ στο 2μηνο με αποτέλεσμα να μειωθεί πολύ το γάλα μου κ αποθήλασα στους 3 μηνες οπότε αυτό θέλω να αποφύγω τώρα, τουλάχιστον αφού είμαι σπιτι κάποιους μήνες λέω ας προσπαθήσω να θηλάσω αλλά δεν ξέρω μου φαίνεται βουνό...κ είμαστε ακόμα στις 38 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Just now, LidaK είπε:

Ααααα δηλαδή κ με το ξενο δεν κοιμάται πολύ! Κ είχα μια ελπίδα..! Κ εμένα η μεγάλη μου 2χρονων κ έχει αρχίσει κ τις ζηλιτσες τώρα.. Επίσης κάποιες φορές το βράδυ ακούει τη μικρή που κλαίει κ ξυπνάει κ αυτή η καημένη :(

Κορίτσι μου να σου ζήσει!!!!κ εγώ ξένο δίνω αλλά κ το βράδυ ανά 2,5 3 ώρες ξυπναει!!!νομίζω δεν έχει σχέση!!!

Just now, Renez είπε:

Οκ...θάνατο ψάξω ως τότε..

Προς το παρόν ζω αιωωωνιους θηλασμους..αλλά δε το μετανιώνω..όσο αντέχω θα το παλεύω..το βράδυ δίνω συμπλήρωμα όμως να κοιμάμαι λίγο περισσότερο φίλη γτ μες τη μέρα με πάει θηλασμό φουλ με κενό κάτι 20' ύπνου ανάμεσα στους θηλασμους κ ένα 2 ωρο ύπνο το μεσημέρι..

Τι βράδυ κοιμαται 3+ τουλάχιστον..κατα τ αλλά ομολογώ δόξα τον Θεό είναι ήσυχος φιλη..

Εσένα που πίνει ξένο πως είναι??κοιμάται περισσοτερο ή μπαααα??

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά σας βρίσκω!!!όχι καλέ δεν κοιμάται....τη μέρα μπορεί να κάνει κάνα 4 ωρο...το βράδυ 2,5-3....!!!!κ ξέρεις όταν ξυπνάει θες κ μια ώρα σίγουρα να ξανακοιμηθει!!!!νυχτοπουλι το παιδί μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσι μου να σου ζήσει!!!!κ εγώ ξένο δίνω αλλά κ το βράδυ ανά 2,5 3 ώρες ξυπναει!!!νομίζω δεν έχει σχέση!!!

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά σας βρίσκω!!!όχι καλέ δεν κοιμάται....τη μέρα μπορεί να κάνει κάνα 4 ωρο...το βράδυ 2,5-3....!!!!κ ξέρεις όταν ξυπνάει θες κ μια ώρα σίγουρα να ξανακοιμηθει!!!!νυχτοπουλι το παιδί μου!!!!

Αυτή είναι η μλκια..γτ άντε να το ταισεις,μετά ρέψιμο,μετά αλλαγμα,μετά να ξανακοιμηθεί πάει η ώρα..

Τι να τα κάνουμε?? Κ τώρα που σου γράφω ειμαιδ το κρεβάτι με εκείνον να θηλάζει κ τα μάτια μου να κλείνουν κυριολεκτικά κ το κεφάλι μου τόσο βαρύ από τη κούραση..όταν βλέπω όμως το μουτράκι του τα ξεχνάω όλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αυτή είναι η μλκια..γτ άντε να το ταισεις,μετά ρέψιμο,μετά αλλαγμα,μετά να ξανακοιμηθεί πάει η ώρα..

Τι να τα κάνουμε?? Κ τώρα που σου γράφω ειμαιδ το κρεβάτι με εκείνον να θηλάζει κ τα μάτια μου να κλείνουν κυριολεκτικά κ το κεφάλι μου τόσο βαρύ από τη κούραση..όταν βλέπω όμως το μουτράκι του τα ξεχνάω όλα..

Εγώ κ που τα κάνω όλα αυτά...το μάτι του γαρίδα ρε παιδί μου...χτες το βράδυ ξύπνησε στη 1....μέχρι της 1 κ 30 είχε φάει είχε ρευτει τον είχα αλλάξει....κ ξανακοιμηθηκε 4....εγκεφαλικό εγώ το μάτι να κλείνει κ αυτός το Χαβα του..... χαχαχαχα...κ ουαα ουααα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Εγώ κ που τα κάνω όλα αυτά...το μάτι του γαρίδα ρε παιδί μου...χτες το βράδυ ξύπνησε στη 1....μέχρι της 1 κ 30 είχε φάει είχε ρευτει τον είχα αλλάξει....κ ξανακοιμηθηκε 4....εγκεφαλικό εγώ το μάτι να κλείνει κ αυτός το Χαβα του..... χαχαχαχα...κ ουαα ουααα....

Μάνα κουράγιο!!!!

Ευελπιστώ μεγαλώνοντας να ηρεμήσουν κ εκείνα κ εμείς:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...