Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Εγώ στην κόρη μου που είναι 2 έχω μια της peg perego που είναι πολύ καλή σε γενικές γραμμές, αλλά είναι πολύ ογκώδης κ όντως καθαρίζεται δύσκολα λόγω μαξιλαριού. Τώρα επειδή θα έχω δυο μες στο σπιτι...σκέφτομαι να πάρω μια λιγότερο ογκώδη !

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dinakim είπε:

Μια απο τα J... με 60€ που ξαπλωνε κ η πλατη σε διαφορες θεσεις!

Κ εμένα από εκεί μου πήραν δωρο το καθισμα φαγητού 50 έκανε!δεν τον έχω βάλει ακόμη να καθίσει!τώρα θέλω να πάρω κουταλάκια και πιατάκια!για μπλεντερ δεν ξερω τι να πάρω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Σκέφτεται καμιά να δώσει κομμάτια κ όχι αλεσμένα????

Καλημέρα! Εγώ το σκέφτομαι αλλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε, θα το ψάξω λίγο κ ίσως το δοκιμάσουμε. Εγώ δει τρόπους για μπανάνα αλλά για τα υπόλοιπα δεν ξέρω.. 

 

On 16/1/2021 at 12:30 ΠΜ, Fofi! είπε:

Κοριτσια τι καρεκλα φαγητου να παρουμε?

Μόλις παρηγγειλα μια εντελώς διαφορετική απο την πρώτη που έχω για να δοκιμάσω κ ένα δεύτερο στυλ πιο μοντέρνο κ λιγότερο ογκώδες, δεν έχει ροδάκια βέβαια αλλά και στην πρώτη που έχει την έχω σε σταθερή θέση κ δεν τα έχω χρησιμοποιήσει.
Σκευη φαγητού πήρα επίσης άλλη μάρκα που λέει από 4μηνων, σιλικόνης, τα δοκιμάζουμε κ βλέπουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, LidaK είπε:

Καλημέρα! Εγώ το σκέφτομαι αλλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε, θα το ψάξω λίγο κ ίσως το δοκιμάσουμε. Εγώ δει τρόπους για μπανάνα αλλά για τα υπόλοιπα δεν ξέρω.. 

 

Μόλις παρηγγειλα μια εντελώς διαφορετική απο την πρώτη που έχω για να δοκιμάσω κ ένα δεύτερο στυλ πιο μοντέρνο κ λιγότερο ογκώδες, δεν έχει ροδάκια βέβαια αλλά και στην πρώτη που έχει την έχω σε σταθερή θέση κ δεν τα έχω χρησιμοποιήσει.
Σκευη φαγητού πήρα επίσης άλλη μάρκα που λέει από 4μηνων, σιλικόνης, τα δοκιμάζουμε κ βλέπουμε..

Αν έχεις φεισμπουκ υπάρχει ομάδα blw greece...που μιλάει για την εισαγωγή με κομμάτια!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Σκέφτεται καμιά να δώσει κομμάτια κ όχι αλεσμένα????

Εγω για αρχή με αλεσμένα δεν θέλω να το διακυνδυνεψω ακομη με κομμάτια!ίσως λίγο αργότερα!σκεύη αύριο θα πάω να πάρω αλλά δεν ξερω τι μπλεντερ να παρω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelina87 είπε:

Εγω για αρχή με αλεσμένα δεν θέλω να το διακυνδυνεψω ακομη με κομμάτια!ίσως λίγο αργότερα!σκεύη αύριο θα πάω να πάρω αλλά δεν ξερω τι μπλεντερ να παρω!

Εγω στο μουλτι που εχω τους τα αλεθα παντα!Δε χρειαζεται τιποτα περισσοτερο!

  • Μου αρέσει 2

C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelina87 είπε:

Εγω για αρχή με αλεσμένα δεν θέλω να το διακυνδυνεψω ακομη με κομμάτια!ίσως λίγο αργότερα!σκεύη αύριο θα πάω να πάρω αλλά δεν ξερω τι μπλεντερ να παρω!

Εμένα πιο πολύ από όλα με βόλεψε το ραβδομπλεντερ, αυτό θα χρησιμοποιήσω κ τώρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, LidaK είπε:

Εμένα πιο πολύ από όλα με βόλεψε το ραβδομπλεντερ, αυτό θα χρησιμοποιήσω κ τώρα!

Ποιο έχεις;εγω ή ραβδομπλέντερ θα παρω ή μουλτι απλα θα έχω ένα αποκλειστικά για το μωρο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Angelina87 είπε:

Ποιο έχεις;εγω ή ραβδομπλέντερ θα παρω ή μουλτι απλα θα έχω ένα αποκλειστικά για το μωρο 

Ένα μπραουν ραβδομπλεντερ έχω κ είμαι πολύ ευχαριστημένη, το μουλτι μου το μουλινεξ με τις 3 λεπίδες άφηνε κομματακια δεν τα έκανε εντελώς λιωμένα. Η μαμα μου έχει ένα άλλο μουλτι που τα έλιωνε τελείως νομίζω μάρκα ιζζυ. Βίκο ραβδομπλεντερ που είχα πάρει να αφήσω στο σπιτι της με κούραζε πολύ μέχρι να τα αλέσω τελείως. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2021 at 1:23 ΜΜ, Comet είπε:

Κατερινάκι μου καλημέρα.Με 2 μωρά και να θηλάζεις αποκλειστικά εννοείται δεν μένει χρόνος.Οσο για τον ύπνο τι να πω.Ο δικός μου που τρώει κανονικά 3 γεύματα στερεές πάλι ξυπνάει 3 φορές τη νύχτα να θηλάσει.Οποτε και εγώ ακόμη αναρωτιέμαι πότε θα κοιμηθούμε.Κι εννοείται ακόμη κοιμόμαστε μαζί στον καναπέ με μια προσθήκη.Εχουμε και τον μεγάλο παρέα πια.Κοιμαται κανονικά στο δωμάτιο του και όταν ξυπνήσει η στις 2 η στις 5 έρχεται κι αυτός στον καναπέ.Καταλαβαινεις τι γίνεται...Με τη μεγάλη σου πως πάτε;

Κατάλαβα .. άσε έχουν και περίπου την ίδια διαφορα εμάς επομένως μπορούμε να καταλάβουμε η μία την αλλη.. 

Εμένα είχε λίγο θέμα με τα τσίσα το βράδυ της έφευγαν στον ύπνο τής όταν γεννήθηκε το μικρός βξεκινησε. Τώρα συμβαινει σπάνια. Πάντως του δείχνεις πολύ αγάπη και τον φροντιζει δεν έχει βγάλει ζήλια σε αυτόν μόνο σε μένα που σας είχα πει.. αλλά έχει και κάτι ξεσπάσματα και περίεργες συμπεριφορές αλλά αυτό πιστεύω είναι στον χαρακτήρα τής. Εσένα πως τα πάνε??  Αλλά πραγματικά βλέπω ότι το δεύτερο μωρό μεγαλώνει λίγο στον αυτόματο... Δεν καταλαβαίνω ποτέ παίρνανε οι μήνες και δεν τον χαίρομαι όσο θέλω φαντάσου.  

On 12/1/2021 at 11:09 ΠΜ, Thaliamp είπε:

Γεια σου κορίτσι μου.... χαίρομαι που είστε καλά!!!καλή αρχή για τη δουλειά σου!!ξεκούραση δύσκολο πράγμα πόσο μάλλον για σένα που έχεις δύο!!!!νωρίς θα ξεκινήσετε κ εσείς....πόσο είστε τώρα?????εγώ κούραση πολλή....είναι ζωηρός ο μικρός....θέλει ολο παιχνίδι κ να είσαι από πάνω του!!!κ το βράδυ έχουμε πολύ άστατο ύπνο ακόμα!!!!

Αααααα τι ωραία μπράβο ελπίζω να ηρεμήσετε λίγο!!!!πως είστε τώρα???πως τα πάτε με το ξένο????

Σε ευχαριστώ. Είπα να  ξεκινήσω κάτι από το σπίτι θα δω αν θα πετύχει.. φτιάχνω σκουφάκια πλεκτά για μωράκια και για μαμά κόρη.. τέτοια διαφορά. Έχω κάνει και σελίδα στο Facebook και Instagram και προσπαθώ να την  αναπτύξω παράλληλα..

Εμείς το Σάββατο θα γίνουμε 5 μηνών. Τόσο είχα ξεκινήσει και στην μικρή.. ανυπομονώ την Πέμπτη να ξεκινήσουμε φρουτακια...

Εσύ πως τα πάς? Το μωράκι σού???

 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κατάλαβα .. άσε έχουν και περίπου την ίδια διαφορα εμάς επομένως μπορούμε να καταλάβουμε η μία την αλλη.. 

Εμένα είχε λίγο θέμα με τα τσίσα το βράδυ της έφευγαν στον ύπνο τής όταν γεννήθηκε το μικρός βξεκινησε. Τώρα συμβαινει σπάνια. Πάντως του δείχνεις πολύ αγάπη και τον φροντιζει δεν έχει βγάλει ζήλια σε αυτόν μόνο σε μένα που σας είχα πει.. αλλά έχει και κάτι ξεσπάσματα και περίεργες συμπεριφορές αλλά αυτό πιστεύω είναι στον χαρακτήρα τής. Εσένα πως τα πάνε??  Αλλά πραγματικά βλέπω ότι το δεύτερο μωρό μεγαλώνει λίγο στον αυτόματο... Δεν καταλαβαίνω ποτέ παίρνανε οι μήνες και δεν τον χαίρομαι όσο θέλω φαντάσου.  

Σε ευχαριστώ. Είπα να  ξεκινήσω κάτι από το σπίτι θα δω αν θα πετύχει.. φτιάχνω σκουφάκια πλεκτά για μωράκια και για μαμά κόρη.. τέτοια διαφορά. Έχω κάνει και σελίδα στο Facebook και Instagram και προσπαθώ να την  αναπτύξω παράλληλα..

Εμείς το Σάββατο θα γίνουμε 5 μηνών. Τόσο είχα ξεκινήσει και στην μικρή.. ανυπομονώ την Πέμπτη να ξεκινήσουμε φρουτακια...

Εσύ πως τα πάς? Το μωράκι σού???

 

Μια χαρά τα πάνε.Τον αγαπάει πολύ και τον προσέχει.Τον φιλάει,του δίνει παιχνίδια.Ηρεμησε πολύ και δεν είναι τόσο κολλημένος πάνω μου όσο πριν.Θελουν κι αυτά το χρόνο τους να συνηθίσουν.Παντως ναι όντως τα δεύτερα μεγαλώνουν στον αυτόματο.Εμενα ο μικρός παίζει πολύ μόνος του στο πάρκο και κάνει βόλτες με την περπατουρα.Ειναι έτοιμος να μπουσουλησει...Αν δεν ήταν η αϋπνία θα μασταν σούπερ...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κατάλαβα .. άσε έχουν και περίπου την ίδια διαφορα εμάς επομένως μπορούμε να καταλάβουμε η μία την αλλη.. 

Εμένα είχε λίγο θέμα με τα τσίσα το βράδυ της έφευγαν στον ύπνο τής όταν γεννήθηκε το μικρός βξεκινησε. Τώρα συμβαινει σπάνια. Πάντως του δείχνεις πολύ αγάπη και τον φροντιζει δεν έχει βγάλει ζήλια σε αυτόν μόνο σε μένα που σας είχα πει.. αλλά έχει και κάτι ξεσπάσματα και περίεργες συμπεριφορές αλλά αυτό πιστεύω είναι στον χαρακτήρα τής. Εσένα πως τα πάνε??  Αλλά πραγματικά βλέπω ότι το δεύτερο μωρό μεγαλώνει λίγο στον αυτόματο... Δεν καταλαβαίνω ποτέ παίρνανε οι μήνες και δεν τον χαίρομαι όσο θέλω φαντάσου.  

Σε ευχαριστώ. Είπα να  ξεκινήσω κάτι από το σπίτι θα δω αν θα πετύχει.. φτιάχνω σκουφάκια πλεκτά για μωράκια και για μαμά κόρη.. τέτοια διαφορά. Έχω κάνει και σελίδα στο Facebook και Instagram και προσπαθώ να την  αναπτύξω παράλληλα..

Εμείς το Σάββατο θα γίνουμε 5 μηνών. Τόσο είχα ξεκινήσει και στην μικρή.. ανυπομονώ την Πέμπτη να ξεκινήσουμε φρουτακια...

Εσύ πως τα πάς? Το μωράκι σού???

 

Πες μας την σελιδα να μπουμε να σου παραγγειλουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Comet είπε:

Μια χαρά τα πάνε.Τον αγαπάει πολύ και τον προσέχει.Τον φιλάει,του δίνει παιχνίδια.Ηρεμησε πολύ και δεν είναι τόσο κολλημένος πάνω μου όσο πριν.Θελουν κι αυτά το χρόνο τους να συνηθίσουν.Παντως ναι όντως τα δεύτερα μεγαλώνουν στον αυτόματο.Εμενα ο μικρός παίζει πολύ μόνος του στο πάρκο και κάνει βόλτες με την περπατουρα.Ειναι έτοιμος να μπουσουλησει...Αν δεν ήταν η αϋπνία θα μασταν σούπερ...

Μπράβο τα πάνε μια χαρά... Εγώ από Σεπτέμβριο θα στείλω την μεγάλη παιδικό γιατί θα είναι 3,5 καλό θα της κάνει... 

Πω πω σήμερα ο μικρός κοιμήθηκε πάλι 9 ωρες σερί το βράδυ:)

7 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Πες μας την σελιδα να μπουμε να σου παραγγειλουμε...

https://m.facebook.com/Hats-For-All-103825628236264/?ref=bookmarks

καλα δεν το είπα γι'αυτό.. αν θέλετε όμως κάνετε λαικ για να το δουν και άλλη έτσι..:-P

 

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...