Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Τα μωράκια σας έγιναν 6 μηνών!!!Γιαουρτακι το καλύτερο είναι κατσικίσιο,αλλά δεν δίνουμε την πέτσα,εναλλακτικά πρόβειο.Ο δικός μου δεν τα τρώει οπότε συνεχίζουμε με την κρέμα με βρωμη.Η hipp έχει πολύ ωραίες κρέμες από 4+ μηνών .Και η holle .Για απογευματινό.

Εννοείται ότι περισσότερο τρώνε τα παιχνίδια αντί να τα παίζουν.Μικρα είναι ακόμη.

Στη σούπα βάζω 2 φασολάκια η 10 μπιζελακια η μία φουντιτσα μπρόκολο.(σε μια μερίδα).Επισης κόκκινη κολοκύθα.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Τα μωράκια σας έγιναν 6 μηνών!!!Γιαουρτακι το καλύτερο είναι κατσικίσιο,αλλά δεν δίνουμε την πέτσα,εναλλακτικά πρόβειο.Ο δικός μου δεν τα τρώει οπότε συνεχίζουμε με την κρέμα με βρωμη.Η hipp έχει πολύ ωραίες κρέμες από 4+ μηνών .Και η holle .Για απογευματινό.

Εννοείται ότι περισσότερο τρώνε τα παιχνίδια αντί να τα παίζουν.Μικρα είναι ακόμη.

Στη σούπα βάζω 2 φασολάκια η 10 μπιζελακια η μία φουντιτσα μπρόκολο.(σε μια μερίδα).Επισης κόκκινη κολοκύθα.

Μόνο εμενα καθυστερησε τόσο πολυ ο γιατρος να μου βάλει φαγητο;τωρα θα παμε την πεμπτη και θα πούμε για τα φαγητά!δεν έχω δώσει τπτ ακομη μόνο ρυζαλευρο και φρουτοκρεμα!εγω γιαουρτάκι θα δώσω και απο τα παιδικά!

Link to comment
Share on other sites

On 25/2/2021 at 11:34 ΠΜ, LidaK είπε:

καλημέρα! Ούτε εμείς αρχίσαμε ακόμα γιαουρτάκι. Στην πρώτη μου κόρη έδινα κατσικίσιο με πετσα(στην αρχή θυμάμαι τη βγάζαμε) οποιαδήποτε μάρκα μέχρι να βρω ένα που της αρεζε περισσότερο. 
Καλα με τον ύπνο, ξυπνάει μια φορά για γάλα αναμεσα στις 6:30-8:00

Καλησπέρα και από εμένα!! 
Όταν λέμε γιαούρτι κατσικίσιο  εννοούμε αυτό που τρώμε κ εμείς;; Γιατί εγώ χθες εκεί που έτρωγα κατσικίσιο η μικρή μου ήθελε να φάει κ της έδωσα ελάχιστο γιατί είμαστε 5,5 μηνών κ ξετρελάθηκε.

Εμένα κοιμάται 23:30 - 07:30 και μετά 8:30-11:00.

6 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Τα μωράκια σας έγιναν 6 μηνών!!!Γιαουρτακι το καλύτερο είναι κατσικίσιο,αλλά δεν δίνουμε την πέτσα,εναλλακτικά πρόβειο.Ο δικός μου δεν τα τρώει οπότε συνεχίζουμε με την κρέμα με βρωμη.Η hipp έχει πολύ ωραίες κρέμες από 4+ μηνών .Και η holle .Για απογευματινό.

Εννοείται ότι περισσότερο τρώνε τα παιχνίδια αντί να τα παίζουν.Μικρα είναι ακόμη.

Στη σούπα βάζω 2 φασολάκια η 10 μπιζελακια η μία φουντιτσα μπρόκολο.(σε μια μερίδα).Επισης κόκκινη κολοκύθα.

Καλησπέρα!! Αυτά σε συμφωνία με τον παιδίατρο σας ή βάσει εμπειρίας;;

 

3 ώρες πρίν, Angelina87 είπε:

Μόνο εμενα καθυστερησε τόσο πολυ ο γιατρος να μου βάλει φαγητο;τωρα θα παμε την πεμπτη και θα πούμε για τα φαγητά!δεν έχω δώσει τπτ ακομη μόνο ρυζαλευρο και φρουτοκρεμα!εγω γιαουρτάκι θα δώσω και απο τα παιδικά!

Καλησπέρα Ατζελίνα, 

Εμείς ξεκινήσαμε την προηγούμενη εβδομάδα με 3ημερη εισαγωγή μπανάνας κ πάθαμε αλλεργία. Βγάλαμε κόκκινα σπιθουράκια σε όλη την κοιλίτσα μας. Όποτε ήμασταν 5 μέρες θηλασμός και Δευτέρα ξεκινήσαμε πάλι με φρούτο.. αχλάδι αυτή τη φορά κ βλέπουμε.

Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κάποια; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vag1a είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!! 
Όταν λέμε γιαούρτι κατσικίσιο  εννοούμε αυτό που τρώμε κ εμείς;; Γιατί εγώ χθες εκεί που έτρωγα κατσικίσιο η μικρή μου ήθελε να φάει κ της έδωσα ελάχιστο γιατί είμαστε 5,5 μηνών κ ξετρελάθηκε.

Εμένα κοιμάται 23:30 - 07:30 και μετά 8:30-11:00.

Καλησπέρα!! Αυτά σε συμφωνία με τον παιδίατρο σας ή βάσει εμπειρίας;;

 

Καλησπέρα Ατζελίνα, 

Εμείς ξεκινήσαμε την προηγούμενη εβδομάδα με 3ημερη εισαγωγή μπανάνας κ πάθαμε αλλεργία. Βγάλαμε κόκκινα σπιθουράκια σε όλη την κοιλίτσα μας. Όποτε ήμασταν 5 μέρες θηλασμός και Δευτέρα ξεκινήσαμε πάλι με φρούτο.. αχλάδι αυτή τη φορά κ βλέπουμε.

Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κάποια; 

Ναι σε συμφωνία με την παιδίατρο(έτσι κάναμε και στον μεγάλο)αλλά είχαν κλείσει και τα 2 τους 6 μήνες όταν ξεκινήσαμε φαγητό (φρουτα-σουπα - κρέμα με βρώμη)και τους 7 όταν έδωσα γιαούρτι κατσικίσιο αυτό που τρώμε κι εμείς.

Κρίμα που την πείραξε η μπανάνα.Μακαρι να μην έχετε άλλες αλλεργίες.

4 ώρες πρίν, Angelina87 είπε:

Μόνο εμενα καθυστερησε τόσο πολυ ο γιατρος να μου βάλει φαγητο;τωρα θα παμε την πεμπτη και θα πούμε για τα φαγητά!δεν έχω δώσει τπτ ακομη μόνο ρυζαλευρο και φρουτοκρεμα!εγω γιαουρτάκι θα δώσω και απο τα παιδικά!

Δώσε αν θέλεις.Απλα επειδή εγώ θηλάζω δεν του έχω δώσει τίποτα αγελαδινό,και την κρέμα με δικό μου γάλα την κάνω(αν και κουράστηκα να αντλώ για αυτό).Μακάρι να τρώγε το γιαούρτι.Δεν νομίζω ότι άργησες.Τα δικά μου αφού έκλεισαν τον 6ο άρχισαν με φρούτα.Οποτε σούπα φάγαν στους 6,5 μήνες.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα! Μόλις γυρίσαμε από παιδίατρο! 6 μηνών κ δυο ημερών. Μου είπε βάζω όλα τα φρούτα (εκτος φράουλα, πορτοκαλι), όλα τα λαχανικά, κοτόπουλο, μοσχαράκι, γιαούρτι. Τον 7ο θα βάλουμε βρώμη, τραχανά, φαγοπυρο κλπ! Οποτε από αύριο αρχίζω να εισάγω ένα ένα.κ κατσικάκι μας είπε απλα δεν πολυτρώμε , θα δω ποτε θ δώσω.

Just now, Vag1a είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!! 
Όταν λέμε γιαούρτι κατσικίσιο  εννοούμε αυτό που τρώμε κ εμείς;; Γιατί εγώ χθες εκεί που έτρωγα κατσικίσιο η μικρή μου ήθελε να φάει κ της έδωσα ελάχιστο γιατί είμαστε 5,5 μηνών κ ξετρελάθηκε.

Εμένα κοιμάται 23:30 - 07:30 και μετά 8:30-11:00.

Καλησπέρα!! Αυτά σε συμφωνία με τον παιδίατρο σας ή βάσει εμπειρίας;;

 

Καλησπέρα Ατζελίνα, 

Εμείς ξεκινήσαμε την προηγούμενη εβδομάδα με 3ημερη εισαγωγή μπανάνας κ πάθαμε αλλεργία. Βγάλαμε κόκκινα σπιθουράκια σε όλη την κοιλίτσα μας. Όποτε ήμασταν 5 μέρες θηλασμός και Δευτέρα ξεκινήσαμε πάλι με φρούτο.. αχλάδι αυτή τη φορά κ βλέπουμε.

Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κάποια; 

Τελειο ωράριο έχετε!!!! Ναι αυτό το γιαούρτι χωρίς την πέτσα μας είπε εμάς.
Άντε μωρέ σας έκανε η μπανανουλα αλλεργία;; Εμένα είχε αλλεργία όταν θηλαζα έκανε κακακια με αιμα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Ναι σε συμφωνία με την παιδίατρο(έτσι κάναμε και στον μεγάλο)αλλά είχαν κλείσει και τα 2 τους 6 μήνες όταν ξεκινήσαμε φαγητό (φρουτα-σουπα - κρέμα με βρώμη)και τους 7 όταν έδωσα γιαούρτι κατσικίσιο αυτό που τρώμε κι εμείς.

Κρίμα που την πείραξε η μπανάνα.Μακαρι να μην έχετε άλλες αλλεργίες.

Κατάλαβα!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Το ελπίζω...

Just now, LidaK είπε:

Καλήσπερα! Μόλις γυρίσαμε από παιδίατρο! 6 μηνών κ δυο ημερών. Μου είπε βάζω όλα τα φρούτα (εκτος φράουλα, πορτοκαλι), όλα τα λαχανικά, κοτόπουλο, μοσχαράκι, γιαούρτι. Τον 7ο θα βάλουμε βρώμη, τραχανά, φαγοπυρο κλπ! Οποτε από αύριο αρχίζω να εισάγω ένα ένα.

Τελειο ωράριο έχετε!!!! Ναι αυτό το γιαούρτι χωρίς την πέτσα μας είπε εμάς.
Άντε μωρέ σας έκανε η μπανανουλα αλλεργία;; Εμένα είχε αλλεργία όταν θηλαζα έκανε κακακια με αιμα 

Άντε καλή αρχή λοιπόν!! Ελπίζω το δικό σου μικράκι να τρώει.

Ναι το ωράριο μας καλό είναι ευτυχώς. Από 4 μηνών είχαμε αυτό το ωράριο. Δυστυχώς εκτός ότι δεν της άρεσε και της ερχόταν να κάνει εμετό, της δημιούργησε και αλλεργία. Άσε άσε.. ελπίζω με τα υπόλοιπα φρούτα κ τροφές γενικά να είμαστε καλύτερα.

Κοριτσια από έτοιμες κρέμες τι προτείνετε; Υπάρχουν κάποιες χωρίς ζάχαρη και εγγυημένα ότι είναι καλές; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vag1a είπε:

Κατάλαβα!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Το ελπίζω...

Άντε καλή αρχή λοιπόν!! Ελπίζω το δικό σου μικράκι να τρώει.

Ναι το ωράριο μας καλό είναι ευτυχώς. Από 4 μηνών είχαμε αυτό το ωράριο. Δυστυχώς εκτός ότι δεν της άρεσε και της ερχόταν να κάνει εμετό, της δημιούργησε και αλλεργία. Άσε άσε.. ελπίζω με τα υπόλοιπα φρούτα κ τροφές γενικά να είμαστε καλύτερα.

Κοριτσια από έτοιμες κρέμες τι προτείνετε; Υπάρχουν κάποιες χωρίς ζάχαρη και εγγυημένα ότι είναι καλές; 

Εγώ δεν ξέρω καθόλου να σε βοηθήσω, στην πρώτη μου δε χρειάστηκα γιατί έτρωγε όλες τις τροφές. Τώρα αυτή είναι πιο ζόρικη (πχ λαχανοσουπα δεν τρώει με τίποτα) αλλά θα το παλέψω μη δώσω έτοιμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vag1a είπε:

Κατάλαβα!! Σε ευχαριστώ πολύ!! Το ελπίζω...

Άντε καλή αρχή λοιπόν!! Ελπίζω το δικό σου μικράκι να τρώει.

Ναι το ωράριο μας καλό είναι ευτυχώς. Από 4 μηνών είχαμε αυτό το ωράριο. Δυστυχώς εκτός ότι δεν της άρεσε και της ερχόταν να κάνει εμετό, της δημιούργησε και αλλεργία. Άσε άσε.. ελπίζω με τα υπόλοιπα φρούτα κ τροφές γενικά να είμαστε καλύτερα.

Κοριτσια από έτοιμες κρέμες τι προτείνετε; Υπάρχουν κάποιες χωρίς ζάχαρη και εγγυημένα ότι είναι καλές; 

Hipp,holle και bio bebe.Τις έχω δοκιμάσει αυτές.Πολυ καλές.Βιολογικες χωρίς ζάχαρη.Τις τρώνε τα δικά μου.Οι πρώτες 2 σε βιολογικά προϊόντα και φαρμακεία και η 3η σε σούπερ μάρκετ.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας!!!τι κάνετε???Εμείς κάναμε εμβόλιο πριν καμιά βδομάδα περίπου....μεγάλωσε ο μικρούλης πήγαμε 9.700!!τελικά ξεκίνησα φαγητό κ εγώ....μου είπε λόγω γοπ να δώσω από τώρα μπας κ βοηθήσει το στομάχι του....ξεκίνησα χτες με κρέμα δοκιμαστικα...κ μου τρώει ήδη 240 ml όποτε από αύριο φρουτάκια κ από βδομάδα μεσημεριανό!!!μου είπε λαχανικά κ μοσχάρι -κοτοπουλο!!!επίσης μου είπε κ γιαούρτι...αλλά μου φαίνονται πολλά τα γεύματα κατευθείαν!!!!μου είπε όχι κατσικίσιο να δώσω τα παιδικά....εγώ ξέρω ότι είναι καλύτερο το κατσικίσιο!!!!από ύπνο εμείς 9 κοιμόμαστε 3 σηκωνόμαστε για γάλα(στο ενδιάμεσο κλαιει αν θέλει πιπίλα η επειδή πιάστηκε 2,3 φορές) κ ξυπνάμε τελειωτικά 5.οποτε εγώ που πέφτω για ύπνο γύρω στς 11...θα σηκωθώ 3 φορές σίγουρα!!!αυτό το πρωινό με πεθαίνει!!!εγώ την μέρα τον βάζω λίγο ρηλαξ...λίγο στο κρεβάτι το διπλό να κάνει τις σβούρες του....λίγο γυμναστήριο λίγο πάρκο....λίγο τραγουδάκια.... αλλά τη πιο πολύ ώρα τη τρώμε στο καρότσι κ βόλτα στο σπίτι.γενικα βαριέται πολύ ειδικά αν είναι μόνη μου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!!τι κάνετε???Εμείς κάναμε εμβόλιο πριν καμιά βδομάδα περίπου....μεγάλωσε ο μικρούλης πήγαμε 9.700!!τελικά ξεκίνησα φαγητό κ εγώ....μου είπε λόγω γοπ να δώσω από τώρα μπας κ βοηθήσει το στομάχι του....ξεκίνησα χτες με κρέμα δοκιμαστικα...κ μου τρώει ήδη 240 ml όποτε από αύριο φρουτάκια κ από βδομάδα μεσημεριανό!!!μου είπε λαχανικά κ μοσχάρι -κοτοπουλο!!!επίσης μου είπε κ γιαούρτι...αλλά μου φαίνονται πολλά τα γεύματα κατευθείαν!!!!μου είπε όχι κατσικίσιο να δώσω τα παιδικά....εγώ ξέρω ότι είναι καλύτερο το κατσικίσιο!!!!από ύπνο εμείς 9 κοιμόμαστε 3 σηκωνόμαστε για γάλα(στο ενδιάμεσο κλαιει αν θέλει πιπίλα η επειδή πιάστηκε 2,3 φορές) κ ξυπνάμε τελειωτικά 5.οποτε εγώ που πέφτω για ύπνο γύρω στς 11...θα σηκωθώ 3 φορές σίγουρα!!!αυτό το πρωινό με πεθαίνει!!!εγώ την μέρα τον βάζω λίγο ρηλαξ...λίγο στο κρεβάτι το διπλό να κάνει τις σβούρες του....λίγο γυμναστήριο λίγο πάρκο....λίγο τραγουδάκια.... αλλά τη πιο πολύ ώρα τη τρώμε στο καρότσι κ βόλτα στο σπίτι.γενικα βαριέται πολύ ειδικά αν είναι μόνη μου!!!!

Παρα πολυ καλα ειναι και στα κιλά!εμενα μαλλον είναι αδυνατος είναι 8100 και 71 ποντους!αυριο θα ξεκινήσουμε μεσημεριανό που θα κάνουμε και το εμβόλιο!ελπίζω να τρώει και να μην έχω θέμα!κρέμα εμενα είναι στα 150 με 170 ml ανάλογα την διάθεση!εγω καθε πρωί τον παω βολτα κάνα δυο ώρες!κ μετα τον εχω είτε στο ρηλαξ είτε στον καναπέ!γιαούρτι και εγω παιδικο θα δώσω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Vag1a είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!! 
Όταν λέμε γιαούρτι κατσικίσιο  εννοούμε αυτό που τρώμε κ εμείς;; Γιατί εγώ χθες εκεί που έτρωγα κατσικίσιο η μικρή μου ήθελε να φάει κ της έδωσα ελάχιστο γιατί είμαστε 5,5 μηνών κ ξετρελάθηκε.

Εμένα κοιμάται 23:30 - 07:30 και μετά 8:30-11:00.

Καλησπέρα!! Αυτά σε συμφωνία με τον παιδίατρο σας ή βάσει εμπειρίας;;

 

Καλησπέρα Ατζελίνα, 

Εμείς ξεκινήσαμε την προηγούμενη εβδομάδα με 3ημερη εισαγωγή μπανάνας κ πάθαμε αλλεργία. Βγάλαμε κόκκινα σπιθουράκια σε όλη την κοιλίτσα μας. Όποτε ήμασταν 5 μέρες θηλασμός και Δευτέρα ξεκινήσαμε πάλι με φρούτο.. αχλάδι αυτή τη φορά κ βλέπουμε.

Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κάποια; 

Εμενα όχι δεν τον πείραξε κανένα φρουτο!λιγο δυσκολεύετε στα κακα του αλλα αλλεργια όχι!τι εδωσες;xozal?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angelina87 είπε:

Παρα πολυ καλα ειναι και στα κιλά!εμενα μαλλον είναι αδυνατος είναι 8100 και 71 ποντους!αυριο θα ξεκινήσουμε μεσημεριανό που θα κάνουμε και το εμβόλιο!ελπίζω να τρώει και να μην έχω θέμα!κρέμα εμενα είναι στα 150 με 170 ml ανάλογα την διάθεση!εγω καθε πρωί τον παω βολτα κάνα δυο ώρες!κ μετα τον εχω είτε στο ρηλαξ είτε στον καναπέ!γιαούρτι και εγω παιδικο θα δώσω!

Μια χαρά είναι κ ο δικός σου της ξαδέρφης μου είναι 8.320 κ είναι 14 μηνών...όποτε τα λες κ μπαμπατσικα τα δικά μας!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Angelina87 είπε:

Εμενα όχι δεν τον πείραξε κανένα φρουτο!λιγο δυσκολεύετε στα κακα του αλλα αλλεργια όχι!τι εδωσες;xozal?

Καλησπέρα, όχι επειδή ήταν ήπιας μορφής δεν πήραμε φαρμακευτευτικη αγωγή.

πρίν από 35 λεπτά , Thaliamp είπε:

Μια χαρά είναι κ ο δικός σου της ξαδέρφης μου είναι 8.320 κ είναι 14 μηνών...όποτε τα λες κ μπαμπατσικα τα δικά μας!!!!

Εμένα η δικιά μου 5,5 είναι και ήταν πριν 1 βδομάδα 8060.  Τα ταΐζουμε καλά!!:D

 

Κορίτσια μίλησα σήμερα με τον παιδίατρο και μου είπε ότι δεν επιτρέπεται το κατσικίσιο σε αυτήν την ηλικία.:confused: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Vag1a είπε:

Καλησπέρα, όχι επειδή ήταν ήπιας μορφής δεν πήραμε φαρμακευτευτικη αγωγή.

Εμένα η δικιά μου 5,5 είναι και ήταν πριν 1 βδομάδα 8060.  Τα ταΐζουμε καλά!!:D

 

Κορίτσια μίλησα σήμερα με τον παιδίατρο και μου είπε ότι δεν επιτρέπεται το κατσικίσιο σε αυτήν την ηλικία.:confused: 

Κ μένα το ίδιο είπε... γιατί δεν ρωτησαααα.....τι σου είπε να δωσεις???

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Vag1a είπε:

Καλησπέρα, όχι επειδή ήταν ήπιας μορφής δεν πήραμε φαρμακευτευτικη αγωγή.

Εμένα η δικιά μου 5,5 είναι και ήταν πριν 1 βδομάδα 8060.  Τα ταΐζουμε καλά!!:D

 

Κορίτσια μίλησα σήμερα με τον παιδίατρο και μου είπε ότι δεν επιτρέπεται το κατσικίσιο σε αυτήν την ηλικία.:confused: 

Εμενα γιαουρτακι τον επόμενο μήνα θα δώσουμε!τώρα θα σταματήσουμε το ρυζαλευρο και θα του δώσω κρέμες το απογευμα με δημητριακά!μου προτεινε της frezylac που ειναι βιολογικές!σήμερα πρώτη μέρα πατάτα καροτο!μου ειπε και σελινο αλλα είπα να μην βάλω ακομη γιατι σίγουρα δεν θα του αρέσει μην απογοητευτεί από τώρα στο φαγητό! !τρεις μερες αυτό και μετα κρέας και θα τρωει βραστό!κρέας πατάτα καροτο!(σέλινο το σιχαίνομαι εγώ να πω την αληθεια δεν τον βαζω καν στα φαγητα)ισως του βάλω κολοκυθι!

Δοκιμασαμε πατάτα καροτο!λιγο που δοκίμασα ήταν πικρό πως θα το φανε τα μικρά μας;κρίμα μου ήρθε που του εδινα!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...