Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Αχνό τεστ εγκυμοσύνης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια καλησπερα!!

Ειμαι καινουρια στο forum και αντιμετωπιζω το εξης θεμα.

Εχθες εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης (το first step και εγω) μετα απο καθυστερηση 3 ημερων και μου βγηκε αχνο θετικο..σημερα το πρωι ομως εκανα ενα ακομη και βγηκε αρνητικοτατο..τωρα εχω μπερδευτει,να κανω αυριο μια χοριακη η δεν υπαρχει υποψια εγκυμοσυνης??

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ήταν βιοχημική κύηση. Έγινε ας πουμε μια προσπάθεια αλλά σταμάτησε αμεςως. Μη στεναχωρηθείς όμως. Οι περισσότερες κοπέλες που είχαν βιοχημικη έμειναν ξανά τον αμέσως επόμενο μήνα! Σε έναν μήνα από τώρα δηλαδή θα μας ανακοινώνεις την εγκυμοσυνη σου! 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.πραγματικα δεν ηξερα τι να σκεφτω ομως ισως ειναι και αυτο που ειπες.θα περιμενω 2-3 μερες ακομη και αν δεν αδιαθετησω θα κλεισω καλυτερα ενα ραντεβου με το γιατρο μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Emmeleia3 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.πραγματικα δεν ηξερα τι να σκεφτω ομως ισως ειναι και αυτο που ειπες.θα περιμενω 2-3 μερες ακομη και αν δεν αδιαθετησω θα κλεισω καλυτερα ενα ραντεβου με το γιατρο μου.

Κ ο γυναικολογοσ αμα πασ χωρισ να ενημερωσεισ για τον λογο το 1ο πραγμα που θα ψαξει ειναι η εγκυνοσυνη..θα σε βαλει να κανεισ τεστ..

Εγω θα ηθελα να πιστευω πωσ αφου δεν αδιαθετησεσ ακομη μαλλον ηταν σωστο το 1ο τεστ..

Τεσπα..ουτε να απογοητευεσαο ουτε να ξεσικωνεσαι..

Αν δεν σου ρθει σε κανα 2 μερεσ ενημερωσε το γιατρο σου.λογικα θα σε βαλεθ να κανεια ξανα τεστ ή χοριακη..

Τοσο νωρισ κ να πασ δεν θα φανει τιποτα..ισωσ μονο το ενδομητριο..

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...