Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Εμπειρίες από το Έλενα Βενιζέλου


Renez

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Καλησπέρα!!! Να σε ρωτήσω ποιον είχες γιατρό στο Έλενα; Και επίσης υπήρχε θέμα με την θέρμανση στο νοσοκομειο; Γιατί είχα διαβάσει και σχετικο. Να σου ζήσει και το μωράκι σου!!

Για τη θέρμανση το επιβεβαιώνω κ εγώ!! Όταν με πήγε ο γιατρός μου τουρ να διαλέξω δωμάτιο έβραζε ο τόπος!! Κ το είχα διαβάσει κ εγώ το εν λόγω άρθρο κ τον ρώτησα γτ το είχαν γράψει κ μου λέει  πως αυτά συνήθως είναι προπαγάνδες των ιδιωτικών κ αν σκεφτείς πως αν όντως διαφήμιζαν πόσα συν έχει το δημόσιο κ πόσο μάλλον σαν το Έλενα κ το Άτικο που κ τα δωμάτια κ οι θάλαμοι δε ζηλεύουν τπτ των ιδιωτικών θα έπεφτε πολύ ο τζίρος τους!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ρώτησα μια μαία που είχα γνωρίσει από την 1η γέννα και μου πε ότι αυτό που ισχύει τώρα είναι ότι θα υπάρχει ένας σύνοδος και δεν θα εναλλάσσεται... Όποιος μπει θα ξανά βγει μαζί με την λεχωνα... 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες πως θα μένει ο σύνοδος μαζί σου και δεν θα βγαίνει το άκουσα και εγω αλλά έχω μια άλλη απορία αν δεν υπαρχει διαθεσιμότητα σε μονόκλινο και πας σε δίκλινο και είναι και άλλη μέσα εκεί ο σύζυγος λογικά δεν θα μπορεί να μείνει αλλά και τι θα κάνει θα πρέπει να πηγαινοερχεται λογικά.. Δεν μπορώ να καταλάβω!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brigitt είπε:

Αυτό που λες πως θα μένει ο σύνοδος μαζί σου και δεν θα βγαίνει το άκουσα και εγω αλλά έχω μια άλλη απορία αν δεν υπαρχει διαθεσιμότητα σε μονόκλινο και πας σε δίκλινο και είναι και άλλη μέσα εκεί ο σύζυγος λογικά δεν θα μπορεί να μείνει αλλά και τι θα κάνει θα πρέπει να πηγαινοερχεται λογικά.. Δεν μπορώ να καταλάβω!! 

Αυτό να σου πω δε σκέφτηκα να το ρωτήσω.. Αλλά νομίζω εκεί μένει γυναίκα μαζί σου (μαμά ή πεθερά ας πούμε).. Απλα φοβούνται κ αυτοί πολύ. Εγώ γεννάω μέσα Ιουνίου εύχομαι να έχουν ηρεμήσει τα πράγματα... Γτ αλλιώς με βλέπω 4 μέρες μόνη μου εκεί. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpimpikos είπε:

Αυτό να σου πω δε σκέφτηκα να το ρωτήσω.. Αλλά νομίζω εκεί μένει γυναίκα μαζί σου (μαμά ή πεθερά ας πούμε).. Απλα φοβούνται κ αυτοί πολύ. Εγώ γεννάω μέσα Ιουνίου εύχομαι να έχουν ηρεμήσει τα πράγματα... Γτ αλλιώς με βλέπω 4 μέρες μόνη μου εκεί. 

Είσαι τυχερή μέχρι τότε μπορεί να είναι καλύτερα τα πράγματα οπότε μην αγχονεσαι εγώ που γένναω από μέρα σε μέρα είμαι να με καίει το θέμα και να εύχομαι να υπάρχει διαθεσιμότητα σε μονόκλινο παίζει να γένναω που πάλι μόνη μου και εκεί χωρίς τον άντρα μου αχ! Και να σκέφτομαι τι θα γίνει μετά...μου έρχεται να λέω θέλω να γεννήσω στο σπίτι μου και να το σκέφτομαι στα σοβαρά με όλα αυτά που συμβαίνουν 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Brigitt είπε:

Είσαι τυχερή μέχρι τότε μπορεί να είναι καλύτερα τα πράγματα οπότε μην αγχονεσαι εγώ που γένναω από μέρα σε μέρα είμαι να με καίει το θέμα και να εύχομαι να υπάρχει διαθεσιμότητα σε μονόκλινο παίζει να γένναω που πάλι μόνη μου και εκεί χωρίς τον άντρα μου αχ! Και να σκέφτομαι τι θα γίνει μετά...μου έρχεται να λέω θέλω να γεννήσω στο σπίτι μου και να το σκέφτομαι στα σοβαρά με όλα αυτά που συμβαίνουν 

Με το καλο να έρθει το μωράκι σου γερο να ναι και αυτο και εσύ και όλα καλά θα πάνε!! Προσπάθησε όσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικα!!! Είναι δυστυχως πολλα πράγματα που δεν τα ελέγχουμε, αυτο που μπορείς να κάνεις όμως είναι να έχεις καλή διάθεση για σένα και το μωράκι σου και όλα στο τέλος θα πάνε καλά.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Με το καλο να έρθει το μωράκι σου γερο να ναι και αυτο και εσύ και όλα καλά θα πάνε!! Προσπάθησε όσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικα!!! Είναι δυστυχως πολλα πράγματα που δεν τα ελέγχουμε, αυτο που μπορείς να κάνεις όμως είναι να έχεις καλή διάθεση για σένα και το μωράκι σου και όλα στο τέλος θα πάνε καλά.

Ευχαριστώ πολύ!! Αλλά όπως και να το κάνεις είναι μια στιγμή που το ζευγάρι πρέπει να την περναει μαζί και όχι χωριά και όταν περιμένεις πως και πως να το ζήσεις αυτό με τον άντρα σου και ξαφνικά συμβαίνει κάτι και όλα αλλάζουν είναι εκνευρίστηκο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 @Brigitt @Mpimpikos @Φραουλίτσα* και όποια άλλη το δει μου είπε μια κοπέλα ότι ο γιατρός της στο Έλενα της είπε λόγω κορονοιου ότι δεν έχουν απογευματινά ραντεβού και να πηγαίνει στα πρωινά επί πληρωμής 36€/ανα ραντεβού ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

@RenezΣε πρωινό με λεφτά? Πρώτη φορά το ακούω. Αφού σου εκτυπωνουν χαρτί με βάση το αμκα σου για να κάνεις υπέρηχο.. Επειδή πάω μόνο σε πρωινά με τν γιατρό μου δεν έχω πληρώσει ΠΟΤΈ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpimpikos είπε:

@RenezΣε πρωινό με λεφτά? Πρώτη φορά το ακούω. Αφού σου εκτυπωνουν χαρτί με βάση το αμκα σου για να κάνεις υπέρηχο.. Επειδή πάω μόνο σε πρωινά με τν γιατρό μου δεν έχω πληρώσει ΠΟΤΈ... 

Την έπιασε κότσο μάλλον τη κοπέλα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

 @Brigitt @Mpimpikos @Φραουλίτσα* και όποια άλλη το δει μου είπε μια κοπέλα ότι ο γιατρός της στο Έλενα της είπε λόγω κορονοιου ότι δεν έχουν απογευματινά ραντεβού και να πηγαίνει στα πρωινά επί πληρωμής 36€/ανα ραντεβού ισχύει?

Οοοοχι καλέ την βρήκε κορόιδο ο γιατρός μου φαίνεται!!! Εγώ έχω πάει αρκετές φορές με τα νέα μέτρα κάθε εβδομάδα τώρα το μόνο που πλήρωσα είναι το καρδιοτοκογραφημα στο ταμείο... 

Link to comment
Share on other sites

Την ενημέρωσα κ θα μιλήσει με το γιατρό της το κορίτσι.. κοίτα όμως κάτι ρεμαλια ρε φίλε,άντε ναι τι φακελάκι στη γέννα γτ τους επιλέξαμε κ ανά πάσα στιγμή παίρνεις τηλ κ έρχονται να σε ξεγεννησουν σαν να είχες ιδιώτη αλλά κ στα ραντεβού μαύρα? Να βγάλεις από τη μύγα ξυγκι ποια?! Τι να πω?!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Την ενημέρωσα κ θα μιλήσει με το γιατρό της το κορίτσι.. κοίτα όμως κάτι ρεμαλια ρε φίλε,άντε ναι τι φακελάκι στη γέννα γτ τους επιλέξαμε κ ανά πάσα στιγμή παίρνεις τηλ κ έρχονται να σε ξεγεννησουν σαν να είχες ιδιώτη αλλά κ στα ραντεβού μαύρα? Να βγάλεις από τη μύγα ξυγκι ποια?! Τι να πω?!

Να σου λέει θα έρθεις δεν θα περιμένεις θα σε πάρω μέσα αμέσως για υπέρηχο σκασε τα λεφτά! Και εμείς να περιμένουμε 2 ώρες μετά την τελευταία φορά περίμενα 3 ώρες μόνη μου εκεί τα νεύρα μου μου ηρθε να φύγω!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

 @Brigitt @Mpimpikos @Φραουλίτσα* και όποια άλλη το δει μου είπε μια κοπέλα ότι ο γιατρός της στο Έλενα της είπε λόγω κορονοιου ότι δεν έχουν απογευματινά ραντεβού και να πηγαίνει στα πρωινά επί πληρωμής 36€/ανα ραντεβού ισχύει?

Εγω δεν εχω παει σε πρωινα, αλλά να σου πω το σκέφτηκα ότι παίζει να το κάνουν, να σου πουν τώρα που είναι μονο πρωί δίνε μου τα ίδια. Ποιος ήταν αλήθεια ο γιατρος;

Και απο ότι κατάλαβα απο το ποσό πρέπει να είναι επιμελητής Β έτσι;


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Εγω δεν εχω παει σε πρωινα, αλλά να σου πω το σκέφτηκα ότι παίζει να το κάνουν, να σου πουν τώρα που είναι μονο πρωί δίνε μου τα ίδια. Ποιος ήταν αλήθεια ο γιατρος;

Και απο ότι κατάλαβα απο το ποσό πρέπει να είναι επιμελητής Β έτσι;

Κορίτσια ούτε εμένα ο δικός μου παίρνει λεφτά στα πρωινά κ πάντα πάω νωρίς νωρίς 7-7:30 κ ξεμπερδευω στην ώρα το πολύ..κ της κουμπαράς μου το ίδιο δωρεάν το πρωί αφού βγάζουμε κ στο ταμείο μηδενικό παράβολο καλέ!! Δε ξέρω τι μλκιες της είπε της κοπέλας..

Όσο για τον γιατρό δε θέλω να αναφέρω το όνομα του γτ δε θέλω να εκθέσω τη κοπέλα..αν θέλει η ίδια @InaRina μπορεί να σας πει σε ένα μήνυμα ..πάντως ναι,απ' ότι είδα επιμελητής Β' είναι..

Τουλάχιστον ενημερώθηκε η κοπέλα κ θα το διευθέτησει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...