Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εμπειρίες από το Έλενα Βενιζέλου


Renez

Recommended Posts

Just now, Alcedo είπε:

Γειά σου κορίτσι μου! Με το καλό να γεννήσεις γερό και ευλογημένο μωράκι!

Αυτό είχα σκοπό(να κάνω μαθήματα και να δω τα δωμάτια) αλλά λόγω κάποιων επιπλοκών από τέλος Δεκεμβρίου είμαι μέσα στο σπίτι. Βγήκα μόνο για καμπύλη σακχάρου και μια επίσκεψη στο ιατρείο του γυναικολόγου μου... Όλα καλά κυλάνε αλλά μου έχει πει ιδιαίτερη προσοχή,οπότε καταλαβαίνεις... 

Ψάχνω να δω φωτογραφίες των δωματίων στο ίντερνετ αλλά δεν βρίσκω τίποτα.... :-|

Σεμινάρια ξεκίνησα κάποια δωρεάν OnLine,να έχω μια ιδέα έστω! Βέβαια θα ήταν πολύ καλύτερα του μαιευτηρίου αλλά απ´ το ολότελα...!

 

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Κατάλαβα και εύχομαι να πάνε όλα καλά !! Η θα μπορούσε να πάει κάποιος κοντινός σου συγγενείς να τα δει εγώ θα πάω την Πέμπτη δεν ξέρω αν θα καταφέρω να βγάλω φωτογραφίες πάντως θα μπορώ σίγουρα να σου πω και την δική μου γνώμη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Brigitt είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Κατάλαβα και εύχομαι να πάνε όλα καλά !! Η θα μπορούσε να πάει κάποιος κοντινός σου συγγενείς να τα δει εγώ θα πάω την Πέμπτη δεν ξέρω αν θα καταφέρω να βγάλω φωτογραφίες πάντως θα μπορώ σίγουρα να σου πω και την δική μου γνώμη. 

Σε ευχαριστώ πολύ,ειλικρινά!! Είναι δύσκολο να πάει κάποιος(ο άντρας μου μετά την δουλειά κάθεται μαζί μου, κάνει δουλειές κλπ.. Βοήθεια δεν έχουμε, σπάνια) 

Θα ήταν υπέροχο να μου πεις την άποψή σου κι ας μην μπορέσεις να βγάλεις φωτογραφίες(αυτό βέβαια θα ήταν τέλειο!) Θα τα δεις όλα τα δωμάτια; Θα περιμένω πως και πως!


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alcedo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ,ειλικρινά!! Είναι δύσκολο να πάει κάποιος(ο άντρας μου μετά την δουλειά κάθεται μαζί μου, κάνει δουλειές κλπ.. Βοήθεια δεν έχουμε, σπάνια) 

Θα ήταν υπέροχο να μου πεις την άποψή σου κι ας μην μπορέσεις να βγάλεις φωτογραφίες(αυτό βέβαια θα ήταν τέλειο!) Θα τα δεις όλα τα δωμάτια; Θα περιμένω πως και πως!

Λοιπόν εμένα με ενδιαφέρουν τα απλά μονόκλινα και τα λουξ αυτά θα δω αν είμαστε μόνοι και δεν είναι κάποια μπροστά θα βγάλω φωτογραφίες και θα σου στείλω μακάρι να μπορέσω αλήθεια διαφορετικά θα σου τα περιγράψω. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brigitt είπε:

Λοιπόν εμένα με ενδιαφέρουν τα απλά μονόκλινα και τα λουξ αυτά θα δω αν είμαστε μόνοι και δεν είναι κάποια μπροστά θα βγάλω φωτογραφίες και θα σου στείλω μακάρι να μπορέσω αλήθεια διαφορετικά θα σου τα περιγράψω. 

Τέλεια!!! Εμένα με ενδιαφέρει περισσότερο το απλό μονόκλινο. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την εξυπηρέτηση!! Να είσαι καλά!!:x

  • Μου αρέσει 1

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alcedo είπε:

Τέλεια!!! Εμένα με ενδιαφέρει περισσότερο το απλό μονόκλινο. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την εξυπηρέτηση!! Να είσαι καλά!!:x

Τίποτα!! Μόλις μάθω θα σε ενημερώσω 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια, έχει και κάποιες φωτό από τα δωμάτια στο google. Δίπλα από τις αξιολογήσεις έχει την επιλογή να δείτε φωτογραφίες από άτομα που έχουν επισκεφθεί το νοσοκομείο και τις ανέβασαν. Μεταξύ άλλων έχει και κάποιες από τα δωμάτια.

  • Ευχαριστώ 1

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Alcedo είναι υπέρ του θηλασμού μεχρι εκεί που δε σου πάει το μυαλό. Σε σημείο να σκέφτεσαι εντάξει φτάνει... Χαχαχαα... Σε βοηθάνε πάρα πολύ με τν θηλασμό. Νομίζω ότι τα λουξ από τα απλά δεν είχαν μεγάλες διαφορές. Δεν θυμάμαι κ σίγουρα. Δηλώνεις δωμάτιο όταν πας να γεννήσεις ναι. Έχει ένα τραπεζακι, μια καρέκλα, μια πολυθρόνα (σαν του οδοντίατρο όταν σε εξετάζει χαχαχα) για τν σύνοδο, επίσης έχει μεγάλη ντουλάπα, έχει ένα μικρό ψυγείο, το κρεββάτι που θα κοιμάσαι εσύ (το οποίο έχει μηχανισμό και ανεβοκατεβαινει) και το κρεβατάκι του μωρού δίπλα σου. 

Έχει κλιματιστικό κ το ανάβεις οπότε θες. Ωραίο μπάνιο ανακαινισμενο με ντουζιέρα. Αυτά. Πιστεύω και το απλό μονοκλινο τα ίδια θα είχε. Η διαφορά της τιμής είναι αρκετά μεγάλη κορίτσια του απλόυ με το λουξ. Εμένα με βάση το ταμείο μου το λουξ κόστιζε 110€ το βράδυ ενώ το απλό 40€το βράδυ.. 

Όταν γέννησα εγώ δεν είχε πολύ κόσμο γενικά αλλά σε 2 μέρες μου έλεγε μια μαία (που γίναμε κ φίλες) ότι δεν υπήρχε μονοκλινο ούτε για δείγμα... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, FofiK είπε:

Γεια σας κορίτσια, έχει και κάποιες φωτό από τα δωμάτια στο google. Δίπλα από τις αξιολογήσεις έχει την επιλογή να δείτε φωτογραφίες από άτομα που έχουν επισκεφθεί το νοσοκομείο και τις ανέβασαν. Μεταξύ άλλων έχει και κάποιες από τα δωμάτια.

Καλησπέρα! Θα το κοιτάξω ξανά.. Σε ευχαριστώ πολύ!

Just now, Mpimpikos είπε:

@Alcedo είναι υπέρ του θηλασμού μεχρι εκεί που δε σου πάει το μυαλό. Σε σημείο να σκέφτεσαι εντάξει φτάνει... Χαχαχαα... Σε βοηθάνε πάρα πολύ με τν θηλασμό. Νομίζω ότι τα λουξ από τα απλά δεν είχαν μεγάλες διαφορές. Δεν θυμάμαι κ σίγουρα. Δηλώνεις δωμάτιο όταν πας να γεννήσεις ναι. Έχει ένα τραπεζακι, μια καρέκλα, μια πολυθρόνα (σαν του οδοντίατρο όταν σε εξετάζει χαχαχα) για τν σύνοδο, επίσης έχει μεγάλη ντουλάπα, έχει ένα μικρό ψυγείο, το κρεββάτι που θα κοιμάσαι εσύ (το οποίο έχει μηχανισμό και ανεβοκατεβαινει) και το κρεβατάκι του μωρού δίπλα σου. 

Έχει κλιματιστικό κ το ανάβεις οπότε θες. Ωραίο μπάνιο ανακαινισμενο με ντουζιέρα. Αυτά. Πιστεύω και το απλό μονοκλινο τα ίδια θα είχε. Η διαφορά της τιμής είναι αρκετά μεγάλη κορίτσια του απλόυ με το λουξ. Εμένα με βάση το ταμείο μου το λουξ κόστιζε 110€ το βράδυ ενώ το απλό 40€το βράδυ.. 

Όταν γέννησα εγώ δεν είχε πολύ κόσμο γενικά αλλά σε 2 μέρες μου έλεγε μια μαία (που γίναμε κ φίλες) ότι δεν υπήρχε μονοκλινο ούτε για δείγμα... 

Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σημαντική πληροφορία για τον θηλασμό! Το προτιμώ έτσι παρά να είναι αδιάφορες! Θέλω πολύ να καταφέρω να θηλάσω για όσο δυνατόν περισσότερο..

Ακούγεται σπέσιαλ το δωμάτιο! Τύφλα να έχουν τα ιδιωτικά! Χαχαχα Είναι σημαντικό(τουλάχιστον για μένα) να είσαι μόνη σου στο δωμάτιο.. Θέλεις να αεριστείς ρε παιδί μου, αν έχεις παρέα πώς;!:-P Συν τους επισκέπτες... Εγώ ας πούμε δεν θέλω κόσμο κλπ... Κυκλοφορούν πόσες ιώσεις, ας είμαστε προσεκτικοί στην αρχή! Ελπίζω να έχει διαθέσιμα όταν γεννήσουμε!

  • Μου αρέσει 1

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

@FofiK Μόλις είδα τις φωτογραφίες! Αυτά που δείχνει είναι τα απλά μονόκλινα ή τα λουξ; Είναι πολύ ωραία! Δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα ιδιωτικά(τουλάχιστον αυτά που έχω δει εγώ).


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Alcedo είπε:

@FofiK Μόλις είδα τις φωτογραφίες! Αυτά που δείχνει είναι τα απλά μονόκλινα ή τα λουξ; Είναι πολύ ωραία! Δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα ιδιωτικά(τουλάχιστον αυτά που έχω δει εγώ).

Θες να βάλεις την σελίδα να λοω να δω μήπως καταλάβω για να σου πω αν είναι έτσι.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpimpikos είπε:

Θες να βάλεις την σελίδα να λοω να δω μήπως καταλάβω για να σου πω αν είναι έτσι.. 

Επειδή λέει οτι θα χρειαστεί έγκριση και θα πάρει ώρα. Απλά βάζω στο Google Έλενα Βενιζέλου και μου βγάζει φωτογραφίες


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alcedo είπε:

Επειδή λέει οτι θα χρειαστεί έγκριση και θα πάρει ώρα. Απλά βάζω στο Google Έλενα Βενιζέλου και μου βγάζει φωτογραφίες

Τώρα πρόσεξα ότι πηγες κι εσύ να ανεβάσεις λινκ και ανέβασα κι εγώ κ είναι προς έγκριση..

@bibikos Ναι βάζεις στο Google Μαιευτήριο Έλενα, σου βγάζει τη τοποθεσία,τις αξιολογήσεις,κλπ, και ακριβως δίπλα από τις αξιολογήσεις λέει φωτογραφίες, αν πατήσεις εκεί σου εμφανίζει όλες τις ανεβασμενες φωτό.

  • Μου αρέσει 1

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...