Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πράγματα που θα χρειαστούμε για το Μωρο μας ❤️


Blonde

Recommended Posts

Just now, dinaki23 είπε:

καλημερα κοριτσια!!εχετε παρει σετ περιποιησης μωρου;;Ειναι απαραιτητα ολα αυτα που εχει μεσα ή μπορω να  παρω κ μεμονομενα τα πιο σημαντικα,οπως ψαλιδακι κ χτενα;

Καλημέρα ντινακι μας...πως είσαι???.εγω πήρα σετ να σ πω την αλήθεια...αλλα φυσικά τα παίρνεις κ μεμονομενα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 787
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα ντινακι μας...πως είσαι???.εγω πήρα σετ να σ πω την αλήθεια...αλλα φυσικά τα παίρνεις κ μεμονομενα

Καλα ειμαι!!Σημερα ηρθε κ το καροτσινι μας κ χαρηκα!!!ποιο σετακι πηρες;;;;


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Καλα ειμαι!!Σημερα ηρθε κ το καροτσινι μας κ χαρηκα!!!ποιο σετακι πηρες;;;;

πήρα ένα από τα Λητώ που είχε.εψει μέσα πιπίλα μασιτικο οδοντόβουρτσα ( θέλουν τα κωλια τους κ τεροια βλέπεις) χαχαχαχα ψαλιδάκι κ χτενουλα.

μεγεια σας το καρότσι σας.πθο πήρες τελικά κ χρώμα??? μολογατα ολα

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πήρα ένα από τα Λητώ που είχε.εψει μέσα πιπίλα μασιτικο οδοντόβουρτσα ( θέλουν τα κωλια τους κ τεροια βλέπεις) χαχαχαχα ψαλιδάκι κ χτενουλα.

μεγεια σας το καρότσι σας.πθο πήρες τελικά κ χρώμα??? μολογατα ολα

Το trilogy της inglesina...το ειχε προσφορα το Λητω...δεν πηρα πορτ μπεμπε κ αυγο μου δωσανε οποτε πηραμε το κλασικο καροτσι...σε τζιν αποχρωση ...εγω το μαυρο ηθελα αλλα ο αντρας μου δεν το ηθελε κ πηραμε αυτο να ναι ουδετερο κ για μετεπειτα...


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Το trilogy της inglesina...το ειχε προσφορα το Λητω...δεν πηρα πορτ μπεμπε κ αυγο μου δωσανε οποτε πηραμε το κλασικο καροτσι...σε τζιν αποχρωση ...εγω το μαυρο ηθελα αλλα ο αντρας μου δεν το ηθελε κ πηραμε αυτο να ναι ουδετερο κ για μετεπειτα...

Μπορείς να τα πάρεις μεμονωμένα αν τα βρεις σε καλύτερη τιμή. Θα χρειαστείς βούρτσα, ψαλιδάκι..το θερμόμετρο που έχει μέσα το σετ της avent εφόσον έχεις εσύ ηλεκτρονικό δεν χρειάζεται, άσε που μάλλον θα σε βολέψει θερμόμετρο με υπέρυρθρες γιατί δεν νομίζω ότι κάθονται εύκολα ακίνητα.

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dinaki23 είπε:

Το trilogy της inglesina...το ειχε προσφορα το Λητω...δεν πηρα πορτ μπεμπε κ αυγο μου δωσανε οποτε πηραμε το κλασικο καροτσι...σε τζιν αποχρωση ...εγω το μαυρο ηθελα αλλα ο αντρας μου δεν το ηθελε κ πηραμε αυτο να ναι ουδετερο κ για μετεπειτα...

ωραίο Κ το τζιν....αχ αυτοί οι άντρες μας.χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Μπορείς να τα πάρεις μεμονωμένα αν τα βρεις σε καλύτερη τιμή. Θα χρειαστείς βούρτσα, ψαλιδάκι..το θερμόμετρο που έχει μέσα το σετ της avent εφόσον έχεις εσύ ηλεκτρονικό δεν χρειάζεται, άσε που μάλλον θα σε βολέψει θερμόμετρο με υπέρυρθρες γιατί δεν νομίζω ότι κάθονται εύκολα ακίνητα.

Τα θερμόμετρα με υπέρηθρες δεν είναι αξιόπιστα. Το γνωρίζω από τα νοσοκομεία που νοσηλευόταν το παιδί μου. Και στα παίδων στην Αθήνα και στην Κρήτη.

μια χαρά κάθονται να το βάλετε το θερμόμετρο 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τα θερμόμετρα με υπέρηθρες δεν είναι αξιόπιστα. Το γνωρίζω από τα νοσοκομεία που νοσηλευόταν το παιδί μου. Και στα παίδων στην Αθήνα και στην Κρήτη.

μια χαρά κάθονται να το βάλετε το θερμόμετρο 

Αλήθειααα;;;:blink: εγώ δεν τα είχα δοκιμάσει ποτέ. Μιας φίλης το παιδάκι νοσηλεύτηκε στην Κρήτη και τον μετρούσαν με αυτό και ενθουσιάστηκε γιατί δεν καθόταν. Και μου είπε να μου το πάρει δώρο. Το κλασικό το ηλεκτρονικό που έχουμε δλδ στη μασχάλη κάνει δουλειά;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω κορίτσια ναι δίκιο έχετε, βλέπω από τα ανιψιά μου σώθηκαν με το θερμόμετρο υπερύθρων, πήραν καλής εταιρείας και το τεσταραμε πολλές φορές και είναι ακριβείας! Με το άλλο δεν υπήρχε περίπτωση να καθήσουν να μετρήσεις θερμοκρασία τώρα που δεν είναι βρεφακια!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται . Μη σου πω και υδραργυρικο. Αυτό είναι το καλύτερο αλλά το ηλεκτρονικό είναι οκ.

στο πανεπιστημιακό έχουν με υπερηθρες γιατί βαριούνται οι νοσηλεύτριες .

αλλα εγω είχα πάντα δικό μου κ μου έλεγαν βάζε το δικό σου καλύτερα. Στο λέω στάνταρ 

Αν θες για ευκολία κι αν δεν είναι συνεργάσιμο το παιδί πάρε υπέρηθρων αναγκαστικά 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εννοείται . Μη σου πω και υδραργυρικο. Αυτό είναι το καλύτερο αλλά το ηλεκτρονικό είναι οκ.

στο πανεπιστημιακό έχουν με υπερηθρες γιατί βαριούνται οι νοσηλεύτριες .

αλλα εγω είχα πάντα δικό μου κ μου έλεγαν βάζε το δικό σου καλύτερα. Στο λέω στάνταρ 

Αν θες για ευκολία κι αν δεν είναι συνεργάσιμο το παιδί πάρε υπέρηθρων αναγκαστικά 

Το υδραργιρικό αν και το καλύτερο το φοβάμαι. Οπότε το έχω μόνο για εμάς. Ναι, για το πανεπιστημιακό λέω. Τώρα που είναι μικρό δεν έχω θέμα. Του έβαλα μία φορά να δω πώς είναι και ήταν οκ...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila said:

Πωπω κορίτσια ναι δίκιο έχετε, βλέπω από τα ανιψιά μου σώθηκαν με το θερμόμετρο υπερύθρων, πήραν καλής εταιρείας και το τεσταραμε πολλές φορές και είναι ακριβείας! Με το άλλο δεν υπήρχε περίπτωση να καθήσουν να μετρήσεις θερμοκρασία τώρα που δεν είναι βρεφακια!

Ποιας εταιρείας πήραν? Αν δεν θες να πεις εδω, στειλε μου πμ. 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου να ρωτησω, απο ποια εβδομαδα θα εχετε ετοιμη την τσαντα μαιευτηριου? Δηλαδη, εβδομαδα 30 ειναι καλα ή ειναι νωρίς? για να υποθεσουμε οτι ειμαστε σε ετοιμοτητα ακομα και σε ενδεχομενο που τυχαινει κατι επειγον.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η 30η και νωρισ Θα έλεγα. ειδικά στα δίδυμα ας είναι λίγο νωρίτερα έτοιμη . Όχι πριν την 30 δεν εννοώ αυτό.

Εμένα έσπασαν τα νερά 35η και φυσικά δεν ήμουν έτοιμη .

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...