Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πράγματα που θα χρειαστούμε για το Μωρο μας ❤️


Blonde

Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 said:

Μια χαρά είναι η 30η και νωρισ Θα έλεγα. ειδικά στα δίδυμα ας είναι λίγο νωρίτερα έτοιμη . Όχι πριν την 30 δεν εννοώ αυτό.

Εμένα έσπασαν τα νερά 35η και φυσικά δεν ήμουν έτοιμη .

αυτο σκεφτηκα, για διδυμακια να ειναι λιγο νωριτερα ετοιμη γιατι σε μια φιλη μου το ενα μωρακι εσπασε τα νερα στην εβδομαδα 33 και ετρεχαν. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 787
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσια μου να ρωτησω, απο ποια εβδομαδα θα εχετε ετοιμη την τσαντα μαιευτηριου? Δηλαδη, εβδομαδα 30 ειναι καλα ή ειναι νωρίς? για να υποθεσουμε οτι ειμαστε σε ετοιμοτητα ακομα και σε ενδεχομενο που τυχαινει κατι επειγον.

Καλησπερα σε ολες με το καλο τα μωρακια μας.Εγω στο μικρο επειδη δεν ηθελα να τα χω 1 μηνα κλειστα μεσα στη βαλιτσα ειχα τα παντα ετοιμα σε ενα συρταρι.Για μενα και το μωρο. Και πριν ξεκινησω για μαιευτηριο τα βαλα στη βαλιτσα σε 5 λεπτα κι εφυγα

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet said:

Καλησπερα σε ολες με το καλο τα μωρακια μας.Εγω στο μικρο επειδη δεν ηθελα να τα χω 1 μηνα κλειστα μεσα στη βαλιτσα ειχα τα παντα ετοιμα σε ενα συρταρι.Για μενα και το μωρο. Και πριν ξεκινησω για μαιευτηριο τα βαλα στη βαλιτσα σε 5 λεπτα κι εφυγα

καλη ιδεα κι αυτη! :)

Σας ευχαριστω κοριτσια μου! @νικηαντωνια81

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσια μου να ρωτησω, απο ποια εβδομαδα θα εχετε ετοιμη την τσαντα μαιευτηριου? Δηλαδη, εβδομαδα 30 ειναι καλα ή ειναι νωρίς? για να υποθεσουμε οτι ειμαστε σε ετοιμοτητα ακομα και σε ενδεχομενο που τυχαινει κατι επειγον.

Κι εγώ συμφωνώ. Με τα διδυμάκια η 30η είναι καλά να την έχετε έτοιμη. Όχι, ότι θα γίνει τίποτα, αλλά να μην την έχεις έννοια.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα σε ολες με το καλο τα μωρακια μας.Εγω στο μικρο επειδη δεν ηθελα να τα χω 1 μηνα κλειστα μεσα στη βαλιτσα ειχα τα παντα ετοιμα σε ενα συρταρι.Για μενα και το μωρο. Και πριν ξεκινησω για μαιευτηριο τα βαλα στη βαλιτσα σε 5 λεπτα κι εφυγα

Κι εγω το ίδιο τα είχα διπλωμένα σε πάνα και τα έβαλα βαλίτσα. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n said:

Κι εγώ συμφωνώ. Με τα διδυμάκια η 30η είναι καλά να την έχετε έτοιμη. Όχι, ότι θα γίνει τίποτα, αλλά να μην την έχεις έννοια.

ναι θα σκεφτομαι μην τυχει κατι και αγχωθω χειροτερα. 

ΥΓ. καλε αλλαξε τικερακι, θα φτασεις 51 εβδομαδων εγκυος :mrgreen:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

καλη ιδεα κι αυτη! :)

Σας ευχαριστω κοριτσια μου! @νικηαντωνια81

Όλα θα πάνε τέλεια. Γεννάς την καλύτερη εποχή πίστεψε με . Και όλες σας δηλ που είστε Ιούνιο 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

ναι θα σκεφτομαι μην τυχει κατι και αγχωθω χειροτερα. 

ΥΓ. καλε αλλαξε τικερακι, θα φτασεις 51 εβδομαδων εγκυος :mrgreen:

Αν σου πω ότι δεν θυμάμαι πώς το έφτιαξα;;;

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/2/2020 at 10:37 ΜΜ, playbunny είπε:

Κι εγω ποναω κι εκει ειδικά οταν ξαπλωνω στο κρεβατι το βραδυ. Το πρωι περπαταω σαν γιαγια 90 χρονων. Γενικα νιωθω σαν συνταξιούχος, ποναω παντου ανάλογα την ωρα χεχε! :mrgreen: 

Ο γιατρός μου είπε βασικά οτι τραβιουνται κι ανοίγουν ολα εκει μεσα, οποτε είναι φυσιολογικο. Και η μονη λυση ειναι... Υπομονη! :roll:

Για μεση και πλατη θα δοκιμασω την ζωνη και θα σας στείλω εντυπώσεις. 

Παλιό το σχόλιο αλλά τώρα το είδα και έκλαψα από τα γέλια χαχαχαχαχαχαχαχα :)) ταυτιζομαι κι εγώ συνταξιούχος μετράω και το ζάχαρο εγώ έχω το μηχανηματακι λέω να αρχίσω και το καφενείο χαχαχαχαχαχαχαχα <3

  • Χαχα 1

VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Frogie said:

Παλιό το σχόλιο αλλά τώρα το είδα και έκλαψα από τα γέλια χαχαχαχαχαχαχαχα :)) ταυτιζομαι κι εγώ συνταξιούχος μετράω και το ζάχαρο εγώ έχω το μηχανηματακι λέω να αρχίσω και το καφενείο χαχαχαχαχαχαχαχα <3

Χεχε καφενειο, πρέφα και ποδοσφαιρικα ματς στην τηλεόραση! :mrgreen:

Οτι είναι για καλο κανουμε κοριτσακι.. κρατα γερα!! 

Just now, νικηαντωνια81 said:

Κορίτσι πόσο χρόνων είσαι;

35 εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...