Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Πράγματα που θα χρειαστούμε για το Μωρο μας ❤️


Blonde

Recommended Posts

Κορίτσια ερώτηση, έχει κάνει καμία κοπέλα την αίτηση για το επίδομα των 2000€ ? 

Προσπαθώντας να υποβάλω την αίτηση για το εν λόγω επίδομα γέννησης των 2000€ κολλάω στο τελευταίο βήμα πριν την "αποθηκευση". 

Στο πεδίο σύνθεση οικογένειας έχει καταχωρημενους εμένα και τον άντρα μου. Το παιδί δεν το έχει. Οπότε πατάω προσθήκη τέκνου και ζητάει ΑΜΚΑ και ΑΦΜ του παιδιού. Καταχωρώ το ΑΜΚΑ (το ΑΦΜ μου επιβεβαίωσαν 2 λογιστές πως είναι προαιρετικό. Οπότε δεν το έχουμε βγάλει καν προς το παρόν) και εκεί κολλάμε!!!!! Δεν συνεχίζει παρακάτω και βγάζει μήνυμα λάθους

"Η σχέση δε μπορεί να διασταυρωθει. Προσοχή! Αν το μέλος που θα επιχειρήσετε να προσθέσετε δεν αντιστοιχηθεί αυτόματα απο τις πηγές που χρησιμοποιεί η πλατφόρμα, θα πρέπει να μεταβείτε σε Δήμο/Κέντρο Κοινότητας για να ολοκληρώσετε την διαδικασία."

Ξέρετε μήπως κάτι ? Καμία άλλη κοπέλα να το έχει πάθει και να το έλυσε ή να καταλαβαίνει κάτι περισσότερο από οτι εγω ? 

Help !!! 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 787
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου, πηρα ενα παιδικο βιβλίο που λέγεται "τι υπέροχο πλάσμα θα γινεις". Πολυ ομορφο και συγκινητικο (ισως φταινε και οι ορμονες). Πραγματικά σας το συστήνω! :wub:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , playbunny είπε:

Κοριτσια μου, πηρα ενα παιδικο βιβλίο που λέγεται "τι υπέροχο πλάσμα θα γινεις". Πολυ ομορφο και συγκινητικο (ισως φταινε και οι ορμονες). Πραγματικά σας το συστήνω! :wub:

Ακούγεται πολύ καλό!!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έχω δει κάποια πραγματακια από ικεα, πετσετακια για γουλιες, πάνες μουσελίνας, σεντονακια κουνιας με λάστιχο κτλ σε καλές τιμές.. λέτε να αξίζουν σε ποιότητα?

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Κορίτσια μου έχω δει κάποια πραγματακια από ικεα, πετσετακια για γουλιες, πάνες μουσελίνας, σεντονακια κουνιας με λάστιχο κτλ σε καλές τιμές.. λέτε να αξίζουν σε ποιότητα?

Δεν έχω πάρει ποτέ από ικεα αλλά φαντάζομαι ότι θα αξίζουν, απλά να κοιτάς να είναι βαμβακερα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vila said:

Κορίτσια μου έχω δει κάποια πραγματακια από ικεα, πετσετακια για γουλιες, πάνες μουσελίνας, σεντονακια κουνιας με λάστιχο κτλ σε καλές τιμές.. λέτε να αξίζουν σε ποιότητα?

Πετσετακια επειδη τα εχω δει σε χρηση 100% ναι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω, τα πετσετακια είναι τέλεια!! 

Κ οι μουσελινες κ τα σεντονακια αν είναι βαμβακερά γτ οχι; απλα δ ξερω από προσωπική χρήση αν έχουν κ διαρκεια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Κορίτσια μου έχω δει κάποια πραγματακια από ικεα, πετσετακια για γουλιες, πάνες μουσελίνας, σεντονακια κουνιας με λάστιχο κτλ σε καλές τιμές.. λέτε να αξίζουν σε ποιότητα?

Έχω πάρει τα Πετσετάκια για τις γουλιές αν λέμε τα ίδια. Τετράγωνα με χρωματιστό κρεμαστράκι και έχει το πακέτο αρκετά. 

Με βόλεψαν παρα πολύ 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila said:

Ναι αυτά που είναι δέκα μαζί λέω τα πετσετακια.. βρε κορίτσια ένα πακέτο φτάνει ή να πάρω δύο να υπάρχουν μπόλικα??

Όλα όσα είδα βαμβακερά λέει πως είναι..

Λογικά για ενα μωρακι φτανει το ενα πακέτο, ή ξεκινα με αυτο και βλεπεις. Εμείς για τα διδυμακια θα ξεκινήσουμε με 2 πακέτα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, Vila said:

Κορίτσια μου έχω δει κάποια πραγματακια από ικεα, πετσετακια για γουλιες, πάνες μουσελίνας, σεντονακια κουνιας με λάστιχο κτλ σε καλές τιμές.. λέτε να αξίζουν σε ποιότητα?

Πήρα πρόσφατα στις εκπτώσεις , πάνες αγκαλιάς τρία τεμάχια από 13 ευρώ στα 6... Η ποιότητα τους είναι σαν φανελενιο βαμβακερό σεντονακι και τώρα που τα έπλυνα με το Αρκάδι...και τα σιδέρωσα στην πιο υψηλή θερμοκρασία μιλάμε είναι τέρμα απαλές... Πήρα και μια πετσετα με κουκούλα από 8 στα 3 ,ευρώ και αυτή σούπερ... Έχει πολύ καλή ποιότητα!!

  • Μου αρέσει 1

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Vila είπε:

Ναι αυτά που είναι δέκα μαζί λέω τα πετσετακια.. βρε κορίτσια ένα πακέτο φτάνει ή να πάρω δύο να υπάρχουν μπόλικα??

Όλα όσα είδα βαμβακερά λέει πως είναι..

Vila μου φτάνουν κ πολλά είναι. Άλλωστε θα βάζεις συχνά πλυντήριο . Θα σε βολέψουν πολύ πάντως τα συστήνω ανεπιφύλακτα .

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι πολλά κορίτσι. Το πολύ 5 . Σε ποια περιοχή μένεις ; Μεγαλώνουν γρήγορα τα μωρά και ίσως χρειαστεί να ξανά πάρεις . 

Εγω γεννησα αρχές Ιουνίου μένω Κρήτη όπου έχουμε ζεστό κλίμα όποτε είχα λιγότερα από 5. Αν θυμάμαι καλά 3. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Vila είπε:

Ναι αυτά που είναι δέκα μαζί λέω τα πετσετακια.. βρε κορίτσια ένα πακέτο φτάνει ή να πάρω δύο να υπάρχουν μπόλικα??

Όλα όσα είδα βαμβακερά λέει πως είναι..

Φτάνουν 10 για ένα μωρακι

πρίν από 56 λεπτά , dinaki23 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!Ποσα μακρυμανικα φορμακια λετε οτι χρειαζομαι για αρχη;;(γενναω αρχες Μαη)

Όχι βρε μακρυμανικα μαη μήνα, ουτε β. Ελλαδα δ χρειαζεται. Εκτος αν πχ έχεις κάνα δυο κ τα φορας σαν μπλουζάκι με παντελονακι από κατω χωρίς κτ αλλο από πανω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...