Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Πράγματα που θα χρειαστούμε για το Μωρο μας ❤️


Blonde

Recommended Posts

Just now, Vila είπε:

Όχι σε όλες, στη sudocrem και στην tena έστειλα κι εγώ! Και μια εγγραφή στα παμπερς έκανα αλλά δεν ήταν διαθέσιμο το κουπόνι! Αν πάρεις καμία θετική απάντηση πες μου να στείλω και αλλού! :)

Καλημέρα!! Ρώτησα τις άλλες μανούλες που έστειλαν σε όλα και έχουν ήδη γεννήσει να δούμε αν στέλνουν όλες οι εταιρείες κάποιο email η απλά στέλνουν τα δείγματακια κ θα σας πω μόλις απαντήσουν!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 787
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vila είπε:

Όχι σε όλες, στη sudocrem και στην tena έστειλα κι εγώ! Και μια εγγραφή στα παμπερς έκανα αλλά δεν ήταν διαθέσιμο το κουπόνι! Αν πάρεις καμία θετική απάντηση πες μου να στείλω και αλλού! :)

Οκ. Η Nestle απάντησε και είπε πως δεν τρέχει τη δεδομένη στιγμή αποστολή δειγμάτων, αλλά αν έχουμε κάνει εγγραφή κάποια στιγμή θα γίνει ενημέρωση. Οι άλλες τίποτα ακόμα. Θα σου πω αν είναι.

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Δείγματα πριν χρόνια μόνο από babyspace κ nutricia

Αλλα πιστευω τα κουπόνια από pampers να τα στέλνουν κ τωρα, ισως υπάρχει κ επιλογή ηλεκτρονικα

Η λίστα που έβαλα πιο πάνω είναι 100% σίγουρο ότι στελνουν...πριν λίγες εβδομάδες τα έχουν παραλάβει όλα μανούλες που μου την έστειλαν!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vila είπε:

Κορίτσια λίκνο πήρε καμία??? Είναι χρήσιμο τελικά ή τζάμπα χρήματα?

Ειναι πολυ χρησιμο το λικνο τυπου next to me που μπαινει διπλα στο κρεβατι σου χωρις καγκελο! Ετσι δε χρειαζεσαι να σηκωνεσαι το βραδυ και βολευει πολυ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Κορίτσια λίκνο πήρε καμία??? Είναι χρήσιμο τελικά ή τζάμπα χρήματα?

Και εγώ πήρα λίκνο  που ανοίγει και "κουμπώνει" στο κρεβάτι. Πιστεύω ότι θα μας βολεψει!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Κορίτσια λίκνο πήρε καμία??? Είναι χρήσιμο τελικά ή τζάμπα χρήματα?

Εγώ το θεωρώ τζαπα χρήματα αφού είναι μόνο για λίγους μήνες!! Εγω θα βάλω την κούνια δίπλα μου από την αρχή!! 

Επίσης για τα δείγματα μου είπανε ότι στέλνουν κανονικά mail επιβεβαίωσης, ίσως τώρα με τον κορονοιο όμως να αργησουν λιγο.! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Το bio bebe με ενημέρωσε ότι λόγω ελλείψεων σταμάτησε να στέλνει. Θα στείλουν μόλις αποκατασταθουν οι ελλείψεις. Από τις άλλες ακομα περιμένω απάντηση. Θα σας ενημερώσω.

  • Ευχαριστώ 2

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Κορίτσια λίκνο πήρε καμία??? Είναι χρήσιμο τελικά ή τζάμπα χρήματα?

Εγώ πήρα λικνο γιατί η κούνια δεν χωράει δίπλα μου.. Και πήρα αυτό που ενώνεται με το κρεβάτι..  έχω σκοπό να κάνω συγκοιμηση για αρκετό καιρό.. Το τσάμπα χρήματα κρίνεται ανάλογα τις αναγκες της καθεμιας.. Εγώ το θεωρώ χρήσιμο για μένα.. Αν χωρούσε η κούνια ίσως να μην έπαιρνα.. 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vila είπε:

Κορίτσια λίκνο πήρε καμία??? Είναι χρήσιμο τελικά ή τζάμπα χρήματα?

Καλησπέρα. Εγώ πήρα λίκνο και με έχει βολέψει πολύ, το  next to me  της chicco είναι ωραίο λίκνο αλλά είναι μέχρι εξι μηνών εγώ έχω πάρει το lulla go zip blue Chicco το οποίο χρησιμοποιείται σαν λίκνο μέχρι τους έξι μήνες και σαν κρεββατακι μέχρι τους 18 μήνες και τα δύο όμως έχουν γύρω στα 200€. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Κορίτσια λίκνο πήρε καμία??? Είναι χρήσιμο τελικά ή τζάμπα χρήματα?

Πριν γεννήσω μου έλεγαν για λίκνο και έλεγα πεταμένα λεφτά... βέβαια η κρεβατοκάμαρά μας είναι στενή και κούνια δεν χωράει. Σκεφτόμουν να τον βάλω κατευθείαν στο δωμα΄τιό του και να μετακομίσω και εγώ για μερικούς μήνες εκεί μέχρι να μεγαλώσει. Τελικά με έπεισε η μαμά μου και πήρα λίκνο, όχι όμως ξύλινο,αλλά υφασμάτινο. Αυτό που κολλάει στο κρεββάτι το δικό σου και κατεβάινει το ύφασμα από τη μία πλευρά. Εμένα προσωπικά με έσωσε. Με κλειστά μάτια βρίσκω την πιπίλα και του τη δίνω, δεν σηκώνομαι κάν, άσε που ο γλυκός μου θέλει να τον ακουμπάς για να κοιμηθεί και βάζω την παλάμη μου δίπλα στο μάγουλό του και παράλληλα εγώ κοιμάμαι. Αν έχει και ροδάκια μεταφέρεται εύκολα σε άλλα δωμάτια του σπιτιού την υπόλοιπη μέρα. Μέχρι τώρα με έχει βολέψει πάρα πολύ!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οριακά μας χωράει ένα κρεβατάκι 120x60 και σκέφτομαι πως θα το βάλω κολλητά στο κρεβάτι μας χωρίς κάγκελο όπως θα έβαζα το λίκνο πχ , και ο σύζυγος επιμένει να πάρουμε λίκνο για να εφάπτεται με το στρώμα μας εντελώς και να έχουμε και άνεση χώρου. Απλά εγώ σκέφτομαι μήπως θα είναι μια λύση μόνο για 4-5 μήνες και μετά αναγκαστικά βάλουμε έτσι κι αλλιώς το κρεβατάκι. Επίσης η άλλη σκέψη μου είναι το στρώμα, τα λικνα που πήρατε είχαν καλό στρωματακι μέσα? Χρειάζεται έξτρα στρώμα να αγοράσω?

@Jerina  @Αντζελίνα 30 @Ele@n μπορείτε να μου πείτε ή να μου στείλετε σε μήνυμα ποίο λίκνο διαλέξατε?

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Οριακά μας χωράει ένα κρεβατάκι 120x60, η σκέψη μου είναι στο στρώμα, τα λικνα που πήρατε είχαν καλό στρωματακι μέσα? Χρειάζεται έξτρα στρώμα να αγοράσω?

@Jerina  @Αντζελίνα 30 @Ele@n μπορείτε να μου πείτε ή να μου στείλετε σε μήνυμα ποίο λίκνο διαλέξατε?

Έχω το brevi. Περιλαμβάνει δικό του στρώμα πολύ καλό και με σταθερό στήριγμα από κάτω για το μωρό.

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...