Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Πράγματα που θα χρειαστούμε για το Μωρο μας ❤️


Blonde

Recommended Posts

18 ώρες πρίν, Frogie είπε:

Κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας για το πιο λίκνο να διαλέξουμε..δεν είχαμε σκοπό να πάρουμε αλλά θέλουν να μας το κάνουν δώρο όποτε κανένα πρόβλημα :)) εχει καμιά καλή εμπειρία από κανένα??στην φίλη μου άρεσε το kikkaboo nanna..είμαι τελείως άσχετη και δεν έχω ιδέα τι πρέπει να προσέξω σε ένα λίκνο..

Ανάλογα αν θέλεις να ανοίγει και να κολλάει δίπλα στο κρεβάτι σου ψάξε κάτι τέτοιο.

Εγώ έχω πάρει τα λικνα από motherbaby sleepy egg..με βόλεψαν πάρα πολυ έχω και τα 2 για τα δίδυμα στο δωμάτιο μας που είναι μικρό και χωράνε μια χαρά.εχουν ροδάκια από την μια μερια μετακινουνται πανεύκολα έχουν δίχτυ γύρω γύρω Αλλά δεν ανοίγουν για να κολλησουν στο κρεβάτι.ειναι κατι ανάμεσα σε καλαθουνα και λικνο.πραγματικα από τις καλύτερες αγορες που κάναμε.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 787
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

23 hours ago, Frogie said:

Κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας για το πιο λίκνο να διαλέξουμε..δεν είχαμε σκοπό να πάρουμε αλλά θέλουν να μας το κάνουν δώρο όποτε κανένα πρόβλημα :)) εχει καμιά καλή εμπειρία από κανένα??στην φίλη μου άρεσε το kikkaboo nanna..είμαι τελείως άσχετη και δεν έχω ιδέα τι πρέπει να προσέξω σε ένα λίκνο..

Αν θες να θηλασεις είναι ασύγκριτα βολικό το next2me. Καλό στρωμα, ανάκληση και το κυριότερο ασφαλής συγκοιμιση. Μας είχαν δώσει και αυτό και καλαθουνα με ροδάκια αλλά μόλις το έστησα δεν το άλλαξα ξανά!

  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2020 at 5:05 ΜΜ, Frogie είπε:

Κορίτσια μου θέλω την γνώμη σας για το πιο λίκνο να διαλέξουμε..δεν είχαμε σκοπό να πάρουμε αλλά θέλουν να μας το κάνουν δώρο όποτε κανένα πρόβλημα :)) εχει καμιά καλή εμπειρία από κανένα??στην φίλη μου άρεσε το kikkaboo nanna..είμαι τελείως άσχετη και δεν έχω ιδέα τι πρέπει να προσέξω σε ένα λίκνο..

Εγώ έχω της brevi. Πολύ καλό στρώμα με ανάκληση , κατέβαινει το δίχτυ από τη μια μεριά, πολύ δροσερό ύφασμα για να μην εγκλωβίζει θερμοκρασία με ροδακια και εννοείται λικνισμα. Είμαστε 4 μηνών αρκετά ψηλοί και θα το χρησιμοποιήσει και άλλο!!! Κι εγώ δεν ήθελα στην αρχή αλλά τελικά ήταν σούπερ αγορά. Άνετο πολύ για στον μικρό και συμμαζεμενο στον όγκο.

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμένοντας το τριτο παιδι και για οικονομία χωρου. Πηρα το chicco hug ανεβοτακαταιβαινει σε υψος κρεβατιού , καναπε για αμεση επαφη με το μωρο, παει παντου με ροδακια αυτο διαβάζα στα reviews οτι ειναι πολυ βασικο. Μαζι με εξτρα στρωματακι για τον ύπνο. Επισης εχει μπαρα παιχνιδιών για να το εχεις ρηλαξ αργότερα εχει ανακλιση και γινεται μεχρι και καρεκλα φαγητού. Εμενα με ενδιέφερε οτι παει παντου και δεν εχει ογκο.

  • Μου αρέσει 1

PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Vila είπε:

Κορίτσια μου πείτε λίγο φυσιολογικο ορό σε αμπούλες τι παίρνουμε?? 

Δεν έχει σημασία όλες ίδιες είναι. Εγω έπαιρνα clinofar  k otrisalin.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερα κοριτσαρες!!! Τι χρησιμοποιείται για μασαζακι στο μωρό σας και για ενυδάτωση? Το αμυγδαλελαιο μυρίζει ωραία? 

Επίσης έχει καμία τον αποστειρωτη Philips Avent 3 σε 1? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Blonde είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!! Τι χρησιμοποιείται για μασαζακι στο μωρό σας και για ενυδάτωση? Το αμυγδαλελαιο μυρίζει ωραία? 

Επίσης έχει καμία τον αποστειρωτη Philips Avent 3 σε 1? 

Αμυγδαλελαιο χρησιμοποιουσα

Ειναι σχεδόν άοσμο, πολυ διακριτικό, κ θεωρώ ιδανικό για βρεφακι

Μου είχαν πάρει έναν αποστειρωτη της chicco, δ τον χρησιμοποίησα αλλα τον πήρε η αδερφη μου στον μεγάλο πριν 5χρ,κ τωρα κ στο μωρό της

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vikib είπε:

Αμυγδαλελαιο χρησιμοποιουσα

Ειναι σχεδόν άοσμο, πολυ διακριτικό, κ θεωρώ ιδανικό για βρεφακι

Μου είχαν πάρει έναν αποστειρωτη της chicco, δ τον χρησιμοποίησα αλλα τον πήρε η αδερφη μου στον μεγάλο πριν 5χρ,κ τωρα κ στο μωρό της

Τέλεια θα πάω φαρμακείο να πάρω!! Ρε συ ξέρεις τι θέμα εχω....βάζω νερό να αποστείρωσω κ μετά μου έβγαλε κάτι καφέ στο νερό εκεί στο δοχείο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Τέλεια θα πάω φαρμακείο να πάρω!! Ρε συ ξέρεις τι θέμα εχω....βάζω νερό να αποστείρωσω κ μετά μου έβγαλε κάτι καφέ στο νερό εκεί στο δοχείο 

Λογικά είναι από τα άλατα. Τον έχεις κάνει καθόλου με ξύδι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Λογικά είναι από τα άλατα. Τον έχεις κάνει καθόλου με ξύδι; 

Ναι το κάνω πολύ συχνά κιόλας!! Τι να πω δεν ξέρω...μίλησα με την εταιρεία και μου είπαν να το στείλω πίσω.! Ελπίζω να μην είναι τίποτα άλλο όμως 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Ναι το κάνω πολύ συχνά κιόλας!! Τι να πω δεν ξέρω...μίλησα με την εταιρεία και μου είπαν να το στείλω πίσω.! Ελπίζω να μην είναι τίποτα άλλο όμως 

Φυσικα καλύτερα να το στειλεις

Δ μπορω να ξέρω τι είναι, ευχομαι να διορθωθει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...