Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Πράγματα που θα χρειαστούμε για το Μωρο μας ❤️


Blonde

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 787
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ele@n είπε:

Είναι πολύ καλός! χωράει στο κάτω 6 μπουκάλια και στο πάνω τις πιπίλες τους. 

Τον εχω,απλά μου βγάζει κάτι καφέ στο δοχείο που βάζουμε το νερό....σαν σκουριά κάπως 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blonde είπε:

 

 

 

 

Εγώ έχω της αβεντ το μπλε με άσπρο.. Χωράει τα παντα , έβαζα νερό φίλτρου και μου είχε κάνει λεκέδες από άλατα, τώρα κάποια μέρα θα τον βγάλω από το παταρι να τον φρεσκαριστω με ξυδι.. Να ναι έτοιμος.. 

Πάντως εμείς τον είχαμε καταβολευτει

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Ele@n είπε:

Εγώ έβαζα απιονισμένο και δεν λερώθηκε ποτέ. Δοκίμασε το...

αυτό ακριβώς βάζω κι εγώ και δεν έχω καθόλου άλατα... ενώ την 1η μέρα που είχα βάλει νερό βρύσης κι άλλη μια μέρα που είχε τελειώσει το απιονισμένο μάζεψε αμέσως άλατα... 

  • Μου αρέσει 1

cZfsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Athinaa είπε:

αυτό ακριβώς βάζω κι εγώ και δεν έχω καθόλου άλατα... ενώ την 1η μέρα που είχα βάλει νερό βρύσης κι άλλη μια μέρα που είχε τελειώσει το απιονισμένο μάζεψε αμέσως άλατα... 

Ναι κι εμένα έναν λέμε απέκτησε όταν η μαμά μου έβαλε νερό βρύσης. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έγραφα παραπάνω αλλά δεν φαίνεται η απάντηση ότι η παιδίατρος μου είπε απαγορεύεται το απιονισμένο νερό! 

3 ώρες πρίν, Ninamc είπε:

Εγώ έχω της αβεντ το μπλε με άσπρο.. Χωράει τα παντα , έβαζα νερό φίλτρου και μου είχε κάνει λεκέδες από άλατα, τώρα κάποια μέρα θα τον βγάλω από το παταρι να τον φρεσκαριστω με ξυδι.. Να ναι έτοιμος.. 

Πάντως εμείς τον είχαμε καταβολευτει

Κι εγώ τον έχω βολεύτει πολύ και τώρα μέχρι να μου τον στείλουν πάλι πίσω θα τα κάνω στην κατσαρόλα και έχω ήδη νευριάσει, ελπίζω να το στείλουν πίσω σύντομα γιατί πάω χαμένη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blonde είπε:

Έγραφα παραπάνω αλλά δεν φαίνεται η απάντηση ότι η παιδίατρος μου είπε απαγορεύεται το απιονισμένο νερό! 

Κι εγώ τον έχω βολεύτει πολύ και τώρα μέχρι να μου τον στείλουν πάλι πίσω θα τα κάνω στην κατσαρόλα και έχω ήδη νευριάσει, ελπίζω να το στείλουν πίσω σύντομα γιατί πάω χαμένη 

Αχ εηω στο χωριό το κανα αυτό που λες με την κατσαρόλα.. Για να μην μεταφέρω πολλα πραγματα . Μα τα μπιμπερό και οι θήλες γίνονταν χάλια από τα άλατα του νερου.. Όποτε δεν το ξανάκανα. Παντα το κουβαλαουσα. Ευχομαι να λυθεί συντομα το θέμα.. 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ninamc είπε:

Αχ εηω στο χωριό το κανα αυτό που λες με την κατσαρόλα.. Για να μην μεταφέρω πολλα πραγματα . Μα τα μπιμπερό και οι θήλες γίνονταν χάλια από τα άλατα του νερου.. Όποτε δεν το ξανάκανα. Παντα το κουβαλαουσα. Ευχομαι να λυθεί συντομα το θέμα.. 

Άσε έχω ήδη νευριάσει με το πώς έχουν γίνει....αφού κοιτάω να παραγγείλω άλλον να υπάρχει αλλά έχω πέσει σε σκ ρε γαμωτο!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Blonde είπε:

Άσε έχω ήδη νευριάσει με το πώς έχουν γίνει....αφού κοιτάω να παραγγείλω άλλον να υπάρχει αλλά έχω πέσει σε σκ ρε γαμωτο!

Σου εξήγησε γιατί απαγορεύεται; Η δική μου δεν είχε θέμα...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Σου εξήγησε γιατί απαγορεύεται; Η δική μου δεν είχε θέμα...

εγώ δεν ρώτησα κανεναν... και ένα μικρό πανικό τον έπαθα όταν διάβασα ότι παιδίατρος είπε ότι απαγορεύεται... αλλά η δική σου το γνωρίζει και δεν είχε πρόβλημα;;; 

  • Μου αρέσει 1

cZfsp3.png
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Σου εξήγησε γιατί απαγορεύεται; Η δική μου δεν είχε θέμα...

Χρησιμοποιούμε πόσιμο νερό για την αποστειρωση, ιδανικά φιλτραρισμένο! (το απιονισμένο νερό του σούπερ μάρκετ δεν είναι καθαρό νερό) τι να πω κορίτσια δεν ξέρω αλλά οκ η κάθε μία έχει τον δικό της γιατρό κ φυσικά αυτόν συμβουλεύεται αφού αυτός είναι ο υπεύθυνος για το κάθε παιδάκι!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...