Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2011


peny

Recommended Posts

Γεια σας είμαι η Πένυ και μόλις τη Δευτέρα έμαθα ότι είμαι εγκυος για δεύτερη φορά. Υπάρχουν άλλες μανούλες που περιμένουν τα μπεμπέ τους με κόκκινη χριστουγεννιάτικη κορδελίτσα και όχι από τον πελαργό αλλά από τον σακο του Αγιου Βασίλη??? Για να μαζευτούμε!!Αποκλείεται να είμαι η μόνη!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάρα μου σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Πολλά φιλάκια...

pregnancy.jpg

images?q=tbn:ANd9GcRZfcut6PL1yxhf7v5LJn-xDSeVsE8Ez6dC_b_rIgJKznEV6xNMog&t=1Kαθότι τελικά Χριστουγεννιάτικο.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρα μου σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Πολλά φιλάκια...

pregnancy.jpg

images?q=tbn:ANd9GcRZfcut6PL1yxhf7v5LJn-xDSeVsE8Ez6dC_b_rIgJKznEV6xNMog&t=1Kαθότι τελικά Χριστουγεννιάτικο.....

Σε ευχαριστώ και απο εδώ Στεγια μου!!!

Φιλιά!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

με το καλο κοπελα μου......

περσυ τετοια εποχη ειμασταν στην θεση σου και τωρα εχουμε αγκαλια τα μπεμπακια μας! Σου ευχομαι μια τελειομηνη και ευκολη εγκυμοσυνη.......

Εγω ειχα πιθανη ημερομηνια 24/12 και γεννησα 17/12...


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο κοπελα μου......

περσυ τετοια εποχη ειμασταν στην θεση σου και τωρα εχουμε αγκαλια τα μπεμπακια μας! Σου ευχομαι μια τελειομηνη και ευκολη εγκυμοσυνη.......

Εγω ειχα πιθανη ημερομηνια 24/12 και γεννησα 17/12...

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!!Εγώ θα γεννήσω μάλλον αρχές Δεκεμβρη. Δεν έχω κάνει άκομα το πρώτο ραντεβου με τον γιατρό μου και το μπεμπε και ο κύκλος μου ειναι αστα να πανε για να μπορώ να υπολογίσω καλύτερα!! Πως είναι τώρα με τα δύο?Δυσκολα τα πράγματα?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

αστα πολυ δυσκολα!Πολυ τρεξιμο ολη την ημερα και ζηλειαααααααα του μεγαλου. Ενταξει εσενα μπορει να ειναι και καλυτερα γιατι το πρωτο σου παιδακι ειναι μεγαλυτερο ενω εμενα ειναι ακομα μωρο. Δουλευω κιολας οποτε καταλαβαινεις! Παντως αυτο που λενε οτι η ευτυχια διπλασιαζεται ισχυει και με το παραπανω!!!!!!!!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Peny και απο μενα!!Την προηγουμενη εβδομαδα εμαθα και εγω για ην 2η εγκυμοσυνη μου και ειμαι που χαρουμενη!!Πηγαμε και ειδαμε και σακο στις 4 εβδ+4 ημερες!!Ανυπομονω να ακουσω καρδουλα τωρα!!


l5oBp2.pnghCU8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!πριν λιγες μερες εμαθα κ εγω οτι ειμαι εγκυος!η πρωτη φορα που ειχα μεινει ειχε ληξει αδοξα λογω παλλινδρομης κυησης αλλα ειμαι πολυ αισιοδοξη οτι αυτη θα ειναι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!δεν εχω παει ακομα στο γιατρο!τον πηρα τηλ ομως και μου εδωσε φυλλισιν και utrogestan!1 φυλλισιν και 3 utrogestan καθε 8 ωρες!θα παω μεγαλη δευτερα να δουμε το μπεμπακι!!!!μακαρι ολα να πανε καλα!ευχομαι να εχουμε τελειες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!πριν λιγες μερες εμαθα κ εγω οτι ειμαι εγκυος!η πρωτη φορα που ειχα μεινει ειχε ληξει αδοξα λογω παλλινδρομης κυησης αλλα ειμαι πολυ αισιοδοξη οτι αυτη θα ειναι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!δεν εχω παει ακομα στο γιατρο!τον πηρα τηλ ομως και μου εδωσε φυλλισιν και utrogestan!1 φυλλισιν και 3 utrogestan καθε 8 ωρες!θα παω μεγαλη δευτερα να δουμε το μπεμπακι!!!!μακαρι ολα να πανε καλα!ευχομαι να εχουμε τελειες και τελειομηνες εγκυμοσυνες!

με το καλο Μαρακι μου,και να ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε υπεροχα κ θα χεις το ωραιοτερο Χριστουγεννιατικο δωρακιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

και με το καλο για ολες τις μανουλες του Δεκεμβριου,καλα αποτελεσμετα κ να ακουσετε ολες δυνατους χτυπους καρδια!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με το καλο Μαρακι μου,και να ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε υπεροχα κ θα χεις το ωραιοτερο Χριστουγεννιατικο δωρακιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

και με το καλο για ολες τις μανουλες του Δεκεμβριου,καλα αποτελεσμετα κ να ακουσετε ολες δυνατους χτυπους καρδια!!!!!!!!!

αννουλα μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι κ εσυ πολυ γρηγορα να αποκτησεις ενα τελειο κ υγιες μπεμπακι!!!!!!!!!το ξερεις ποσο σε αγαπω και για ολο αυτο το καιρο που ειμαστε μαζι!!!!:P:p:p:p


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!\εγω δεν εχω παει ακομα στο γιατρο αλλα βλεπω την παρασκευη να πηγαινω γιατι εχω τρελλη αγωνια!!!!

να σας ρωτησω!μηπως εχετε τιποτα τσιμπηματακια χαμηλα η δεξια η αριστερα!εγω εχω κ δεν ξερω τι ειναι?


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω θα παω την πεμπτη για καρδουλα...ελπιζω να τα καταφερουμε.γενικα ο γιατρος μου ειναι λιγο ψειρας,και με τραβαει καθε εβδομαδα.και εσεις ετσι πηγαινετε?

οσο για τα πονακια,και εγω εχω,συνεχεια σχεδον.και στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα.δεν ειναι τιποτα,αλλα αν ανησυχεις μιλα και με τον γιατρο σου.περιμενω τωρα οπου να ναι να αρχισουν και οι αναγουλες,γιατι ειμαι σιγουρη πως δεν θα τις γλιτωσω...


an1cEY00g410000MTA3NzdkfDU2NjU2NmhkYXxteSBhbmdlbCBpcw.gif

as1cJYi0aTD0000Nzc3MTEzZHwzMjg5NzhkbHxteSAybmQgYW5nZWwgaXM.gif

7760p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...