Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Δεκεμβρίου 2011


peny

Recommended Posts

Ουρανία λυπάμε πολύ γι'αυτή την εξέλιξη! Μη σε πάρει από κάτω...εύχομαι σύντομα να μείνεις κ πάλι έγκυος ο όπως το είπες το 2012 να σας φέρει ένα παιδάκι!;)

Εμείς πήγαμε τη Τετάρτη στο γιατρό,όλα καλά 8 εβομάδων κ 5 ημερών με έβγαλε...η καρδιά χτύπαγε δυνατά κ τώρα θα τα ξαναπουμε τέλος του μήνα γι αυχενική κ παπ-α! :D


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κ απο μενα!

εγω πηγα την τεταρτη στο γιατρο κ αυτο που ειδα ηταν δυο καρδουλες!!!δυο ομορφα μικρα σπορακια που θα με κανουν διδυμομανουλα!!!!εμενα μου εδωσε 15 δεκεμβρη!!!

ουρανια μην ανησυχεις!καθε εμποδιο για καλο!!!!εγω ειχα μια παλλινδρομη τον οκτωβρη κ με ειχε παρει απο κατω!αλλα κοιτα τωρα!ο θεος μου εδωσε δυο μωρακια!!!ευχομαι κ σε εσενα τα καλυτερα καλη μου!!!

φιλακια πολλα!!!


line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1208577600_text_e5e9ece1f3f4e520e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ece5edefe9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

εμεις καλα περασαμε μια οικογενειακη ιωση τρεξιμο με τα παδια,εγω ξαπλα γιατι εχω πονακια και λιγο αιμα...αλλα τα καταφερνω..Εγω θα παω για υπεηχο την πεμπτη παλι και θα κανονισουμε για την αυχενικη!


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια:shock::tongue::rolleyes:...χλες βρε αννα εγω και εσυ??3και ο κουκος που λενε...χαχαχαχαχαχα...εγω φτιαχνω αρακα και μετα πρεπει να παω τον μικρο για εμβολιακι αχ το νινακι μου θα τον τσιμπησουν....Αννα απο αθηνα εισαι?:D


:-D

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παρουσα...αν και κατι μου λεει οτι θα γεννησω νοεμβριο.πητ εχω 5/12.

Τι κανετε κοριτσια;ειστε ολες καλα;

Ελπιζω ναι.

Αυχενικη κανατε;εγω μια χαρα 1,9 βγηκε

Γμτ,εχει χαλασει το λαπτοπι και μπαινω απο το κιν.μου χουνβγει τα ματια

Καλε,που ειστε ολες,για περαστε παρακαλω

Εμεις,εχει γενεθλια τοζουζουνακι μου στις 24,και σκεφτομαστε για παρτακι

Διακοπες γιοκ,οποτε κλαψε με μανα,θα φρικαρω απο την ζεστη.

Αληθεια,εσεις ζεστενεστε;;

Εγω πια καθημερινα,παρεα με τους εμετους.

Ειμαι η Ανδριανα και ειμαι καλα-το λεω μπας κ το πιστεψω..


an1cEY00g410000MTA3NzdkfDU2NjU2NmhkYXxteSBhbmdlbCBpcw.gif

as1cJYi0aTD0000Nzc3MTEzZHwzMjg5NzhkbHxteSAybmQgYW5nZWwgaXM.gif

7760p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, Δεκεμβριομανούλες! Περιμένω και εγω το 2ο παιδάκι μου γύρω στις 13/12. Ενώ σας διαβάζω καιρό δίσταζα είναι η αλήθεια να γράψω! Ο λόγος είναι ότι πιο παλιά έγραφα και στις μανούλες Μαρτίου 2009 (για λίγο καιρό βέβαια) αλλά δεν κατάφερα να συνεχίσω λόγω πολλών υποχρεώσεων! Υπόσχομαι να είμαι πιο σύνεπής αυτή τη φορά!!! Εγώ έχω αυχενική στις 13 Ιουνίου και έχω πολλή αγωνία! Φιλιά πολλά σε όλες και τα λέμε!!!! xxx


D0c8.pngsgU1.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχομαι με το καλο να παρετε τα μωρα σας αγκαλιτσα!

χαιρομαι που βλεπω κ γνωστα ατομα !!

Να ξερετε εγω κ τα δυο παιδακια μου Δεκεμβρη τα εκανα! ειναι τα καλυτερα παιδακια!!χαχα!κουκουβαγια μανουλα!

να προσεχετε πολυ και να μην βγαινετε με την ζεστη!

:P:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...