Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Γενικά δεν μεγαλώνουν τόσο τον τελευταίο μήνα νομίζω.. καλά έκανες κ πηγές για εξέταση . Όλα καλά να πάνε κ στην επόμενη εξέταση!

Σε ποια εβδομάδα είσαι?

Είμαι 35 και 4! Κανονικά θα έπρεπε τώρα να είμαστε 2600+ σύμφωνα με παλιότερες μετρήσεις! Κάπως σαν να φάνηκε στάσιμη για καμία εβδομάδα αλλά αλλάξαμε γιατρούς μηχανήματα κτλ! Χτες την έβγαλαν 2400  στις 27 θέση... Ενω πάντα βγαίναμε στην 50η και άνω! Θα δείξει! Τουλάχιστον επιβεβαιώσαμε ότι είναι καλά και ας έχω εγώ παράπονο ότι δεν πολυκουνιεται!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, LadyP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Εμείς από χτες τρέχαμε για nst και σήμερα πάλι. Η μπέμπα αν δεν φάω μέσα σε 3 Ώρο δεν λέει να κουνηθεί. Με κατατρομαξε. Μάλιστα χτες που είχαν περάσει 3 ώρες από το φαγητό έκανε καμιά ώρα να κουνηθεί. Με στείλανε για ντοπλερ όλα καλά αλλά έχουμε πέσει μάλλον σε ανάπτυξη και έχω πάλι ντοπλερ το Σάββατο... Αρχίσανε τα άγχη ευελπιστώ να μην σταμάτησε καμία ανάπτυξη! Θα δούμε! Σήμερα βέβαια που είχα φάει τυρόπιτα πριν το nst έκανε τούμπες... Τώρα πάλι ήσυχη! Τι να πω? Μάλλον είναι στο μυαλό μου!

Το nst τι έδειξε και σε έστειλαν μετά για ντοπλερ;! 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! Λογικό να αγχωθείς. Είναι με τα κέφια τους και αυτά. Μια δεν σταματάνε να χτυπάνε, μια εξαφανίζονται. 

Φαγητό θέλει το κορίτσι :tongue:;-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Είμαι 35 και 4! Κανονικά θα έπρεπε τώρα να είμαστε 2600+ σύμφωνα με παλιότερες μετρήσεις! Κάπως σαν να φάνηκε στάσιμη για καμία εβδομάδα αλλά αλλάξαμε γιατρούς μηχανήματα κτλ! Χτες την έβγαλαν 2400  στις 27 θέση... Ενω πάντα βγαίναμε στην 50η και άνω! Θα δείξει! Τουλάχιστον επιβεβαιώσαμε ότι είναι καλά και ας έχω εγώ παράπονο ότι δεν πολυκουνιεται!

Το ίδιο έπαθα και εγώ Κυριακή την είχα νιώσει ελάχιστα να κουνιέται και όλο το βράδυ μόνο όταν ξάπλωσα. Σκέψου ξυπνησα 5 το πρωι και ήπια παγωμενο νερό να κουνηθει αλλιώς θα πήγαινα στον γιατρό. Μετά χαλάρωσα και κουνιοταν κανονικά. Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι οταν αγχωνόμαστε που δεν τα νιώθουμε σαν να καταλαβαίνουν ότι έχουμε άγχος και μαζεύονται μπορεί να είναι και λάθος αυτό που λέω. Επίσης ο γιατρός μου είχε πει ότι τώρα κοιμούνται και πιο πολυ ώρα. Γενικά να μην αγχώνεσαι αλλά καλά κανεις και κανεις τις εξετάσεις. Όλα καλά θα είναι και με την ανάπτυξη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Το nst τι έδειξε και σε έστειλαν μετά για ντοπλερ;! 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! Λογικό να αγχωθείς. Είναι με τα κέφια τους και αυτά. Μια δεν σταματάνε να χτυπάνε, μια εξαφανίζονται. 

Φαγητό θέλει το κορίτσι :tongue:;-)

Στο nst δεν κουνιόταν! Μόνο όταν μου έφεραν ένα γλυκάκι  έκανε τούμπες αλλά για να σιγουρευτούμε έκανα και ντοπλερ μην είχαμε καμία περιτυλιξη! Γενικά από εκεί που δεν στεκόταν λεπτό τώρα αν δεν φάω δεν κουνιέται η άτιμη και εγώ τι να κάνω? Εεε τρωω:tongue: και έλεγα κοίτα να δεις έχει παχύνει και δεν έχει χώρο... Και τελικά μάλλον μας βγαίνει μικρή! 3ο ντοπλερ λοιπόν το Σάββατο στο γιατρό που κάναμε και τα υπόλοιπα να δούμε αν όντως έχει πέσει στην καμπύλη ή αυτή η απόκλιση 10% μας κάνει τη ζημιά! Για κάποιο λόγο βέβαια ήθελα να είναι μπαμπατσικη να μην έχουμε άγχη πήρε βάρος κτλ αλλά μάλλον αδυνατούλα θα βγει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Στο nst δεν κουνιόταν! Μόνο όταν μου έφεραν ένα γλυκάκι  έκανε τούμπες αλλά για να σιγουρευτούμε έκανα και ντοπλερ μην είχαμε καμία περιτυλιξη! Γενικά από εκεί που δεν στεκόταν λεπτό τώρα αν δεν φάω δεν κουνιέται η άτιμη και εγώ τι να κάνω? Εεε τρωω:tongue: και έλεγα κοίτα να δεις έχει παχύνει και δεν έχει χώρο... Και τελικά μάλλον μας βγαίνει μικρή! 3ο ντοπλερ λοιπόν το Σάββατο στο γιατρό που κάναμε και τα υπόλοιπα να δούμε αν όντως έχει πέσει στην καμπύλη ή αυτή η απόκλιση 10% μας κάνει τη ζημιά! Για κάποιο λόγο βέβαια ήθελα να είναι μπαμπατσικη να μην έχουμε άγχη πήρε βάρος κτλ αλλά μάλλον αδυνατούλα θα βγει!

Φάε κοριτσάρα μου !!

Όλα καλά να πάνε το Σάββατο! Ας βγει αδύνατη,θα πάρει μετα!! 

Πάντως δεν είναι όλα τα παιδάκια μπαμπατσικα! Ο γιος μου πάντα κανονικός κ τώρα τον λες κ αδυνατο ,αλλά είναι πολύ ψηλός κ φαγανος κ δυνατός οργανισμός!!

Γερά να είναι κι ας είναι μοντελακια! :wub:

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, LadyP είπε:

Είμαι 35 και 4! Κανονικά θα έπρεπε τώρα να είμαστε 2600+ σύμφωνα με παλιότερες μετρήσεις! Κάπως σαν να φάνηκε στάσιμη για καμία εβδομάδα αλλά αλλάξαμε γιατρούς μηχανήματα κτλ! Χτες την έβγαλαν 2400  στις 27 θέση... Ενω πάντα βγαίναμε στην 50η και άνω! Θα δείξει! Τουλάχιστον επιβεβαιώσαμε ότι είναι καλά και ας έχω εγώ παράπονο ότι δεν πολυκουνιεται!

Σίγουρα φταίνε τα διαφορετικά μηχανήματα! Εμένα στο Doppler την 33η εβδομάδα η έμβρυολογος μου είπε 2kg 33η θέση και μετά από δυο εβδομάδες ο γιατρός μου μου είπε 2,7kg 55η θέση όποτε μην αγχώνεσαι! Το βάρος είναι κατά προσέγγιση!
Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

  • Μου αρέσει 1

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Στο nst δεν κουνιόταν! Μόνο όταν μου έφεραν ένα γλυκάκι  έκανε τούμπες αλλά για να σιγουρευτούμε έκανα και ντοπλερ μην είχαμε καμία περιτυλιξη! Γενικά από εκεί που δεν στεκόταν λεπτό τώρα αν δεν φάω δεν κουνιέται η άτιμη και εγώ τι να κάνω? Εεε τρωω:tongue: και έλεγα κοίτα να δεις έχει παχύνει και δεν έχει χώρο... Και τελικά μάλλον μας βγαίνει μικρή! 3ο ντοπλερ λοιπόν το Σάββατο στο γιατρό που κάναμε και τα υπόλοιπα να δούμε αν όντως έχει πέσει στην καμπύλη ή αυτή η απόκλιση 10% μας κάνει τη ζημιά! Για κάποιο λόγο βέβαια ήθελα να είναι μπαμπατσικη να μην έχουμε άγχη πήρε βάρος κτλ αλλά μάλλον αδυνατούλα θα βγει!

Συμφωνώ με @Vivi8! Υπάρχουν αποκλίσεις στους υπερήχους +- 400 γραμμάρια! Μην αγχώνεσαι! Όλα καλά θα πάνε! Κ εμένα στο ντοπλερ 2 κιλά το μέτρησε κ στις 36 εβδ 2.400. Κ η κόρη μου 2.200 γεννήθηκε και εξακολουθεί να είναι αδύνατη. Είναι ένα παιδί που δεν θα παχύνει ποτέ! Και τώρα μάλλον μικρό μωρό θα κάνω αλλά είναι στα γονίδια φαίνεται. Όλοι είμαστε αδύνατοι και από τη μεριά του άντρα μου!

  • Μου αρέσει 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Thalia30 είπε:

Εμένα βάλε με στο Έλενα τελικά!! Ευτυχώς καταφέραμε και αλλάξαμε γιατρό!!

Πόσο χαίρομαι!! Ποιον βρήκες τελικά?

4 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Δεν χρειάζεται!:) Εδώ είμαστε να βοηθάμε κ να μοιραζόμαστε χρήσιμες πληροφορίες για διάφορα θέματα που μας απασχολούν!

Όλο κ καπου θα τον πετύχουμε στα γούστα του τον κοκκινομάλλη!!

Κι εγώ πήρα ιδέες από τη Χριστίνα κ άλλη μια κοπέλα που ειπε διάφορες συνταγές, κ θα δοκιμάσω κάποιες!!

Γυρίσανε σπίτι ε??? 

Ναι ναι γύρισαν εχθές!!

Βρίσκουν ρυθμούς τώρα! Ευτυχώς τη βοηθάει πολύ κ ο άντρας της αλλά κ εκείνη η άτιμη είναι δύναμη!! Θηλάζει,καθαρίζει κ έχει κ τη πρωτότοκη στα πόδια της:D

 Πέρασε πολλά αλλά τώρα που μπήκαν σπιτάκι τους θα ηρεμήσουν όλοι!! Άντε άντε να δούμε κ την επόμενη :x

3 ώρες πρίν, Christinα είπε:

Καλημερούδια! Πήγα τον λεβεντακο μ  σχολείο κ πήρα καφέ κ κρουασάν ζαμπόν τυρί από τον φούρνο...ας με κακομαθω λιγάκι λέω!!!:P

@EugenJen πέρασαν οι μέρες να την υποδεχτητε σπίτι σας! Σούπερ μπέμπα!

@Jasmine@ σε πελάγη ευτυχίας! Κοπελαρες μου!

@Nina13 έτσι τα βαριούνται, λογικό όπως κι εμείς εξάλλου! Ρωτά κ τον παιδίατρο σας για το βραδυνό! Εγώ δίνω 8.00- 8.30 από το μεσημέρι αλλά όχι λαδερά ή οσπρια! Σούπα με ζυμαρικο, αυγό σε όλες τις βερσιόν π.χ. Κρατάω ωράριο για να έλεγχω κ τον ύπνο! 10.00 γάλα, 10.30 νάνι!

Ποια ρώτησε για τη τομή της κ.τ? Εγώ έβαζα πουλβο ή ένα άλλο τέτοιο σπρέι σαν παγωμένο για τις πληγές που μας έβαζαν κ μικρά όταν πέφταμε. Με βοήθησε πολύ! Ζώνη δεν έβαλα αλλά έβαλα ψηλομεσο εσώρουχα τύπου shaping!

@Anastasia05 έχεις τις καλύτερες συνταγές!!! Έχω κολλήσει με τα ψάρομπιφτεκακια που είχες πει!!!

Τώρα τα διάβασα όλα τα χθεσινά!

@Renez:mrgreen::lol::P λάτρεψα τα ταπεράκια στη κατάψυξη!!! Κι εγώ θα το κάνω για μετά που θα γυρίσω στη δουλειά γτ πιστεύω όσο θα είμαι σπίτι με τα 2 παιδάκια θα μαγειρεύει καμμία γιαγιά :P Έτσι με είχαν κακομαθει κ στο 1ο. Μου έφτιαχναν σούπες θρεπτικές να έχω γάλα αλλά εγώ γάλα δν είχα κ κιλό δεν έχανα έτσι που με μπουκωναν! Αχαχαχαχα

Ο σο για τη δουλειά καλά πάω! Η ζέστη με ταλαιπωρεί πολύ! Τα παιδάκια μου είναι σχετικά ήσυχα, σταμάτησαν 2 ζωηρά κ χώρισα αλλά 2 κ έχω βρει την ησυχία μου:D 1 τμήμα έχω πολύ ζωηρό αλλά τους έχω κ αδυναμία στα σκασμένα!!! Δεν οδηγώ, με πάει ο μπαμπάς μ κ με παίρνει ο άντρας μου το βράδυ! Μόνο μέχρι τον παιδικό οδηγώ που είναι 2 δρόμοι, το βλέπω από το σπίτι κ πάλι λάθος δρόμο πάω...:lol: Σήμερα με ρώτησε το παιδί σε ποιο σχολείο θα πάμε μαμα σήμερα??? Με πήρε χαμπάρι κ το νήπιο...

Χαχαχαχα Θεουλης το παιδάκι σου χαχαχαχα!!

Έτσι μπράβο κυρία δασκάλα μου,τάξη κ ηθική!!:P

Η αλήθεια είναι πως κ για εμένα η γιαγιακα μου θα μου μαγειρεύει φρέσκο φαγητακι (κ στο πρόγραμμα να ξέρεις είναι κ εμένα οι σούπες γτ κ τις λατρεύω κ είναι σούπερ δυναμωτικες κ ενυδατικες για τον θηλασμό λένε!!) Κ θα μου κρατάει κ μια κατσαρόλα 2-3 μέρες..αλλά ο πασάς μου πρέπει να έχει κ φαγακι μαγειρευτό!! Βέβαια στι ενδιάμεσο θα του κάνω τα εύκολα τύπου μακαρονάδες κ ψητά αλλά κάτι κοκκινιστά/κουνέλια/αρνάκια που θέλει καλύτερα έτοιμα από τώρα ε???:mrgreen:

Ρε κορίτσια πονάει η πλάτη μου σήμερα..να στραβωκοιμήθηκα γμτ?

2 ώρες πρίν, Thalia30 είπε:

Πότε δηλώνουμε στο Έλενα ότι θέλουμε μονοκλινο? Το λέμε στην κλινική η στον γιατρό μας?

Στον γιατρό μας να το κανονίσει εκείνος καλύτερα..μπορείς βέβαια κ όταν θα γέννας να το πει ο άντρας σου στη γραμματεία γτ θα ρωτήσουν κ εκεί αλλά καλό είναι να έχει κανονίσει κ γιατρός αν μπορεί μη κ δεν έχει..

1 ώρα πρίν, Vivi8 είπε:

Καλημέρα σε όλες! 
 

Εγω ξύπνησα πρωί να φτιάξω φαγητό και μόλις φύγει ο άντρας μου για δουλειά έχω διάβασμα! Πρέπει μέχρι την Παρασκευή να παραδώσω μια εργασία για το μεταπτυχιακό μου! Έχω διορία μέχρι τέλος του μήνα αλλά φοβάμαι μη γεννήσω νωρίτερα και δεν την παραδώσω ποτέ! :D
 

Ασχετη ερώτηση.. τα στρωματάκια από το πορτ μπεμπέ και από το αυγό τα πλύνατε στο πλυντήριο?

Καλημέρααα!!

Τι σπούδασες αν επιτρέπεται? Όπως κ να χει καλή επιτυχία σου εύχομαι κοριτσινι!!

Εγώ δε τα έπλυνα απλά τα ψεκασα με καθαρό οινόπνευμα που είχα αερωσει με νερό κ τα άφησα να αεριστουν..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πόσο χαίρομαι!! Ποιον βρήκες τελικά?

Ναι ναι γύρισαν εχθές!!

Βρίσκουν ρυθμούς τώρα! Ευτυχώς τη βοηθάει πολύ κ ο άντρας της αλλά κ εκείνη η άτιμη είναι δύναμη!! Θηλάζει,καθαρίζει κ έχει κ τη πρωτότοκη στα πόδια της:D

 Πέρασε πολλά αλλά τώρα που μπήκαν σπιτάκι τους θα ηρεμήσουν όλοι!! Άντε άντε να δούμε κ την επόμενη :x

Χαχαχαχα Θεουλης το παιδάκι σου χαχαχαχα!!

Έτσι μπράβο κυρία δασκάλα μου,τάξη κ ηθική!!:P

Η αλήθεια είναι πως κ για εμένα η γιαγιακα μου θα μου μαγειρεύει φρέσκο φαγητακι (κ στο πρόγραμμα να ξέρεις είναι κ εμένα οι σούπες γτ κ τις λατρεύω κ είναι σούπερ δυναμωτικες κ ενυδατικες για τον θηλασμό λένε!!) Κ θα μου κρατάει κ μια κατσαρόλα 2-3 μέρες..αλλά ο πασάς μου πρέπει να έχει κ φαγακι μαγειρευτό!! Βέβαια στι ενδιάμεσο θα του κάνω τα εύκολα τύπου μακαρονάδες κ ψητά αλλά κάτι κοκκινιστά/κουνέλια/αρνάκια που θέλει καλύτερα έτοιμα από τώρα ε???:mrgreen:

Ρε κορίτσια πονάει η πλάτη μου σήμερα..να στραβωκοιμήθηκα γμτ?

Στον γιατρό μας να το κανονίσει εκείνος καλύτερα..μπορείς βέβαια κ όταν θα γέννας να το πει ο άντρας σου στη γραμματεία γτ θα ρωτήσουν κ εκεί αλλά καλό είναι να έχει κανονίσει κ γιατρός αν μπορεί μη κ δεν έχει..

Καλημέρααα!!

Τι σπούδασες αν επιτρέπεται? Όπως κ να χει καλή επιτυχία σου εύχομαι κοριτσινι!!

Εγώ δε τα έπλυνα απλά τα ψεκασα με καθαρό οινόπνευμα που είχα αερωσει με νερό κ τα άφησα να αεριστουν..

Καλέ για τη Τζασμιν δεν λέμε ότι γύρισε σπίτι?? 

Ποια πρωτότοκη??? Τις δίδυμες δεν έχει? Έχει κι άλλο παιδί???

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Είμαι 35 και 4! Κανονικά θα έπρεπε τώρα να είμαστε 2600+ σύμφωνα με παλιότερες μετρήσεις! Κάπως σαν να φάνηκε στάσιμη για καμία εβδομάδα αλλά αλλάξαμε γιατρούς μηχανήματα κτλ! Χτες την έβγαλαν 2400  στις 27 θέση... Ενω πάντα βγαίναμε στην 50η και άνω! Θα δείξει! Τουλάχιστον επιβεβαιώσαμε ότι είναι καλά και ας έχω εγώ παράπονο ότι δεν πολυκουνιεται!

Μην αγχώνεσαι my lady γτ το καταλαβαίνουν τα άτιμα κ εκεί είναι που δε κουνιούνται.. εγω δύο φορές που έτρεχα στα επείγοντα επειδή δεν τον ένιωθα μόλις άκουγα τη καρδιά του κ ησύχαζα μετα από λίγο πάρτυ μέσα μου ο τύπος!!

Όσο για την ανάπτυξη εφόσον ελέγξατε πλακούντα κ ομφάλιο λώρο (λογικά θα το είδαν στον υπέρηχο) ότι αιματωνονται κ την τροφοδοτούν καλά να μην ανησυχείτε..έχει δίκιο η @Anastasia05 πως τελευταίο μήνα μειώνετε η ανάπτυξη τους..

Απλά μπορεί να είναι μινιον η δεσποινίς σας:x

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλέ για τη Τζασμιν δεν λέμε ότι γύρισε σπίτι?? 

Ποια πρωτότοκη??? Τις δίδυμες δεν έχει? Έχει κι άλλο παιδί???

Καλέ τη Μαλιμπού!!! Τη σκυλίτσα της!!! 

Όλο κ κάπου θα έχετε πετύχει να λέμε για τα σκυλιά μας εγώ κ εκείνη!!!:mrgreen:

Λοιποοοον με χαρά σας ανακοινώνω ότι έχουμε κ αλλη μανούλα στην ομάδα μας κορίτσια μου!!!! 

Θα ανανεώσω το πινακακι κ θα καταλάβετε!!

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι κ πάλι ότι καλύτερο σε εσένα κ τη μπουμπού σου:x

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @Eirini_kaκοριτσακι --} ΠΗΤ: 1/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) 

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 27/9 ΑΝΑΤΡΟΠΉ (Μαιευτήριο Έλενα- Κριός 30) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (14/9/20:x) 3η

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)  ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/9/20 :x ) 1η

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι 1η ανατροπή!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (μΚλινικη Ρέα)

 @Efi@ αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι 4η ανατροπή! --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Vivi8  κοριτσακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Ρέα)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (10/9/20:x) 2η

 @AuroraS αγορακι --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

  @Vaso.D. αγοράκι --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

@Athina_ κοριτσάκι --} 16/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

@Blossombaby κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 16/10 (κλινική Μητέρα)

   @DemiMom κοριτσάκι 3η ανατροπή --} 17/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Διδυμαρα)

 @LadyP κοριτσάκι --} 17/10 (Μαιευτήριο Ιασώ)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Ιδιωτικη κλινική Πατρών)

 @elenioz κοριτσάκι 2η ανατροπή! --} 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτηρίο Γαία- Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι --} ΠΗΤ: 26/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

  @Biscottinomum αγοράκι --} ΠΗΤ: 28/10 (κλινική Τσεπετη - Χανιά)

 @Ninamc κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 33!!

Αγοράκια 13!!

Κοριτσάκια 22!!

 

Γεννησες κ του Σταυρου Μαράκι μου..τώρα το συνδιασα..ευλογημένες να ειστε:x

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

@Mariamaraki να σας ζήσει η κοπελαρα Μαράκι μου!!!!Να είναι γερή και καλότυχη!Καλή λοχεία και καλές αγκαλίτσες με το μπουμπούκι σου!:wub:

Τί ευτυχία Θεέ μου αρχίσαμε όλες να πέφτουμε σαν ντόμινο!!!!:tongue:

  • Χαχα 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...