Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Μόνο κοριτσομανες βλέπω εγω!!:P 

Περιμένουμε πως κ πως να μάθουμε λεπτομέρειες από τις νεες μαμάδες!!

Εμμμ τα αντράκια μας δε μας αποχωρίζονται έτσι απλά φίλη:D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Hello koritsia mou!!!Sugxaritiria kai ola ta kala sta koritsia pou gennisane!!!Na exoun mia kali loxeia!!

Olo koritsia k ap’oti vlepw nwritera ap tis pit tous.

Opote borw bainw k sas diavazw!!Emena i mikri mou kounietai polu kai i alitheia einai otan skeftomai oti den kounietai einai les k me niwthei i atimi k arxizei ta xoreutika tis.:P

Simera exoume giatro to vradaki!!Epitelous!!

Egw oson afora ta beaute kai antavgeies ekana prin 1 evdomada k nuxia kai tis maskes mou kathe evdomada.Eipa prin erthei i glukia mou na asxolithw ME EMENA kai mono.Kai sto grafeio den polupaw,eipa na xalarwsw full.Kai to idio na pw k s’esas koritsia mou.Kathiste xalarwste giati se ligo kairo tha trexoume k den tha ftanoume...:D

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Στο nst δεν κουνιόταν! Μόνο όταν μου έφεραν ένα γλυκάκι  έκανε τούμπες αλλά για να σιγουρευτούμε έκανα και ντοπλερ μην είχαμε καμία περιτυλιξη! Γενικά από εκεί που δεν στεκόταν λεπτό τώρα αν δεν φάω δεν κουνιέται η άτιμη και εγώ τι να κάνω? Εεε τρωω:tongue: και έλεγα κοίτα να δεις έχει παχύνει και δεν έχει χώρο... Και τελικά μάλλον μας βγαίνει μικρή! 3ο ντοπλερ λοιπόν το Σάββατο στο γιατρό που κάναμε και τα υπόλοιπα να δούμε αν όντως έχει πέσει στην καμπύλη ή αυτή η απόκλιση 10% μας κάνει τη ζημιά! Για κάποιο λόγο βέβαια ήθελα να είναι μπαμπατσικη να μην έχουμε άγχη πήρε βάρος κτλ αλλά μάλλον αδυνατούλα θα βγει!

Όλα θα πάνε περίφημα! Να τρως καλά να ξεκουράζεσαι. Να την χαϊδεύεις και να της μιλάς πολύ. Τα νιώθουν όλα τα άτιμα. 

Τώρα πράγματι παίρνουν κ λιγότερα γραμμάρια μου το ανέφερε κ εμένα η γυναικολόγος. Θα έχουμε άλλο ένα μινιόν κοριτσούδι !!! 

@Mariamaraki Μπραβοο κοπελάρα μου! Να σας ζήσει :wub: Καλότυχο και γερό να είναι! Να που πράγματι ήσουν η τρίτη !!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@Mariamaraki συγχαρητήρια για την όμορφη κόρη σου! Γρήγορη ανάρρωση και καλή λοχεια!

@Vivi8 καλώς ήλθες στην ομάδα μας!!! Να χεις εναν ηρεμο τελευταίο μηνα!

@Annou και γω ετσι παθαίνω, όταν σκέφτομαι οτι δε κούνιεται εκεί καπως ξυπνάει και με ηρεμεί!

Χθες ειχα όλη μερα δουλειά.. Σήμερα ολο το πρωί νυχια, αποτρίχωσεις κλπ..λεω την αλλη εβδ. Να πάω και για μαλλί (γιατι τρωω κανα 5ωρο) να χω το κεφάλι μου "ήσυχο" για κανα 5 μηνο (κάθε τόσο κανω μπάλαγιαζ)

Αυριο νεα από τον γιατρό!!! 

Σας φιλώ 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marti είπε:

@Mariamaraki συγχαρητήρια για την όμορφη κόρη σου! Γρήγορη ανάρρωση και καλή λοχεια!

@Vivi8 καλώς ήλθες στην ομάδα μας!!! Να χεις εναν ηρεμο τελευταίο μηνα!

@Annou και γω ετσι παθαίνω, όταν σκέφτομαι οτι δε κούνιεται εκεί καπως ξυπνάει και με ηρεμεί!

Χθες ειχα όλη μερα δουλειά.. Σήμερα ολο το πρωί νυχια, αποτρίχωσεις κλπ..λεω την αλλη εβδ. Να πάω και για μαλλί (γιατι τρωω κανα 5ωρο) να χω το κεφάλι μου "ήσυχο" για κανα 5 μηνο (κάθε τόσο κανω μπάλαγιαζ)

Αυριο νεα από τον γιατρό!!! 

Σας φιλώ 

Αναμένουμε τα νέα λοιποοοον!!

Κ εγώ πριν ένα μήνα ανανέωσα το ομπρε/μπαλαγιαζ μου δε ξέρω πλέον τι είναι χαχχα ώστε να μην το έχω στο μυαλό μέχρι τις γιορτές έστω..

Κούκλες θα είμαστε όλες μωρεεε:x

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αναμένουμε τα νέα λοιποοοον!!

Κ εγώ πριν ένα μήνα ανανέωσα το ομπρε/μπαλαγιαζ μου δε ξέρω πλέον τι είναι χαχχα ώστε να μην το έχω στο μυαλό μέχρι τις γιορτές έστω..

Κούκλες θα είμαστε όλες μωρεεε:x

 

Ιασο κοκλα με το που μας δουν τα παιδιά! :ph34r:

 

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου! Θα θελα πολύ να μπαινω συχνότερα αλλά πραγματικά δεν προλαβαίνω! Ήρθαμε σπίτι μας από χθες κ προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στη νέα πραγματικότητα!!!! Οι μικρές μου είναι κούκλες κ παλεύουν πολύ για θηλασμό, τον οποίο θεωρώ μοναδική εμπειρία για μια γυναίκα!!χαιρομαι που αξιώθηκα να τα ζήσω όλα....

Bravo koritsi mou!!!!Polu wraia nea!!!Ola ta kala!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου! Θα θελα πολύ να μπαινω συχνότερα αλλά πραγματικά δεν προλαβαίνω! Ήρθαμε σπίτι μας από χθες κ προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στη νέα πραγματικότητα!!!! Οι μικρές μου είναι κούκλες κ παλεύουν πολύ για θηλασμό, τον οποίο θεωρώ μοναδική εμπειρία για μια γυναίκα!!χαιρομαι που αξιώθηκα να τα ζήσω όλα....

Να χαίρεστε την κάθε στιγμή!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Mariamaraki μπράβο να σας ζήσει το όμορφο μωράκι σας  :x @Jasmine@ τί ωραία, ακουγεσαι τόσο ευτυχισμένη :x 

Κορίτσια εγώ ακόμα δεν είμαι έτοιμη να αποχωριστώ το μωράκι μας. Αλήθεια θα μου λείψει η κοιλίτσα μου, το έχω ξαναπεί.. και μάλλον έχω αρχήσει και αγχώνομαι λιγάκι παραπάνω απ'ότι θα 'πρεπε.. ειχαμε τη πρωτη συνεδρία με τη μαία τη προηγούμενη εβδομάδα και μεσα στο ΣΚ τα δάκρυα ετρεχαν ποτάμι. Εχω γίνει απίστευτα ευσυγκίνητη και προσπαθεί μάταια και ο άντρας μου να με συνεφερει..τί να κάνει κι αυτός..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

@Mariamaraki μπράβο να σας ζήσει το όμορφο μωράκι σας  :x @Jasmine@ τί ωραία, ακουγεσαι τόσο ευτυχισμένη :x 

Κορίτσια εγώ ακόμα δεν είμαι έτοιμη να αποχωριστώ το μωράκι μας. Αλήθεια θα μου λείψει η κοιλίτσα μου, το έχω ξαναπεί.. και μάλλον έχω αρχήσει και αγχώνομαι λιγάκι παραπάνω απ'ότι θα 'πρεπε.. ειχαμε τη πρωτη συνεδρία με τη μαία τη προηγούμενη εβδομάδα και μεσα στο ΣΚ τα δάκρυα ετρεχαν ποτάμι. Εχω γίνει απίστευτα ευσυγκίνητη και προσπαθεί μάταια και ο άντρας μου να με συνεφερει..τί να κάνει κι αυτός..

Τουλάχιστον τον έχεις δίπλα σου κοριτσι μου..

Μη στεναγχωριεσαι βρε κουτό μου..η αλήθεια είναι πως δε μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις γτ όπως θα έχεις διαβάσει εγώ είμαι στην άλλη όχθη του "άντε να βγει να ξεφουσκώσω κ να τον τρελανω στα φιλιά κ τις αγκαλιές" κ πιστεύω ακράδαντα πως κ εσύ μολιε πιάσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου δε θα σε νοιάζει ούτε η κοιλιά ούτε τπτ..θα λες τον έχω εδώ!! Αγκαλιά μου!! Μαζί μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Mariamaraki να σου ζήσει η μπεμπουλα, πάντα τυχερή και γερή να είναι!καλή ανάρρωση σε εσένα!!περιμένουμε να μας πεις κ εσύ την δική σου εμπειρία:x

@Annou και πολύ καλά κάνεις!!εγώ που δεν πρόλαβα τρέχω τώρα να κάνω ότι μπορώ κ προλαβαίνω μέχρι να έρθει η κόρη!!!και πάνω απ' όλα όπως το είπες χαλάρωση! Θα σας τρέχουν τα μπεμπακια σας μετά!!

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Τουλάχιστον τον έχεις δίπλα σου κοριτσι μου..

Μη στεναγχωριεσαι βρε κουτό μου..η αλήθεια είναι πως δε μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις γτ όπως θα έχεις διαβάσει εγώ είμαι στην άλλη όχθη του "άντε να βγει να ξεφουσκώσω κ να τον τρελανω στα φιλιά κ τις αγκαλιές" κ πιστεύω ακράδαντα πως κ εσύ μολιε πιάσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου δε θα σε νοιάζει ούτε η κοιλιά ούτε τπτ..θα λες τον έχω εδώ!! Αγκαλιά μου!! Μαζί μου!!

Αχ ναι και εμείς θα κανουμε αγκαλιτσες ολη την ώρα και ο μπαμπάς της θα την κακομάθει στα φιλιά ειμαι σίγουρη. Κάτι τέτοια σκέφτομαι και δακρύζω όλη την ώρα..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες,

Γύρισα μόλις από τη γιατρό!

Η κοπελαρα μου έφτασε 3200,το καρδιοτοκογραφημα βγήκε νορμάλ ,μου πήρε δείγμα για καλλιέργεια και όλα γενικά μέχρι στιγμής νορμάλ!!!!

Την άλλη βδομάδα πάλι έχουμε ραντεβουδακι και γενικά κοντευουμε!!!:-P

@Jasmine@ πόσο υπέροχα νέα!!!Καλή προσαρμογή εύχομαι και να χαίρεσαι τις κουκλάρες σου!!!:wub:

Just now, Hliolousti είπε:

Κοριτσαρες,

Γύρισα μόλις από τη γιατρό!

Η κοπελαρα μου έφτασε 3200,το καρδιοτοκογραφημα βγήκε νορμάλ ,μου πήρε δείγμα για καλλιέργεια και όλα γενικά μέχρι στιγμής νορμάλ!!!!

Την άλλη βδομάδα πάλι έχουμε ραντεβουδακι και γενικά κοντευουμε!!!:-P

@Jasmine@ πόσο υπέροχα νέα!!!Καλή προσαρμογή εύχομαι και να χαίρεσαι τις κουκλάρες σου!!!:wub:

Υγ: κορίτσια αυτό που λέγαμε για την τουαλέτα το ρώτησα και είναι νορμάλ για το μήνα μας!

  • Μου αρέσει 8

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...