Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Πω πω πω μια κοπελαρα καλεεε!!! Κοριτσαρος!! 

Αχχχ κ εγω έχω αύριο υπέρηχο..πριν δύο εβδομάδες ήταν 2600 λέτε να έχουμε φτάσει τα 3??? :x

Εκτός από καλλιέργεια σου έγραψε κ αίματος ούρων κτλ?

Σκορπίνα?? Όχι Ζυγός..? Πότε είναι αλλαγή? Δεν έχω ιδέα..

Κι εμένα πριν δύο βδομάδες ακριβώς ήταντοσο!άρα στάνταρ έφτασες το τρικιλο μη σου πω θα το πέρασε κιόλας!

Όχι δεν μου έγραψε αιματολογικές κλπ και μου είπε πως τώρα ξανά θα κάνουμε με την εισαγωγή μου στην κλινική!

Α!μου έκοψε και όλες τις βιταμίνες εκτός από το σίδηρο τον οποίο μου είπε ότι θα τον πάρω και μετά τον τοκετό για δύο βδομάδες!

Αχ ναι μεγάλωσε η τσούπρα μουυυυυ!!!!!!!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Κι εμένα πριν δύο βδομάδες ακριβώς ήταντοσο!άρα στάνταρ έφτασες το τρικιλο μη σου πω θα το πέρασε κιόλας!

Όχι δεν μου έγραψε αιματολογικές κλπ και μου είπε πως τώρα ξανά θα κάνουμε με την εισαγωγή μου στην κλινική!

Α!μου έκοψε και όλες τις βιταμίνες εκτός από το σίδηρο τον οποίο μου είπε ότι θα τον πάρω και μετά τον τοκετό για δύο βδομάδες!

Αχ ναι μεγάλωσε η τσούπρα μουυυυυ!!!!!!!

Ax k mena!mou ekopse to salospir kai EYTYXWS kai to asvestio pou to xw sixathei pleon!!!Apo exetaseis mou eipe teleiwsame.Den exw kati allo na kanw...Tpt,bikame stin teliki eutheia koritsia!!:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κι εμένα πριν δύο βδομάδες ακριβώς ήταντοσο!άρα στάνταρ έφτασες το τρικιλο μη σου πω θα το πέρασε κιόλας!

Όχι δεν μου έγραψε αιματολογικές κλπ και μου είπε πως τώρα ξανά θα κάνουμε με την εισαγωγή μου στην κλινική!

Α!μου έκοψε και όλες τις βιταμίνες εκτός από το σίδηρο τον οποίο μου είπε ότι θα τον πάρω και μετά τον τοκετό για δύο βδομάδες!

Αχ ναι μεγάλωσε η τσούπρα μουυυυυ!!!!!!!

Ναι κ εμένα μου είπε να κόψω το μαγνήσιο κ άφησε ασβέστιο κ σίδηρο..τα οποία κ εμένα μου είπε θα τα παίρνω κ μετά τον τοκετό αλλά δεν διευκρίνισε για πόσο..λογικά θα δούμε με κάποιες εξετάσεις?!

Ααααα άρα για αυτό κ εμένα δε μου έγραψε για αυτόν τον μήνα..οκκκ

Παρεμπιπτόντως εγώ σήμερα κορίτσια εοανηλθα δριμύτερη στο wc 3 φορές περικαλω.. ή πάμε ή δε πάμε :mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Ax k mena!mou ekopse to salospir kai EYTYXWS kai to asvestio pou to xw sixathei pleon!!!Apo exetaseis mou eipe teleiwsame.Den exw kati allo na kanw...Tpt,bikame stin teliki eutheia koritsia!!:)

 

Just now, Renez είπε:

Ναι κ εμένα μου είπε να κόψω το μαγνήσιο κ άφησε ασβέστιο κ σίδηρο..τα οποία κ εμένα μου είπε θα τα παίρνω κ μετά τον τοκετό αλλά δεν διευκρίνισε για πόσο..λογικά θα δούμε με κάποιες εξετάσεις?!

Ααααα άρα για αυτό κ εμένα δε μου έγραψε για αυτόν τον μήνα..οκκκ

Παρεμπιπτόντως εγώ σήμερα κορίτσια εοανηλθα δριμύτερη στο wc 3 φορές περικαλω.. ή πάμε ή δε πάμε :mrgreen:

Το τί χαρά πήρα που τέλος το χαπακωμα άλλο πράγμα!!!

Όλα μας αποδεικνύουν πως κοντευουμε στο τέλος!

Πεθαινωωωωω για το γαστρεντερικό ημερήσιο ραπορτο!!!:lol:(εγώ σημερις μία αλλά πανευκολάκι!!!)

  • Χαχα 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hliolousti είπε:

 

Το τί χαρά πήρα που τέλος το χαπακωμα άλλο πράγμα!!!

Όλα μας αποδεικνύουν πως κοντευουμε στο τέλος!

Πεθαινωωωωω για το γαστρεντερικό ημερήσιο ραπορτο!!!:lol:(εγώ σημερις μία αλλά πανευκολάκι!!!)

Ε μα ,έτσι θα σας άφηνα ,με την απορία??:D

Να ρωτήσω κάτι εγώ..ξέρει κάποια μετά από πόσο καιρό θα μπορούσα να κάνω γυμναστική?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι κ εμένα μου είπε να κόψω το μαγνήσιο κ άφησε ασβέστιο κ σίδηρο..τα οποία κ εμένα μου είπε θα τα παίρνω κ μετά τον τοκετό αλλά δεν διευκρίνισε για πόσο..λογικά θα δούμε με κάποιες εξετάσεις?!

Ααααα άρα για αυτό κ εμένα δε μου έγραψε για αυτόν τον μήνα..οκκκ

Παρεμπιπτόντως εγώ σήμερα κορίτσια εοανηλθα δριμύτερη στο wc 3 φορές περικαλω.. ή πάμε ή δε πάμε :mrgreen:

Thea!Mia xara se vriskw!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ε μα ,έτσι θα σας άφηνα ,με την απορία??:D

Να ρωτήσω κάτι εγώ..ξέρει κάποια μετά από πόσο καιρό θα μπορούσα να κάνω γυμναστική?

Mετα τη γέννα,θα σου πει ο γιατρός σου!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι κ εμένα μου είπε να κόψω το μαγνήσιο κ άφησε ασβέστιο κ σίδηρο..τα οποία κ εμένα μου είπε θα τα παίρνω κ μετά τον τοκετό αλλά δεν διευκρίνισε για πόσο..λογικά θα δούμε με κάποιες εξετάσεις?!

Ααααα άρα για αυτό κ εμένα δε μου έγραψε για αυτόν τον μήνα..οκκκ

Παρεμπιπτόντως εγώ σήμερα κορίτσια εοανηλθα δριμύτερη στο wc 3 φορές περικαλω.. ή πάμε ή δε πάμε :mrgreen:

συγχαρητήριααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Just now, Annou είπε:

Ax k mena!mou ekopse to salospir kai EYTYXWS kai to asvestio pou to xw sixathei pleon!!!Apo exetaseis mou eipe teleiwsame.Den exw kati allo na kanw...Tpt,bikame stin teliki eutheia koritsia!!:)

κ εγω εξετάσεις τέλος..... μου είπε τώα ότι θα ξαναγίνουν εξετάσεις μέσα στο νοσοκομέιο όταν πάμε για την γέννα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@Mariamaraki Συγχαρητήρια!! Να είναι πάντα γερή η κούκλα! Καλή λοχεία!
 

@Renez το μεταπτυχιακό μου είναι στην Οργανωσιακή Ψυχολογία. Για γυμναστική δεν ξέρω αλλά σίγουρα θα παραγγείλω κορσέ από γνωστή εταιρεία!!

 

  • Μου αρέσει 1

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vivi8 είπε:

@Mariamaraki Συγχαρητήρια!! Να είναι πάντα γερή η κούκλα! Καλή λοχεία!
 

@Renez το μεταπτυχιακό μου είναι στην Οργανωσιακή Ψυχολογία. Για γυμναστική δεν ξέρω αλλά σίγουρα θα παραγγείλω κορσέ από γνωστή εταιρεία!!

 

Κ το επάγγελμα ψυχολόγος?

Δε ξέρω για οργανωσιακη ψυχολογία αλλά οργανωσιακο ψυχαναγκασμό έχω^_^ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ το επάγγελμα ψυχολόγος?

Δε ξέρω για οργανωσιακη ψυχολογία αλλά οργανωσιακο ψυχαναγκασμό έχω^_^ 

Όχι όχι σε πολυεθνική δουλεύω στο ανθρώπινο δυναμικό! Οργανωσιακό εννοούμε επαγγελματικό! Αν έχεις από αυτό έχω κι εγώ!! :wink:


OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Όχι όχι σε πολυεθνική δουλεύω στο ανθρώπινο δυναμικό! Οργανωσιακό εννοούμε επαγγελματικό! Αν έχεις από αυτό έχω κι εγώ!! :wink:

Ναι ναι...

Σκέψου από 1 Αυγούστου σταματησα τη δουλειά κ έχω φρικαρει!! Κ όχι μόνο επειδή βαριέμαι κ δεν έχω μάθει να είμαι σπίτι αλλά μου λείπει η δουλειά μου κ ο ελεγχος που είχα εκεί κ οι πελάτες κ όλα!!

Βάλε επίσης κ τον ψυχαναγκασμό μου στις δουλειές του σπιτιού μια ομορφιά^_^

Αλλά το θέμα είναι πως δούλευα 12ωρα,γυρνούσα έκανα δουλειές 1-2 ώρες σπίτι κ όμως ένιωθα πως έτσι παίρνω περισσότερη ενέργεια..τι να πω!?

Ίσως τώρα με τον μπέμπη αναθεωρήσω!!

Link to comment
Share on other sites

@Mariamaraki να σου ζήσει η μπέμπα σου! Περιμένουμε να μας πεις την εμπειρία σου!:wub:

@Jasmine@ ακούγεσαι πανευτυχής! Να τις χαίρεσαι και να τις καμαρώνεις!

@Hope89 υπομονή λίγες μέρες ακόμα αν έχεις κουραστεί! Λες να είσαι η επόμενη; Μπααα κάτι μου λέει πως όχι! 

@Renez πως ξέρεις ποια έχει γεννήσει πριν μας το πει; Τι φάση; 

 

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

@Mariamaraki να σου ζήσει η μπέμπα σου! Περιμένουμε να μας πεις την εμπειρία σου!:wub:

@Jasmine@ ακούγεσαι πανευτυχής! Να τις χαίρεσαι και να τις καμαρώνεις όσο μπορείς!

@Hope89 υπομονή λίγες μέρες ακόμα αν έχεις κουραστεί! Λες να είσαι η επόμενη; Μπααα κάτι μου λέει πως όχι! 

@Renez πως ξέρεις ποια έχει γεννήσει πριν μας το πει; Τι φάση; 

 

Με την @Jasmine@ κ την @EugenJen νομίζω πως έχετε καταλάβει ότι κάνουμε πλέον γενικότερα παρέα οπότε θα τις χαρακτήριζα πλέον φίλες μου:x κ προφανώς μιλάμε πολύ..ίσως παρά πολύ:mrgreen:

Με την @Mariamaraki επίσης έχουμε έρθει πιο κοντά καθώς ο κοινός παρανομαστής μας είναι ο γιατρός μας..Οπότε ναι κ πάλι μιλάμε περισσότερο μαζί..

Το ίδιο κ με την αγαπημένη μου @DemiMom που κ φίλη είναι πλέον κ με τον ίδιο γιατρο..οπότε αν πάλι ξέρω πρώτη τη γέννα της θα ξέρετε γιατί!!

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...