Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Eva137 είπε:

Τα όσπρια που είπε και η Χριστίνα είναι πολύ καλή ιδέα. Επίσης, εκτός από σούπες, οτιδήποτε σε μορφή στιφάδο διατηρείται πολύ καλά στην κατάψυξη. Έβλεπα μια συνταγή για γίδα βραστή με κρεμμύδι, καρότα κ πατάτες στην εκπομπή του Άκη χθες κ μου έτρεχαν τα σάλια... αυτήν θέλω να κάνω όταν μπορέσω κ έχουμε την κουζίνα μας!:P

Γίδα βραστή ε?? Τρελαίνεται ο άντρας μου κ δε του έχω φτιάξει ποτέ ομολογώ..

Λοιπόν ναι θα βάλω γίγαντες κ φακές που είπαμε,κεφτεδάκια,μπιφτέκια,θα κάνω κ κάνα λεμονάτο κ κάνα κοκκινιστό ακόμη(αλλά με άλλο κρέας ) ε να έχω τέλος πάντως θέλω καμία 15αρια φαγητά..στα ενδιάμεσα θα κάνω κάτι γρήγορο του τύπου μακαρονάδα,ομελέτα,σαλάτα(με αυγό κ κάποιο κρεατικο να μας πιάσει) κ πιστεύω θα βγει ο πρώτος μας μήνας εύκολα!!

Μετά ευελπιστώ να έχω μπει σε καααποιο πρόγραμμα με το μωρό να νιώθω κ πιο ασφαλεια/εμπιστοσύνη σε εμένα κ θα μαγειρεύω κανονικά..

Ευχαριστώ αγαπημένες μου για τις ιδέες σας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Μιας και λέτε για τον ιό και το τεστ να πω ότι είναι ένας από τους λόγους που αγχώθηκα στο μάθημα μου με την μαία μου καθώς μου είπε πως αν βγω θετική θα με πάνε να γεννήσω στο Αττικό (που έχει γίνει επιδημιολογικό κέντρο) με εφημερεύοντα ιατρό και μάλλον καισαρική! Τρόμος.... :shock:

  • Λυπημένη/-ος 6

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Μιας και λέτε για τον ιό και το τεστ να πω ότι είναι ένας από τους λόγους που αγχώθηκα στο μάθημα μου με την μαία μου καθώς μου είπε πως αν βγω θετική θα με πάνε να γεννήσω στο Αττικό (που έχει γίνει επιδημιολογικό κέντρο) με εφημερεύοντα ιατρό και μάλλον καισαρική! Τρόμος.... :shock:

Γούστα δε φακ???? 

Καθόλου καθυσηχαστικη η μαία σου ε??:unsure: βέβαια καλά έκανε κ σε ενημέρωσε να το γνωρίζεις αλλαααα!! 

Κ μιας που είπες μαία αποφάσισα κ εγώ κορίτσια εν τέλη να έχω τη μαία του γιατρού μου μαζί..της μίλησα κ σήμερα κ της το ζήτησα..πιστεύω επειδή πρώτα ο Θεός πάμε φυσιολογικα καλύτερα να έχω εκείνη που την έχω δει κ 3-4 φορές κ έχουμε πει μια κουβέντα παρά οποία εφημερεύει που πιθανόν να πέσω κ σε αλλαγή βάρδιας κ να έχω μια τη μια μία την άλλη..τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Γούστα δε φακ???? 

Καθόλου καθυσηχαστικη η μαία σου ε??:unsure: βέβαια καλά έκανε κ σε ενημέρωσε να το γνωρίζεις αλλαααα!! 

Κ μιας που είπες μαία αποφάσισα κ εγώ κορίτσια εν τέλη να έχω τη μαία του γιατρού μου μαζί..της μίλησα κ σήμερα κ της το ζήτησα..πιστεύω επειδή πρώτα ο Θεός πάμε φυσιολογικα καλύτερα να έχω εκείνη που την έχω δει κ 3-4 φορές κ έχουμε πει μια κουβέντα παρά οποία εφημερεύει που πιθανόν να πέσω κ σε αλλαγή βάρδιας κ να έχω μια τη μια μία την άλλη..τι λέτε?

Ε δεν υπάρχει αλλά! Φυσικά πρέπει να γνωρίζουνε τι γίνεται για να λαμβανουμε τα κατάλληλα μέτρα και να προσέχουμε ακόμα πιο πολύ τώρα τις τελευταίες εβδομάδες! Εγώ ήδη έχω περιορίσει αρκετά εξόδους και τις επισκέψεις!

Η μαία απ’ότι ξέρω είναι πιο σημαντική από το γιατρό σε έναν φυσιολογικό τοκετό οπότε εννοείται να πάρεις τη μαία του γιατρού σου αν εκείνη γνωρίζεις και σε κάνει να νιώθεις άνετα και καλά! 


OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Ε δεν υπάρχει αλλά! Φυσικά πρέπει να γνωρίζουνε τι γίνεται για να λαμβανουμε τα κατάλληλα μέτρα και να προσέχουμε ακόμα πιο πολύ τώρα τις τελευταίες εβδομάδες! Εγώ ήδη έχω περιορίσει αρκετά εξόδους και τις επισκέψεις!

Η μαία απ’ότι ξέρω είναι πιο σημαντική από το γιατρό σε έναν φυσιολογικό τοκετό οπότε εννοείται να πάρεις τη μαία του γιατρού σου αν εκείνη γνωρίζεις και σε κάνει να νιώθεις άνετα και καλά! 

Το αλλά πάει στο ότι είναι κάτι αγχωτικό κ μόνο που το ακούς αλλά όπως είπα εννοείται καλά έκανε κ σε ενημέρωσε..

Να σου πω εγώ προσέχω πολύ σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης όχι μόνο τώρα στο τέλος..επειδή κ όταν έγινε το μπαμ με τον ιό ήμασταν ακόμη σε μικρούς μήνες που λένε πως είναι οι πιο σημαντικοι για την οργανογεννεση κτλ του παιδιού είχα θορυβηθεί πολύ!! Όπως ρε φαντάζομαι...:|

Άντε να τα πάρουμε υγιή στα χέρια μας να έρθουμε στις φωλιτσες μας να ησυχάσουμε ρε κορίτσια..

Η αλήθεια είναι ότι η μαία είναι εκείνη που θα είναι δίπλα μας σε όλο το τοκετό..ο γιατρός ουσιαστικά έρχεται την ώρα των εξοθησεων.. αχχχ άντε να δούμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Γούστα δε φακ???? 

Καθόλου καθυσηχαστικη η μαία σου ε??:unsure: βέβαια καλά έκανε κ σε ενημέρωσε να το γνωρίζεις αλλαααα!! 

Κ μιας που είπες μαία αποφάσισα κ εγώ κορίτσια εν τέλη να έχω τη μαία του γιατρού μου μαζί..της μίλησα κ σήμερα κ της το ζήτησα..πιστεύω επειδή πρώτα ο Θεός πάμε φυσιολογικα καλύτερα να έχω εκείνη που την έχω δει κ 3-4 φορές κ έχουμε πει μια κουβέντα παρά οποία εφημερεύει που πιθανόν να πέσω κ σε αλλαγή βάρδιας κ να έχω μια τη μια μία την άλλη..τι λέτε?

θα σου πρότειναα να λέγατε λίγα πράγματα πριν τον τοκετό,να κάνετε ένα δύο ραντεβού να σου εξηγήσει τα στάδια του τοκετού κ τι πρέπει να κάνεις εσύ στο κάθε σταδιο . Κ να σου λυσει κ όσες απορίες γίνεται

Έτσι κ θα αναπτυχθεί οικειότητα κ θα ξέρεις κι εσύ 5 πράγματα:)

Just now, Renez είπε:

Το αλλά πάει στο ότι είναι κάτι αγχωτικό κ μόνο που το ακούς αλλά όπως είπα εννοείται καλά έκανε κ σε ενημέρωσε..

Να σου πω εγώ προσέχω πολύ σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης όχι μόνο τώρα στο τέλος..επειδή κ όταν έγινε το μπαμ με τον ιό ήμασταν ακόμη σε μικρούς μήνες που λένε πως είναι οι πιο σημαντικοι για την οργανογεννεση κτλ του παιδιού είχα θορυβηθεί πολύ!! Όπως ρε φαντάζομαι...:|

Άντε να τα πάρουμε υγιή στα χέρια μας να έρθουμε στις φωλιτσες μας να ησυχάσουμε ρε κορίτσια..

Η αλήθεια είναι ότι η μαία είναι εκείνη που θα είναι δίπλα μας σε όλο το τοκετό..ο γιατρός ουσιαστικά έρχεται την ώρα των εξοθησεων.. αχχχ άντε να δούμε!!

Εμένα ο γιατρουλης ήταν έξω καθ όλη τη διάρκεια με ένα βιβλιαράκι κι όποτε τον χρειαζομουν ερχόταν μέσα!

Οι μαίες βέβαια εξαιρετικές κ πολύ βοηθητικές σε όλη τη διάρκεια. Πέτυχα 3 βάρδιες κ συνολικά να είδα 4?? 5?? Κανένα θέμα δεν ειχα. Ειδικά με τις βραδυνές ούτε κουβέντα δεν έλεγα μήπως κ με έπαιρνε κανας ψιλός ύπνος αλλά πουυυ??:lol:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

θα σου πρότειναα να λέγατε λίγα πράγματα πριν τον τοκετό,να κάνετε ένα δύο ραντεβού να σου εξηγήσει τα στάδια του τοκετού κ τι πρέπει να κάνεις εσύ στο κάθε σταδιο . Κ να σου λυσει κ όσες απορίες γίνεται

Έτσι κ θα αναπτυχθεί οικειότητα κ θα ξέρεις κι εσύ 5 πράγματα:)

Εμένα ο γιατρουλης ήταν έξω καθ όλη τη διάρκεια με ένα βιβλιαράκι κι όποτε τον χρειαζομουν ερχόταν μέσα!

Οι μαίες βέβαια εξαιρετικές κ πολύ βοηθητικές σε όλη τη διάρκεια. Πέτυχα 3 βάρδιες κ συνολικά να είδα 4?? 5?? Κανένα θέμα δεν ειχα. Ειδικά με τις βραδυνές ούτε κουβέντα δεν έλεγα μήπως κ με έπαιρνε κανας ψιλός ύπνος αλλά πουυυ??:lol:

Πολύ καλή η ιδέα σου να την δω κ πιο πριν φίλη!! 

Μωρέ ομολογώ πως έχω ακούσει καλά λόγια κ για τις κοπέλες εκεί αλλά ξέρω γω..σκέφτηκα ότι έτσι θα με βοηθήσει ίσως κ περισσότερο/πιο υπομονετικά σε ότι αφορά κ τον θηλασμό ή τη φροντίδα του μωρού αν χρειαστώ κάτι κτλ..

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Renez είπε:

Κοριτσινια μου πως είστε??

Λοιπόν εγώ γύρισα από τον γιατρό,καρδουλα&ομφάλιος λώρος σούπερ, πλακούντας έχει μείνει εκεί στο grade2 με καλή αιμάτωση οπότε κομπλέ,αμνιακό σταθερά χαμηλό βέβαια αλλά δεν έχει πέσει άλλο οπότε δεν ανησυχούμε κ ο μπέμπης πλέον 2900 με 432γραμ. +- λέει..

Κοινώς πήρε 400γρ σε 2 εβδομαδες..μου είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλά απροτι εμένα με έπιασε λίγο η καρδούλα μου γτ είχα συνηθίσει που έπαιρνε φουλ 7ο και 8ο αλλά μου είπε όπως είχαμε ξανά συζητήσει εδω ότι 1ον τον 9ο μειώνετε ο Ρυθμός ανάπτυξης και 2ον είναι πλέον τόσο μεγάλα τα μωρά που δεν μπορούν να γίνουν καλές μετρήσεις στα κιλά κ το μέγεθος..

Τεσπα ,36&5 είμαι δόξα το Θεό οπότε όλα καλά..

Εύχομαι κ σε εσάς ότι καλύτερο!!

Υγ: νομίζω είχε άλλη μια μανούλα σήμερα γιατρουδακο????

Εγωωωω είχα και ήταν όλα καλά!!!!!! 3250 ο κυριος..... Την προηγουμενη Δευτέρα ήταν 3 κ μ είπε ο γιατρός το ιδανικό θα ήταν να γεννηθεί 3.5.....αρα του λέω την επόμενη εβδομάδα θα γεννήσω.... Οχι απαραίτητα μ είπε.... Αν ήξερα ποτε θα γεννήσεις θα ήμουν θεός....... Δεν παιρνουν βάρος με την ίδια συχνότητα τις τελευταίες εβδομάδες...... Τα ποδια μ τουμπανο σήμερα παλι...... Μ είπε ότι εφαγα κάτι αλμυρό ενώ μ το έχει απαγορευσει..... Έφαγα ααα ένα κρουασάν ζαμπόν τυρί γιατρουληηηη ναι το ομολογώ..... Το ζήλεψαααααααα και με καταλαβε ο άτιμος........ Ένιωσα σαν τη σουζι!!!! Σουζι και ψευδεσαι και τρως........ 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πολύ καλή η ιδέα σου να την δω κ πιο πριν φίλη!! 

Μωρέ ομολογώ πως έχω ακούσει καλά λόγια κ για τις κοπέλες εκεί αλλά ξέρω γω..σκέφτηκα ότι έτσι θα με βοηθήσει ίσως κ περισσότερο/πιο υπομονετικά σε ότι αφορά κ τον θηλασμό ή τη φροντίδα του μωρού αν χρειαστώ κάτι κτλ..

 

Άμα σου κάνει στα πρώτα ραντεβού, τότε είναι σημαντική βοήθεια. Να την έχεις συνέχεια δίπλα σου ,να λύνεις απορίες κλπ. Από την λοχεία κ τον θηλασμό,την περιποίηση του μωρού , τα πάντα !

Εννοείται θα σου δώσει άλλη προσοχή από τις μαίες του νοσοκομείου,γιατί όπως κ   να το κάνουμε, άλλο να εχεις ένα περιστατικό άλλο 30 κ 40..

 

Just now, Irinoula86 είπε:

Εγωωωω είχα και ήταν όλα καλά!!!!!! 3250 ο κυριος..... Την προηγουμενη Δευτέρα ήταν 3 κ μ είπε ο γιατρός το ιδανικό θα ήταν να γεννηθεί 3.5.....αρα του λέω την επόμενη εβδομάδα θα γεννήσω.... Οχι απαραίτητα μ είπε.... Αν ήξερα ποτε θα γεννήσεις θα ήμουν θεός....... Δεν παιρνουν βάρος με την ίδια συχνότητα τις τελευταίες εβδομάδες...... Τα ποδια μ τουμπανο σήμερα παλι...... Μ είπε ότι εφαγα κάτι αλμυρό ενώ μ το έχει απαγορευσει..... Έφαγα ααα ένα κρουασάν ζαμπόν τυρί γιατρουληηηη ναι το ομολογώ..... Το ζήλεψαααααααα και με καταλαβε ο άτιμος........ Ένιωσα σαν τη σουζι!!!! Σουζι και ψευδεσαι και τρως........ 

Χαχαχαχαχαχχααχ

"Γιατρέ μη μου φωνάζεις,δείξε λίγη συμπάθεια στον ασθενή σου" η φάση !

Τέλειος ο αντρακος σου! Έχεις πονακια? Είναι το πρώτο σου?(νιώθω ότι ρωτάω συνέχεια τα ίδια,ξεχνάω κορίτσια συμπαθατε με)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια @Renez και @Irinoula86 μπράβο στα αγόρια σας! Σας βλέπω να πιάνετε τον Οκτώβριο εσάς! 

@Eva137 τι να πω κορίτσι μου! Με τόσες δουλειές που κανείς πραγματικά σε θαυμάζω! Εγώ νοιωθω ανήμπορη πλέον να κάνω το οτιδήποτε! Υπάρχουν όμως κ μέρες που αισθάνομαι καλά αλλά προσπαθώ να κάθομαι στα αυγά μου!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Irinoula86 είπε:

Εγωωωω είχα και ήταν όλα καλά!!!!!! 3250 ο κυριος..... Την προηγουμενη Δευτέρα ήταν 3 κ μ είπε ο γιατρός το ιδανικό θα ήταν να γεννηθεί 3.5.....αρα του λέω την επόμενη εβδομάδα θα γεννήσω.... Οχι απαραίτητα μ είπε.... Αν ήξερα ποτε θα γεννήσεις θα ήμουν θεός....... Δεν παιρνουν βάρος με την ίδια συχνότητα τις τελευταίες εβδομάδες...... Τα ποδια μ τουμπανο σήμερα παλι...... Μ είπε ότι εφαγα κάτι αλμυρό ενώ μ το έχει απαγορευσει..... Έφαγα ααα ένα κρουασάν ζαμπόν τυρί γιατρουληηηη ναι το ομολογώ..... Το ζήλεψαααααααα και με καταλαβε ο άτιμος........ Ένιωσα σαν τη σουζι!!!! Σουζι και ψευδεσαι και τρως........ 

Ωραίος  ο κύριος! Χαλάλι του το κρουασάν κ το πρήξιμο! Το αξιζατε μαμα κ γιος!!! Χιχιχι

Ειρήνη μου μη μας τη κάνεις έτσι απότομα κι εσύ, να μας προετοιμασεις ψυχολογικά!!! Αχαχαχαχα

Με το καλό κορίτσι κι όποτε θέλει ραντεβού τετ α τετ με τη μανούλα ο γλύκας!

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Μιας και λέτε για τον ιό και το τεστ να πω ότι είναι ένας από τους λόγους που αγχώθηκα στο μάθημα μου με την μαία μου καθώς μου είπε πως αν βγω θετική θα με πάνε να γεννήσω στο Αττικό (που έχει γίνει επιδημιολογικό κέντρο) με εφημερεύοντα ιατρό και μάλλον καισαρική! Τρόμος.... :shock:

Ισχυει αυτο κ εμένα μ το είπε ο γιατρός μου..... Κάι έχω φοβηθεί..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Εγωωωω είχα και ήταν όλα καλά!!!!!! 3250 ο κυριος..... Την προηγουμενη Δευτέρα ήταν 3 κ μ είπε ο γιατρός το ιδανικό θα ήταν να γεννηθεί 3.5.....αρα του λέω την επόμενη εβδομάδα θα γεννήσω.... Οχι απαραίτητα μ είπε.... Αν ήξερα ποτε θα γεννήσεις θα ήμουν θεός....... Δεν παιρνουν βάρος με την ίδια συχνότητα τις τελευταίες εβδομάδες...... Τα ποδια μ τουμπανο σήμερα παλι...... Μ είπε ότι εφαγα κάτι αλμυρό ενώ μ το έχει απαγορευσει..... Έφαγα ααα ένα κρουασάν ζαμπόν τυρί γιατρουληηηη ναι το ομολογώ..... Το ζήλεψαααααααα και με καταλαβε ο άτιμος........ Ένιωσα σαν τη σουζι!!!! Σουζι και ψευδεσαι και τρως........ 

Φτου φτου ο νταρντανακος σου!!! Πόσο ευτυχισμένη είμαι όταν διαβάζω τόσο καλα κ θετικά νέα από όλες μας:x αλήθεια!!

Εγώ τα σημειώνω κάθε φορά κιλά κτλ κ για αν έχω ενθύμιο αλλά κ να δω την τελική αποκλειση όταν γεννηθεί..:mrgreen:

Ρεε κ εγώ σας έχω πει ειδικά με τα χέρια έχω θέμα στο πρήξιμο κ πόνο αλλά μου είπε είναι σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα κ δεν έχει να κάνει με το αλάτι..δε το έχω μειώσει(φοβαμαι κ λίγο γτ έχω αρκετά χαμηλή πίεση 9.5-5.6 συνήθως) αλλά (!) Παίρνω ιμαλαιων τώρα γτ έχει λιγότερο λένε νάτριο..κάτι είναι κ αυτο:P

Εν τω μεταξύ οι φτέρνες μου ρε κορίτσια μαύρα χάλια!! Μια φορά την εβδομάδα κάνω ρασπα κ σε 3-4 μέρες τα ίδια χάλια!!

@Anastasia05 μου μην σε αγχωνουν κοριτσάκι μου τα πονακια..κ εγώ έχω ενίοτε όπως κ εχθές συγκεκριμένα για 2 ώρες περίπου ανεκτά βέβαια σαν πόνους περιόδου σε κοιλίτσα κ λίγο μέση αλλά υποχώρησαν κ σήμερα τπτ όλη μέρα..εσύ έχεις κάθε μέρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Άμα σου κάνει στα πρώτα ραντεβού, τότε είναι σημαντική βοήθεια. Να την έχεις συνέχεια δίπλα σου ,να λύνεις απορίες κλπ. Από την λοχεία κ τον θηλασμό,την περιποίηση του μωρού , τα πάντα !

Εννοείται θα σου δώσει άλλη προσοχή από τις μαίες του νοσοκομείου,γιατί όπως κ   να το κάνουμε, άλλο να εχεις ένα περιστατικό άλλο 30 κ 40..

 

Χαχαχαχαχαχχααχ

"Γιατρέ μη μου φωνάζεις,δείξε λίγη συμπάθεια στον ασθενή σου" η φάση !

Τέλειος ο αντρακος σου! Έχεις πονακια? Είναι το πρώτο σου?(νιώθω ότι ρωτάω συνέχεια τα ίδια,ξεχνάω κορίτσια συμπαθατε με)

Οπως τα λες.... Ακριβώς.... Χαχαχα.... Οχι πονακια καθόλου.... Τίποτα.... Αναίσθητη!!!! Το πρωτο μου είναι ναι!!!!

Just now, marianna1986 είπε:

Κορίτσια @Renez και @Irinoula86 μπράβο στα αγόρια σας! Σας βλέπω να πιάνετε τον Οκτώβριο εσάς! 

@Eva137 τι να πω κορίτσι μου! Με τόσες δουλειές που κανείς πραγματικά σε θαυμάζω! Εγώ νοιωθω ανήμπορη πλέον να κάνω το οτιδήποτε! Υπάρχουν όμως κ μέρες που αισθάνομαι καλά αλλά προσπαθώ να κάθομαι στα αυγά μου!

Αν πιασω μέχρι Οκτώβριο, πισπιστευω τα 5 Κιλακια τα έχουμε σίγουρα...... 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Κορίτσια @Renez και @Irinoula86 μπράβο στα αγόρια σας! Σας βλέπω να πιάνετε τον Οκτώβριο εσάς! 

@Eva137 τι να πω κορίτσι μου! Με τόσες δουλειές που κανείς πραγματικά σε θαυμάζω! Εγώ νοιωθω ανήμπορη πλέον να κάνω το οτιδήποτε! Υπάρχουν όμως κ μέρες που αισθάνομαι καλά αλλά προσπαθώ να κάθομαι στα αυγά μου!

Φίλη κ εγώ έτσι με κόβω..να είμαι ειλικρινής όχι Οκτωβρη ακριβώς αλλά έχω ένστικτο από 25 με τέλη Σεπτέμβρη..θα δείξει..

Ήδη βάζουν στοιχήματα οι δικοί μου..ευτυχώς ο παππούς μου το έχασε γτ έλεγε του Σταυρού:blink: το επόμενο είναι 22 του μήνα από τον άντρα κ τον πεθερό μου..και εγώ κ η μάνα μου λέμε 25+..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...