Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Φίλη κ εγώ έτσι με κόβω..να είμαι ειλικρινής όχι Οκτωβρη ακριβώς αλλά έχω ένστικτο από 25 με τέλη Σεπτέμβρη..θα δείξει..

Ήδη βάζουν στοιχήματα οι δικοί μου..ευτυχώς ο παππούς μου το έχασε γτ έλεγε του Σταυρού:blink: το επόμενο είναι 22 του μήνα από τον άντρα κ τον πεθερό μου..και εγώ κ η μάνα μου λέμε 25+..

Εμενα το πρωτο στοίχημα το έχεις βάλει εσυ για εμενα!!!! Χιχιχι σε ευχαριστώ γλυκια μου!!!!! Τα επόμενα είναι 02.10 και 07.10....χωρις να ξέρουν τα κιλά του παιδιου!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Irinoula86 είπε:

Εμενα το πρωτο στοίχημα το έχεις βάλει εσυ για εμενα!!!! Χιχιχι σε ευχαριστώ γλυκια μου!!!!! Τα επόμενα είναι 02.10 και 07.10....χωρις να ξέρουν τα κιλά του παιδιου!!!! 

Μπααα δε σε έχω για Οκτωβρη..

Από 25+ πιστεύω κ εσύ μέχρι τέλος..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Φτου φτου ο νταρντανακος σου!!! Πόσο ευτυχισμένη είμαι όταν διαβάζω τόσο καλα κ θετικά νέα από όλες μας:x αλήθεια!!

Εγώ τα σημειώνω κάθε φορά κιλά κτλ κ για αν έχω ενθύμιο αλλά κ να δω την τελική αποκλειση όταν γεννηθεί..:mrgreen:

Ρεε κ εγώ σας έχω πει ειδικά με τα χέρια έχω θέμα στο πρήξιμο κ πόνο αλλά μου είπε είναι σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα κ δεν έχει να κάνει με το αλάτι..δε το έχω μειώσει(φοβαμαι κ λίγο γτ έχω αρκετά χαμηλή πίεση 9.5-5.6 συνήθως) αλλά (!) Παίρνω ιμαλαιων τώρα γτ έχει λιγότερο λένε νάτριο..κάτι είναι κ αυτο:P

Εν τω μεταξύ οι φτέρνες μου ρε κορίτσια μαύρα χάλια!! Μια φορά την εβδομάδα κάνω ρασπα κ σε 3-4 μέρες τα ίδια χάλια!!

@Anastasia05 μου μην σε αγχωνουν κοριτσάκι μου τα πονακια..κ εγώ έχω ενίοτε όπως κ εχθές συγκεκριμένα για 2 ώρες περίπου ανεκτά βέβαια σαν πόνους περιόδου σε κοιλίτσα κ λίγο μέση αλλά υποχώρησαν κ σήμερα τπτ όλη μέρα..εσύ έχεις κάθε μέρα?

Σήμερα μπορώ να πω πως δεν είχα αυτό το πιάσιμο που όλο γκρινιάζω. Είχα αλλά.. λίγο η μέση,λίγο περιοδου.. αλλά περνουσαν γρήγορα. Έχω κ σφηξιματακια που κρατάνε 2 δευτερόλεπτα περίπου,υποθέτω πως είναι συσπάσεις, κ λίγο μου κόβεται κ η ανασα:lol: 

Δεν με αγχωνουν απλά όπως έχω ξαναπεί,φοβάμαι μη γεννάω κ δεν το καταλαβω έγκαιρα!:P κ ο γιατρός είναι σιιιιγουρος ότι θα το καταλάβω! Άντε να δούμε :mrgreen:

Κ μένα οι φτέρνες δραμα

 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Φτου φτου ο νταρντανακος σου!!! Πόσο ευτυχισμένη είμαι όταν διαβάζω τόσο καλα κ θετικά νέα από όλες μας:x αλήθεια!!

Εγώ τα σημειώνω κάθε φορά κιλά κτλ κ για αν έχω ενθύμιο αλλά κ να δω την τελική αποκλειση όταν γεννηθεί..:mrgreen:

Ρεε κ εγώ σας έχω πει ειδικά με τα χέρια έχω θέμα στο πρήξιμο κ πόνο αλλά μου είπε είναι σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα κ δεν έχει να κάνει με το αλάτι..δε το έχω μειώσει(φοβαμαι κ λίγο γτ έχω αρκετά χαμηλή πίεση 9.5-5.6 συνήθως) αλλά (!) Παίρνω ιμαλαιων τώρα γτ έχει λιγότερο λένε νάτριο..κάτι είναι κ αυτο:P

Εν τω μεταξύ οι φτέρνες μου ρε κορίτσια μαύρα χάλια!! Μια φορά την εβδομάδα κάνω ρασπα κ σε 3-4 μέρες τα ίδια χάλια!!

@Anastasia05 μου μην σε αγχωνουν κοριτσάκι μου τα πονακια..κ εγώ έχω ενίοτε όπως κ εχθές συγκεκριμένα για 2 ώρες περίπου ανεκτά βέβαια σαν πόνους περιόδου σε κοιλίτσα κ λίγο μέση αλλά υποχώρησαν κ σήμερα τπτ όλη μέρα..εσύ έχεις κάθε μέρα?

Φτέρνες Παρασκευή πεντικιουρ ......γιουπιιιι.... Τα ίδια όμως με τη ρασπα κάνω και μετά από λίγο τα ίδια...... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Οπως τα λες.... Ακριβώς.... Χαχαχα.... Οχι πονακια καθόλου.... Τίποτα.... Αναίσθητη!!!! Το πρωτο μου είναι ναι!!!!

Αν πιασω μέχρι Οκτώβριο, πισπιστευω τα 5 Κιλακια τα έχουμε σίγουρα...... 

Ούτε εγώ είχα στο πρώτο πονακια!

Τα έχω τώρα κ του πρώτου μαζί ,επειδή με έχει σαραβαλιασει(ο πρώτος):tongue:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Σήμερα μπορώ να πω πως δεν είχα αυτό το πιάσιμο που όλο γκρινιάζω. Είχα αλλά.. λίγο η μέση,λίγο περιοδου.. αλλά περνουσαν γρήγορα. Έχω κ σφηξιματακια που κρατάνε 2 δευτερόλεπτα περίπου,υποθέτω πως είναι συσπάσεις, κ λίγο μου κόβεται κ η ανασα:lol: 

Δεν με αγχωνουν απλά όπως έχω ξαναπεί,φοβάμαι μη γεννάω κ δεν το καταλαβω έγκαιρα!:P κ ο γιατρός είναι σιιιιγουρος ότι θα το καταλάβω! Άντε να δούμε :mrgreen:

Κ μένα οι φτέρνες δραμα

 

Το συμβαινει με τις φτέρνες μας λοιπόν???:blink:

Κ εγώ το φοβάμαι αυτό αλλά οολοι λένε (κ μανουλες που το έζησαν) ότι είναι μεγάλη η διαφορά πόνου κ όντως το καταλαβαίνουμε..μακάρι!!

Κ η Ευγενία πάντως όταν είχε την αιμορραγία κ πήγε να γεννήσει είχε λέει πολύ δυνατό πόνο στη μέση! Αλλά όχι σαν περιόδου,πιο δυνατό!!

Just now, Irinoula86 είπε:

Φτέρνες Παρασκευή πεντικιουρ ......γιουπιιιι.... Τα ίδια όμως με τη ρασπα κάνω και μετά από λίγο τα ίδια...... 

Ρε φίλη το πιστεύεις ότι σήμερα κοιτούσα το μανικιουρτζιδικο στη γειτονιά κ αμφιταλλαντευομουν να κλείσω ραντεβού γτ λέω κ να πάω πάλι τα ιδια:|

Θα κάνω ένα την άλλη εβδομάδα να είμαι έτοιμη για τον γιοκα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ωραίος  ο κύριος! Χαλάλι του το κρουασάν κ το πρήξιμο! Το αξιζατε μαμα κ γιος!!! Χιχιχι

Ειρήνη μου μη μας τη κάνεις έτσι απότομα κι εσύ, να μας προετοιμασεις ψυχολογικά!!! Αχαχαχαχα

Με το καλό κορίτσι κι όποτε θέλει ραντεβού τετ α τετ με τη μανούλα ο γλύκας!

Αγαπη εννοείται θα σας ενημερώσω για τη γεννά όλες.... Έτσι θα σας αφήσω....?????Εδώ σας ενημερώνω για αλλά κ αλλά.... Όπως για παραδειγμα ήθελα να σας πω ότι επανήλθε η κατάσταση μου με το θέμα της τουαλέτας!!!!! Δυναμικά..... Το ζαμπόν τυρί έκανε δουλίτσα από όλες τις απόψεις.... Καλές και κακές.....

Στην αίθουσα π περιμενουμε για να βγει το παιδακι μας επιτρέπεται κινητό??? Γτ το έχω φανταστεί να σας γράφω εκεί.... Χαχαχαχα.... Να έχετε live μετάδοση..... 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Το συμβαινει με τις φτέρνες μας λοιπόν???:blink:

Κ εγώ το φοβάμαι αυτό αλλά οολοι λένε (κ μανουλες που το έζησαν) ότι είναι μεγάλη η διαφορά πόνου κ όντως το καταλαβαίνουμε..μακάρι!!

Κ η Ευγενία πάντως όταν είχε την αιμορραγία κ πήγε να γεννήσει είχε λέει πολύ δυνατό πόνο στη μέση! Αλλά όχι σαν περιόδου,πιο δυνατό!!

Ναι ο πονος στη μέση είναι κ στη γεννα! Κ σαν να θες σαν τρελή να ενεργηθεις! Αυτοί είναι οι πόνοι της γέννας! Από κάτω δεν πονάς καθόλου!

 

Just now, Irinoula86 είπε:

Αγαπη εννοείται θα σας ενημερώσω για τη γεννά όλες.... Έτσι θα σας αφήσω....?????Εδώ σας ενημερώνω για αλλά κ αλλά.... Όπως για παραδειγμα ήθελα να σας πω ότι επανήλθε η κατάσταση μου με το θέμα της τουαλέτας!!!!! Δυναμικά..... Το ζαμπόν τυρί έκανε δουλίτσα από όλες τις απόψεις.... Καλές και κακές.....

Στην αίθουσα π περιμενουμε για να βγει το παιδακι μας επιτρέπεται κινητό??? Γτ το έχω φανταστεί να σας γράφω εκεί.... Χαχαχαχα.... Να έχετε live μετάδοση..... 

Καλέ εγώ ήμουν σαν παραζαλισμενο κοτόπουλο μετά τη γέννα.!! Ποιο κινητό λες να είχα????:tongue:

Είχε ο άντρας μου κ κινητό κ κάμερα, οπότε τραβήξαμε πολλές φωτογραφίες όταν μας τον φέρανε.

Από το χειρουργείο έχω μια μόνο από κινητό(ευτυχώς)

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Το συμβαινει με τις φτέρνες μας λοιπόν???:blink:

Κ εγώ το φοβάμαι αυτό αλλά οολοι λένε (κ μανουλες που το έζησαν) ότι είναι μεγάλη η διαφορά πόνου κ όντως το καταλαβαίνουμε..μακάρι!!

Κ η Ευγενία πάντως όταν είχε την αιμορραγία κ πήγε να γεννήσει είχε λέει πολύ δυνατό πόνο στη μέση! Αλλά όχι σαν περιόδου,πιο δυνατό!!

Ρε φίλη το πιστεύεις ότι σήμερα κοιτούσα το μανικιουρτζιδικο στη γειτονιά κ αμφιταλλαντευομουν να κλείσω ραντεβού γτ λέω κ να πάω πάλι τα ιδια:|

Θα κάνω ένα την άλλη εβδομάδα να είμαι έτοιμη για τον γιοκα..

Ε ναι πηγαινε!!!!! Εγώ ψηφίζω ναιιιι!!!!!! Α εγώ κουρευτηκα σήμερα..... Λίγο πήρα το μακρος και τα καθάρισα.... Ένιωσα άλλος άνθρωπος!!!!! Και κανείς δεν κατάλαβε ότι κουρευτηκα.... 

Κορίτσια μ ακόμα δεν έχω πάρει φορμακι εξόδου..... Μου στέλνετε καμια φωτο να παρω καμια ιδεα???? Έλεγα να παω Σάββατο λίγο στα μαγαζιά μόνο για αυτό.... Γτ όλο παω για αυτό το λόγο και τλκ παιρνω κτ άλλο.... Αναμένω...... 

Link to comment
Share on other sites

Χαχα και πριν δω τα μνματα σας για τις φτέρνες είχα βγάλει μια ενυδατικη και απλωνα στις δικές μου που είναι χαλι μαύρο. Έχω κ ένα κακο συνήθειο να τις ξύνω και να αποτελειωνω το χάλι τους! 

Σήμερα είχα κ εγώ μερικά πονακια το απόγευμα αλλά ευτυχώς πέρασαν! Κ με χτυπουσαν χαμηλά στην πλάτη.

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Irinoula86 είπε:

Ε ναι πηγαινε!!!!! Εγώ ψηφίζω ναιιιι!!!!!! Α εγώ κουρευτηκα σήμερα..... Λίγο πήρα το μακρος και τα καθάρισα.... Ένιωσα άλλος άνθρωπος!!!!! Και κανείς δεν κατάλαβε ότι κουρευτηκα.... 

Κορίτσια μ ακόμα δεν έχω πάρει φορμακι εξόδου..... Μου στέλνετε καμια φωτο να παρω καμια ιδεα???? Έλεγα να παω Σάββατο λίγο στα μαγαζιά μόνο για αυτό.... Γτ όλο παω για αυτό το λόγο και τλκ παιρνω κτ άλλο.... Αναμένω...... 

Με γειααα!! Σημασία έχει εμείς να νιώθουμε την αλλαγή(και ο καθρέπτης μας κ άσε τους άλλους)!! ;)

Μαααα ρε κορίτσια εγώ δεν έχω καταλάβει τι ιδιαίτερο να έχει το φορμακι εξόδου..:|

Τεσπα εγώ θα του βάλω ένα παντελονάκι σαν φορμιτσα μπλε σκούρο navy και ένα μπλουζάκι τύπου polo με γιακαδακι λευκό που έχει λεπτομερείς navy..και κάτι καλτσουλες μπλε/κόκκινο ριγέ παρακαλώ..:x

 

Που να αντέξουν κ αυτές οι καημένες φτέρνες τις κοιλουμπες μας??  Κάνουν την επανάσταση στους!! Αυτό θα φταιει κατέληξα :P

Σας αφήνω κοριτσουδια μου να βάλω τη σειρά μου να δω τι ώρα θα κοιμηθώ κ πάλι σήμερα γτ συνεχίζω το σκηνικό για 12η περίπου ημέρα να κοιμάμαι 4-5 το πρωί μέχρι νωρίς το μεσημέρι..ότι να ναι!!

Καληνυχτουδια!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Γίδα βραστή ε?? Τρελαίνεται ο άντρας μου κ δε του έχω φτιάξει ποτέ ομολογώ..

Λοιπόν ναι θα βάλω γίγαντες κ φακές που είπαμε,κεφτεδάκια,μπιφτέκια,θα κάνω κ κάνα λεμονάτο κ κάνα κοκκινιστό ακόμη(αλλά με άλλο κρέας ) ε να έχω τέλος πάντως θέλω καμία 15αρια φαγητά..στα ενδιάμεσα θα κάνω κάτι γρήγορο του τύπου μακαρονάδα,ομελέτα,σαλάτα(με αυγό κ κάποιο κρεατικο να μας πιάσει) κ πιστεύω θα βγει ο πρώτος μας μήνας εύκολα!!

Μετά ευελπιστώ να έχω μπει σε καααποιο πρόγραμμα με το μωρό να νιώθω κ πιο ασφαλεια/εμπιστοσύνη σε εμένα κ θα μαγειρεύω κανονικά..

Ευχαριστώ αγαπημένες μου για τις ιδέες σας!!

Πολύ οργανωμένη σε βρίσκω!:wink:

 

Just now, Irinoula86 said:

Εγωωωω είχα και ήταν όλα καλά!!!!!! 3250 ο κυριος..... Την προηγουμενη Δευτέρα ήταν 3 κ μ είπε ο γιατρός το ιδανικό θα ήταν να γεννηθεί 3.5.....αρα του λέω την επόμενη εβδομάδα θα γεννήσω.... Οχι απαραίτητα μ είπε.... Αν ήξερα ποτε θα γεννήσεις θα ήμουν θεός....... Δεν παιρνουν βάρος με την ίδια συχνότητα τις τελευταίες εβδομάδες...... Τα ποδια μ τουμπανο σήμερα παλι...... Μ είπε ότι εφαγα κάτι αλμυρό ενώ μ το έχει απαγορευσει..... Έφαγα ααα ένα κρουασάν ζαμπόν τυρί γιατρουληηηη ναι το ομολογώ..... Το ζήλεψαααααααα και με καταλαβε ο άτιμος........ Ένιωσα σαν τη σουζι!!!! Σουζι και ψευδεσαι και τρως........ 

Σούζι, φάε το κρουασανάκι σου να το ευχαριστηθείς μωρέ, μια στο τόσο δε πειράζει!:P Αααχ, μακάρι να ξέραμε πότε και πώς θα γεννήσουμε, αλλά πού! Πάντως μπαμπάτσικος και ο δικός σου ο μπέμπης... δεν είναι τυχαίο τελικά που λένε ότι τα αγοράκια είναι πιο μεγαλόσωμα και παίρνουν το χρόνο τους! Μακάρι να βγούνε όλα γερά, όσο και να ναι, και να είμαστε κι εμείς καλά για να τα φροντίζουμε.

 

Just now, marianna1986 said:

Κορίτσια @Renez και @Irinoula86 μπράβο στα αγόρια σας! Σας βλέπω να πιάνετε τον Οκτώβριο εσάς! 

@Eva137 τι να πω κορίτσι μου! Με τόσες δουλειές που κανείς πραγματικά σε θαυμάζω! Εγώ νοιωθω ανήμπορη πλέον να κάνω το οτιδήποτε! Υπάρχουν όμως κ μέρες που αισθάνομαι καλά αλλά προσπαθώ να κάθομαι στα αυγά μου!

Μη με θαυμάζεις κοριτσάκι μου, κι εγώ ανήμπορη νιώθω αλλά λόγω ανάγκης πιέζομαι λίγο παραπάνω κάθε φορά για να βγαίνει δουλίτσα. Είπαμε όμως, λίιιγο έμεινε ακόμα!:wink:

  • Μου αρέσει 4

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Μιας και λέτε για τον ιό και το τεστ να πω ότι είναι ένας από τους λόγους που αγχώθηκα στο μάθημα μου με την μαία μου καθώς μου είπε πως αν βγω θετική θα με πάνε να γεννήσω στο Αττικό (που έχει γίνει επιδημιολογικό κέντρο) με εφημερεύοντα ιατρό και μάλλον καισαρική! Τρόμος.... :shock:

Ax akrivws ta idia mou eipe k emena i kolliti mou pou gennise sto litw.Akrivws auta tis eixan pei.Tpt prepei na prosexoume polu.K den afinoun oute ton antra sou mazi an ginei kati tetoio xtupa xulo.Anyway,prosoxi poly!!:unsure:

Just now, Renez είπε:

Γούστα δε φακ???? 

Καθόλου καθυσηχαστικη η μαία σου ε??:unsure: βέβαια καλά έκανε κ σε ενημέρωσε να το γνωρίζεις αλλαααα!! 

Κ μιας που είπες μαία αποφάσισα κ εγώ κορίτσια εν τέλη να έχω τη μαία του γιατρού μου μαζί..της μίλησα κ σήμερα κ της το ζήτησα..πιστεύω επειδή πρώτα ο Θεός πάμε φυσιολογικα καλύτερα να έχω εκείνη που την έχω δει κ 3-4 φορές κ έχουμε πει μια κουβέντα παρά οποία εφημερεύει που πιθανόν να πέσω κ σε αλλαγή βάρδιας κ να έχω μια τη μια μία την άλλη..τι λέτε?

Aretako mou mia xara o prosontouxos sou!To poulaki sou,ante bravo!!Se vlepw sigoura mexri tis 27/09.

Gia na doume!!

Gia tin maia kaneis polu kala k pairneis tou giatrou sou k na kaneis k mia kouventa mazi tis na soy lusei oles tis apories.

Egw simera milisa k me ton paidiatro.Exei dipla mas sto spiti enan gia ton opoio akousa polu kala logia!Ton pira loipon k ontws akoustike poly kalos!Gia na doume!Mou eipe otan gennisw na ton paroume na erthei spiti k na mou pei o,ti xreiazetai na mathw gia to mwro.;)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Ax akrivws ta idia mou eipe k emena i kolliti mou pou gennise sto litw.Akrivws auta tis eixan pei.Tpt prepei na prosexoume polu.K den afinoun oute ton antra sou mazi an ginei kati tetoio xtupa xulo.Anyway,prosoxi poly!!:unsure:

Aretako mou mia xara o prosontouxos sou!To poulaki sou,ante bravo!!Se vlepw sigoura mexri tis 27/09.

Gia na doume!!

Gia tin maia kaneis polu kala k pairneis tou giatrou sou k na kaneis k mia kouventa mazi tis na soy lusei oles tis apories.

Egw simera milisa k me ton paidiatro.Exei dipla mas sto spiti enan gia ton opoio akousa polu kala logia!Ton pira loipon k ontws akoustike poly kalos!Gia na doume!Mou eipe otan gennisw na ton paroume na erthei spiti k na mou pei o,ti xreiazetai na mathw gia to mwro.;)

Χμμμ αυτό το τηλεφώνημα πρέπει να το κάνω κ εγώ φίλη!! 

Αμφιταλλαντευομαι όμως γμτ με έναν πολύ καλό που είναι κ στο Παίδων κ έχει μια Α εμπειρία σίγουρα αλλά είναι σχετικά μακρυά μας (ένα 20'+ με το αμάξι ) κ σε μια που δε ξέρω πολλά για εκείνη αλλά είναι δίπλα από το σπίτι 3' με τα πόδια που σκέφτομαι Ω μη γένοιτο κάτι θα είναι δίπλα..:|

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Renez είπε:

Γούστα δε φακ???? 

Καθόλου καθυσηχαστικη η μαία σου ε??:unsure: βέβαια καλά έκανε κ σε ενημέρωσε να το γνωρίζεις αλλαααα!! 

Κ μιας που είπες μαία αποφάσισα κ εγώ κορίτσια εν τέλη να έχω τη μαία του γιατρού μου μαζί..της μίλησα κ σήμερα κ της το ζήτησα..πιστεύω επειδή πρώτα ο Θεός πάμε φυσιολογικα καλύτερα να έχω εκείνη που την έχω δει κ 3-4 φορές κ έχουμε πει μια κουβέντα παρά οποία εφημερεύει που πιθανόν να πέσω κ σε αλλαγή βάρδιας κ να έχω μια τη μια μία την άλλη..τι λέτε?

Πιστεύω έκανες πολύ καλά !!!! Δεν είναι όλοι τόσο πρόθυμοι!!

Οπότε δεν ξέρεις που θα πέσεις.

:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...