Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Katiamaxiking είπε:

      καλυτερα να μην μαθεις αλλες λεπτομερειες τησ ιστοριας μου γιατι θα παθεις τιποτα απο το αγχος!!

      ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!!! μαλλον σου ειπε να περπατας λιγο για να κυκλοφορει το αιμα και γιατι η περιπτωση σου δεν ειναι να εισαι συνεχως κλινηρησ.

       

      οχι δεν διαβάζω άλλο! θα βρω άλλο λόγο να αγχωθώ τώρα ! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Κι εμένα από τη μυωπία με πιάνει...

Εδώ όλο το βράδυ χαμός,κ τώρα τα ξημερώματα χειρότερα...Για ζημιές δεν ξέρω...ελπίζω να κοπάσει!

Έχουμε προγραμματισμένο σχεδόν 39εβδ., για να δούμε κ σήμερα τι κάνει η μπουμπού κ βλεπουμε! Ελπίζω να καταφέρω να παω!

Μακάρι να μπορεσεις:) Θα μάθουμε αργότερα αν έχουν γίνει ζημιες

Just now, Eva137 είπε:

Άχου μωρέ, ο καημενούλης... εντάξει πάω πάσο!:P Αφού ηρέμησε με την αγκαλίτσα της μαμάς! Τουλάχιστον μην σκύβεις να σηκώνεις με την μέση, ξέρεις, κάνε το κλασικό κόλπο βατραχάκι!

Βρε κορίτσια τί γίνεται με την κακοκαιρία παντού? Κι εδώ χαμός γίνεται σε διαφορετική περιοχή κάθε λίγες μέρες... τυφώνες, πλημμύρες... πανικός!

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου από τώρα. Θα σε εξετάσει και ο γιατρός να πάρετε μια ιδέα πού βρίσκεσαι και θα κάνετε το πλάνο σας. Με οργάνωση και αισιοδοξία, όλα καλά θα πάνε!:wink:

Ναι ,δεν τον σηκώνω καν από κάτω,μου τον δίνουν! Ότι κ να κάνω με κάθισμα,μόνο !

Τυφώνες,φωτιές , πλημμύρες.. κακός χαμός 

Κ εκτός αυτών έχουμε πανδημία κ σχεδόν πόλεμο.

Μια χαρά!!!:shock:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 said:

Μακάρι να μπορεσεις:) Θα μάθουμε αργότερα αν έχουν γίνει ζημιες

Ναι ,δεν τον σηκώνω καν από κάτω,μου τον δίνουν! Ότι κ να κάνω με κάθισμα,μόνο !

Τυφώνες,φωτιές , πλημμύρες.. κακός χαμός 

Κ εκτός αυτών έχουμε πανδημία κ σχεδόν πόλεμο.

Μια χαρά!!!:shock:

Άσε, από ευχάριστες ειδήσεις τελευταία άλλο τίποτα. Δεν είναι πια ούτε τηλεόραση να βλέπεις ούτε ίντερνετ να πολυμπαίνεις!


vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσουδια!!

Βλέπω λέτε για τα ωραία σημεία των καιρών μας ε??

Πραγματικα φέτος περιμενω απλά την ανακοίνωση από τη nasa ότι μας επισκέφθηκαν ΚΑΙ εξωγήινοι ετούτη τη χρονιά ώστε να μας αποχαιρετήσει δυναμικά και αισιόδοξα το 2020 όπως κ μπήκε!!:mrgreen:

Just now, Eva137 είπε:

Άσε, από ευχάριστες ειδήσεις τελευταία άλλο τίποτα. Δεν είναι πια ούτε τηλεόραση να βλέπεις ούτε ίντερνετ να πολυμπαίνεις!

Τότε στην έξαρση του ιού που σας έλεγα είχα διπλό ψυχολογικο γτ κ μόλις είχαμε ανοίξει το μαγαζί κ κλείσαμε κ ήμασταν κ εγκυουλες είχα τρελαθεί στην αρχή από φόβο κ αγωνία κτλ..

Μέχρι που μια εβδομάδα μετά αποφασισαμε με τον άντρα μου να μην ξανά δούμε τίποτε σε ειδήσεις!! Κ όντως αν το πιστεύετε μπαίναμε μια φορά την εβδομάδα μόνο για να δούμε πως εξελίσσεται η κατάσταση..έτσι ηρεμήσαμε!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Καλημέρα κοριτσουδια!!

Βλέπω λέτε για τα ωραία σημεία των καιρών μας ε??

Πραγματικα φέτος περιμενω απλά την ανακοίνωση από τη nasa ότι μας επισκέφθηκαν ΚΑΙ εξωγήινοι ετούτη τη χρονιά ώστε να μας αποχαιρετήσει δυναμικά και αισιόδοξα το 2020 όπως κ μπήκε!!:mrgreen:

Τότε στην έξαρση του ιού που σας έλεγα είχα διπλό ψυχολογικο γτ κ μόλις είχαμε ανοίξει το μαγαζί κ κλείσαμε κ ήμασταν κ εγκυουλες είχα τρελαθεί στην αρχή από φόβο κ αγωνία κτλ..

Μέχρι που μια εβδομάδα μετά αποφασισαμε με τον άντρα μου να μην ξανά δούμε τίποτε σε ειδήσεις!! Κ όντως αν το πιστεύετε μπαίναμε μια φορά την εβδομάδα μόνο για να δούμε πως εξελίσσεται η κατάσταση..έτσι ηρεμήσαμε!

Ναι, εγώ ποτέ δεν έβλεπα ειδήσεις στην τηλεόραση έτσι κι αλλιώς γιατί νιώθω ότι κάθε θέμα, ειδικά δυσάρεστο, το τραβάνε απ'τα μαλλιά. Πόσο μάλλον τώρα που έχουν υλικό και πρόσφορο έδαφος για να τα δραματοποιήσουν όλα. Τουλάχιστον τώρα με το ίντερνετ μπορείς να ενημερωθείς εύκολα και γρήγορα και να ψάξεις απ'ευθείας ό,τι σε ενδιαφέρει, χωρίς να μαυρίζεις τη ψυχή σου με τις ώρες στο χαζοκούτι.

  • Μου αρέσει 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marti είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Δηλώνω κ γω την παρουσία μου για σήμερα! 

Καλη συνέχεια σε ο,τι και αν κάνετε! 

 

Χαχχαχα δήλωση παρουσίας πλεον ισούται με "όχι δε γέννησα ακόμη.." :P

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Και εγώ εδώ κορίτσια! Φτασαμε τα 2600 είμαι 36+1 :x το κεφαλάκι κάτω χαμηλά αλλά από μπρούμυτα γύρησε ανάσκελα. Το θέλει μπρουμυτα λέει να είναι το μωράκι ιδανικά αλλά θα γυρήσει πάλι πού θα παει. Δε μου κάνει εντύπωση βέβαια με τέτοιο χαμό που κάνει εκει μέσα όλο στριφογυρίζει. Μου πήρε και το κολπικό δείγμα, όσες το κάνατε δεν ήταν πολύ άβολο ή εγώ ξεσυνήθισα? Θέλω και φυσιολογικό τοκετό τρομάρα μου..

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blossombaby είπε:

Καλημέρα! Και εγώ εδώ κορίτσια! Φτασαμε τα 2600 είμαι 36+1 :x το κεφαλάκι κάτω χαμηλά αλλά από μπρούμυτα γύρησε ανάσκελα. Το θέλει μπρουμυτα λέει να είναι το μωράκι ιδανικά αλλά θα γυρήσει πάλι πού θα παει. Δε μου κάνει εντύπωση βέβαια με τέτοιο χαμό που κάνει εκει μέσα όλο στριφογυρίζει. Μου πήρε και το κολπικό δείγμα, όσες το κάνατε δεν ήταν πολύ άβολο ή εγώ ξεσυνήθισα? Θέλω και φυσιολογικό τοκετό τρομάρα μου..

Μπραβο! Όλα καλά!:)

Εγώ γέννησα κ βγήκε ανάσκελα, οπότε μπορεί να γίνει κι έτσι!!!

Για το δείγμα θυμάμαι ότι με ενόχλησε την πρώτη φορά,παρόλο που δεν ήταν με διαστολεα. Θα σου πω το επόμενο Σάββατο που θα κάνω κι εγώ την εξέταση!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Μόλις άκουσα ότι αναμένουμε ανακοίνωση για νέα μέτρα γιατί ξέφυγε η κατάσταση με τον κορονοϊό. Με τον Ιανό στην Αθήνα στα δυτικά δεν έχει βρέξει ακόμα. Να σας πω την αλήθεια με κούρασε η ζέστη και την απολαμβάνω τη συννεφιά αλλά εύχομαι να μη γίνουν καταστροφές!

Εγώ δε σας κρύβω ότι τα βράδια που ξαπλώνω σκέφτομαι πλέον τον τοκετό και φοβάμαι κάπως! Και για τη διαδικασία, πόνους κλπ και για το να είναι εντάξει το μωρό. Προφανώς επειδή πλησιάζει... Υπομονή λίγες εβδομάδες!

  • Μου αρέσει 2

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μόλις άκουσα ότι αναμένουμε ανακοίνωση για νέα μέτρα γιατί ξέφυγε η κατάσταση με τον κορονοϊό. Με τον Ιανό στην Αθήνα στα δυτικά δεν έχει βρέξει ακόμα. Να σας πω την αλήθεια με κούρασε η ζέστη και την απολαμβάνω τη συννεφιά αλλά εύχομαι να μη γίνουν καταστροφές!

Εγώ δε σας κρύβω ότι τα βράδια που ξαπλώνω σκέφτομαι πλέον τον τοκετό και φοβάμαι κάπως! Και για τη διαδικασία, πόνους κλπ και για το να είναι εντάξει το μωρό. Προφανώς επειδή πλησιάζει... Υπομονή λίγες εβδομάδες!

Μαζί δεν έχουμε Πητ 13/10?? Καλά θυμάμαι !? Πώς είσαι από συμπτώματα?

Κ μένα Μ αρέσει η δροσουλα αλλά τρέμω μη γίνουν πάλι καταστροφές... Μένω Χαλκίδα κ την προηγούμενη φορά έγινε χαμός εδώ..

Πώς να μη ξεφύγει η κατάσταση... Τώρα εμφανίζονται κι όλα τα κρούσματα του δεκαπενταύγουστου .. Τα νοσοκομεια αναφοράς στην Αθήνα αρχίζουν κ γεμίζουν.. κάνουν κι άλλα τμήματα για κορονοιο αλλά το προσωπικό παραμένει ίδιο.. ευτυχώς ξεκινάνε κ οι ειδικευόμενοι νοσηλευτες κ κάπως είναι μια ενίσχυση.  Θα είναι δύο δύσκολοι μηνες.

Εμείς σπίτι θα είμαστε με τα μωράκια μας(όσες μπορέσουμε κ για όσο μπορέσουμε) κ θα προσέχουμε όσο περισσότερο μπορούμε! :)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένοντας κ εμείς τον Ιανό που ακόμα δεν έχει φτάσει μήπως κ δροσίσει λιγακι. Πιστεύω όμως πως δεν θα βρεξει όσο λένε Αττική, Εύβοια κλπ γιατί λένε πως θα ακολουθήσει καθοδική πορεία στη δυτική Πελοπόννησο.

Έχω βαρεθεί κ τα του κορονοιου! Με τόσες χιλιάδες κρούσματα και ακόμα δεν έχω κάποιον κοντινό μου να έχει νοσήσει για να πειστω 100%. Εσείς έχετε; Όταν λέω κοντινό εννοώ κοντινό όχι πχ η ξαδέρφη της κομμώτριας.


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο κορίτσια μου! Παίρνω παρουσίες! Δεν θέλω κοπάνες!:lol:

Γύρισα από τον γιατρουλη κι εγώ κι όλα μια χαρά!!! 2800 η κυρία και ναιιιι γυρισεεεε!!! 1 ραντεβού ακόμη και γενναμε!!!

Βρε κορίτσια μου είπε να κάνω κ κορτιζόνη προληπτικά...δν υπάρχει λόγος αλλος μου λέει ας το κάνουμε,συνηθίζεται πλεον ! Σας έχουν πει τπτ?

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μαζί δεν έχουμε Πητ 13/10?? Καλά θυμάμαι !? Πώς είσαι από συμπτώματα?

Κ μένα Μ αρέσει η δροσουλα αλλά τρέμω μη γίνουν πάλι καταστροφές... Μένω Χαλκίδα κ την προηγούμενη φορά έγινε χαμός εδώ..

Πώς να μη ξεφύγει η κατάσταση... Τώρα εμφανίζονται κι όλα τα κρούσματα του δεκαπενταύγουστου .. Τα νοσοκομεια αναφοράς στην Αθήνα αρχίζουν κ γεμίζουν.. κάνουν κι άλλα τμήματα για κορονοιο αλλά το προσωπικό παραμένει ίδιο.. ευτυχώς ξεκινάνε κ οι ειδικευόμενοι νοσηλευτες κ κάπως είναι μια ενίσχυση.  Θα είναι δύο δύσκολοι μηνες.

Εμείς σπίτι θα είμαστε με τα μωράκια μας(όσες μπορέσουμε κ για όσο μπορέσουμε) κ θα προσέχουμε όσο περισσότερο μπορούμε! :)

Μαζί έχουμε ΠΗΤ Αναστασία καλά θυμάσαι! Από συμπτώματα δεν έχω κάτι φοβερό! Κούραση, αϋπνία, ξεραίνεται και ξεφλουδίζει το δέρμα μου παντού, που και που πονάκια αλλά κυρίως κούραση!!! Νιώθω ότι αν κάνω κάποια δουλειά για πάνω από μισή ώρα θα καταρρεύσω!

Εσυ;;

@marianna1986 εγώ έχω δυο καλούς φίλους που βγήκαν θετικοί πριν μια εβδομάδα χωρίς συμπτώματα.

  • Μου αρέσει 1

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Και εγώ γυρισα τώρα από τον γιατρό 2600 είμαστε όλα είναι καλά.

@Christinα και εγώ άλλο ένα ραντεβου απ ότι κατάλαβα και γεννάμε γιατί με καισαρική θα παω εκτός αν η μπέμπα αποφασίσει να βγει πιο νωρίς! Δεν μου είπε κάτι για ενέσεις ίσα ίσα που εγώ τον είχα, ρωτήσει για να κάνω αλλά μου είχε πει ότι αν χρειαστεί θα μου πει. Σήμερα δεν μου είπε κάτι απλά ότι πρωτα ο Θεός σε 15 μέρες γεννάμε! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έτσι μπράβο κορίτσια μου! Παίρνω παρουσίες! Δεν θέλω κοπάνες!:lol:

Γύρισα από τον γιατρουλη κι εγώ κι όλα μια χαρά!!! 2800 η κυρία και ναιιιι γυρισεεεε!!! 1 ραντεβού ακόμη και γενναμε!!!

Βρε κορίτσια μου είπε να κάνω κ κορτιζόνη προληπτικά...δν υπάρχει λόγος αλλος μου λέει ας το κάνουμε,συνηθίζεται πλεον ! Σας έχουν πει τπτ?

Συγχαρητήρια στην μπεμπάρα σου κοπέλα μου!!!!με το καλό όλα!

Εμένα προσωπικά δεν μου έχει αναφέρει κάτι σχετικά με κορτιζόνη...δε ξέρω τα άλλα κορίτσια αν έχουν κάτι αντίστοιχο να σου πουν!

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένοντας κ εμείς τον Ιανό που ακόμα δεν έχει φτάσει μήπως κ δροσίσει λιγακι. Πιστεύω όμως πως δεν θα βρεξει όσο λένε Αττική, Εύβοια κλπ γιατί λένε πως θα ακολουθήσει καθοδική πορεία στη δυτική Πελοπόννησο.

Έχω βαρεθεί κ τα του κορονοιου! Με τόσες χιλιάδες κρούσματα και ακόμα δεν έχω κάποιον κοντινό μου να έχει νοσήσει για να πειστω 100%. Εσείς έχετε; Όταν λέω κοντινό εννοώ κοντινό όχι πχ η ξαδέρφη της κομμώτριας.

Εχουν νοσήσει δύο πολύ κοντινοί μου φίλοι!Ισχύει όντως και είναι αλήθεια!

Τώρα το ποσό απειλητικός είναι αυτός ο ιός και το τί παραπάνω έχει από τους άλλους κορωνοιους...δε ξέρω...:huh:

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...