Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Έτσι μπράβο κορίτσια μου! Παίρνω παρουσίες! Δεν θέλω κοπάνες!:lol:

Γύρισα από τον γιατρουλη κι εγώ κι όλα μια χαρά!!! 2800 η κυρία και ναιιιι γυρισεεεε!!! 1 ραντεβού ακόμη και γενναμε!!!

Βρε κορίτσια μου είπε να κάνω κ κορτιζόνη προληπτικά...δν υπάρχει λόγος αλλος μου λέει ας το κάνουμε,συνηθίζεται πλεον ! Σας έχουν πει τπτ?

Μπράβο κορίτσια κ στις 2 σας!!! Με βλέπω να σε προλαβαίνω φιλενάδα:)

Είδες τελικά γύρισε το κορίτσι σου! Ποτέ δεν είναι αργά!!!

Πότε με το καλό είπε ο γιατρός?? Εμένα δεν μου έχει πει για κορτιζόνη,δεν κάνει όμως κακό, μη σε ανησυχεί! Απλά θέλει προσοχή με το αλάτι κ τη ζάχαρη λίγες μερες

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένοντας κ εμείς τον Ιανό που ακόμα δεν έχει φτάσει μήπως κ δροσίσει λιγακι. Πιστεύω όμως πως δεν θα βρεξει όσο λένε Αττική, Εύβοια κλπ γιατί λένε πως θα ακολουθήσει καθοδική πορεία στη δυτική Πελοπόννησο.

Έχω βαρεθεί κ τα του κορονοιου! Με τόσες χιλιάδες κρούσματα και ακόμα δεν έχω κάποιον κοντινό μου να έχει νοσήσει για να πειστω 100%. Εσείς έχετε; Όταν λέω κοντινό εννοώ κοντινό όχι πχ η ξαδέρφη της κομμώτριας.

Δεν πιστεύω πως είναι κάτι για το οποίο μπορούμε να έχουμε αμφιβολία,δυστυχώς. 

Just now, Vivi8 είπε:

Μαζί έχουμε ΠΗΤ Αναστασία καλά θυμάσαι! Από συμπτώματα δεν έχω κάτι φοβερό! Κούραση, αϋπνία, ξεραίνεται και ξεφλουδίζει το δέρμα μου παντού, που και που πονάκια αλλά κυρίως κούραση!!! Νιώθω ότι αν κάνω κάποια δουλειά για πάνω από μισή ώρα θα καταρρεύσω!

Εσυ;;

@marianna1986 εγώ έχω δυο καλούς φίλους που βγήκαν θετικοί πριν μια εβδομάδα χωρίς συμπτώματα.

Εγώ έχω πολλά! Πονακια (παντού ,ειδικά όμως πυελικη περιοχή),το κλασικό μου πλέον πιάσιμο,  κούραση όχι τόση απλά δεν κοιμάμαι πολύ επειδή θέλω να ξενυχτάω κ νυστάζω κάποιες στιγμές πιο πολυ:P στον ύπνο για να γυρίσω πρέπει να κάνω 3-4 μανούβρες κ βάρος από κάτω λες κ θα μου φύγει το μωρό!

 

Just now, Hliolousti είπε:

Συγχαρητήρια στην μπεμπάρα σου κοπέλα μου!!!!με το καλό όλα!

Εμένα προσωπικά δεν μου έχει αναφέρει κάτι σχετικά με κορτιζόνη...δε ξέρω τα άλλα κορίτσια αν έχουν κάτι αντίστοιχο να σου πουν!

Εχουν νοσήσει δύο πολύ κοντινοί μου φίλοι!Ισχύει όντως και είναι αλήθεια!

Τώρα το ποσό απειλητικός είναι αυτός ο ιός και το τί παραπάνω έχει από τους άλλους κορωνοιους...δε ξέρω...:huh:

Το ποσό απειλητικος είναι κ τι παραπάνω έχει, ακόμη κι αυτοί που ασχολούνται,τώρα τα μαθαίνουν σιγά σιγά γιατί είναι κάτι καινούργιο.

Το θέμα είναι όχι να καταλάβουμε 100% τι είναι (δε μας αφορά,δεν ψάχνουμε εμείς το εμβόλιο) αλλά να μάθουμε να προστατευομαστε κ για εμας κ για τους γύρω μας. Ακόμη κι αν κάποιος δεν 'πιστεύει'(κι αυτοί κολλάνε ακούω κι ας μη πιστευουν). Ας ξέρουμε τα βασικά για τον ιό ας μάθουμε όμως να προστατευομαστε σωστά.

Είμαι λίγο απότομη με θέματα υγείας γιατι δεν είναι να παιζουμε κ να πειραματιζόμαστε με αυτά. Και τα νοσοκομεία καλώς ή κακώς,τα έχω ζήσει κι από τις δύο πλευρές και του ασθενή κ του εργαζόμενου. 

 

Αυτά κι από μένα δεν θα πω κι άλλα γιατί με βαραίνει όλο αυτό(οπως πολλές από εμάς φαντάζομαι) κ θέλω να το κάνω λίγο στην άκρη να σκεφτώ τον φούσκα μου στην κοιλίτσα! :wub:

Πολλά ραντεβού, πολλές γέννες προγραμματίζονται κ πολύ χαίρομαι!!! Με το καλό σε όλες μας!!!!

 

 

  • Μου αρέσει 5

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Μπράβο κορίτσια κ στις 2 σας!!! Με βλέπω να σε προλαβαίνω φιλενάδα:)

Είδες τελικά γύρισε το κορίτσι σου! Ποτέ δεν είναι αργά!!!

Πότε με το καλό είπε ο γιατρός?? Εμένα δεν μου έχει πει για κορτιζόνη,δεν κάνει όμως κακό, μη σε ανησυχεί! Απλά θέλει προσοχή με το αλάτι κ τη ζάχαρη λίγες μερες

Δεν πιστεύω πως είναι κάτι για το οποίο μπορούμε να έχουμε αμφιβολία,δυστυχώς. 

Εγώ έχω πολλά! Πονακια (παντού ,ειδικά όμως πυελικη περιοχή),το κλασικό μου πλέον πιάσιμο,  κούραση όχι τόση απλά δεν κοιμάμαι πολύ επειδή θέλω να ξενυχτάω κ νυστάζω κάποιες στιγμές πιο πολυ:P στον ύπνο για να γυρίσω πρέπει να κάνω 3-4 μανούβρες κ βάρος από κάτω λες κ θα μου φύγει το μωρό!

 

Αναστασία το βράδυ για να γυρίσω πλευρό κρατάω και την κοιλιά μαζί και όταν γυρίζω, μέχρι να βολευτω και να έρθει στα ίσια του το μωρό πονάω κάτω χαμηλά! Ξυπνάω δέκα φορές.. Επίσης τελευταία μου πιέζει την ουρήθρα και νιώθω κάπως παράξενα! Τέλος, έχω και δύσπνοια αρκετά συχνά τώρα που το θυμήθηκα!

Εχει κάνει καμία πρόβλεψη ο γιατρός σου για το αν θα πάρεις όλο το μήνα;


OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Αναστασία το βράδυ για να γυρίσω πλευρό κρατάω και την κοιλιά μαζί και όταν γυρίζω, μέχρι να βολευτω και να έρθει στα ίσια του το μωρό πονάω κάτω χαμηλά! Ξυπνάω δέκα φορές.. Επίσης τελευταία μου πιέζει την ουρήθρα και νιώθω κάπως παράξενα! Τέλος, έχω και δύσπνοια αρκετά συχνά τώρα που το θυμήθηκα!

Εχει κάνει καμία πρόβλεψη ο γιατρός σου για το αν θα πάρεις όλο το μήνα;

Δεν με αφήνει να πάρω όλο τον μήνα :P Αν με άφηνε ,πιστεύω θα τον έπαιρνε το νινι!

Λόγω της προηγούμενης εγκυμοσύνης,του ιστορικού μου και του μωρού που είναι μεγαλουτσικο, μάλλον θα πάμε πάλι για προκληση αλλά νωρίτερα από την Πητ. 

Στην πρώτη είχα φτάσει 40ε κ 4η για να κάνουμε πρόκληση. Κι ακόμη ετοιμο δεν ήταν το μωρο:lol:

Είμαι υπέρ του να αφήνουμε τα μωράκια να ετοιμάζονται κ να ξεκινά φυσικά ο τοκετός!! Εκτός βέβαια αν υπάρχουν άλλοι κίνδυνοι!

Εσεις θα το περιμένετε να έρθει μόνο του?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Blossombaby είπε:

Καλημέρα! Και εγώ εδώ κορίτσια! Φτασαμε τα 2600 είμαι 36+1 :x το κεφαλάκι κάτω χαμηλά αλλά από μπρούμυτα γύρησε ανάσκελα. Το θέλει μπρουμυτα λέει να είναι το μωράκι ιδανικά αλλά θα γυρήσει πάλι πού θα παει. Δε μου κάνει εντύπωση βέβαια με τέτοιο χαμό που κάνει εκει μέσα όλο στριφογυρίζει. Μου πήρε και το κολπικό δείγμα, όσες το κάνατε δεν ήταν πολύ άβολο ή εγώ ξεσυνήθισα? Θέλω και φυσιολογικό τοκετό τρομάρα μου..

Μεγαλώσαν τα μωράκια μας!! Τι καλά! Θα τα δούμε σύντομα!!! Εγώ φωτο δεν πήρα...Μόνο μαλλί είδα...να πάρω μαζί χτένα μ είπε ο γιατρός.. Αχαχαχα 

Συμφωνώ @Anastasia05να πάρουν τον χρόνο τους όσο θέλουν! Εγώ θα γεννήσω 38 κ 4 γτ να σου πω την αλήθεια λόγω δουλειάς κ ταλαιπωρίας φοβαμαι μη βρεθώ προ εκπλήξεως όποτε προγραμματισαμε!

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μπράβο κορίτσια κ στις 2 σας!!! Με βλέπω να σε προλαβαίνω φιλενάδα:)

Είδες τελικά γύρισε το κορίτσι σου! Ποτέ δεν είναι αργά!!!

Πότε με το καλό είπε ο γιατρός?? Εμένα δεν μου έχει πει για κορτιζόνη,δεν κάνει όμως κακό, μη σε ανησυχεί! Απλά θέλει προσοχή με το αλάτι κ τη ζάχαρη λίγες μερες

Δεν πιστεύω πως είναι κάτι για το οποίο μπορούμε να έχουμε αμφιβολία,δυστυχώς. 

Εγώ έχω πολλά! Πονακια (παντού ,ειδικά όμως πυελικη περιοχή),το κλασικό μου πλέον πιάσιμο,  κούραση όχι τόση απλά δεν κοιμάμαι πολύ επειδή θέλω να ξενυχτάω κ νυστάζω κάποιες στιγμές πιο πολυ:P στον ύπνο για να γυρίσω πρέπει να κάνω 3-4 μανούβρες κ βάρος από κάτω λες κ θα μου φύγει το μωρό!

 

Το ποσό απειλητικος είναι κ τι παραπάνω έχει, ακόμη κι αυτοί που ασχολούνται,τώρα τα μαθαίνουν σιγά σιγά γιατί είναι κάτι καινούργιο.

Το θέμα είναι όχι να καταλάβουμε 100% τι είναι (δε μας αφορά,δεν ψάχνουμε εμείς το εμβόλιο) αλλά να μάθουμε να προστατευομαστε κ για εμας κ για τους γύρω μας. Ακόμη κι αν κάποιος δεν 'πιστεύει'(κι αυτοί κολλάνε ακούω κι ας μη πιστευουν). Ας ξέρουμε τα βασικά για τον ιό ας μάθουμε όμως να προστατευομαστε σωστά.

Είμαι λίγο απότομη με θέματα υγείας γιατι δεν είναι να παιζουμε κ να πειραματιζόμαστε με αυτά. Και τα νοσοκομεία καλώς ή κακώς,τα έχω ζήσει κι από τις δύο πλευρές και του ασθενή κ του εργαζόμενου. 

 

Αυτά κι από μένα δεν θα πω κι άλλα γιατί με βαραίνει όλο αυτό(οπως πολλές από εμάς φαντάζομαι) κ θέλω να το κάνω λίγο στην άκρη να σκεφτώ τον φούσκα μου στην κοιλίτσα! :wub:

Πολλά ραντεβού, πολλές γέννες προγραμματίζονται κ πολύ χαίρομαι!!! Με το καλό σε όλες μας!!!!

 

 

Για μένα και μια απλή γρίπη να είναι,πρέπει να προφυλασσομαστε από αυτή και από όλες...

Γιατί μια απλή γρίπη που δεν είναι απειλητική για το ανοσοποιητικό κάποιου,για κάποιον άλλο μπορεί να αποδειχθεί το αντίθετο και να τον στείλει στον άλλο κόσμο!

Φυσικά μπορεί να είναι και μεταλλαγμένος ιός πολύ πιο σοβαρός..Δε ξέρω ούτε εγώ ούτε κανείς μας...άλλοι κινούν τα νήματα δυστυχώς...

Οπότε σίγουρα σαν ιό πρέπει να τον αντιμετωπίζουμε και να προφυλασσομαστε όλοι και για μας αλλά και για τους γύρω μας!

Αυτή η γνώμη μου για τον ιό σαν ιό...τώρα για το αν η τρομοκρατία,και πολλές μα πάρα πολλές κοινωνικές παράμετροι που λαμβάνουν χώρα και οι σκοπιμότητες πίσω από όλα αυτά είναι εύλογα....αλλη ιστορία,μεγάλη και μάλλον πικρή...

Χθες διάβασα μια ανακοίνωση ενός επιστήμονα:να μην αγκαλιάζετε τα παιδιά σας όταν γυρνούν από το σχολείο και γενικά να τα πλησιάζετε με μάσκα....

Επίσης,ο ΠΟΥ αναφέρει πως παιδιά κάτω των 12 ετών δεν συνιστάται η χρήση μάσκας...εδώ όμως είναι απαραίτητη καθώς και σε άλλες χώρες..

Ο νοων νοειτο λοιπόν και σχηματίζει τη δική του γνώμη...σίγουρα όμως η ατομική ευθύνη όλων μας,πέρα από τα πιστεύω του,είναι απαραίτητη για οτιδήποτε έχει να κάνει με την υγεία...

Αχχχχχχ άσχημοι καιροί κορίτσια! δύσκολοι!Για όλες και όλους μας!βλέπω τα παιδάκια με μασκουλες στα φατσακια τους και σφίγγεται η ψυχή μου!Μακάρι όλα να γίνουν παρελθόν συντομα

Καλά που περιμένουμε τα βλαστάρια μας για να μας κάνουν να ξεφύγουμε από όλο αυτό!την περιμένω πως και πως αυτή την ευτυχία

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

Μεγαλώσαν τα μωράκια μας!! Τι καλά! Θα τα δούμε σύντομα!!! Εγώ φωτο δεν πήρα...Μόνο μαλλί είδα...να πάρω μαζί χτένα μ είπε ο γιατρός.. Αχαχαχα 

Συμφωνώ @Anastasia05να πάρουν τον χρόνο τους όσο θέλουν! Εγώ θα γεννήσω 38 κ 4 γτ να σου πω την αλήθεια λόγω δουλειάς κ ταλαιπωρίας φοβαμαι μη βρεθώ προ εκπλήξεως όποτε προγραμματισαμε!

Ωραίες εμείς...συμφωνούμε να πάρουν το χρόνο τους αλλά πάμε προγραμματισμένα:lol: 

Just now, Hliolousti είπε:

Για μένα και μια απλή γρίπη να είναι,πρέπει να προφυλασσομαστε από αυτή και από όλες...

Γιατί μια απλή γρίπη που δεν είναι απειλητική για το ανοσοποιητικό κάποιου,για κάποιον άλλο μπορεί να αποδειχθεί το αντίθετο και να τον στείλει στον άλλο κόσμο!

Φυσικά μπορεί να είναι και μεταλλαγμένος ιός πολύ πιο σοβαρός..Δε ξέρω ούτε εγώ ούτε κανείς μας...άλλοι κινούν τα νήματα δυστυχώς...

Οπότε σίγουρα σαν ιό πρέπει να τον αντιμετωπίζουμε και να προφυλασσομαστε όλοι και για μας αλλά και για τους γύρω μας!

Αυτή η γνώμη μου για τον ιό σαν ιό...τώρα για το αν η τρομοκρατία,και πολλές μα πάρα πολλές κοινωνικές παράμετροι που λαμβάνουν χώρα και οι σκοπιμότητες πίσω από όλα αυτά είναι εύλογα....αλλη ιστορία,μεγάλη και μάλλον πικρή...

Χθες διάβασα μια ανακοίνωση ενός επιστήμονα:να μην αγκαλιάζετε τα παιδιά σας όταν γυρνούν από το σχολείο και γενικά να τα πλησιάζετε με μάσκα....

Επίσης,ο ΠΟΥ αναφέρει πως παιδιά κάτω των 12 ετών δεν συνιστάται η χρήση μάσκας...εδώ όμως είναι απαραίτητη καθώς και σε άλλες χώρες..

Ο νοων νοειτο λοιπόν και σχηματίζει τη δική του γνώμη...σίγουρα όμως η ατομική ευθύνη όλων μας,πέρα από τα πιστεύω του,είναι απαραίτητη για οτιδήποτε έχει να κάνει με την υγεία...

Αχχχχχχ άσχημοι καιροί κορίτσια! δύσκολοι!Για όλες και όλους μας!βλέπω τα παιδάκια με μασκουλες στα φατσακια τους και σφίγγεται η ψυχή μου!Μακάρι όλα να γίνουν παρελθόν συντομα

Καλά που περιμένουμε τα βλαστάρια μας για να μας κάνουν να ξεφύγουμε από όλο αυτό!την περιμένω πως και πως αυτή την ευτυχία

Καλά να είναι τα μαναρακια μας κι ας χρειαστεί να βάλουν κ μάσκα..

 

Έχουν αρχισει να μη περνάνε οι μέρες για μένα!!! Έχω φοβερή ανυπομονησία κ θέλω να δω το αγοράκι μου επιτέλους!!!:rolleyes: Θέλω ομως κ να περάσει ο μήνας να μην βιαστεί πολύ!!!

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ωραίες εμείς...συμφωνούμε να πάρουν το χρόνο τους αλλά πάμε προγραμματισμένα:lol: 

Καλά να είναι τα μαναρακια μας κι ας χρειαστεί να βάλουν κ μάσκα..

 

Έχουν αρχισει να μη περνάνε οι μέρες για μένα!!! Έχω φοβερή ανυπομονησία κ θέλω να δω το αγοράκι μου επιτέλους!!!:rolleyes: Θέλω ομως κ να περάσει ο μήνας να μην βιαστεί πολύ!!!

Κι εγώ μια από τα ίδια!έτσι αργά περνούσε ο καιρός το πρώτο τρίμηνο....που είχαμε αυχενικες,αμφιβολίες κλπ...και τώρα ο τελευταίος μήνας το πάει σε slow motion...

Αλλά όπως λες,τα θέλω κι εγώ όλα χαχαχαχαχ και ανυπομονώ αλλά και να μη βιαστεί!:P

  • Χαχα 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά, σας διαβάζω κ περιμένω τις επόμενες αφίξεις στην παρέα Οκτωβρίου! 

Τι κάνουν οι κοριτσάρες σου??? Εσύ πως είσαι.?? Εμείς να δεις πως περιμένουμε!!!

Πες μας όποτε μπορέσεις πως είναι η ζωή με δύο μπουμπουκακια!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά, σας διαβάζω κ περιμένω τις επόμενες αφίξεις στην παρέα Οκτωβρίου! 

Χαραξατε τον δρόμο με την @EugenJenκι ακολουθούμε συντόμως!!! Τι κάνετε? Οι μπουμπουκες? Εσύ αναρρωσες?


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Χαραξατε τον δρόμο με την @EugenJenκι ακολουθούμε συντόμως!!! Τι κάνετε? Οι μπουμπουκες? Εσύ αναρρωσες?

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Τι κάνουν οι κοριτσάρες σου??? Εσύ πως είσαι.?? Εμείς να δεις πως περιμένουμε!!!

Πες μας όποτε μπορέσεις πως είναι η ζωή με δύο μπουμπουκακια!

Αχ είναι πολύ όμορφες, έχω ξετρελαθεί.... πολύ αϋπνία ξ κούραση κ ποναω δεν το συζητώ αλλά κ μόνο που τις ακουμπάω τα ξεχνάω όλα!  
ναι οι κόρες μας έτρεξαν να τερματίσουν πρώτες! Τα αγόρια αργούν όπως βλέπω,...

  • Μου αρέσει 9

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Αχ είναι πολύ όμορφες, έχω ξετρελαθεί.... πολύ αϋπνία ξ κούραση κ ποναω δεν το συζητώ αλλά κ μόνο που τις ακουμπάω τα ξεχνάω όλα!  
ναι οι κόρες μας έτρεξαν να τερματίσουν πρώτες! Τα αγόρια αργούν όπως βλέπω,...

Μπράβο γιασεμακι μας!!!είσαι μια ευτυχισμένη μανούλα με δύο πανέμορφες κόρες!!!Αχ για πες μοιάζουν τελικά μεταξύ τους;;


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Μπράβο γιασεμακι μας!!!είσαι μια ευτυχισμένη μανούλα με δύο πανέμορφες κόρες!!!Αχ για πες μοιάζουν τελικά μεταξύ τους;;

Ναιιιι μοιάζουν παρα πολύ!!! Αλλά λογικά μεγαλώνοντας θα αλλαξουν....

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναιιιι μοιάζουν παρα πολύ!!! Αλλά λογικά μεγαλώνοντας θα αλλαξουν....

Μη το λες!!! Υπάρχουν κ αδέρφια που ενώ δεν είναι δίδυμα ,μοιάζουν τόσο πολύ!!!! :wub:

Να τις χαίρεσαι κορίτσι μου κ να τις καμαρώνεις!!!

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να τις χαίρεσαι @Jasmine@! Γλυκουλες:wub: Ευτυχία!!!! Διδυμουλες και φίλες για μια ζωή!

@Mariamaraki δεν μας είπες την εμπειρία σου! Δλδ πως ξεκίνησε ο τοκετός, είχες σημάδια; Οπότε μπορέσεις...

  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...