Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, marianna1986 είπε:

Να τις χαίρεσαι @Jasmine@! Γλυκουλες:wub: Ευτυχία!!!! Διδυμουλες και φίλες για μια ζωή!

@Mariamaraki δεν μας είπες την εμπειρία σου! Δλδ πως ξεκίνησε ο τοκετός, είχες σημάδια; Οπότε μπορέσεις...

Ναι Μαράκι περιμένουμε λεπτομέρειες όποτε μπορέσεις!!!!:wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

1 ώρα πρίν, Christinα είπε:

Έτσι μπράβο κορίτσια μου! Παίρνω παρουσίες! Δεν θέλω κοπάνες!:lol:

Γύρισα από τον γιατρουλη κι εγώ κι όλα μια χαρά!!! 2800 η κυρία και ναιιιι γυρισεεεε!!! 1 ραντεβού ακόμη και γενναμε!!!

Βρε κορίτσια μου είπε να κάνω κ κορτιζόνη προληπτικά...δν υπάρχει λόγος αλλος μου λέει ας το κάνουμε,συνηθίζεται πλεον ! Σας έχουν πει τπτ?

Αγάπη μου δεν ξέρω γιατρός δεν είμαι ΑΛΛΑ επειδή λόγω της Ισμήνης το είχαμε ψάξει παααρα πολύ όλα τα ιατρικά site κ ιστοσελίδες γυναικολογων τονίζουν πως ενώ είναι όντως ζωτικό ζήτημα για τα πρόωρα ΑΝΤΕΝΔΙΚΝΕΤΑΙ για φυσιολογικες κυήσεις γιατί είναι πολύ δυνατό για ένα μωρό ειδικά όταν έχουν σχηματιστεί οι πνεύμονες του.

Εσύ τώρα μπαίνεις 36η φίλη,θαρρώ πως δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να επιβαρύνεις το μωρό κ τον οργανισμό σου..στη θέση σου θα ρωτούσα κ έναν ακόμη γιατρό..πχ τον εμβρυολογο σου αν έχεις επαφές..(για να μη ψάχνεις καινούργιο τώρα..) ή γιατρό κάποιας φίλης/συγγενή κτλ..μη το κάνεις έτσι αβίαστα!!

1 ώρα πρίν, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένοντας κ εμείς τον Ιανό που ακόμα δεν έχει φτάσει μήπως κ δροσίσει λιγακι. Πιστεύω όμως πως δεν θα βρεξει όσο λένε Αττική, Εύβοια κλπ γιατί λένε πως θα ακολουθήσει καθοδική πορεία στη δυτική Πελοπόννησο.

Έχω βαρεθεί κ τα του κορονοιου! Με τόσες χιλιάδες κρούσματα και ακόμα δεν έχω κάποιον κοντινό μου να έχει νοσήσει για να πειστω 100%. Εσείς έχετε; Όταν λέω κοντινό εννοώ κοντινό όχι πχ η ξαδέρφη της κομμώτριας.

Όχι φίλη..κανέναν..κοίταξε να δεις εν μέρη συμφωνώ κ κατανοώ τη σκέψη σου!! 

Αλλά μου φαίνεται αδιανόητο ξαφνικά να ξύπνησαν όλοι οι πολιτικοί κ ιατροί/επιστημονες παγκόσμιος κ να συνομωτησαν για ένα δήθεν ιό! Πιστεύω όμως ακράδαντα πως ναι μεν υπάρχει,αλλά τον τραβάνε από τα μαλλιά σε θέμα επικινδυνότητας κτλ όντως για να μας τρομοκρατήσουν..τώρα το γιατι...ο καθένας μας μπορεί να το ψάξει κ να αποφανθεί ότι του φαίνεται λογικότερο..

Just now, marianna1986 είπε:

Να τις χαίρεσαι @Jasmine@! Γλυκουλες:wub: Ευτυχία!!!! Διδυμουλες και φίλες για μια ζωή!

@Mariamaraki δεν μας είπες την εμπειρία σου! Δλδ πως ξεκίνησε ο τοκετός, είχες σημάδια; Οπότε μπορέσεις...

Ααααα δε σας τα είχε πει ε..?θα μας δώσει το ρεπορτο μόλις πάει σπίτι μάλλον!!

Λογικά σήμερα θα πρέπει να είναι σπιτάκι τους:x

@Christinα δλδ πόσο του μηνος γέννας????

1 hour ago, Vivi8 είπε:

Αναστασία το βράδυ για να γυρίσω πλευρό κρατάω και την κοιλιά μαζί και όταν γυρίζω, μέχρι να βολευτω και να έρθει στα ίσια του το μωρό πονάω κάτω χαμηλά! Ξυπνάω δέκα φορές.. Επίσης τελευταία μου πιέζει την ουρήθρα και νιώθω κάπως παράξενα! Τέλος, έχω και δύσπνοια αρκετά συχνά τώρα που το θυμήθηκα!

Εχει κάνει καμία πρόβλεψη ο γιατρός σου για το αν θα πάρεις όλο το μήνα;

Κ εγώ χάλια υπνους 10μερες + πλέον..

Θες από αϋπνία που θεωρείται "σύμπτωμα" του τελευταίου μήνα,θες από το άγχος κ τα στριφογυρισματα? Ένας χαμουλης..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αγάπη μου δεν ξέρω γιατρός δεν είμαι ΑΛΛΑ επειδή λόγω της Ισμήνης το είχαμε ψάξει παααρα πολύ όλα τα ιατρικά site κ ιστοσελίδες γυναικολογων τονίζουν πως ενώ είναι όντως ζωτικό ζήτημα για τα πρόωρα ΑΝΤΕΝΔΙΚΝΕΤΑΙ για φυσιολογικες κυήσεις γιατί είναι πολύ δυνατό για ένα μωρό ειδικά όταν έχουν σχηματιστεί οι πνεύμονες του.

Εσύ τώρα μπαίνεις 36η φίλη,θαρρώ πως δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να επιβαρύνεις το μωρό κ τον οργανισμό σου..στη θέση σου θα ρωτούσα κ έναν ακόμη γιατρό..πχ τον εμβρυολογο σου αν έχεις επαφές..(για να μη ψάχνεις καινούργιο τώρα..) ή γιατρό κάποιας φίλης/συγγενή κτλ..μη το κάνεις έτσι αβίαστα!!

Όχι φίλη..κανέναν..κοίταξε να δεις εν μέρη συμφωνώ κ κατανοώ τη σκέψη σου!! 

Αλλά μου φαίνεται αδιανόητο ξαφνικά να ξύπνησαν όλοι οι πολιτικοί κ ιατροί/επιστημονες παγκόσμιος κ να συνομωτησαν για ένα δήθεν ιό! Πιστεύω όμως ακράδαντα πως ναι μεν υπάρχει,αλλά τον τραβάνε από τα μαλλιά σε θέμα επικινδυνότητας κτλ όντως για να μας τρομοκρατήσουν..τώρα το γιατι...ο καθένας μας μπορεί να το ψάξει κ να αποφανθεί ότι του φαίνεται λογικότερο..

Ααααα δε σας τα είχε πει ε..?θα μας δώσει το ρεπορτο μόλις πάει σπίτι μάλλον!!

Λογικά σήμερα θα πρέπει να είναι σπιτάκι τους:x

@Christinα δλδ πόσο του μηνος γέννας????

Κ εγώ χάλια υπνους 10μερες + πλέον..

Θες από αϋπνία που θεωρείται "σύμπτωμα" του τελευταίου μήνα,θες από το άγχος κ τα στριφογυρισματα? Ένας χαμουλης..

 

Συμφωνώ για τον κορονοιο! Δεν είναι ότι δεν πιστεύω αλλά με τόσες χιλιάδες κρούσματα δεν ξέρω κανέναν. Βέβαια, είμαι κ επαρχία που έτσι κ αλλιώς δεν υπάρχουν κρούσματα. Αλλά στις άλλες αρρώστιες ήξερα κοντινά άτομα να έχουν κολλήσει πχ H1n1, γρίπη των πτηνών πριν κάποια χρονια, δυτικο Νείλο από κουνούπια... Η @Vivi8 είπε πως ξέρει ασυμπτωματικους! Δλδ πως εμαθαν ότι είναι φορείς αφού δεν είχαν συμπτώματα; 

Καλα τέτοια λέω κ βλέπω στο Ρέα να βγαίνω του θετική κ να με μαζεύει το Αττικόν


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Συμφωνώ για τον κορονοιο! Δεν είναι ότι δεν πιστεύω αλλά με τόσες χιλιάδες κρούσματα δεν ξέρω κανέναν. Βέβαια, είμαι κ επαρχία που έτσι κ αλλιώς δεν υπάρχουν κρούσματα. Αλλά στις άλλες αρρώστιες ήξερα κοντινά άτομα να έχουν κολλήσει πχ H1n1, γρίπη των πτηνών πριν κάποια χρονια, δυτικο Νείλο από κουνούπια... Η @Vivi8 είπε πως ξέρει ασυμπτωματικους! Δλδ πως εμαθαν ότι είναι φορείς αφού δεν είχαν συμπτώματα; 

Καλα τέτοια λέω κ βλέπω στο Ρέα να βγαίνω του θετική κ να με μαζεύει το Αττικόν

Πάψε μαρή τρελή που θα είσαι θετική!! Σσσσσ είπαμε προσέχουμε!!

Πάντως αυτή η θεωρία "δεν έχω κάποιον γνωστό μου να νοσεί" επίσης είναι μια οκ ,ευλογη απορία αλλά όχι τόσο λογική για τον εξής λόγο, και το AIDS υπάρχει αλλά οι περισσότεροι από εμάς(δόξα τον Θεό) δεν έχουμε κάποιον γνωστό μας με AIDS ,σωστά?? ;)

Just now, marianna1986 είπε:

Συμφωνώ για τον κορονοιο! Δεν είναι ότι δεν πιστεύω αλλά με τόσες χιλιάδες κρούσματα δεν ξέρω κανέναν. Βέβαια, είμαι κ επαρχία που έτσι κ αλλιώς δεν υπάρχουν κρούσματα. Αλλά στις άλλες αρρώστιες ήξερα κοντινά άτομα να έχουν κολλήσει πχ H1n1, γρίπη των πτηνών πριν κάποια χρονια, δυτικο Νείλο από κουνούπια... Η @Vivi8 είπε πως ξέρει ασυμπτωματικους! Δλδ πως εμαθαν ότι είναι φορείς αφού δεν είχαν συμπτώματα; 

Καλα τέτοια λέω κ βλέπω στο Ρέα να βγαίνω του θετική κ να με μαζεύει το Αττικόν

Αυτό με τους ασυμπτωματικους δε το κατάλαβα κ εγώ..μήπως έκαναν τεστ αυτά τα προληπτικά στη δουλειά πχ? Γτ σε κάποιες εταιρείες κάνουν μετά τις διακοπές αναγκαστικά..

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Christinα said:

Έτσι μπράβο κορίτσια μου! Παίρνω παρουσίες! Δεν θέλω κοπάνες!:lol:

Γύρισα από τον γιατρουλη κι εγώ κι όλα μια χαρά!!! 2800 η κυρία και ναιιιι γυρισεεεε!!! 1 ραντεβού ακόμη και γενναμε!!!

Βρε κορίτσια μου είπε να κάνω κ κορτιζόνη προληπτικά...δν υπάρχει λόγος αλλος μου λέει ας το κάνουμε,συνηθίζεται πλεον ! Σας έχουν πει τπτ?

Γεια σας κορίτσια!! Ησυχία βλέπω και χαίρομαι που όλα καλά:)

Εμένα δε μου είπε κάτι για κορτιζόνη. Έχω ακούσει να κάνουν όταν περιμένουν προωρότητα ή όταν η μητέρα είναι διαβητική ή όταν το παιδί δε μεγαλώνει καλά λόγω ανεπάρκειας πλακούντα κλπ

Πολλές γνωστές/φίλες μου έκαναν για κάποιο λόγο τέτοιου τύπου. Αλλά προληπτικά δεν έχω ακούσει να γίνεται! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Anastasia05 προς το παρόν δεν έχουμε μιλήσει για πρόκληση. Πριν μία εβδομάδα στο τελευταίο ραντεβού μου είπε ότι βλέπει κινητικότητα στη μήτρα (στο nst) οπότε προβλέπει ότι δε θα τον πάρω όλο το μήνα! μου είπε αυτολεξεί "ε γύρω στην 39η, 38η, 37η...." 37η!!!!!! Την επόμενη δηλαδή! Ελπίζω να το είπε απλά για να καλύψει όλα τα ενδεχόμενα και να μη δίνει πολλές πιθανότητες!

 

@marianna1986 Προκείτα για άτομα από το ίδιο επαγγελματικό περιβάλλον. Ο ένας έκανε γιατί βγήκε θετικός ο αδερφός του. Είχε μόνο δέκατα για μία μέρα! Βγήκε θετικός και στην εταιρία έκαναν τεστ τα άτομα που είχαν έρθει σε επαφή μαζί του. Δύο από αυτά βγήκαν θετικά, η μία φίλη μου. Χωρίς κανένα σύμπτωμα!

  • Μου αρέσει 2

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Τι κάνετε? Γράφω σε σας γτ από μανούλες Σεπτεμβρίου έμεινα μόνο εγώ!!! Είμαι 39+2 Σήμερα κ περιμένω.. μέσα στη μέρα έχω πόνους περιόδου κ στην μέση αλλά περνάνε.. άντε να γεννήσω κ εγώ γτ δεν παλεύεται.  Ευτυχώς δροσισε λιγάκι κ κοιμάμαι χωρίς κλιματιστικό. Αν κ πάλι ζεσταίνομαι αλλά είναι υποφερτο. Επίσης ξανά βρήκα τον ύπνο μου κ έχω 2 μέρες που κοιμάμαι κάπως.. Ίσως επειδή πλησιάζουμε στο τέλος .

  • Μου αρέσει 5

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Τι κάνετε? Γράφω σε σας γτ από μανούλες Σεπτεμβρίου έμεινα μόνο εγώ!!! Είμαι 39+2 Σήμερα κ περιμένω.. μέσα στη μέρα έχω πόνους περιόδου κ στην μέση αλλά περνάνε.. άντε να γεννήσω κ εγώ γτ δεν παλεύεται.  Ευτυχώς δροσισε λιγάκι κ κοιμάμαι χωρίς κλιματιστικό. Αν κ πάλι ζεσταίνομαι αλλά είναι υποφερτο. Επίσης ξανά βρήκα τον ύπνο μου κ έχω 2 μέρες που κοιμάμαι κάπως.. Ίσως επειδή πλησιάζουμε στο τέλος .

Ακόμη κορίτσι μου???? Υπομονή,θα έρθει η μπουμπού σου!!

Η δροσουλα σε όλες μας έκανε καλό!! Εγώ ανήκω στην κατηγορία που δεν μπορώ γενικά το καλοκαίρι,οπότε καταλαβαίνεις το δράμα μου:P

Κι εγώ έχω πονακια κι όλο το βράδυ  νιώθω σαν μπούκωμα χαμηλα στη κοιλιά.. πρώτη φορά το ένιωσα αυτό


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ακόμη κορίτσι μου???? Υπομονή,θα έρθει η μπουμπού σου!!

Η δροσουλα σε όλες μας έκανε καλό!! Εγώ ανήκω στην κατηγορία που δεν μπορώ γενικά το καλοκαίρι,οπότε καταλαβαίνεις το δράμα μου:P

Κι εγώ έχω πονακια κι όλο το βράδυ  νιώθω σαν μπούκωμα χαμηλα στη κοιλιά.. πρώτη φορά το ένιωσα αυτό

 Ναι ακόμα.. μάλλον θα γεννήσω 40 + όπως το πρώτο.. γενικά στο δεύτερο έχουμε περισσότερα πονακια από ότι κατάλαβα..

Να σε ρωτήσω , βγαίνεις καθόλου ? Περπατάς? Με το μωρό πας παιδική? Εγώ τον λυπάμαι τον  καημένο κ το απόγευμα πάμε παιδική κ με την μαμά μου για βοήθεια.. Αν κ μετά όταν γυρνάω είμαι  ψόφια..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Τι κάνετε? Γράφω σε σας γτ από μανούλες Σεπτεμβρίου έμεινα μόνο εγώ!!! Είμαι 39+2 Σήμερα κ περιμένω.. μέσα στη μέρα έχω πόνους περιόδου κ στην μέση αλλά περνάνε.. άντε να γεννήσω κ εγώ γτ δεν παλεύεται.  Ευτυχώς δροσισε λιγάκι κ κοιμάμαι χωρίς κλιματιστικό. Αν κ πάλι ζεσταίνομαι αλλά είναι υποφερτο. Επίσης ξανά βρήκα τον ύπνο μου κ έχω 2 μέρες που κοιμάμαι κάπως.. Ίσως επειδή πλησιάζουμε στο τέλος .

Καλά κάνεις κ γράφεις κ εδώ!! Ούτως ή άλλως πλέον έχουμε κάνει μίξη Σεπτεμβρίου/Οκτωβρίου αφού ήδη 3 από εμάς έχουν γεννήσει κ βλέπω να ακολουθούν ίσως κ άλλες μέχρι τέλος του μηνός!!

Κάνεις κάτι για να βοηθήσεις τον τοκετό? Πχ περπάτημα,σκάλες,καθίσματα κτλ..? Το πρώτο πόσων εβδομαδων τον γεννησες..?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Τι κάνετε? Γράφω σε σας γτ από μανούλες Σεπτεμβρίου έμεινα μόνο εγώ!!! Είμαι 39+2 Σήμερα κ περιμένω.. μέσα στη μέρα έχω πόνους περιόδου κ στην μέση αλλά περνάνε.. άντε να γεννήσω κ εγώ γτ δεν παλεύεται.  Ευτυχώς δροσισε λιγάκι κ κοιμάμαι χωρίς κλιματιστικό. Αν κ πάλι ζεσταίνομαι αλλά είναι υποφερτο. Επίσης ξανά βρήκα τον ύπνο μου κ έχω 2 μέρες που κοιμάμαι κάπως.. Ίσως επειδή πλησιάζουμε στο τέλος .

Καλησπέρα! Με το καλό το μωράκι σου!!!!

Υπομονή! Ο γιατρός τι σου έχει πει; Μια χαρά είσαι, μακάρι να φτάναμε όλες την εβδομάδα σου!

 

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλά κάνεις κ γράφεις κ εδώ!! Ούτως ή άλλως πλέον έχουμε κάνει μίξη Σεπτεμβρίου/Οκτωβρίου αφού ήδη 3 από εμάς έχουν γεννήσει κ βλέπω να ακολουθούν ίσως κ άλλες μέχρι τέλος του μηνός!!

Κάνεις κάτι για να βοηθήσεις τον τοκετό? Πχ περπάτημα,σκάλες,καθίσματα κτλ..? Το πρώτο πόσων εβδομαδων τον γεννησες..?

Αχ το περπάτημα αυτή την φορά δεν το μπορώ.. βέβαια πλέον εγώ κ 2 βδομάδες βγαίνω για να πάω παιδική τον γιο μου απο τις 7 μέχρι τις 9 είμαι όρθια, περπατάμε μαζί κ στην παιδική με θέλει δίπλα του!! Οπότε κάτι κάνω θεωρώ ! Κ στο σπίτι κάνω καμία δουλειά για καμία ώρα. Το πρώτο το γέννησα 40+1 οπότε μάλλον έτσι θα με πάει κ αυτό. Βέβαια κ στο πρώτο δεν περπατούσα ούτε σκάλες κτλ.. λίγο σεξ απλά κάναμε που τώρα δν υπάρχει!!! Τώρα βλέπω στo YouTube βαθιά καθίσματα κ λέω να τα κάνω!!! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

 Ναι ακόμα.. μάλλον θα γεννήσω 40 + όπως το πρώτο.. γενικά στο δεύτερο έχουμε περισσότερα πονακια από ότι κατάλαβα..

Να σε ρωτήσω , βγαίνεις καθόλου ? Περπατάς? Με το μωρό πας παιδική? Εγώ τον λυπάμαι τον  καημένο κ το απόγευμα πάμε παιδική κ με την μαμά μου για βοήθεια.. Αν κ μετά όταν γυρνάω είμαι  ψόφια..

Ο γιατρός μου ειπε να κλείσω 38 κ μετά να ξεκινήσω περπάτημα και βόλτες.. έχω αρκετές ενοχλήσεις κ ειπε να προσέχω πολυ να μην ξεκινήσει κάτι πριν τις 38..

Ο μεγάλος πάει παιδική με την μαμά μου κ βόλτα με τον μπαμπά του!! Λογικό να αισθάνεσαι τόσο κουρασμένη..

Λίγες μέρες πριν πάω γιατρό κ μου πει να κρατηθώ λιγάκι,είχα πάει για δουλειές με συνολικο περπατημα 40' κ όταν γύρισα ήμουν κουρέλι!!!

Πολύ βαρος από κάτω.... όλη μερα

Να περπατάς χωρίς όμως να κουράζεσαι! Επειδή τα μεγάλα μας παιδακια έχουν πολυυυυυ τρέξιμο τωρα, καλά κάνεις και πας με παρέα κ όχι μόνο με το παιδί

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλησπέρα! Με το καλό το μωράκι σου!!!!

Υπομονή! Ο γιατρός τι σου έχει πει; Μια χαρά είσαι, μακάρι να φτάναμε όλες την εβδομάδα σου!

 

 Η γιατρός μου είπε ότι έχει κατέβει το μωρό αλλά δεν έχει εμπεδωθεί αλλά δεν μας πειραζει γτ τα δεύτερα ξέρουν τον δρόμο!!Επίσης θέλει να με πάει με πρόκληση στις 40 εβδ ! Κάτι που δεν θα κάνω γτ δεν έχω κάποιο πρόβλημα (πέρα ότι δεν αντέχω εγώ λόγω ζέστης, Εμετών. Κτλ)

Κ εσύ 37η βλέπω ότι είσαι οπότε μια χαρά! Έχεις κάποιο θέμα με την εγκυμοσύνη σου? Πας φυσιολογικά?

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ada32 με το καλό!!

Βλέπω πολλές είμαστε ξυπνιες τέτοια ώρα..

Εγώ έλεγα δρόσισε σήμερα κ θα κοιμηθώ χωρίς κλιματισμό..αμ δε.. στριφογυρίζω μιάμιση ώρα κ μόλις έβαλα το a/c... πότε θα δροσίσει...:?:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...