Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Βρε κορίτσια αυτά τα πονάκια που λέτε είναι κάτι τραβηγματακια στο κουτί χαμηλα που πονάνε πολύ κ δεν μπορείς να κάνεις βήμα?:confused: όχι σαν να είναι στον κολπο αλλά στον τράχηλο. Βάρος ή πίεση χαμηλά δεν νοιώθω. 

Τα έχω 2-3 φορές την ημέρα αλλά νόμιζα ότι τα έχω όταν αργω να πάω για πιπι. Σε δευτερόλεπτα φεύγουν αλλά πριν λίγο με έπιασε πιο έντονο. Έχω κ πρήξιμο στα ποδια σήμερα μα νομίζω ότι είναι επειδή χθες έφαγα σουβλάκια :mrgreen:

Αν κ δευτερομανουλα αυτά είναι πρωτόγνωρα για μένα γτ στο 1ο δεν είχα τπτ. Πάλι καλά είμαι σπίτι σήμερα.

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Βρε κορίτσια αυτά τα πονάκια που λέτε είναι κάτι τραβηγματακια στο κουτί χαμηλα που πονάνε πολύ κ δεν μπορείς να κάνεις βήμα?:confused: όχι σαν να είναι στον κολπο αλλά στον τράχηλο. Βάρος ή πίεση χαμηλά δεν νοιώθω. 

Τα έχω 2-3 φορές την ημέρα αλλά νόμιζα ότι τα έχω όταν αργω να πάω για πιπι. Σε δευτερόλεπτα φεύγουν αλλά πριν λίγο με έπιασε πιο έντονο. Έχω κ πρήξιμο στα ποδια σήμερα μα νομίζω ότι είναι επειδή χθες έφαγα σουβλάκια :mrgreen:

Αν κ δευτερομανουλα αυτά είναι πρωτόγνωρα για μένα γτ στο 1ο δεν είχα τπτ. Πάλι καλά είμαι σπίτι σήμερα.

Σε μένα ο πονος είναι στον υπερθετικό βαθμό..  μακάρι να μπορούσα να τα πω τραβηγματακια.. είναι μονιμο με την οποιαδήποτε κίνηση που κάνω και εδώ και μέρες πονάω απιστευτα.. αφού σκέφτομαι μήπως έχει σφηνωθεί το παιδί ένα πράγμα εκεί και πιεζεται.. δεν ξέρω τι να πω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Βρε κορίτσια αυτά τα πονάκια που λέτε είναι κάτι τραβηγματακια στο κουτί χαμηλα που πονάνε πολύ κ δεν μπορείς να κάνεις βήμα?:confused: όχι σαν να είναι στον κολπο αλλά στον τράχηλο. Βάρος ή πίεση χαμηλά δεν νοιώθω. 

Τα έχω 2-3 φορές την ημέρα αλλά νόμιζα ότι τα έχω όταν αργω να πάω για πιπι. Σε δευτερόλεπτα φεύγουν αλλά πριν λίγο με έπιασε πιο έντονο. Έχω κ πρήξιμο στα ποδια σήμερα μα νομίζω ότι είναι επειδή χθες έφαγα σουβλάκια :mrgreen:

Αν κ δευτερομανουλα αυτά είναι πρωτόγνωρα για μένα γτ στο 1ο δεν είχα τπτ. Πάλι καλά είμαι σπίτι σήμερα.

Αυτό που είμαστε δεύτερη φορά έγκυος κ κάνουμε σαν να μην ειμασταν ποτέ ξανά,που το πας?:lol:

Εγώ σα χαζό ρωτούσα πως είναι οι συσπάσεις κ πιστεύω πως έχω κάνει μια πρόοδο κ τις καταλαβαίνω πια(νομίζω,δεν ειμαι κ σίγουρη)

Τα πονακια που έχω εγώ κ δεν φεύγουν είναι στο κουτί σαν μυϊκά. Εσωτερικά έχω χαμηλά στην μήτρα,έχει κατέβει κ το νινι(που νινι πια δεν είναι ολόκληρος παιδαρος:wub:) κ πονάει λόγω βάρους οοοολου του συστήματος. 

Δηλαδή νιώθω εσωτερικά πίεση κ μπούκωμα  κ εξωτερικά μυϊκό πόνο σαν πιασιμο

Just now, Eirini_ka είπε:

Σε μένα ο πονος είναι στον υπερθετικό βαθμό..  μακάρι να μπορούσα να τα πω τραβηγματακια.. είναι μονιμο με την οποιαδήποτε κίνηση που κάνω και εδώ και μέρες πονάω απιστευτα.. αφού σκέφτομαι μήπως έχει σφηνωθεί το παιδί ένα πράγμα εκεί και πιεζεται.. δεν ξέρω τι να πω..

Ξαπλώνεις μέσα στη μερα? Εγώ μόνο έτσι ηρεμώ απο εκεί κάτω. Ξαπλώνω κ αναγκαστικά, κοιμάμαι;)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Βρε κορίτσια αυτά τα πονάκια που λέτε είναι κάτι τραβηγματακια στο κουτί χαμηλα που πονάνε πολύ κ δεν μπορείς να κάνεις βήμα?:confused: όχι σαν να είναι στον κολπο αλλά στον τράχηλο. Βάρος ή πίεση χαμηλά δεν νοιώθω. 

Τα έχω 2-3 φορές την ημέρα αλλά νόμιζα ότι τα έχω όταν αργω να πάω για πιπι. Σε δευτερόλεπτα φεύγουν αλλά πριν λίγο με έπιασε πιο έντονο. Έχω κ πρήξιμο στα ποδια σήμερα μα νομίζω ότι είναι επειδή χθες έφαγα σουβλάκια :mrgreen:

Αν κ δευτερομανουλα αυτά είναι πρωτόγνωρα για μένα γτ στο 1ο δεν είχα τπτ. Πάλι καλά είμαι σπίτι σήμερα.

Ναι κορίτσι σαν τράβηγμα μια φορά χτες που κράτησε 10 Δευτέρα και μετά με πονούσε για λίγη ώρα πιο βαθιά. Σήμερα τίποτα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου υπομονή θα κάνουμε λίγο ακόμα! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Μυικους δεν έχω, μόνο στο ισχύ ο μερικές φορές, απ το βάρος φαντάζομαι! Αυτά τα τραβηγματακια είναι οξύς πόνος που ιδρώνω έτοιμη να πέσω κάτω. Ευτυχώς 2-3. Μην σπάσουν τα νερά φοβάμαι κ δεν ειμαι σπίτι! 

Δύναμη μανούλες, γερά μωράκια με έναν πόνο όσο γίνεται...:wub:

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ σήμερα είχα μόνο νωρίς το πρωί ξανά πονακια σε κοιλίτσα κ μέση μετά όλη μέρα τίποτε..όμως τώρα πριν λίγο πήγα να κάτσω να κάνω πιπι κ μόλις έκατσα με έπιασε ενας πόνος στους προσαγωγους κ τιναχτηκα απάνω!! Μετά από κάτι δευτερόλεπτα πέρασε κ εκατσα ξανά..

Κατά τ αλλά πώς ήταν η μέρα σας κοριτσουδια μου??

Link to comment
Share on other sites

Οι μέρες περνάνε αργά πολύ από κρεβάτι καναπέ και τούμπαλιν! Άντε κανένα φαγητό και καμιά πολυυυ βασική δουλειά! Βαρεμάρα και καραντίνα! Ειλικρινά αν δνε περίμενα τη μπέμπα θα έλεγα έχω πέσει σε κατάθλιψη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Οι μέρες περνάνε αργά πολύ από κρεβάτι καναπέ και τούμπαλιν! Άντε κανένα φαγητό και καμιά πολυυυ βασική δουλειά! Βαρεμάρα και καραντίνα! Ειλικρινά αν δνε περίμενα τη μπέμπα θα έλεγα έχω πέσει σε κατάθλιψη!

αχ καπως έτσι νιώθω κ εγω σήμερα.....

Just now, Renez είπε:

Εγώ σήμερα είχα μόνο νωρίς το πρωί ξανά πονακια σε κοιλίτσα κ μέση μετά όλη μέρα τίποτε..όμως τώρα πριν λίγο πήγα να κάτσω να κάνω πιπι κ μόλις έκατσα με έπιασε ενας πόνος στους προσαγωγους κ τιναχτηκα απάνω!! Μετά από κάτι δευτερόλεπτα πέρασε κ εκατσα ξανά..

Κατά τ αλλά πώς ήταν η μέρα σας κοριτσουδια μου??

τι πόνοι ειναι αυτοι?

εγω μόνο το βάρος κατω νιωθω καποιες στιγμες και τπτ αλλο!

εγω πήγα γιατρό σημερα! δεν έχει εμπεδωθει ακόμη! έχεις μ είπε 2-2,5 εβδομαδες ακόμη.

3400 ο κυριος σήμερα! και δεν αφηνε τον γιατρο να τον μετρήσει.... κουνιόταν συνέχεια! θα το πάμε μεχρι τέλους μ είπε... ουτε πρόκληση ούτε τίποτα...ιδωμεν...

1 ώρα πρίν, Anastasia05 είπε:

Αυτό που είμαστε δεύτερη φορά έγκυος κ κάνουμε σαν να μην ειμασταν ποτέ ξανά,που το πας?:lol:

Εγώ σα χαζό ρωτούσα πως είναι οι συσπάσεις κ πιστεύω πως έχω κάνει μια πρόοδο κ τις καταλαβαίνω πια(νομίζω,δεν ειμαι κ σίγουρη)

Τα πονακια που έχω εγώ κ δεν φεύγουν είναι στο κουτί σαν μυϊκά. Εσωτερικά έχω χαμηλά στην μήτρα,έχει κατέβει κ το νινι(που νινι πια δεν είναι ολόκληρος παιδαρος:wub:) κ πονάει λόγω βάρους οοοολου του συστήματος. 

Δηλαδή νιώθω εσωτερικά πίεση κ μπούκωμα  κ εξωτερικά μυϊκό πόνο σαν πιασιμο

Ξαπλώνεις μέσα στη μερα? Εγώ μόνο έτσι ηρεμώ απο εκεί κάτω. Ξαπλώνω κ αναγκαστικά, κοιμάμαι;)

επίσης σήμερα κοιμαμαι όλη μερα! ξαπλώνω να ξεκουραστω και κοιμαμαι.... και ξέρετε ? το βραδυ.... βρυκόλακας!!!!

μ είπε σήμερα ο γιατρούλης να μην κάνω τπτ πυ δεν θέλω...... τιποτα απο εδώ και στο εξής..... να ξεκουραζομαι και να ειμαι χαλαρη..... είναι πολύ σημαντικό.....αλλά το βραδυ τα νεύρα μου όταν δεν κοιμαμαι είναι στο φουλ... να αυτά δεν θέλω....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

αχ καπως έτσι νιώθω κ εγω σήμερα.....

τι πόνοι ειναι αυτοι?

εγω μόνο το βάρος κατω νιωθω καποιες στιγμες και τπτ αλλο!

εγω πήγα γιατρό σημερα! δεν έχει εμπεδωθει ακόμη! έχεις μ είπε 2-2,5 εβδομαδες ακόμη.

3400 ο κυριος σήμερα! και δεν αφηνε τον γιατρο να τον μετρήσει.... κουνιόταν συνέχεια! θα το πάμε μεχρι τέλους μ είπε... ουτε πρόκληση ούτε τίποτα...ιδωμεν...

επίσης σήμερα κοιμαμαι όλη μερα! ξαπλώνω να ξεκουραστω και κοιμαμαι.... και ξέρετε ? το βραδυ.... βρυκόλακας!!!!

μ είπε σήμερα ο γιατρούλης να μην κάνω τπτ πυ δεν θέλω...... τιποτα απο εδώ και στο εξής..... να ξεκουραζομαι και να ειμαι χαλαρη..... είναι πολύ σημαντικό.....αλλά το βραδυ τα νεύρα μου όταν δεν κοιμαμαι είναι στο φουλ... να αυτά δεν θέλω....

 

Αν δεν υπάρχει ιατρικός λόγος , γιατί να γίνει πρόκληση??? Καλά στα λέει ο γιατρουλης για το περιθώριο που έχεις ! Μια χαρά!!

Εγώ κοιμάμαι κ το βραδυ!! Κοιμάμαι μέσα στη μέρα αλλά όχι όσο θέλω γιατί έχω κ το άλλο παιδάκι μου, που θέλει τη μαμά του ! Οπότε το βράδυ, ξεκινάει η χαλάρωση όταν κοιμηθεί με καμία σειρά,μετά κάνα βιβλίο,κ οοοοταν νυσταξω κατά τη 1 πάω για ύπνο! Κ κοιμάμαι σαν τουβλακι:mrgreen:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το απόγευμα πήγα στο μαγαζί κ έκατσα λίγο..Κ τώρα βλέπουμε ταινία.  Σκέφτομαι να πάω να κοιμηθώ γτ νύσταξα αλλά είναι νωρίς ακόμα .. μην ξυπνήσω 3-4 κ δεν έχω τι να κάνω μετά.

Σήμερα ησυχία , Ούτε πόνους ούτε τιποτα..

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρεες απο την ημίγυμνη φίλη σας! Που και στο γραφείο και στο Ιασώ σήμερα για εξετάσεις άμα μπορούσα έτσι θα πήγαινα! Δεν ξέρω τί μ έχει πιάσει, δε μπορώ να δροσιστώ πια... Πολύυυ νερό!

Σε άλλα νέα, στήσαμε το λίκνο (next to me), πολύ καλή φάση, είμαι πολύ ευχαριστημένη :)

Το κατούρημα, κατούρημα πάντως και τα πονάκια τα χω κι εγω, αλλά κυρίως όταν κουνιέται και μου κάνει χεράκια εκεί στα σωθικά! Όταν ξεκουράζομαι δηλαδή...

Ο αντρούλης σήμερις μου έπλυνε και τις γάμπες γιατί πάνω απ τους αστραγάλους και κάτω απ τα γόνατα δεν τα καταφέρνω ρε κορίτσια! Τον φώναζα Ιησού για να χει και λίγο πλάκα και να μη σκέφτομαι την ανημπόρια μου! 

Ο,τι μπορεί ο καθένας τελικά :P

  • Χαχα 6

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Οι μέρες περνάνε αργά πολύ από κρεβάτι καναπέ και τούμπαλιν! Άντε κανένα φαγητό και καμιά πολυυυ βασική δουλειά! Βαρεμάρα και καραντίνα! Ειλικρινά αν δνε περίμενα τη μπέμπα θα έλεγα έχω πέσει σε κατάθλιψη!

Μα σκέψου πως για εκείνη γίνονται όλα :x

Έτσι σκέφτομαι κ εγώ δλδ γτ μη νομίζεις ίδια φάση ζω..από τον Αύγουστο που σταμάτησα τη δουλειά άρχισα κ έπεφτα πολύ κλεισμένη σπίτι..

Ρίχτηκα στην αρχή σε γενικες σε όλο το σπίτι..έπειτα ευτυχώς κλείσαμε για 15αυγουστο είχα κ τον άντρα μου μαζί μια εβδομάδα..πάλι από 18/8 που γύρισε στη δουλειά είχα πέσει ψυχολογικά μόνη σπίτι αλλά το τελευταίο 10 ήμερο είπα ΟΧΙ!! πλέον όλο κ κάπου θα πάω σχεδόν κάθε μέρα.. έχω βγει 3-4 φορές για κοκτειλακι με τον άντρα μου ή με φίλη μου,κάνω τα μποτε μου,άρχισα μια σειρά κ αυτά γτ σκέφτηκα πως σε λίγες μέρες από τώρα θα λέω αχχχ που ήταν οι μέρες που σαπιζα ήσυχα στον καναπέ μου..

Οπότε..σκέψου το λίγο έτσι κ εσυ;)

Just now, Irinoula86 είπε:

αχ καπως έτσι νιώθω κ εγω σήμερα.....

τι πόνοι ειναι αυτοι?

εγω μόνο το βάρος κατω νιωθω καποιες στιγμες και τπτ αλλο!

εγω πήγα γιατρό σημερα! δεν έχει εμπεδωθει ακόμη! έχεις μ είπε 2-2,5 εβδομαδες ακόμη.

3400 ο κυριος σήμερα! και δεν αφηνε τον γιατρο να τον μετρήσει.... κουνιόταν συνέχεια! θα το πάμε μεχρι τέλους μ είπε... ουτε πρόκληση ούτε τίποτα...ιδωμεν...

επίσης σήμερα κοιμαμαι όλη μερα! ξαπλώνω να ξεκουραστω και κοιμαμαι.... και ξέρετε ? το βραδυ.... βρυκόλακας!!!!

μ είπε σήμερα ο γιατρούλης να μην κάνω τπτ πυ δεν θέλω...... τιποτα απο εδώ και στο εξής..... να ξεκουραζομαι και να ειμαι χαλαρη..... είναι πολύ σημαντικό.....αλλά το βραδυ τα νεύρα μου όταν δεν κοιμαμαι είναι στο φουλ... να αυτά δεν θέλω....

 

Άρα πας για 40+ ε?? Έτσι να κάνεις φίλη εφόσον είσαι καλά εσύ κ ο μπέμπης σου κ έχεις αντοχή να περιμένεις μη βιαστείς καθόλου!!

Ολόκληρο παιδάκι κ εσένα φτου φτου!!

Εγώ σου είπα ,ο γιατρός θα με πήγαινε λέει ως 40&6 αλλά εγώ αν έχω ίδια ψυχολογια κ δεν έχει βγει 39&6 θα ζητήσω πρόκληση του είπα..βέβαια πιστεύω κ εγώ κ εκείνος πως θα μας προλάβει ο μπέμπης όπως δείχνει οπότε θα μας βγάλει από το δίλημμα:P

Πόνοι είναι σαν κράμπα στους προσαγωγους ,δε ξέρω τι νευρο βρίσκει κ πιέζει η Κεφαλα του..!!

Υγ: δλδ δε σου είπε να περπατάς πχ ώστε να το βοηθήσεις να εμπεδωθεί?

Just now, ada32 είπε:

Εγώ το απόγευμα πήγα στο μαγαζί κ έκατσα λίγο..Κ τώρα βλέπουμε ταινία.  Σκέφτομαι να πάω να κοιμηθώ γτ νύσταξα αλλά είναι νωρίς ακόμα .. μην ξυπνήσω 3-4 κ δεν έχω τι να κάνω μετά.

Σήμερα ησυχία , Ούτε πόνους ούτε τιποτα..

Θα σου έλεγα φίλη να εκμεταλλεύεσαι κάθε στιγμή που νυστάζεις γτ ήδη έχουμε τελείως κουλό ύπνο εμείς οπότε...

Εγώ πχ κοιμήθηκα 1-5 σήμερα 4 ώρες το μεσημέρι..τώρα νιώθω μια νύστα κ θα το παλέψω σε λίγο μπας κ κοιμηθώ..

Just now, OctoberMom είπε:

Καλησπέρεες απο την ημίγυμνη φίλη σας! Που και στο γραφείο και στο Ιασώ σήμερα για εξετάσεις άμα μπορούσα έτσι θα πήγαινα! Δεν ξέρω τί μ έχει πιάσει, δε μπορώ να δροσιστώ πια... Πολύυυ νερό!

Σε άλλα νέα, στήσαμε το λίκνο (next to me), πολύ καλή φάση, είμαι πολύ ευχαριστημένη :)

Το κατούρημα, κατούρημα πάντως και τα πονάκια τα χω κι εγω, αλλά κυρίως όταν κουνιέται και μου κάνει χεράκια εκεί στα σωθικά! Όταν ξεκουράζομαι δηλαδή...

Ο αντρούλης σήμερις μου έπλυνε και τις γάμπες γιατί πάνω απ τους αστραγάλους και κάτω απ τα γόνατα δεν τα καταφέρνω ρε κορίτσια! Τον φώναζα Ιησού για να χει και λίγο πλάκα και να μη σκέφτομαι την ανημπόρια μου! 

Ο,τι μπορεί ο καθένας τελικά :P

Βασικά η Μαρία η Μαγδαληνή έπλενε του Κυρίου τα πόδια,όχι φυσικά Εκείνος σε κάποιον;) εκτός αν εννοούσες τη φορά στον μυστικό δείπνο μόνο που τους τα έπλυνε ως δείγμα ταπείνωσης λίγο πριν σταυρωθεί..τεσπα,είναι κ που πιστεύω πολύ κ τέτοιες παρομοιώσεις δεν μ αρέσουν να είμαι ειλικρινής αλλά εντάξει,είναι δικό μου θέμα αυτό..

Στα άλλα μας λοιπόν,ομολογώ τα καταφέρνω ακόμη,όχι να σκύψω βέβαια ως εκεί φίλη αλλά σηκώνω το πόδι πανω..αμεεε κ ισορροπία με τη κοιλουμπα,εξπερ έχω γίνει..

Στο μόνο που δεν την έχω μάθει με τπτ να την υπολογίζω είναι όταν κλείνω τη πόρτα στο ψυγείο!! Πάντα μα πάντα βρίσκει!! Κ λέω εγώ..μήπως είναι σημαδι να σταματήσω να την ανοιγοκλείνω??:P

Το δωμάτιο κτλ ετοιμα δλδ ε?? Στο Ιασώ τι σου είπαν πως πάει η μικρή σου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Καλησπέρεες απο την ημίγυμνη φίλη σας! Που και στο γραφείο και στο Ιασώ σήμερα για εξετάσεις άμα μπορούσα έτσι θα πήγαινα! Δεν ξέρω τί μ έχει πιάσει, δε μπορώ να δροσιστώ πια... Πολύυυ νερό!

Σε άλλα νέα, στήσαμε το λίκνο (next to me), πολύ καλή φάση, είμαι πολύ ευχαριστημένη :)

Το κατούρημα, κατούρημα πάντως και τα πονάκια τα χω κι εγω, αλλά κυρίως όταν κουνιέται και μου κάνει χεράκια εκεί στα σωθικά! Όταν ξεκουράζομαι δηλαδή...

Ο αντρούλης σήμερις μου έπλυνε και τις γάμπες γιατί πάνω απ τους αστραγάλους και κάτω απ τα γόνατα δεν τα καταφέρνω ρε κορίτσια! Τον φώναζα Ιησού για να χει και λίγο πλάκα και να μη σκέφτομαι την ανημπόρια μου! 

Ο,τι μπορεί ο καθένας τελικά :P

με τη ζέστη κ εγω μια απο τα ίδια!!!!! εχω αιρκοντισιον και οταν το κλεινω ανεμιστηρα...... ο αντρας μ ειναι έτοιμος να κατεβασει πάπλωμα..... θα είναι το μονο σύμπτωμα που θα θυμάμαι στην εγκυμοσύνη μου..... η ζέστηηηηη!!!!! δεν την παλευω αλλο! 3 φορές την ημέρα μπάνιο!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα μου πέρασε πάλι @Renez!!! Καλά κάνεις κ βγαίνεις . Κάνε ότι μπορείς τώρα γτ μετά έρχεται το μωρό κ χειμώνας κ θα κλειδτουμε λιγάκι μεσα.. 

Με έχουν εκνευρίσει αρκετά οι άνθρωποι που με ρωτάνε ακόμα??? Άντε Πότε θα γεννήσεις?? Εεε μα έλεος , Στο χέρι μου είναι??

Just now, OctoberMom είπε:

Καλησπέρεες απο την ημίγυμνη φίλη σας! Που και στο γραφείο και στο Ιασώ σήμερα για εξετάσεις άμα μπορούσα έτσι θα πήγαινα! Δεν ξέρω τί μ έχει πιάσει, δε μπορώ να δροσιστώ πια... Πολύυυ νερό!

Σε άλλα νέα, στήσαμε το λίκνο (next to me), πολύ καλή φάση, είμαι πολύ ευχαριστημένη :)

Το κατούρημα, κατούρημα πάντως και τα πονάκια τα χω κι εγω, αλλά κυρίως όταν κουνιέται και μου κάνει χεράκια εκεί στα σωθικά! Όταν ξεκουράζομαι δηλαδή...

Ο αντρούλης σήμερις μου έπλυνε και τις γάμπες γιατί πάνω απ τους αστραγάλους και κάτω απ τα γόνατα δεν τα καταφέρνω ρε κορίτσια! Τον φώναζα Ιησού για να χει και λίγο πλάκα και να μη σκέφτομαι την ανημπόρια μου! 

Ο,τι μπορεί ο καθένας τελικά :P

 Πολύ νερό , κατούρημα κ ζέστη .. αν και δροσισε λίγο ευτυχώς αλλά πάλι ζεσταίνομαι κ εγώ..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μα σκέψου πως για εκείνη γίνονται όλα :x

Έτσι σκέφτομαι κ εγώ δλδ γτ μη νομίζεις ίδια φάση ζω..από τον Αύγουστο που σταμάτησα τη δουλειά άρχισα κ έπεφτα πολύ κλεισμένη σπίτι..

Ρίχτηκα στην αρχή σε γενικες σε όλο το σπίτι..έπειτα ευτυχώς κλείσαμε για 15αυγουστο είχα κ τον άντρα μου μαζί μια εβδομάδα..πάλι από 18/8 που γύρισε στη δουλειά είχα πέσει ψυχολογικά μόνη σπίτι αλλά το τελευταίο 10 ήμερο είπα ΟΧΙ!! πλέον όλο κ κάπου θα πάω σχεδόν κάθε μέρα.. έχω βγει 3-4 φορές για κοκτειλακι με τον άντρα μου ή με φίλη μου,κάνω τα μποτε μου,άρχισα μια σειρά κ αυτά γτ σκέφτηκα πως σε λίγες μέρες από τώρα θα λέω αχχχ που ήταν οι μέρες που σαπιζα ήσυχα στον καναπέ μου..

Οπότε..σκέψου το λίγο έτσι κ εσυ;)

Άρα πας για 40+ ε?? Έτσι να κάνεις φίλη εφόσον είσαι καλά εσύ κ ο μπέμπης σου κ έχεις αντοχή να περιμένεις μη βιαστείς καθόλου!!

Ολόκληρο παιδάκι κ εσένα φτου φτου!!

Εγώ σου είπα ,ο γιατρός θα με πήγαινε λέει ως 40&6 αλλά εγώ αν έχω ίδια ψυχολογια κ δεν έχει βγει 39&6 θα ζητήσω πρόκληση του είπα..βέβαια πιστεύω κ εγώ κ εκείνος πως θα μας προλάβει ο μπέμπης όπως δείχνει οπότε θα μας βγάλει από το δίλημμα:P

Πόνοι είναι σαν κράμπα στους προσαγωγους ,δε ξέρω τι νευρο βρίσκει κ πιέζει η Κεφαλα του..!!

Υγ: δλδ δε σου είπε να περπατάς πχ ώστε να το βοηθήσεις να εμπεδωθεί?

εγω βγάινω σίγουρα μια φορά την ημέρα!

κανονίζω έτσι τις δουλειές μας για να βγω έστω μια φορά την ημέρα έξω.....

δεν αντεχω.... τις ώρες που λείπει ο άντρας μου είμαι αστα να πάνε......

καθομαι και δουλευω το πιστευετε? απο το σπίτι.... είμαι τρελήηηη..... ήθελα πως και πως να σταματησω από την δουλεια και τωρα δουλευω......

για το μπεμπε μ ειπε ότι θελει να ερθουν όλα φυσιολογικά οποτε αυτό θα κάνω δεν θέλω να πιέσω τπτ.

μου είπε να περπατάω όπως περπατούσα.... να μην το κανω για να εμπεδωθεί....να περπαταω όταν το θελω και όσο αντέχω..... εγω έτσι κ αλλιως περπατούσα... απλά τωρα τελευταία το έχω μειώσει γιατι μ βγαίνει η γλώσσα με 10 βήματα.χαχαχαχ

Just now, ada32 είπε:

Μπα μου πέρασε πάλι @Renez!!! Καλά κάνεις κ βγαίνεις . Κάνε ότι μπορείς τώρα γτ μετά έρχεται το μωρό κ χειμώνας κ θα κλειδτουμε λιγάκι μεσα.. 

Με έχουν εκνευρίσει αρκετά οι άνθρωποι που με ρωτάνε ακόμα??? Άντε Πότε θα γεννήσεις?? Εεε μα έλεος , Στο χέρι μου είναι??

αχ κ εμενα αυτό!!!!! με εχει εκνευρίσει..... αυτοι θα γεννήσουν πριν από εμενα..... μα κάθε μέρα με ρωτάνε πότε..... ακομα δεν το εχουν μαθει.... επίσης να σας πω τι αλλο με εκνευρίζει λίγο..... που πλέον δεν συζητάω κατι αλλο με οποιον και να συναντηθω..... φίλες συγγενείς κλπ κλπ... για εμενα που λεω συνεχεια τα ίδια ειναι λίγο κουραστικό.... το ξέρω απο ενδιαφέρον το κανουν αλλά λίγο τα νευρα λίγο η ζέστη......καπου ολα αυτα με επηρεαζουν.......

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...