Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, ada32 είπε:

Μπα μου πέρασε πάλι @Renez!!! Καλά κάνεις κ βγαίνεις . Κάνε ότι μπορείς τώρα γτ μετά έρχεται το μωρό κ χειμώνας κ θα κλειδτουμε λιγάκι μεσα.. 

Με έχουν εκνευρίσει αρκετά οι άνθρωποι που με ρωτάνε ακόμα??? Άντε Πότε θα γεννήσεις?? Εεε μα έλεος , Στο χέρι μου είναι??

 Πολύ νερό , κατούρημα κ ζέστη .. αν και δροσισε λίγο ευτυχώς αλλά πάλι ζεσταίνομαι κ εγώ..

Εμένα να δεις πόσο μου τη δίνουν!!!

Πάλι καλά που γενναμε τώρα..το είχα ξανά πει η καλύτερη εποχή!! Γτ αλλιώς είναι χειμώνας μέσα κ αλλιώς άνοιξη/καλοκαίρι!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Εμένα να δεις πόσο μου τη δίνουν!!!

Πάλι καλά που γενναμε τώρα..το είχα ξανά πει η καλύτερη εποχή!! Γτ αλλιώς είναι χειμώνας μέσα κ αλλιώς άνοιξη/καλοκαίρι!!

Βέβαια με τη πανδημία,πάνω κάτω το ίδιο θα ειναι:P

Σήμερα ακούστηκαν θετικά νέα ,ότι βρήκαν το 'αδυναμο σημείο' του ιού:) Ελπίζουμε για το καλυτερο 

Κατά τ αλλά κούραση και φουυυυλ ανυπομονησία!! Ευτυχώς έχω κ τον μικρό μου κ τον άντρα μου εδώ και περνάει ευχάριστα η μέρα

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Βέβαια με τη πανδημία,πάνω κάτω το ίδιο θα ειναι:P

Σήμερα ακούστηκαν θετικά νέα ,ότι βρήκαν το 'αδυναμο σημείο' του ιού:) Ελπίζουμε για το καλυτερο 

Κατά τ αλλά κούραση και φουυυυλ ανυπομονησία!! Ευτυχώς έχω κ τον μικρό μου κ τον άντρα μου εδώ και περνάει ευχάριστα η μέρα

Ααα έχεις κ τον άντρα σου εκεί??.πόσο όμορφο...δουλεύει από το σπίτι?

Όσο για τον ιό το διάβασα..τι να πω? Μακάρι να τελειώσει σύντομα αυτή η δοκιμασία γιατι είναι κ ψυχοφθόρο για όλους μας κ ζημιά οικονομική κ πολλά..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Ααα έχεις κ τον άντρα σου εκεί??.πόσο όμορφο...δουλεύει από το σπίτι?

Όσο για τον ιό το διάβασα..τι να πω? Μακάρι να τελειώσει σύντομα αυτή η δοκιμασία γιατι είναι κ ψυχοφθόρο για όλους μας κ ζημιά οικονομική κ πολλά..

 

Ναι , δουλεύει από το σπίτι αυτές τις μέρες κ μέχρι να γεννησω! Κ μετά θα πάρει κ την άδεια του,να είμαστε όλοι παρέα σπίτι:wub:

 

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι , δουλεύει από το σπίτι αυτές τις μέρες κ μέχρι να γεννησω! Κ μετά θα πάρει κ την άδεια του,να είμαστε όλοι παρέα σπίτι:wub:

 

τι καλα!!

 

Just now, Irinoula86 είπε:

εγω βγάινω σίγουρα μια φορά την ημέρα!

κανονίζω έτσι τις δουλειές μας για να βγω έστω μια φορά την ημέρα έξω.....

δεν αντεχω.... τις ώρες που λείπει ο άντρας μου είμαι αστα να πάνε......

καθομαι και δουλευω το πιστευετε? απο το σπίτι.... είμαι τρελήηηη..... ήθελα πως και πως να σταματησω από την δουλεια και τωρα δουλευω......

για το μπεμπε μ ειπε ότι θελει να ερθουν όλα φυσιολογικά οποτε αυτό θα κάνω δεν θέλω να πιέσω τπτ.

μου είπε να περπατάω όπως περπατούσα.... να μην το κανω για να εμπεδωθεί....να περπαταω όταν το θελω και όσο αντέχω..... εγω έτσι κ αλλιως περπατούσα... απλά τωρα τελευταία το έχω μειώσει γιατι μ βγαίνει η γλώσσα με 10 βήματα.χαχαχαχ

αχ κ εμενα αυτό!!!!! με εχει εκνευρίσει..... αυτοι θα γεννήσουν πριν από εμενα..... μα κάθε μέρα με ρωτάνε πότε..... ακομα δεν το εχουν μαθει.... επίσης να σας πω τι αλλο με εκνευρίζει λίγο..... που πλέον δεν συζητάω κατι αλλο με οποιον και να συναντηθω..... φίλες συγγενείς κλπ κλπ... για εμενα που λεω συνεχεια τα ίδια ειναι λίγο κουραστικό.... το ξέρω απο ενδιαφέρον το κανουν αλλά λίγο τα νευρα λίγο η ζέστη......καπου ολα αυτα με επηρεαζουν.......

ποσο συμφωνω!! τουϛ εχω πει μεχρι κυριακη κ αυτοι καθε μερα α ιδιαααα

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι , δουλεύει από το σπίτι αυτές τις μέρες κ μέχρι να γεννησω! Κ μετά θα πάρει κ την άδεια του,να είμαστε όλοι παρέα σπίτι:wub:

 

Πόσο τυχερή?! Κ εκείνος που θα ζήσει το μωράκι σας από την αρχη:x

Να είστε αγαπημένοι κ ευτυχισμένοι!! Κ θα κάνει κ πολύ καλό στον μεγάλο γιο αυτό γτ έτσι θα έχετε χρόνο να ασχολείστε το ίδιο κ μαζί του σε σχέση με το να τα είχες κ τα δυο μόνη..;)

Εμεις αυτό που αποφασίσαμε είναι να κλείσουμε μια εβδομάδα όταν γεννηθεί ο μπέμπης,έτσι για να είμαστε όλοι μαζί κ να με βοηθήσει εννοείται περισσότερο κ στο μαιευτήριο αλλά κ τις πρώτες ημέρες στο σπίτι..στη τελική,δε γινόμαστε κάθε μέρα γονεις!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Renez είπε:

Πόσο τυχερή?! Κ εκείνος που θα ζήσει το μωράκι σας από την αρχη:x

Να είστε αγαπημένοι κ ευτυχισμένοι!! Κ θα κάνει κ πολύ καλό στον μεγάλο γιο αυτό γτ έτσι θα έχετε χρόνο να ασχολείστε το ίδιο κ μαζί του σε σχέση με το να τα είχες κ τα δυο μόνη..;)

Εμεις αυτό που αποφασίσαμε είναι να κλείσουμε μια εβδομάδα όταν γεννηθεί ο μπέμπης,έτσι για να είμαστε όλοι μαζί κ να με βοηθήσει εννοείται περισσότερο κ στο μαιευτήριο αλλά κ τις πρώτες ημέρες στο σπίτι..στη τελική,δε γινόμαστε κάθε μέρα γονεις!!!

Ναι! Ευτυχώς μπορεί να δουλεύει κάποιες μέρες από το σπίτι!:)

Να το κάνετε!!! Κ μην ανησυχείς! Οι πελάτες σας θα δείξουν κατανόηση! Να χαρείτε αυτες τις πρώτες στιγμές μαζι:)

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγω συνήθισα και τα Πονακια, το βραδινο κατουρημα *2, ο πονος στο κοκκαλο αναμεσα στο προσαγωγο και στη γραμμή του μπικίνι περασε.σα να πρηστηκε λιγο ακομα το στήθος μ αλλα κατα τα αλλα εχω πολυ ενέργεια και όρεξη για βολτες, δουλειά κλπ. Αλλα ειμαι σαν άνθρωπος έτσι, νεύρο σπαστό. Ελπίζω να μη βγει η εξάντληση οοολη μαζι στο τέλος! 

Υπομονη σε όλες μας και θετικές σκέψεις! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 17/9/2020 at 3:31 ΜΜ, Christinα είπε:

@Marti μπράβο! Όλα καλά! Φτου φτου! 

@P.L.L. ξέρω από ζάχαρο,έχει ο μπαμπάς μ κ φοβόμουν κι εγώ!  Μια χαρά θα πάνε όλα κ θα ξεμπερδέψεις με το ζάχαρο μια κ καλή!

@Anastasia05μου με την αγανάκτηση σου ταυτίζομαι!!! Γελάω μόνη μου! Βέβαια έχω τη ψυχοπαθεια μου κ θα μου λείπει μετά η κοιλίτσα μου!

@Nina13που είσαι καροτομαλλουσα? Μην χάνεστε κορίτσια σκέφτομαι ότι γεννατε κ φρικαρωωωω:D

Κοριτσια μου καλημερα σας!!! Είμαι εδώ.. Παρουσα κι εγώ... Δεν μπαίνω πολυ γιατί θέλω να μαι ήρεμη για τα παιδια μου.. Δεν μπορώ να διαβάζω για πονακια και συσπάσεις και γραμμάρια.. Σορρυ κιολας.. 

Θέλω να μαι ήρεμη και ξέγνοιαστη να υποδεχθώ το νέο μέλος μας... Παρουσα λοιπόν και έλειψα μα μου λείψατε εεε... Θα κάτσω να σας διαβάσω, όσο προλαβω καθώς τώρα ευχαριστιέμαι ξάπλες και βόλτες και ηρεμία με τους άντρες μου. Όλα καλά στη ζωή μας. 

Πείτε μου νέα σας.... @Anastasia05 

Πως ειστε όλες καλά? Τα μωράκια?? 

@Irinoula86 περιμένω νέα από όλες σας... Και με το καλό στις επόμενες

@Mariamaraki να σας ζήσει να ναι παντα καλότυχο και να χει υγεία στη ζωή!!! Στο είχα πει ότι θα σαι η επόμενη.. Δεν προλαβα κι εγινε χαχαχα έπεσα μέσα τελικά.. Η πρωτη που στο πα ήμουν... Χαχαχα γουρλουυυυ

Ευχομαι να περνας υπέροχα και να ευχαριστιέσαι τις πρωτες σας στιγμές!!! 

Με το καλό σε όλες μας!!! 

 

  • Μου αρέσει 4

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα σας!!! Είμαι εδώ.. Παρουσα κι εγώ... Δεν μπαίνω πολυ γιατί θέλω να μαι ήρεμη για τα παιδια μου.. Δεν μπορώ να διαβάζω για πονακια και συσπάσεις και γραμμάρια.. Σορρυ κιολας.. 

Θέλω να μαι ήρεμη και ξέγνοιαστη να υποδεχθώ το νέο μέλος μας... Παρουσα λοιπόν και έλειψα μα μου λείψατε εεε... Θα κάτσω να σας διαβάσω, όσο προλαβω καθώς τώρα ευχαριστιέμαι ξάπλες και βόλτες και ηρεμία με τους άντρες μου. Όλα καλά στη ζωή μας. 

Πείτε μου νέα σας.... @Anastasia05 

Πως ειστε όλες καλά? Τα μωράκια?? 

@Irinoula86 περιμένω νέα από όλες σας... Και με το καλό στις επόμενες

@Mariamaraki να σας ζήσει να ναι παντα καλότυχο και να χει υγεία στη ζωή!!! Στο είχα πει ότι θα σαι η επόμενη.. Δεν προλαβα κι εγινε χαχαχα έπεσα μέσα τελικά.. Η πρωτη που στο πα ήμουν... Χαχαχα γουρλουυυυ

Ευχομαι να περνας υπέροχα και να ευχαριστιέσαι τις πρωτες σας στιγμές!!! 

Με το καλό σε όλες μας!!! 

 

Καλώς την!

Εγώ σπίτι με φουλ ξεκούραση κ αναμονή για το νέο μέλος!! Δεν ετοιμάζω κάτι άλλο, έχουν μείνει κάτι πράγματα τελευταίας στιγμής! Κυριακή έχω ραντεβού,κ μάλλον θα πούμε κ ημερομηνία (σε περίπτωση που δεν κάνει κίνηση μόνος του ο μπέμπης !):)

Δεν μπορώ να χαρώ βόλτα με αυτό τον υπέροχο καιρό γιατί ποναω πολύ κατά τη διάρκεια κ μετά ειμαι ψοφια!

Εσύ πως είσαι? Πάτε ακόμη βολτες? Είναι τέλειος ο καιρός!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Καλώς την!

Εγώ σπίτι με φουλ ξεκούραση κ αναμονή για το νέο μέλος!! Δεν ετοιμάζω κάτι άλλο, έχουν μείνει κάτι πράγματα τελευταίας στιγμής! Κυριακή έχω ραντεβού,κ μάλλον θα πούμε κ ημερομηνία (σε περίπτωση που δεν κάνει κίνηση μόνος του ο μπέμπης !):)

Δεν μπορώ να χαρώ βόλτα με αυτό τον υπέροχο καιρό γιατί ποναω πολύ κατά τη διάρκεια κ μετά ειμαι ψοφια!

Εσύ πως είσαι? Πάτε ακόμη βολτες? Είναι τέλειος ο καιρός!!!

Μου λειψες μαμά αααα. 

Κάτσε ξεκουρασου γιατί μας περιμενει μαραθώνιος μετά αααα... Χαχαχα

Εγώ για αυτό μαζευω δυνάμεις γιατι βλέπω και τα κορίτσια Σεπτεμβρίου, πωςπερνανε μια ομορφιά χαχαχαχα

Κάθε αρχή και δυσκολη!! 

Υπομονή σε όλες τις δευτερο μαμάδες λοιπόν... Υπομονή αγάπη και στοργή και όλα θα πανε καλα!!! Ο κουκλος σας? Καλά? 

Εγώ πιστευω θα κλείσετε ημερομηνία, έχετε τα πραγματα μαζί σας καλου κακου... Γιατί μπορεί να ναι έτοιμο να σπάσει το αβγουλακιιιι χαχα με το καλό ευχομαι κορίτσι μου και να σου πανε όλα κατ ευχήν!!!  Θα περιμενω νέα ααα ευχάριστα Ααα

Ναι κάθε μέρα βόλτα με το παιδι γιατί θέλει να βγαίνει κάθε απόγευμα, και δεν θέλω να του το χαλασω, δεν είναι όλα ρόδινα όπως καταλαβαίνεις μα η καθημερινότητα μας είναι ρόδινη... Αυτό θέλω ναι ναι ηρεμο και χαρουμενο το παιδι, να μην νιώσει παραμελημένο.. Ειδικά τους πρωτους μήνες που θα μαστε όλοι ξετρελαμενοι με τη μπεμπα χαχαχ θέλω να νιώθει ότι δεν έχει αλλάξει κάτι.. Ελπίζω να τα καταφέρουμε.. 

Ο καιρός όντως είναι τέλειος μα μην φανταστείς , τα πρωινα κάνω πολλες δουλειές που πρεπει να γίνουν, και το απόγευμα είμαστε έξω με το παιδι.. Μα έχω ξεκινήσει μαγειρέματα κτλ, μάζεμα τα ντουλάπες.. Γενικά καθαριότητα και τάξη ώστε να μαι χαλαρή με αυτά τους πρωτους μήνες και μετά θα τα ξανακάνω από γενναρη πτωτα ο θεος.. Ας είμαστε όλοι καλα

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραα! 

Παρόν και εγω....Σας διαβάζω αλλά δεν έχω κουράγιο να γράψω. Έχω τρομερούς πονοκεφάλους όλοι μέρα - σε σημείο να μην μπορώ να κάνω τίποτα (το ντεπον δεν πιάνει) κ δεν θέλω να επιβαρύνω τον οργανισμό με πάρα πάνω. Πονάκια πολλά επίσης, κράμπες να τις φας με το κουτάλι. Ούτε μέχρι την τουαλέτα μερικές μέρες δεν μπορώ να πάω. Γενικά ψοφια.... 

Η μικρή κάνει κάτι περίεργα τελευταία. Νμζ προσπαθεί να γυρίσει το γλυκό μου αλλά δεν μπορεί....Από εκεί που το κεφαλάκι ήταν πάνω στα πλευρά χθες πήγε αρκετά κάτω δεξιά κ λέω ατσαα θα την κάνει την τούμπα κλοτσούσε, κουνιόταν αλλά τελικά ξανά ήρθε στην στάση της. Αύριο έχω ραντεβού, να δούμε τι θα πει! Αν δεν έχουμε κανένα απρόοπτο με βλέπω να είμαι η επόμενη που θα γεννήσει την άλλη εβδομάδα :-D 

@Nina13 Καλώς την! Πως περνάς με τα αγόρια σου;; 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@Nina13 έλα βρε κορίτσι! Απόλαυσε την οικογένεια 3ων μέχρι να μεγαλώσει! Έτσι με τον μικρό κι εγώ κ τη δουλειά και ξεκούραση όσο γίνεται!

@eleniozκαλή μου κι εμένα έτσι ήταν ανήσυχη κ τελικά γύρισε, μπορεί κ η δική σου κ να πιάνεις ποπο εκεί που ήταν κεφάλι...χιχιχιχχ,θα δεις!

Καλημέρα δεν είπα! Πωωω

  • Μου αρέσει 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...