Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Διαβάζω ότι είστε μια χαρά και χαιρομαι!! 

Εγώ εδώ με την μικρούλα μας..είναι ήσυχη όταν δεν πονάει η κοιλίτσα της!!! Δεν προλαβαίνω πάντως τίποτα άλλο μόνο μαζί της ασχολουμε και φανταστείτε έχω και βοήθεια την μαμά μου για λίγες μέρες..

Εντωμεταξύ έχουμε και νευρακια... αμε ...!!! Και κλοτσαμε δυνατά... την κοιτάω και μου μοιάζει απίστευτο 10ημερων παιδί !

Φιλάκια σε όλα τα μπεμπακια μας! 

@kristalenia να σας ζήσει κορίτσι μου !!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

πρίν από 46 λεπτά , ada32 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Τι τέλεια εμπειρία!!! 

Ανα πόσα λεπτά  ήταν οι πόνοι? Μάλλον ήταν προπαρασκευαστικές συσπάσεις..

Εγ ω πάλι δεν συμφωνώ να επιμένουν οι γονείς.  Θεωρώ ότι πρεπ ει να αποφασίζει το ζευγάρι.. τώρα για τη μπέμπα κάτι πέταξε η πεθερά να βάλουμε το όνομα του πεθερου κ λέω ας βάλουμε τότε το όνομα του μπαμπά μου!! Κ το άφησε μετά!!! χαχαχα

Καλημέρααα!!

Λέγω είμαι κατά στο να επιμένει ο οποιοσδήποτε για το οτιδήποτε που αφορά το παιδί κ την οικογένεια μας γενικά,απλά σε εμένα την ίδια μ αρέσει να κρατάω τη παράδοση..(εκ του ασφαλούς πάντα με το όνομα που έχει ο πεθερός μου,σε κάνα Πελοπίδα ξέρω γω ίσως άλλαζα πεποίθηση:P)

@kristalenia μου μια ακόμη απορία γτ μετά θυμήθηκα ότι έκανες καισαρική που ειοες στο πρώτο μνμ. Εφόσον εξελισσόταν τόσο γρήγορα ο τοκετός πως κ κάνατε καισαρική? Ρωτάω να μαζεύω εμπειρίες..

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Διαβάζω ότι είστε μια χαρά και χαιρομαι!! 

Εγώ εδώ με την μικρούλα μας..είναι ήσυχη όταν δεν πονάει η κοιλίτσα της!!! Δεν προλαβαίνω πάντως τίποτα άλλο μόνο μαζί της ασχολουμε και φανταστείτε έχω και βοήθεια την μαμά μου για λίγες μέρες..

Εντωμεταξύ έχουμε και νευρακια... αμε ...!!! Και κλοτσαμε δυνατά... την κοιτάω και μου μοιάζει απίστευτο 10ημερων παιδί !

Φιλάκια σε όλα τα μπεμπακια μας! 

@kristalenia να σας ζήσει κορίτσι μου !!!!!

Άρα είναι κουκλίτσα η κόρη ε??;)

Κατάλαβα full time job μας περιμένει !! Η κοιλίτσα πως καταλαβαίνεις ότι την πονάει?? Έχει αέρια??

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Καλημέρααα!!

Λέγω είμαι κατά στο να επιμένει ο οποιοσδήποτε για το οτιδήποτε που αφορά το παιδί κ την οικογένεια μας γενικά,απλά σε εμένα την ίδια μ αρέσει να κρατάω τη παράδοση..(εκ του ασφαλούς πάντα με το όνομα που έχει ο πεθερός μου,σε κάνα Πελοπίδα ξέρω γω ίσως άλλαζα πεποίθηση:P)

@kristalenia μου μια ακόμη απορία γτ μετά θυμήθηκα ότι έκανες καισαρική που ειοες στο πρώτο μνμ. Εφόσον εξελισσόταν τόσο γρήγορα ο τοκετός πως κ κάνατε καισαρική? Ρωτάω να μαζεύω εμπειρίες..

Άρα είναι κουκλίτσα η κόρη ε??;)

Κατάλαβα full time job μας περιμένει !! Η κοιλίτσα πως καταλαβαίνεις ότι την πονάει?? Έχει αέρια??

 

Κορίτσι μου έκανα καισαρική λόγω υψηλής μυωπίας. Είχα  κάνει βυθοσκόπηση  για να δούμε αν μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά αλλά είχα βλάβη στο κερατοειδή. Επίσης να σας πω ότι χθες που εσπασαν τα νερά ήμουν 38+1 Εβδομάδων. Την προηγούμενη μέρα είχα κάνει nst αλλά δεν είχα συσπάσεις. 1-2 μικρές. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kristalenia είπε:

Κορίτσι μου έκανα καισαρική λόγω υψηλής μυωπίας. Είχα  κάνει βυθοσκόπηση  για να δούμε αν μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά αλλά είχα βλάβη στο κερατοειδή. Επίσης να σας πω ότι χθες που εσπασαν τα νερά ήμουν 38+1 Εβδομάδων. Την προηγούμενη μέρα είχα κάνει nst αλλά δεν είχα συσπάσεις. 1-2 μικρές. 

Ααααα οκ φίλη,μια χαρά αφού έγινε κ μπαμ μπαμ;)

Αααχχχ δώσε μου ελπίδες φίλη,δωσεεε!!

Εγώ είχα σκέψου 40αρες από τη τρίτη που πέρασε..να δούμε όμως ποτέ θα αποφασίσει ο κύριος να ξενοικιασει:D

Πως είναι το μωράκι σου? Ήσυχο? Θηλάζεις?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, marianna1986 είπε:

@kristalenia τι όμορφη εμπειρία η γέννα σου! Έζησες κ τις κωμικές στιγμές σου με τα νερά και τις παντόφλες! Κ ευτυχώς που ξεκίνησαν όλα το πρωί, έριξες κ τον ύπνο σου και δεν έτρεχες μέσα στις νυχτες... 

Εμένα το απόγευμα μεχρι βράδυ με έπιασαν κάτι πόνοι στη μέση μαζί με συσπάσεις είπα πάει αυτό ήταν! Αλλα ξαφνικά όλα σταμάτησαν κ πήγε η καρδιά στη θεση της!

Άσχετο, αλλά Γιώργο λένε και τον μπαμπά μου κ περιμένει να ακούσει το όνομα αλλά λογαριάζει χωρίς τα πεθερικά!

Χαχαχαχαχα!!! Εμάς δεν το περίμενε κανένας από τους δύο παππούδες,ότι θα διαλέξουμε τα δικά τους ονόματα!

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Διαβάζω ότι είστε μια χαρά και χαιρομαι!! 

Εγώ εδώ με την μικρούλα μας..είναι ήσυχη όταν δεν πονάει η κοιλίτσα της!!! Δεν προλαβαίνω πάντως τίποτα άλλο μόνο μαζί της ασχολουμε και φανταστείτε έχω και βοήθεια την μαμά μου για λίγες μέρες..

Εντωμεταξύ έχουμε και νευρακια... αμε ...!!! Και κλοτσαμε δυνατά... την κοιτάω και μου μοιάζει απίστευτο 10ημερων παιδί !

Φιλάκια σε όλα τα μπεμπακια μας! 

@kristalenia να σας ζήσει κορίτσι μου !!!!!

Το σημαντικό αυτό είναι τώρα,να ασχολείσαι μαζί της!!! Όλα τα υπόλοιπα μπορούν να περιμένουν!!:wub:

Just now, Renez είπε:

Καλημέρααα!!

Λέγω είμαι κατά στο να επιμένει ο οποιοσδήποτε για το οτιδήποτε που αφορά το παιδί κ την οικογένεια μας γενικά,απλά σε εμένα την ίδια μ αρέσει να κρατάω τη παράδοση..(εκ του ασφαλούς πάντα με το όνομα που έχει ο πεθερός μου,σε κάνα Πελοπίδα ξέρω γω ίσως άλλαζα πεποίθηση:P)

@kristalenia μου μια ακόμη απορία γτ μετά θυμήθηκα ότι έκανες καισαρική που ειοες στο πρώτο μνμ. Εφόσον εξελισσόταν τόσο γρήγορα ο τοκετός πως κ κάνατε καισαρική? Ρωτάω να μαζεύω εμπειρίες..

Άρα είναι κουκλίτσα η κόρη ε??;)

Κατάλαβα full time job μας περιμένει !! Η κοιλίτσα πως καταλαβαίνεις ότι την πονάει?? Έχει αέρια??

 

Κι εγώ έτσι..δεν μου αρέσει να επεμβαινει κάνεις κ για τίποτα ! Κι εμείς αν είχαμε κάποιο δύσκολο ονομα ,δεν νομίζω να το διαλέγαμε..:P 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kristalenia είπε:

Κορίτσι μου έκανα καισαρική λόγω υψηλής μυωπίας. Είχα  κάνει βυθοσκόπηση  για να δούμε αν μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά αλλά είχα βλάβη στο κερατοειδή. Επίσης να σας πω ότι χθες που εσπασαν τα νερά ήμουν 38+1 Εβδομάδων. Την προηγούμενη μέρα είχα κάνει nst αλλά δεν είχα συσπάσεις. 1-2 μικρές. 

Μια χαρά σε βρίσκω κορίτσι.. Για πες πως είναι η εμπειρία της καισαρικής? Πως είσαι? 

Και για πες το σημαντικότερο.. Το μωρό οως είναι? Κουκλάκι ζωγραφιστό ε??? Να σας ζησειιιιι


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλημέρααα!!

Λέγω είμαι κατά στο να επιμένει ο οποιοσδήποτε για το οτιδήποτε που αφορά το παιδί κ την οικογένεια μας γενικά,απλά σε εμένα την ίδια μ αρέσει να κρατάω τη παράδοση..(εκ του ασφαλούς πάντα με το όνομα που έχει ο πεθερός μου,σε κάνα Πελοπίδα ξέρω γω ίσως άλλαζα πεποίθηση:P)

@kristalenia μου μια ακόμη απορία γτ μετά θυμήθηκα ότι έκανες καισαρική που ειοες στο πρώτο μνμ. Εφόσον εξελισσόταν τόσο γρήγορα ο τοκετός πως κ κάνατε καισαρική? Ρωτάω να μαζεύω εμπειρίες..

Άρα είναι κουκλίτσα η κόρη ε??;)

Κατάλαβα full time job μας περιμένει !! Η κοιλίτσα πως καταλαβαίνεις ότι την πονάει?? Έχει αέρια??

 

Μια κούκλα ναιιιι χαχαχαχα!!! 

Ήρθε η παιδίατρος μας.. και μας είπε οτι εχει κολικούς.. Είναι λίγο σκληρή η κοιλιτσα μαζεύει τα ποδαράκια της και εχει αέρια .. και κλαίει!!

Full job όντως φιλενάδα !!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Μια κούκλα ναιιιι χαχαχαχα!!! 

Ήρθε η παιδίατρος μας.. και μας είπε οτι εχει κολικούς.. Είναι λίγο σκληρή η κοιλιτσα μαζεύει τα ποδαράκια της και εχει αέρια .. και κλαίει!!

Full job όντως φιλενάδα !!!

Να της τα μαζεύεις κι εσύ! Σαν γυμναστικουλα! Κ η κρεμουλα βοηθάει λιγάκι,μια της φρεζυντερμ για κολικούς! Ή λίγο μασάζ με απλή κρεμα:)

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kristalenia είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας! Με το καλό όλες να κρατήσετε υγιέστατα μωράκια στην αγκαλίτσα σας!

ξυπνησα το πρωί και δεν σηκώθηκα αμέσως γιατί χουζουρευα. Κατουριόμουν πολύ λίγο αλλά ένιωσα σαν να εφυγαν υγρά. Πήγα στο μπάνιο, ούρησα και όταν σηκώθηκα άρχισαν να τρέχουν νερά. Λέω ιδέα μου... σκουπίστηκα,  ξανα υγρα... πήρα τον άντρα μου και το γιατρό. Έβαλα σερβιέτα γιατί τα νερά όλο και αυξανόταν αλλά τι να κρατήσει.... είδα και λιγο ροζ. έκανα το αυτοκίνητο χάλια και μόλις έφτασα κλινική τρέχανε στα πόδια μου και δεν μπορούσα να περπατήσω γιατί φορούσα παντόφλα και γλιστρούσα! Μου έκαναν το τεστ κορονοϊού και μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα έφτασα διαστολή 5. Μου έκαναν ραχιαία, δεν κατάλαβα τίποτα από πόνο, μόνο αγγίγματα. Δεν είχαν περάσει 5 λεπτά και άκουσα κλάμα, μου Το έβαλαν πάνω μου όπως βγήκε με το λώρο και μόλις το εξέτασε η παιδίατρος μέχρι να με ράψουν μου το φέρανε να το δω πάλι.
 

Οι στιγμές μαγικές. Δεν μπορούσα να κρατήσω τα δάκρυα μου! Γεννήθηκε 3.150 και 50 πόντους. Θηλάζουμε αλλά δίνουμε και ξένο. Τον κοιτάζω και δεν πιστεύω ότι αυτό το πλασματάκι είναι δικό μου... δεν πιστεύω ότι δημιουργήθηκε αυτο το ανθρωπάκι μέσα μου. 

Αχ με συγκίνησες! Μπράβο σου! Να τον χαίρεστε κορίτσι μου! Όλα όμορφα να έρχονται στη ζωή σας!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Renez είπε:

Εντάξει καλέ 38&3 εβδομαδων ήταν καλά δεν είναι? Πρέπει να πάνε όλα 40+,ούτε καν!! Στην ώρα του, κύριος!!

Μάλλον τα λέω γτ ελπίζω κ στον δικό μου τώρα που μπήκα 38η:mrgreen:

Ουπςςςς του πεθερού πως είναι το όνομα? Η μικρή ποιανού είχε πάρει?

Βρε τώρα το είδα! Εννοώ η διαδικασία ήταν πολύ γρήγορη!!! Στη 39 εβδομάδα τέλεια είναι!!

Ο δικός σου είπαμε! Θέλει τον χρόνο του στη κοιλίτσα της μαμας:wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariamaraki είπε:

Μια κούκλα ναιιιι χαχαχαχα!!! 

Ήρθε η παιδίατρος μας.. και μας είπε οτι εχει κολικούς.. Είναι λίγο σκληρή η κοιλιτσα μαζεύει τα ποδαράκια της και εχει αέρια .. και κλαίει!!

Full job όντως φιλενάδα !!!

Biogaia σταγονες.. Infacolic σταγόνες και είναι κι ένα νερακι για κολικους.. Και ντεπον αν δεις ότι κλαίει ασταμάτητα και ποναεινπολυ . Όλα από την εμπειρία μου και τους παιδιατρους μου χαχαχα. 

Και όσο μπορείς να ακουμπά η κοιλιτσα στον ώμο σου όταν ποναει, η ξαπλωτή πανω στα γονατα σου με την κοιλιτσα και μασαζακι.. Επίσης αυτό που είπε η @Anastasia05 να κάνεις γυμναστική στα ποδαρακια, τυπου μαζευω τεντωνω για να αφήνει αέρια και να ανακουφίζεται.. 

Όλα να πανε καλα!!! Βόλτες με το καρότσι αλλά και με το αυτοκίνητο βοηθουν επίσης.. 

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05 εντάξει κορίτσι μου δεν τα έχω διαβάσει όλα όπως καταλαβαίνεις αφού ήρθα αργά! Εννοείται θα έχεις τους λόγους σου! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με προγραμματισμό η χωρίς!

@ada32 είμαι 37&3!!:)

@kristalenia τι ωραία εμπειρία!!! :wub:

Εγω κορίτσια συνεχίζω Τρίτη μέρα με συσπάσεις.. πιστεύω δηλαδή ότι είναι συσπάσεις γιατί τις ένιωσα στο nst. Μέχρι να κάνω nst νόμιζα πως κάθε φορά που συμβαίνει αυτό απλά η μπεμπα μου μαζεύεται σε ένα σημείο και εκεί πετρώνει η κοιλιά! Αφού μου έκανε και εξόγκωμα εκεί.. Τέλος παντων ο γιατρος μου είναι πολύ cool και μου λέει ότι το παρακολουθούμε.. Οποτε κι εγώ απλά τις υπομένω, προσπαθώ να μην αγχώνομαι και λέω του άντρα μου να έχει το νου του στο κινητό..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Βρε τώρα το είδα! Εννοώ η διαδικασία ήταν πολύ γρήγορη!!! Στη 39 εβδομάδα τέλεια είναι!!

Ο δικός σου είπαμε! Θέλει τον χρόνο του στη κοιλίτσα της μαμας:wub:

Ναι το άτιμο αρνάκι ολόκληρο θα βγει..κ ο δικός σου φίλη! Θα κάνουμε γερά αντράκια μπαμπατσικα κ πανέμορφα:x

Just now, Vivi8 είπε:

@Anastasia05 εντάξει κορίτσι μου δεν τα έχω διαβάσει όλα όπως καταλαβαίνεις αφού ήρθα αργά! Εννοείται θα έχεις τους λόγους σου! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με προγραμματισμό η χωρίς!

@ada32 είμαι 37&3!!:)

@kristalenia τι ωραία εμπειρία!!! :wub:

Εγω κορίτσια συνεχίζω Τρίτη μέρα με συσπάσεις.. πιστεύω δηλαδή ότι είναι συσπάσεις γιατί τις ένιωσα στο nst. Μέχρι να κάνω nst νόμιζα πως κάθε φορά που συμβαίνει αυτό απλά η μπεμπα μου μαζεύεται σε ένα σημείο και εκεί πετρώνει η κοιλιά! Αφού μου έκανε και εξόγκωμα εκεί.. Τέλος παντων ο γιατρος μου είναι πολύ cool και μου λέει ότι το παρακολουθούμε.. Οποτε κι εγώ απλά τις υπομένω, προσπαθώ να μην αγχώνομαι και λέω του άντρα μου να έχει το νου του στο κινητό..

Χαχαχα είναι κ αυτοί τρελαμενοι!! Εγώ οπότε τον παίρνω εδώ κ μια εβδομάδα περιμένει έντρομος να δει τι τον θέλω:mrgreen:

Δε σε παρεξηγεί βρε η @Anastasia05 απλά όντως πρέπει να το έχει πει 5-6 φορές παλιότερα ήδη..

Πάντως κοριτσουδια προς το παρόν η κάθε μία για το λόγο της αλλά είμαστε 4/4 καισαρικές..για αν δούμε..όχι τίποτε άλλο θέλω κ τις εμπειρίες από φτ να προετοιμάζομαι αν όλα πάνε καλά κ γεννήσω όπως θέλω..

Οπότε αιτουμαι παρακαλώ η επόμενη φτ:D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

@Anastasia05 εντάξει κορίτσι μου δεν τα έχω διαβάσει όλα όπως καταλαβαίνεις αφού ήρθα αργά! Εννοείται θα έχεις τους λόγους σου! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με προγραμματισμό η χωρίς!

@ada32 είμαι 37&3!!:)

@kristalenia τι ωραία εμπειρία!!! :wub:

Εγω κορίτσια συνεχίζω Τρίτη μέρα με συσπάσεις.. πιστεύω δηλαδή ότι είναι συσπάσεις γιατί τις ένιωσα στο nst. Μέχρι να κάνω nst νόμιζα πως κάθε φορά που συμβαίνει αυτό απλά η μπεμπα μου μαζεύεται σε ένα σημείο και εκεί πετρώνει η κοιλιά! Αφού μου έκανε και εξόγκωμα εκεί.. Τέλος παντων ο γιατρος μου είναι πολύ cool και μου λέει ότι το παρακολουθούμε.. Οποτε κι εγώ απλά τις υπομένω, προσπαθώ να μην αγχώνομαι και λέω του άντρα μου να έχει το νου του στο κινητό..

Σε πονάνε πολυ? πότε έχεις γιατρό??? Να είσαι χαλαρή γιατί το άγχος αυξάνει τον πονο:)

Just now, Renez είπε:

Ναι το άτιμο αρνάκι ολόκληρο θα βγει..κ ο δικός σου φίλη! Θα κάνουμε γερά αντράκια μπαμπατσικα κ πανέμορφα:x

Χαχαχα είναι κ αυτοί τρελαμενοι!! Εγώ οπότε τον παίρνω εδώ κ μια εβδομάδα περιμένει έντρομος να δει τι τον θέλω:mrgreen:

Δε σε παρεξηγεί βρε η @Anastasia05 απλά όντως πρέπει να το έχει πει 5-6 φορές παλιότερα ήδη..

Πάντως κοριτσουδια προς το παρόν η κάθε μία για το λόγο της αλλά είμαστε 4/4 καισαρικές..για αν δούμε..όχι τίποτε άλλο θέλω κ τις εμπειρίες από φτ να προετοιμάζομαι αν όλα πάνε καλά κ γεννήσω όπως θέλω..

Οπότε αιτουμαι παρακαλώ η επόμενη φτ:D

Η Άντα είναι η επόμενη μαλλον!!! Για φτ τη βλέπω  οπότε καλομελετα!!!!

 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Mariamaraki είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Διαβάζω ότι είστε μια χαρά και χαιρομαι!! 

Εγώ εδώ με την μικρούλα μας..είναι ήσυχη όταν δεν πονάει η κοιλίτσα της!!! Δεν προλαβαίνω πάντως τίποτα άλλο μόνο μαζί της ασχολουμε και φανταστείτε έχω και βοήθεια την μαμά μου για λίγες μέρες..

Εντωμεταξύ έχουμε και νευρακια... αμε ...!!! Και κλοτσαμε δυνατά... την κοιτάω και μου μοιάζει απίστευτο 10ημερων παιδί !

Φιλάκια σε όλα τα μπεμπακια μας! 

@kristalenia να σας ζήσει κορίτσι μου !!!!!

Μαράκι τέλεια η μπέμπα έχει άποψη! Γυναίκα παιδί μου! Αχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...