Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Εμένα μια φορά το πηραν, όπως και για την φωτογράφηση.. Στο Ρέα βέβαια... Εγώ σκοπεύω να παρω τηλ παιδιατρο όπως κι εσυ να εξακρίβωσω τι εξετάσεις πρεπει να κάνω από όλο αυτό το πακετο.. 

Καλημερα πως είσαι?? Αγχωμένη? Δεν πιστευω... Έρχεται ο παίδαρος no 2 

Εχω ερώτηση.. Είχες παρει αυτοκινητάκι ride on  περπατούσα για τον μεγάλο? Ο δικός μου, του πηρα ένα φορτηγό μεγάλο, και αφαίρεσε την καρότσα και ανεβαίνει πανω και κάνει ότι προχωραει. Και αναρωτιέμαι μήπως θέλει να του παρω ενα τέτοιο.. Βέβαια ως περπατουρα δεν θα την χρησιμοποιήσουμε καθώς όλη μέρα περπατανε, αλλά θα το έχει να κόβει βόλτες; μέσα στο σπίτι.. Χαχα η στο μπαλκόνι. 

Τι λες? 

Oχι δεν έχω άγχος κανένα! Κάνω κ τελευταίες δουλειές στο σπίτι ,χαλαρα!:)

Έχουμε ένα σκούτερ από τη Φίσερ που το τσουλαει κ το έχει καταευχαριστηθει κ μια ηλεκτρική μηχανή κατακόκκινη:mrgreen: 

Δες τα σκουτερακια τα απλά,θα του αρέσει σίγουρα! 

Περπατουρα ποτέ δεν πήραμε, είμαι κατά κ εγώ κ η παιδιατρος.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

8 ώρες πρίν, Mariamaraki είπε:

Πότε περνάει όλο αυτό!!;;; κλαίει από της 8 ή ωραααα!!!!! Χαχαχαχ

Περνάει στο τρίμηνο.. Αν εισαι τυχερή χαχαχαχ

Κράτα γερά και δοκίμασε μερικά από αυτά που σου ειπα, έπειτα από τις συμβουλές του παιδιατρου σου... Όλα μια χαρά θα πανε. Θηλάζει η δίνεις ξένο? Αν και να σου πω.. Και με το θηλασμό ο δικός μας είχε κολικους.. Άρα δεν έχει και σημασία.. 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! 

Πω κορίτσια κι εγώ απόψε δεν κοιμήθηκα ! Έφαγα το βράδυ κάτι τυροπιτάκια κι ακόμα να χωνέψω...τι τα θελα...

Από εξετάσεις εμείς είχαμε κάνει ακουογραμα κ κάτι αιματολογικές το βασικό πακέτο, νομίζω 150€ είχαμε δώσει!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Περνάει στο τρίμηνο.. Αν εισαι τυχερή χαχαχαχ

Κράτα γερά και δοκίμασε μερικά από αυτά που σου ειπα, έπειτα από τις συμβουλές του παιδιατρου σου... Όλα μια χαρά θα πανε. Θηλάζει η δίνεις ξένο? Αν και να σου πω.. Και με το θηλασμό ο δικός μας είχε κολικους.. Άρα δεν έχει και σημασία.. 

Κ μένα είχε που θήλαζε. Όχι τρομερά πράγματα,αλλά ειχε! Έριχνε δύο τρεις βόμβες κ ηρεμούσε 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Oχι δεν έχω άγχος κανένα! Κάνω κ τελευταίες δουλειές στο σπίτι ,χαλαρα!:)

Έχουμε ένα σκούτερ από τη Φίσερ που το τσουλαει κ το έχει καταευχαριστηθει κ μια ηλεκτρική μηχανή κατακόκκινη:mrgreen: 

Δες τα σκουτερακια τα απλά,θα του αρέσει σίγουρα! 

Περπατουρα ποτέ δεν πήραμε, είμαι κατά κ εγώ κ η παιδιατρος.

Ευχαριστωωωω 

Οχι και εμείς είμαστε κατά της περπατουρας με την παλια έννοια.. Εννοώ αυτά τα τυπου ανεβαίνω πανω , καβαλάω για την ακρίβεια και απλα σπρώχνω να πανε μπροστά.. Δλδ τα ride on , όπως το ακουτερ που λες.μα φοβάμαι τα σκουτερ επειδή δεν έχουν πλάτη. Μην κάνει πισω και πεσει με το κεφάλι... Αυτά που τσόγλανε λέω κι εγώ, αλλά να μπορεί να τα καβαλήσει κιόλας χαχαχ

Άρα είσαι ετοιμοτατη για τον γιο οο... Αντε κορίτσι μου με το καλό ευχομαι.. Να πανε ολα σουπερ

  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Κ μένα είχε που θήλαζε. Όχι τρομερά πράγματα,αλλά ειχε! Έριχνε δύο τρεις βόμβες κ ηρεμούσε 

Χαχαχα εμένα είχε τρέλα πραγματα.. Όλη μέρα κλάμα ο καημένος, δεν ανακουφίζοταν. Γι αυτό τα χω δοκιμάσει ολα και τώρα ξέρω... 

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχω νέα για δύο νεογέννητα από το πρωί....

Κλασικά και τώρα όλες οι γνωστές μου έγκυες γέννανε πριν από μενα.:lol:

Κ εγώ απλά φουσκώνω....κ φουσκώνω....:lol:

Να ζήσουν ολα τα μωράκια και με το καλό σε όλες μας... Και στα δικά μας κοριτσια

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Ευχαριστωωωω 

Οχι και εμείς είμαστε κατά της περπατουρας με την παλια έννοια.. Εννοώ αυτά τα τυπου ανεβαίνω πανω , καβαλάω για την ακρίβεια και απλα σπρώχνω να πανε μπροστά.. Δλδ τα ride on , όπως το ακουτερ που λες.μα φοβάμαι τα σκουτερ επειδή δεν έχουν πλάτη. Μην κάνει πισω και πεσει με το κεφάλι... Αυτά που τσόγλανε λέω κι εγώ, αλλά να μπορεί να τα καβαλήσει κιόλας χαχαχ

Άρα είσαι ετοιμοτατη για τον γιο οο... Αντε κορίτσι μου με το καλό ευχομαι.. Να πανε ολα σουπερ

Κάποια έχουν κ πλατουλα !

Κοίτα θα πέσει κ πίσω ,αν είναι έστω κ λίγο ταρζανακος!!! Εμένα μια έπεσε ,χτύπησε ελάχιστα,τη δεύτερη φορά δεν χτυπησε καν κ μετά έμαθε να κάνει σουζες χωρίς να πεφτει:D


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα! 

Πω κορίτσια κι εγώ απόψε δεν κοιμήθηκα ! Έφαγα το βράδυ κάτι τυροπιτάκια κι ακόμα να χωνέψω...τι τα θελα...

Από εξετάσεις εμείς είχαμε κάνει ακουογραμα κ κάτι αιματολογικές το βασικό πακέτο, νομίζω 150€ είχαμε δώσει!

Βασικο το ακουογραμμα.. Και κάποιες εξετάσεις.. Αλλά και τα 150 ευρουλινια βασικά χαχαχα

Καλημερα 

Just now, Anastasia05 είπε:

Κάποια έχουν κ πλατουλα !

Κοίτα θα πέσει κ πίσω ,αν είναι έστω κ λίγο ταρζανακος!!! Εμένα μια έπεσε ,χτύπησε ελάχιστα,τη δεύτερη φορά δεν χτυπησε καν κ μετά έμαθε να κάνει σουζες χωρίς να πεφτει:D

Ασε από χθες κάνω έρευνα τι να του παρω.... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Βασικο το ακουογραμμα.. Και κάποιες εξετάσεις.. Αλλά και τα 150 ευρουλινια βασικά χαχαχα

Καλημερα 

Ασε από χθες κάνω έρευνα τι να του παρω.... 

Εμάς μας το φέρανε το σκούτερ κ το έχει καταευχαριστηθει!! Οπότε δεν το έχω ψάξει καθόλου το θέμα!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nina13 είπε:

Εμένα μια φορά το πηραν, όπως και για την φωτογράφηση.. Στο Ρέα βέβαια... Εγώ σκοπεύω να παρω τηλ παιδιατρο όπως κι εσυ να εξακρίβωσω τι εξετάσεις πρεπει να κάνω από όλο αυτό το πακετο.. 

Καλημερα πως είσαι?? Αγχωμένη? Δεν πιστευω... Έρχεται ο παίδαρος no 2 

Εχω ερώτηση.. Είχες παρει αυτοκινητάκι ride on  περπατούσα για τον μεγάλο? Ο δικός μου, του πηρα ένα φορτηγό μεγάλο, και αφαίρεσε την καρότσα και ανεβαίνει πανω και κάνει ότι προχωραει. Και αναρωτιέμαι μήπως θέλει να του παρω ενα τέτοιο.. Βέβαια ως περπατουρα δεν θα την χρησιμοποιήσουμε καθώς όλη μέρα περπατανε, αλλά θα το έχει να κόβει βόλτες; μέσα στο σπίτι.. Χαχα η στο μπαλκόνι. 

Τι λες? 

Νίνα μου εμείς έχουμε ευχαριστηθεί ένα αυτοκινητάκι από αυτά που τα τσουλανε με τα ποδαράκια τους αριστερά κ δεξιά. Είναι για πιο μικρές ηλικίες αλλά ο δικός μ ακόμα το αγαπάει. Πιο κοντά στην ηλικία σας είναι το ποδήλατο ισορροπίας. Τη περπατουρα κορίτσια εγώ την πήρα για να ασχολείται λίγο κ να τον περιορίζω σε έναν χώρο το πρωί να κάνω καμμία δουλειά. Είχε σχεδόν περπατήσει όταν τη πήραμε, αλώνιζε όλο το σπίτι κ βαριόταν στο παρκο οποτε κάτι επρεπε να κάνω...όταν περπάτησε έμπαινε κ έβγαινε μόνο του κ έπαιζε. Δεν είμαι υπέρ της ούτε η παιδίατρος μας, πήρα ξεκάθαρα μια φτηνή τζάμπο έτσι σαν παιχνίδι. 

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμάς μας το φέρανε το σκούτερ κ το έχει καταευχαριστηθει!! Οπότε δεν το έχω ψάξει καθόλου το θέμα!

Τυχερηηηη ασε σου λέω, από το βράδυ ψάχνω... Κι ακόμα δεν έχω καταλήξει.. Είμαι και πολυ ψειρας ρε παιδι μ... Χαχαχ τώρα επίσης ψάχνω ηλεκτρική ψηστιερα για να μπορώ να ψήνω τώρα το χειμώνα μέσα στο σπίτι, καθώς ο μικρός έχει μάθει κάθε ΣΚ να του φτιάχνω σπιτικά σουβλάκια και ο άντρας μου τα ζητάει, όποτε τώρα ψάχνω κι αυτό.. Να χω εξοπλιστεί για όταν βρέχει.. Για να μην κάνω μπάρμπεκιου έξω και βρέχονται, στην ταράτσα... Θα ναι χάλια. 

Just now, Christinα είπε:

Νίνα μου εμείς έχουμε ευχαριστηθεί ένα αυτοκινητάκι από αυτά που τα τσουλανε με τα ποδαράκια τους αριστερά κ δεξιά. Είναι για πιο μικρές ηλικίες αλλά ο δικός μ ακόμα το αγαπάει. Πιο κοντά στην ηλικία σας είναι το ποδήλατο ισορροπίας. Τη περπατουρα κορίτσια εγώ την πήρα για να ασχολείται λίγο κ να τον περιορίζω σε έναν χώρο το πρωί να κάνω καμμία δουλειά. Είχε σχεδόν περπατήσει όταν τη πήραμε, αλώνιζε όλο το σπίτι κ βαριόταν στο παρκο οποτε κάτι επρεπε να κάνω...όταν περπάτησε έμπαινε κ έβγαινε μόνο του κ έπαιζε. Δεν είμαι υπέρ της ούτε η παιδίατρος μας, πήρα ξεκάθαρα μια φτηνή τζάμπο έτσι σαν παιχνίδι. 

Για πες για το αυτοκινητάκι.. Ένα τέτοιο ψάχνω κι εγώ.. Το ποδηλατο το έχουμε παρει μα το απαγόρευω μέσα στο σπίτι.. 

Ευχαριστώ Ωωωωω πολυυυυυ

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Τυχερηηηη ασε σου λέω, από το βράδυ ψάχνω... Κι ακόμα δεν έχω καταλήξει.. Είμαι και πολυ ψειρας ρε παιδι μ... Χαχαχ τώρα επίσης ψάχνω ηλεκτρική ψηστιερα για να μπορώ να ψήνω τώρα το χειμώνα μέσα στο σπίτι, καθώς ο μικρός έχει μάθει κάθε ΣΚ να του φτιάχνω σπιτικά σουβλάκια και ο άντρας μου τα ζητάει, όποτε τώρα ψάχνω κι αυτό.. Να χω εξοπλιστεί για όταν βρέχει.. Για να μην κάνω μπάρμπεκιου έξω και βρέχονται, στην ταράτσα... Θα ναι χάλια. 

Για πες για το αυτοκινητάκι.. Ένα τέτοιο ψάχνω κι εγώ.. Το ποδηλατο το έχουμε παρει μα το απαγόρευω μέσα στο σπίτι.. 

Ευχαριστώ Ωωωωω πολυυυυυ

Αυτό το κλασσικό λέω το πλαστικό που το καβαλάνε. Έχει τιμονακι με κουμπάκια κ το κάθισμα είναι αποθηκευτικός χώρος που κρυβει τα αγαπημενα τ παιχνίδια.. Αχαχαχαχ. Το ξέρεις αυτό σίγουρα κ είναι φτηνό από 20€, για μέσα το σπίτι μια χαρά!εμείς 2 χρόνια το παίζουμε κ στην αυλή στη γιαγιά του αντέχει ακόμα! 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! @ada32 άντε ωραία, τουλάχιστον ξεμπερδεψεις γρήγορα και δεν ταλαιπωρήθηκες, να πάνε όλα καλά και με το μωράκι σου!! Το Παπαγεωργίου είναι και πολύ καλό νοσοκομείο σαν ιδιωτική κλινική!

Εγώ ως προς τον ύπνο έτσι κ ετσι, είναι μαρτύριο όταν γυρνάω πλευρό ή πάω τουαλέτα γιατί πονάω πάρα πολύ από κάτω! Χθες πήγα και γιατρό 3.350 η μικρή.. εγώ φανταστείτε είμαι 1.58 δεν ξέρω πως θα μπορέσω να τη βγάλω χαχα!! Σήμερα 39+2 κ κανένα σύμπτωμα! Μάλλον βολεύτηκε!

Ως προς τις εξετάσεις μου παν σίγουρα να κάνω για τα αυτιά, αλλά μάλλον θα τις κάνω όλες δλδ αυτιά, μάτια και μεταβολικά νοσήματα.. γύρω στα 200 ευρώ πρέπει να έχουν στο Γένεσις δεν είμαι σίγουρη..

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αυτό το κλασσικό λέω το πλαστικό που το καβαλάνε. Έχει το Μονακό με κουμπάκια κ το κάθισμα είναι αποθηκευτικός χώρος που κρυβει τα αγαπημενα τ παιχνίδια.. Αχαχαχαχ. Το ξέρεις αυτό σίγουρα κ είναι φτηνό από 20€, για μέσα το σπίτι μια χαρά!εμείς 2 χρόνια το παίζουμε κ στην αυλή στη γιαγιά του αντέχει ακόμα! 

Αχ στείλε μου μοντέλο να δω μήπως βρω κάτι αντίστοιχο.. Είδα πολλα τέτοια μα δεν ξέρω ακόμα ποιο να παρω.. Είμαι και ζυγός.. Αναποφασιστη χαχαχαχα

Το χει ευχαριστηθεί ο κουκλος μας ε??? Αχ να ναι καλα το παιδακι σας?!!! 

Just now, Eirini_ka είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @ada32 άντε ωραία, τουλάχιστον ξεμπερδεψεις γρήγορα και δεν ταλαιπωρήθηκες, να πάνε όλα καλά και με το μωράκι σου!! Το Παπαγεωργίου είναι και πολύ καλό νοσοκομείο σαν ιδιωτική κλινική!

Εγώ ως προς τον ύπνο έτσι κ ετσι, είναι μαρτύριο όταν γυρνάω πλευρό ή πάω τουαλέτα γιατί πονάω πάρα πολύ από κάτω! Χθες πήγα και γιατρό 3.350 η μικρή.. εγώ φανταστείτε είμαι 1.58 δεν ξέρω πως θα μπορέσω να τη βγάλω χαχα!! Σήμερα 39+2 κ κανένα σύμπτωμα! Μάλλον βολεύτηκε!

Ως προς τις εξετάσεις μου παν σίγουρα να κάνω για τα αυτιά, αλλά μάλλον θα τις κάνω όλες δλδ αυτιά, μάτια και μεταβολικά νοσήματα.. γύρω στα 200 ευρώ πρέπει να έχουν στο Γένεσις δεν είμαι σίγουρη..

Μπεμπαρααα είναι φτου φτου!!!  Με το καλό κορίτσι μου κ εσυ.. Πλησιάζεις!!! Ναι ειδικά το ακουογραμμα και τα μετά βολικά νοσήματα θα τα κάνω κι εγώ. Κι ας έχουν όσο θέλουν.. Θα ρωτησω τους παιδιατρους μας

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...