Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

@Vivi8 να σου ζήσει! Υγιές και καλότυχο να είναι! Καλά αναθρεματα κ καλή λοχεία να έχεις! Περιμένουμε λεπτομέρειες και για το Ρέα τι έγινε με το τεστ κορονοιου μιας και πηγες ξαφνικά!

@Anastasia05 περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

1 ώρα πρίν, Vivi8 είπε:

Καλημέρα Κορίτσια! Γουρλίδικο το γκρουπ! Γέννησα στις 4 το πρωί ένα λουκουμάκι με ΦΤ.

Είχα πόνους από τις 5 το απόγευμα, έφτασα στο μαιευτήριο 20.30 για nst και με κράτησαν! Ο τοκετός μου φάνηκε πολύ βατός. Τώρα περιμένω να την ξαναδώ.

Και στα δικά σας!

Να σου ζήσει!!!!:wub: Καλή λοχεία κ καλή ανατροφή !!

Πολύ ευχάριστο που ήταν τόσο θετική η εμπειρία σου από τη γέννα!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες οταν θελεις!

 

Να σας πω κ τα δικά μου, 3475 ο κύριος, λίγες συσπάσεις στο nst κ πάμε για πρόκληση Σάββατο ,εκτός κι αν μας κανει έκπληξη νωριτερα:mrgreen:

Just now, LadyP είπε:

@Vivi8 Να σου ζήσει!!! Να σας έρχονται πάντα όλα τόσο βάτα και όμορφα εύχομαι! 

@Anastasia05 μας τρώει η αγωνία! είσαι η επόμενη??? 

Μακάρι να είμαι η επόμενη!!!:D

  • Μου αρέσει 12

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Να σου ζήσει!!!!:wub: Καλή λοχεία κ καλή ανατροφή !!

Πολύ ευχάριστο που ήταν τόσο θετική η εμπειρία σου από τη γέννα!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες οταν θελεις!

 

Να σας πω κ τα δικά μου, 3475 ο κύριος, λίγες συσπάσεις στο nst κ πάμε για πρόκληση Σάββατο ,εκτός κι αν μας κανει έκπληξη νωριτερα:mrgreen:

Μακάρι να είμαι η επόμενη!!!:D

Ω ρε μάνα ένα θρεφταρι! Τέλεια κορίτσι μου! Μια χαρά το επόμενο σκ θα τον έχεις αγκαλια!!!!:x

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Ω ρε μάνα ένα θρεφταρι! Τέλεια κορίτσι μου! Μια χαρά το επόμενο σκ θα τον έχεις αγκαλια!!!!:x

Αχ η μεσουλα μου το ξέρει!!!

Ναι!!! αγκαλιτσα το πολυ σε μια εβδομάδα:wub:

Με το καλό όσες μείναμε!!

  • Μου αρέσει 4

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Να σου ζήσει!!!!:wub: Καλή λοχεία κ καλή ανατροφή !!

Πολύ ευχάριστο που ήταν τόσο θετική η εμπειρία σου από τη γέννα!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες οταν θελεις!

 

Να σας πω κ τα δικά μου, 3475 ο κύριος, λίγες συσπάσεις στο nst κ πάμε για πρόκληση Σάββατο ,εκτός κι αν μας κανει έκπληξη νωριτερα:mrgreen:

Μακάρι να είμαι η επόμενη!!!:D

Ολόκληρος παιδαρος! Όπως και να χει έρχεται πολύ άμεσα! Αφού υπάρχουν κ συσπασουλες κάτι γίνεται! Να σου έρθουν όλα όπως είναι για καλύτερο!!!:wub:Αχ με το καλό τα παιδάκια μας!!!

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Να σου ζήσει!!!!:wub: Καλή λοχεία κ καλή ανατροφή !!

Πολύ ευχάριστο που ήταν τόσο θετική η εμπειρία σου από τη γέννα!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες οταν θελεις!

 

Να σας πω κ τα δικά μου, 3475 ο κύριος, λίγες συσπάσεις στο nst κ πάμε για πρόκληση Σάββατο ,εκτός κι αν μας κανει έκπληξη νωριτερα:mrgreen:

Μακάρι να είμαι η επόμενη!!!:D

Ελααα ένα παλικάρι :wub: 

Με το καλό να έρθουν όλα πιο ομαλά αυτήν την φορά! Και να πάρετε αγκαλίτσα το νέο μέλος! 

Αχχ κορίτσια έρχεται όλων μας η σειρά σιγά σιγά! Ώρες ώρες δεν το πιστεύω πως πέρασαν οι μήνες... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε κ κολπική εξέταση με το χέρι,ξέχασα να το πω!

Καθόλου δεν πόνεσα. Έκανα κ καλλιέργεια!

Just now, elenioz είπε:

Ελααα ένα παλικάρι :wub: 

Με το καλό να έρθουν όλα πιο ομαλά αυτήν την φορά! Και να πάρετε αγκαλίτσα το νέο μέλος! 

Αχχ κορίτσια έρχεται όλων μας η σειρά σιγά σιγά! Ώρες ώρες δεν το πιστεύω πως πέρασαν οι μήνες... 

Πέρασαν,είδες!?:wub:

Νινακια περισσότερα από εδώ κ πέρα!!!

Τρελαίνομαι να διαβάζω για χαρούμενες μανούλες :)

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vivi8 τι τέλεια νέα!! Να σας ζήσει, γερό και ευτυχισμένο να είναι!! 

Κορίτσια με βάση την ΠΗΤ (1/10) είμαι θεωρητικα η επομενη, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα επαληθευτώ.. ουφ να δουμε..καντε καμία προσευχή κ για μένα χαχα..

πολύ φοβάμαι ομως μην πάω με αναγκαστική πρόκληση γιατί ο άντρας μου είναι με άδεια Θεσκη, τον κουβάλησα από Αθήνα ήδη από την 37η εβδ. φοβούμενη μη γεννήσω και ακόμα 39+3 κανένα ουσιαστικο σύμπτωμα.. σήμερα είδα λίγα παραπάνω κολπικά υγρα.. λέτε;; και τα ψιλοακουω να σας πω που τον κουβάλησα νωρις, έχει και τα δίκια του.. αλλά που να ξέρουμε πότε τα μικρακια μας θα ναι πραγματικά έτοιμα..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eirini_ka είπε:

@Vivi8 τι τέλεια νέα!! Να σας ζήσει, γερό και ευτυχισμένο να είναι!! 

Κορίτσια με βάση την ΠΗΤ (1/10) είμαι θεωρητικα η επομενη, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα επαληθευτώ.. ουφ να δουμε..καντε καμία προσευχή κ για μένα χαχα..

πολύ φοβάμαι ομως μην πάω με αναγκαστική πρόκληση γιατί ο άντρας μου είναι με άδεια Θεσκη, τον κουβάλησα από Αθήνα ήδη από την 37η εβδ. φοβούμενη μη γεννήσω και ακόμα 39+3 κανένα ουσιαστικο σύμπτωμα.. σήμερα είδα λίγα παραπάνω κολπικά υγρα.. λέτε;; και τα ψιλοακουω να σας πω που τον κουβάλησα νωρις, έχει και τα δίκια του.. αλλά που να ξέρουμε πότε τα μικρακια μας θα ναι πραγματικά έτοιμα..

Βρε κορίτσι μου ,που να ξέρεις κι εσύ ποτε θα βγει το μωράκι??? Κ πως να μην αγχωθεις,πρώτη σου εγκυμοσύνη???

Έχετε περιθώριο να το περιμένετε κι άλλο το μωράκι, κι αν γίνει πρόκληση,δεν έγινε κ τίποτα!:)

Προσπάθησε να είσαι ήρεμη κ να σκέφτεσαι ότι δεν αργει η μέρα που θα κρατήσεις το μωράκι σου! 

Με τον γιατρό τι έχετε πει? Πόσο μετά την Πητ θα περιμένετε?

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Να σου ζήσει!!!!:wub: Καλή λοχεία κ καλή ανατροφή !!

Πολύ ευχάριστο που ήταν τόσο θετική η εμπειρία σου από τη γέννα!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες οταν θελεις!

 

Να σας πω κ τα δικά μου, 3475 ο κύριος, λίγες συσπάσεις στο nst κ πάμε για πρόκληση Σάββατο ,εκτός κι αν μας κανει έκπληξη νωριτερα:mrgreen:

Μακάρι να είμαι η επόμενη!!!:D

Να τος ο κούκλος μας!!!έρχεται στη μανούλα του οσονουπω!με το καλό κοπέλα μου να τον σφίξεις στην αγκαλιά σου!Όλα καλά να πάνε!:wub:


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Να τος ο κούκλος μας!!!έρχεται στη μανούλα του οσονουπω!με το καλό κοπέλα μου να τον σφίξεις στην αγκαλιά σου!Όλα καλά να πάνε!:wub:

Ευχαριστώ πολύ!!! Μέχρι τότε θα έχουμε κι άλλα γεννητουρια ,ειμαι σιγουρη :wub: όλα καλά για όλες μας να πάνε!!:)

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini_ka είπε:

@Vivi8 τι τέλεια νέα!! Να σας ζήσει, γερό και ευτυχισμένο να είναι!! 

Κορίτσια με βάση την ΠΗΤ (1/10) είμαι θεωρητικα η επομενη, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα επαληθευτώ.. ουφ να δουμε..καντε καμία προσευχή κ για μένα χαχα..

πολύ φοβάμαι ομως μην πάω με αναγκαστική πρόκληση γιατί ο άντρας μου είναι με άδεια Θεσκη, τον κουβάλησα από Αθήνα ήδη από την 37η εβδ. φοβούμενη μη γεννήσω και ακόμα 39+3 κανένα ουσιαστικο σύμπτωμα.. σήμερα είδα λίγα παραπάνω κολπικά υγρα.. λέτε;; και τα ψιλοακουω να σας πω που τον κουβάλησα νωρις, έχει και τα δίκια του.. αλλά που να ξέρουμε πότε τα μικρακια μας θα ναι πραγματικά έτοιμα..

Πώς να μπορέσουμε να υπολογίσουμε οι ερμες ποτέ θα σκάσουν μύτη τα νινιά μας!?Εσύ καλά έκανες και τον έχεις σε επιφυλακή κορίτσι μου γιατί ποτέ δεν ξερεις!

Προσευχουλα και για σένα και για όλες μας!μα δε βλέπεις τί γ(-ζ)ουρλο-ομαδα είμαστε;;;;)ολα θα πάνε τέλεια!!!!

1/10 γιορτάζει κι η Παναγιά!Να σε φυλάει εύχομαι υπό τη Σκέπη Της κι εσένα και το μπεμπινι και όλες μας!

(Μια χαρά είναι κι η πρόκληση,φλερτάρω στην ιδέα γτ είμαι ανυπόμονη:mrgreen:)

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Να σου ζήσει!!!!:wub: Καλή λοχεία κ καλή ανατροφή !!

Πολύ ευχάριστο που ήταν τόσο θετική η εμπειρία σου από τη γέννα!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες οταν θελεις!

 

Να σας πω κ τα δικά μου, 3475 ο κύριος, λίγες συσπάσεις στο nst κ πάμε για πρόκληση Σάββατο ,εκτός κι αν μας κανει έκπληξη νωριτερα:mrgreen:

Μακάρι να είμαι η επόμενη!!!:D

Μια χαρά! Τελικά τζάμπα την πήρες κοντά τη βαλιτσα. Το Σάββατο λοιπόν θα κρατάς στα χέρια σου το μωρό σου! Σκέφτεσαι να το ρίξεις στο περπάτημα μήπως κ αποφύγεις την πρόκληση;

Καλά μέχρι το Σάββατο θα έχουν γεννήσει κ άλλες!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...