Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Irinoula86 είπε:

  Καλημερα κοριτσια!!!! Τι κάνετε? Λοιπόν εγώ σήμερα λίγο καλυτερα οπότε θα σας πω τα γεγονοτα!!!! Σάββατο πρωι ξεκινάω να βγω για καφε με άντρα Μ και κουμπαρο?!?? Εν τω μεταξυ το μεσημέρι λέγαμε να παμε για ψαράκι Αναβησσο ( ήθελα και ψαράκι η μουρη μου) και εκεί π είμαι έτοιμη για τον καφέ μου παω μια τελευταία στην τουαλέτα.... Όπως έκανα παντα! Παω τουαλέτα αλλά τα υγρ; δεν σταματούσαν να τρέχουν και είχαν και αίμα..... Σηκώθηκα και τα νερά έτρεχαν μαζί με αίμα..... Παίρνω το γιατρό Μ Μ λέει μην ανησυχείς.... Ξεκίνησε η διαδικασία αλλά έχεις χρόνο ακομα..... Κάνε τις ετοιμασιες σου και ενημέρωνε με.... Το κλείνουμε και στο επόμενο διωρο είχε πεσει το πωμα του τραχηλου-βλεννη με αιμα-μεγαλο κομμάτι! Επίσης είχαν αρχίσει οι πονοι αλλά όχι τοσο συχνοί! Η ώρα είχε παει δυο και ξανά παίρνω γιατρό Μ λέει συνεχίζει η εξέλιξη του τοκετού και δες το πως παει και ξανάξανάπαρε με..... Στο επόμενο διωρο οι πονοι κάθε τρία με πεντε λεπτά..... Ήταν ανυπόφοροι..... Ξανά παίρνω γιατρό Μ λέει ξεκινά για μαιευτήριο και έρχομαι!!!!! Η ώρα 4 ! Ξεκίνησα κάποια στιγμή στις 5οπου οι πονοι είχαν σταματήσε κ έκανα εισαγωγή κατευθείαν! Οι πονοι άρχισαν να γίνονται αφορητοι..... Με ρώτησαν για επισκληριδιο..... Και δεν το σκέφτηκα καθόλου όταν Μ είπαν ότι δεν θα ποναω καθόλου.... Κ ετσι ήταν κορίτσια..... Τι ανακάλυψη είναι αυτη????? Ήμουν σε νιρβάνα και απλά έβλεπα το μονιτορ με τις συσπάσεις και την καρδιά του μικρου μας.... Έκανα συσπαση αλλά δεν ένιωθα τπτ.... Κάποια στιγμή ζήτησα και άλλη δόση γτ είχε περασει η πρωτη και ξανά ένιωθα τις συσπάσεις και πονο! Είχα φτάσει διαστολή 9 από τις 9 η ώρα περιπου και όλοι Μ έλεγαν ότι μέχρι 11 θα έχω γεννήσει αλλά ο μικρός μας ήταν Κεφαλάς και μεγάλος και δεν κατεβαινε! Πέρασαν οι ώρες και πηγε 1 τα ξημερώματα! Οι παλμοι του μωρου είχαν αρχίσει να ανεβαίνουν και το παιδι είχε αρχίσει να ταλαιπωρείται! Μ είπε ο γιατρός να κάνουμε καισαρικη και εγώ συμφώνησα!!!! Δεν άντεχα άλλο την αναμονή την αίσθηση τών πονων..... Ίσως σε επόμενο παιδι να ζητήσω κατευθείαν καισαρικη..... Θα δουμε..... Σε μισή ωρίτσα είχαν όλα τελειώσει....... Είχα το γιο μου αγκαλιτσα! 3930 τα κιλά του!!!! Τεραστιος...... Έτοιμος για την αγκαλιτσα μου!!!!!! 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Μα μια ωραία περιπέτεια κι εσύ!!! Παιδαρος ο μπέμπης, να τον χαίρεσαι! Εσύ πως είσαι? Αναρρωνεις καλά? Γεροί κι οι 2 σας!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

πρίν από 33 λεπτά , Renez είπε:

Βρε γκρινιαρικο ον εσύ δεν έλεγες να κάτσει εκεί το μωράκι σου να κάνεις τις δουλίτσες σου κ να ετοιμαστειτε? Εμ σε ακούει εμ γκρινιάζεις??? Ααααα φιληηηη!!

Φυσικά οπότε βρίσκω χρόνο μπαίνω εδώ,κάνω δουλίτσες σπίτι,κάνα μποτε σε εμένα,παίζω με τα σκυλιά..γενικά προσπαθώ κ θέλω να συνεχιζω όσο μπορώ κ τη δική μου ρουτίνα προσαρμοσμένη στου μπέμπη μου βέβαια αλλά αν ασχολούμαι μόνο με το μωρό 24/24 θα βγωε ζουρλομανδύα μετά :D

Hahah isxuei!Oxi twra eimai super!Ta exw etoimasei ola!Opote einai na erthei na erthei to ninaki mou♥️♥️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Κορίτσια από κιλά πως πάτε; Έχετε χάσει τπτ;

Λοιπον εγώ που ειμαι κ η πιο παλιά να σου πω ότι εχω χάσει οοοολα τα κιλά της εγκυμοσύνης χωρίς να κάνω δίαιτα αλλαααααα η κοιλίτσα χαμηλά δεν έχει επανέλθει, υπάρχει λίγο χαλάρωση κ τα παντελόνια μου δεν κουμπώνουν ακόμα!

@Irinoula86θα έχεις να λες στον γιο σου ότι δεν σε άφησε να φας ψαράκι :D 

Τι μωρό μπαμπατσικο, να τον χαίρεσαι μωρέ τον μπεμπαρο!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Μα μια ωραία περιπέτεια κι εσύ!!! Παιδαρος ο μπέμπης, να τον χαίρεσαι! Εσύ πως είσαι? Αναρρωνεις καλά? Γεροί κι οι 2 σας!

Ναι ναι μια χαρά κοριτσάκι μου!!! Ήδη σήμερα είμαι χωρίς τπτ ουτε όρο ουτε καθετήρα!!!! Αυριο πρωι βγαίνει εξιτήριο!!!!!! Πάμε σπίτι μας 3!!!!! 

Just now, EugenJen είπε:

Λοιπον εγώ που ειμαι κ η πιο παλιά να σου πω ότι εχω χάσει οοοολα τα κιλά της εγκυμοσύνης χωρίς να κάνω δίαιτα αλλαααααα η κοιλίτσα χαμηλά δεν έχει επανέλθει, υπάρχει λίγο χαλάρωση κ τα παντελόνια μου δεν κουμπώνουν ακόμα!

@Irinoula86θα έχεις να λες στον γιο σου ότι δεν σε άφησε να φας ψαράκι :D 

Τι μωρό μπαμπατσικο, να τον χαίρεσαι μωρέ τον μπεμπαρο!

Χαχχα ναι ισχυει!!!! Με την πρωτη ευκαιρία..... Κυριακή με ήλιο θα τον βγάλω βολτα για ψαράκι.... Μου το χρωστάει..... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , marianna1986 είπε:

Κορίτσια από κιλά πως πάτε; Έχετε χάσει τπτ;

Από τα 11 που πήρα έχω χάσει τα 6. Τρώω τα πάντα βέβαια κ χωρίς να κάνω πολλά στο σπίτι. Για περπάτημα  κ Γενικά έξω, δεν έχω βγει ακόμη.

Θηλάζει πολύ μέσα στη μέρα το μωρό.

Η κοιλίτσα έχει μαζευτεί πολύ κ σφίγγει κιόλας,σιγά σιγά! Ειμαι σε καλό δρόμο!

Επιτέλους σταμάτησαν κ οι πόνοι από συσπάσεις που κάνει η μήτρα για να μαζευτεί.

Τη δεύτερη φορά έκανα κ κάποιες μικρές ραγαδες σε αντίθεση με τη πρώτη εγκυμοσύνη που δεν ειχα τίποτα.. μπορεί να γέννησα νωρίτερα αυτή τη φορά αλλά η κοιλιά ήταν λίγο μεγαλύτερη κ έτσι έγιναν κ οι ραγαδες

Από αιμορραγία πως πάτε?? Εγώ έχω ακόμη ..

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Irinoula86 να σου ζήσει το μωράκι σου! Ταλαιπωρήθηκες λίγο αλλά τέλος καλό όλα καλά!!! Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!

Εγώ είχα πάρει 10 κιλά κ έχω χάσει τα 7.5... αλλά μου έχουν μείνει 5-6 κιλά κ από την πρωτη εγκυμοσύνη σύνολο 10 κιλά ελπίζω να τα χασω όλα τώρα που πήρα φόρα! 

@Anastasia05 κ εγώ έχω αιμορραγία αλλά όχι πολλή. Νομίζω μέχρι τις 40 θα έχουμε!

  • Μου αρέσει 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05Υποθέτω θα παίζει ρόλο κ γέννησαμε με φτ η κτ ?? Εμένα κ της @Jasmine@ πάντως μας σταμάτησε σχεδόν μαζί ,είναι δύο εβδομάδες τώρα που δεν έχω τίποτα!! 

Σήμερα σαραντιζουμε κ πάμε να πάρουμε την ευχή..:)

  • Μου αρέσει 5

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

 

@Anastasia05Υποθέτω θα παίζει ρόλο κ γέννησαμε με φτ η κτ ?? Εμένα κ της @Jasmine@ πάντως μας σταμάτησε σχεδόν μαζί ,είναι δύο εβδομάδες τώρα που δεν έχω τίποτα!! 

Σήμερα σαραντιζουμε κ πάμε να πάρουμε την ευχή..:)

Ναι νομίζω παίζει ρόλο!!

Πότε πέρασαν 40μερες.??? Πωπω..

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Από τα 11 που πήρα έχω χάσει τα 6. Τρώω τα πάντα βέβαια κ χωρίς να κάνω πολλά στο σπίτι. Για περπάτημα  κ Γενικά έξω, δεν έχω βγει ακόμη.

Θηλάζει πολύ μέσα στη μέρα το μωρό.

Η κοιλίτσα έχει μαζευτεί πολύ κ σφίγγει κιόλας,σιγά σιγά! Ειμαι σε καλό δρόμο!

Επιτέλους σταμάτησαν κ οι πόνοι από συσπάσεις που κάνει η μήτρα για να μαζευτεί.

Τη δεύτερη φορά έκανα κ κάποιες μικρές ραγαδες σε αντίθεση με τη πρώτη εγκυμοσύνη που δεν ειχα τίποτα.. μπορεί να γέννησα νωρίτερα αυτή τη φορά αλλά η κοιλιά ήταν λίγο μεγαλύτερη κ έτσι έγιναν κ οι ραγαδες

Από αιμορραγία πως πάτε?? Εγώ έχω ακόμη ..

Εγώ έχω εδώ κ δύο μέρες σαν τελειώματα περιόδου..αλλά έχω παρατηρήσει κάποιες φορές αν κάνω δουλειές κ κουραστω βγαίνει κ καμία κηλίδα παραπάνω αιματακι...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, μπαίνω πού και που και διαβάζω τα νέα σας, αλλά ο μικρός δε μου αφήνει χρόνο να γράψω. Από το νοσοκομείο βγήκαμε την Παρασκευή (έμεινα μόνο 2 βράδια) και από τότε γυρίσαμε σπιτάκι μας να βρούμε τους ρυθμούς μας. Όλη την μέρα ταϊζω τον μπέμπη (τον θηλάζω αποκλειστικά), τον αλλάζουμε συνέχεια (κατουρλο-σκατομηχανή:-)) και ευτυχώς κοιμάται αρκετά εκτός από όταν έχει πονάκια που σφίγγεται και κλαίει, και μόνο τα βράδια μας ταλαιπωρεί παραπάνω που δε μας αφήνει να κοιμηθούμε. Χαλάλι του όμως... είναι γλύκας και δε χορταίνουμε να τον χαζεύουμε. Εν τω μεταξύ, τον παίρνεις αγκαλιά και γεμίζει η αγκαλιά σου, και μετά σκέφτομαι ότι είναι απολύτως λογικό που είχε βαρύνει και μεγαλώσει τόσο πολύ η κοιλιά μου τον τελευταίο μήνα, ακόμα δεν το πιστεύω πως χωρούσε εκεί μέσα! Εγώ αναρρώνω σχετικά καλά από την καισαρική... μέχρι και χθες πονούσε πολύ η κοιλιά μου, ειδικά όταν σηκώνομαι/κάθομαι κρατάω την κοιλιά μου συνέχεια γιατί νομίζω ότι θα μου πέσει, αλλά σήμερα είμαι πολύ καλύτερα. Τα ράμματά μου με ταλαιπωρούν παραπάνω γιατί μου έκαναν μεγάλη τομή και σε ένα σημείο δεν έχει κλείσει, ακόμα τρέχει αίμα/πύον, οπότε πήγα σήμερα στον γιατρό να με τσεκάρει... μου έβγαλε τα προηγούμενα ράμματα που ήταν σαν συρραπτικό και μου έβαλε ειδική κόλλα και steri-strips (τα αυτοκολλητάκια) για να κρατήσουν την τομή κλειστή μέχρι να γιατρευτεί. Η αλήθεια είναι ότι με ενοχλεί που είμαι ακόμα σαν τραυματίας και δε μπορώ να κάνω τίποτα στο σπίτι (ευτυχώς ο άντρας μου βοηθάει πολύ με το μωρό και τις δουλειές) και ανυπομονώ να συνέλθω για να μπορώ να κινούμαι ελεύθερα πάλι, αλλά θυμίζω στον εαυτό μου ότι πριν μόλις 5 μέρες έκανα μεγάλη επέμβαση και απλά θα πρέπει να κάνω υπομονή για να περάσουν οι μέρες και να αναρρώσω. Εσείς οι υπόλοιπες που κάνατε καισαρική πώς τα πάτε με την ανάρρωση?

 

On 10/8/2020 at 7:44 AM, Nina13 said:

Κριμα που ταλαιπωρήθηκε έτσι, αλλά άξιζε τον κόπο σωστά??? Έπραξαν σωστά που σου εκαναν καισαρική, αφου ήταν πολυ ψηλά το μωρό.. 

Τέλος καλό όλα καλά.. Καλη ανάρρωση καιιιιιιιιι

Να σας ζήσει!!!! Να ναι καλοτυχος και γέρος σαν τα ψηλά βουνά που λέει η γιαγιά μου... 

Παίδαρος είναι στα κιλά και ευχομαι να ναι παντα έτσι, άντρακλας

Φτου σκορδα

Σ'ευχαριστώ πολύ Νίνα μου! Και σένα με το καλό, να σου έρθουν όλα καλά και όσο πιο βολικά γίνεται! Ναι, δε γινόταν αλλιώς δυστυχώς στην περίπτωσή μου... αλλά χαλάλι του. Τέλος καλό, όλα καλά!

 

On 10/8/2020 at 10:26 AM, OctoberMom said:

@Eva137 Να σου ζήσειιι!! Συγχαρητήρια! Διπλά συγχαρητήρια δλδ γιατί το προσπάθησες, αλλά καμιά φορά το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον!

Χαχα, όσο σε διάβαζα τον έκανα εικόνα να αράζει αμέριμνος (*τσόκο μαροκάνα* που λέει και οι νεολαίοι) ψηλά ψηλά στην κοιλιά σου με τα ποδαράκια του και οι υπόλοιποι γύρω γύρω να έχετε ιδρώσει να περιμένετε να κατέβει!

Κορίτσια??  Ο,ΤΙ θέλουν κάνουν τα μωράκια μας... Σιγά σιγά το παίρνουμε χαμπάρι :P

 

Αααχ, πες το ψέμματα... από πριν καν τους γνωρίσουμε καλά καλά μας κάνουν ό,τι θέλουν!:P

 

On 10/8/2020 at 2:03 PM, elenioz said:

Καλησπέρα κορίτσια μου! 

Γέννησα και εγώ! 3 κιλά τελικά η μικρή. Μια ζωγραφιά ειναι! Μοιάζει φουλ στον μπαμπά της και όπως φαινόταν στο 3D υπέρηχο. Έπιασε κατευθείαν στήθος ελπίζω να πάει καλά από εδώ κ πέρα. 

Δυσκολεύτηκε να με πιασει η ραχιαία που μου έκαναν κ έφυγε κ σχετικά γρήγορα η επίδραση της. Αλλά ήταν πραγματικά πάρα πολύ καλή η αναισθησιολογος. Με χαλάρωνε καθόλη την διάρκεια. Τώρα δεν σας κρύβω ότι πονάω αφάνταστα. Ζήτησα κ άλλο φάρμακο αλλά μου είπαν γιοκ. 

Θα κάτσω να σας διαβάσω αργότερα. Φιλάκια πολλά !!! 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Να σου ζήσει η μπουμπού σου το μοντελάκι!:wub: Τώρα σου έχει περάσει ο περισσότερος πόνος? Πώς νιώθεις?

  • Μου αρέσει 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Κορίτσια μου, μπαίνω πού και που και διαβάζω τα νέα σας, αλλά ο μικρός δε μου αφήνει χρόνο να γράψω. Από το νοσοκομείο βγήκαμε την Παρασκευή (έμεινα μόνο 2 βράδια) και από τότε γυρίσαμε σπιτάκι μας να βρούμε τους ρυθμούς μας. Όλη την μέρα ταϊζω τον μπέμπη (τον θηλάζω αποκλειστικά), τον αλλάζουμε συνέχεια (κατουρλο-σκατομηχανή:-)) και ευτυχώς κοιμάται αρκετά εκτός από όταν έχει πονάκια που σφίγγεται και κλαίει, και μόνο τα βράδια μας ταλαιπωρεί παραπάνω που δε μας αφήνει να κοιμηθούμε. Χαλάλι του όμως... είναι γλύκας και δε χορταίνουμε να τον χαζεύουμε. Εν τω μεταξύ, τον παίρνεις αγκαλιά και γεμίζει η αγκαλιά σου, και μετά σκέφτομαι ότι είναι απολύτως λογικό που είχε βαρύνει και μεγαλώσει τόσο πολύ η κοιλιά μου τον τελευταίο μήνα, ακόμα δεν το πιστεύω πως χωρούσε εκεί μέσα! Εγώ αναρρώνω σχετικά καλά από την καισαρική... μέχρι και χθες πονούσε πολύ η κοιλιά μου, ειδικά όταν σηκώνομαι/κάθομαι κρατάω την κοιλιά μου συνέχεια γιατί νομίζω ότι θα μου πέσει, αλλά σήμερα είμαι πολύ καλύτερα. Τα ράμματά μου με ταλαιπωρούν παραπάνω γιατί μου έκαναν μεγάλη τομή και σε ένα σημείο δεν έχει κλείσει, ακόμα τρέχει αίμα/πύον, οπότε πήγα σήμερα στον γιατρό να με τσεκάρει... μου έβγαλε τα προηγούμενα ράμματα που ήταν σαν συρραπτικό και μου έβαλε ειδική κόλλα και steri-strips (τα αυτοκολλητάκια) για να κρατήσουν την τομή κλειστή μέχρι να γιατρευτεί. Η αλήθεια είναι ότι με ενοχλεί που είμαι ακόμα σαν τραυματίας και δε μπορώ να κάνω τίποτα στο σπίτι (ευτυχώς ο άντρας μου βοηθάει πολύ με το μωρό και τις δουλειές) και ανυπομονώ να συνέλθω για να μπορώ να κινούμαι ελεύθερα πάλι, αλλά θυμίζω στον εαυτό μου ότι πριν μόλις 5 μέρες έκανα μεγάλη επέμβαση και απλά θα πρέπει να κάνω υπομονή για να περάσουν οι μέρες και να αναρρώσω. Εσείς οι υπόλοιπες που κάνατε καισαρική πώς τα πάτε με την ανάρρωση?

 

Σ'ευχαριστώ πολύ Νίνα μου! Και σένα με το καλό, να σου έρθουν όλα καλά και όσο πιο βολικά γίνεται! Ναι, δε γινόταν αλλιώς δυστυχώς στην περίπτωσή μου... αλλά χαλάλι του. Τέλος καλό, όλα καλά!

 

Αααχ, πες το ψέμματα... από πριν καν τους γνωρίσουμε καλά καλά μας κάνουν ό,τι θέλουν!:P

 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Να σου ζήσει η μπουμπού σου το μοντελάκι!:wub: Τώρα σου έχει περάσει ο περισσότερος πόνος? Πώς νιώθεις?

Ευχομαι να περασουν ολα τα της τομής συντομα... Και να ευχαριστηθείς το καμάρι σας.. 

Πες μας πως είναι? Γλυκας γλυκας???? 

Ματάκια? Φατσουλα? Και τι κορμιιιιιι!!!! 

Σε ευχαριστωωω

Θα δουμε πως θα παει.. Εχω ακόμα εγω:mrgreen:

4 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Από τα 11 που πήρα έχω χάσει τα 6. Τρώω τα πάντα βέβαια κ χωρίς να κάνω πολλά στο σπίτι. Για περπάτημα  κ Γενικά έξω, δεν έχω βγει ακόμη.

Θηλάζει πολύ μέσα στη μέρα το μωρό.

Η κοιλίτσα έχει μαζευτεί πολύ κ σφίγγει κιόλας,σιγά σιγά! Ειμαι σε καλό δρόμο!

Επιτέλους σταμάτησαν κ οι πόνοι από συσπάσεις που κάνει η μήτρα για να μαζευτεί.

Τη δεύτερη φορά έκανα κ κάποιες μικρές ραγαδες σε αντίθεση με τη πρώτη εγκυμοσύνη που δεν ειχα τίποτα.. μπορεί να γέννησα νωρίτερα αυτή τη φορά αλλά η κοιλιά ήταν λίγο μεγαλύτερη κ έτσι έγιναν κ οι ραγαδες

Από αιμορραγία πως πάτε?? Εγώ έχω ακόμη ..

Πως τα πατε κορίτσια??? Πως περνατε??? @Christinα @marianna1986 @P.L.L.   @Hliolousti @elenioz 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Ευχομαι να περασουν ολα τα της τομής συντομα... Και να ευχαριστηθείς το καμάρι σας.. 

Πες μας πως είναι? Γλυκας γλυκας???? 

Ματάκια? Φατσουλα? Και τι κορμιιιιιι!!!! 

Σε ευχαριστωωω

Θα δουμε πως θα παει.. Εχω ακόμα εγω:mrgreen:

Πως τα πατε κορίτσια??? Πως περνατε??? @Christinα @marianna1986 @P.L.L.   @Hliolousti @elenioz 

Εγώ όπως τα ξέρεις.. δεν τα περνάω και πολύ καλά. Μέσα σε 10 μέρες ζωής ο μικρός θα μπει αύριο για Τρίτη φορά στη μενν. Για διαφορετικούς λόγους. Τώρα είναι ο σταφυλόκοκκος. Ελπίζω πως δεν είναι πολύ σοβαρό αλλά δε μπορώ να μη στεναχωριεμαι που πάλι θα είμαι μακριά από το παιδί μου... Και θα μπορώ να τον βλέπω για λίγα λεπτά μόνο μια φορά τη μέρα. Αχ ας περάσει κι αυτό και ας μην έχουμε αλλά προβλήματα από εκεί και πέρα.. 

Συγνώμη κορίτσια αν σας ρίχνω και που δε μπορώ να διαβάσω τα δικά σας. Ελπίζω όλες οι μαμάδες και τα παιδάκια να στα καλά. Συγχαρητηρια για τα μωράκια που γεννήθηκαν και με το καλό τα επόμενα εύχομαι. Μέσα από την καρδιά μου τα καλυτερα!

  • Λυπημένη/-ος 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Εγώ όπως τα ξέρεις.. δεν τα περνάω και πολύ καλά. Μέσα σε 10 μέρες ζωής ο μικρός θα μπει αύριο για Τρίτη φορά στη μενν. Για διαφορετικούς λόγους. Τώρα είναι ο σταφυλόκοκκος. Ελπίζω πως δεν είναι πολύ σοβαρό αλλά δε μπορώ να μη στεναχωριεμαι που πάλι θα είμαι μακριά από το παιδί μου... Και θα μπορώ να τον βλέπω για λίγα λεπτά μόνο μια φορά τη μέρα. Αχ ας περάσει κι αυτό και ας μην έχουμε αλλά προβλήματα από εκεί και πέρα.. 

Συγνώμη κορίτσια αν σας ρίχνω και που δε μπορώ να διαβάσω τα δικά σας. Ελπίζω όλες οι μαμάδες και τα παιδάκια να στα καλά. Συγχαρητηρια για τα μωράκια που γεννήθηκαν και με το καλό τα επόμενα εύχομαι. Μέσα από την καρδιά μου τα καλυτερα!

Περαστικα να ναι κορίτσι μου και να ηρεμήσετε!!! Όλα θα περασουν κάνε υπομονή και δεν μας ρίχνεις.. Εδώ είμαστε να τα λέμε.. 

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να το πατετε σπίτι συντομα


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...