Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

 

Θυμάμαι πόσο καιρό θηλαζες αλλά στα δύσκολα νομίζω πάντα έχουμε ανάγκη να μας υπενθυμίζουν τα καλά;) κ εμείς για αυτό είμαστε εδώ!!

Κοίτα εγώ να είμαι ειλικρινής αντλησα μόνο 3 μέρες ακριβώς λόγω του ότι είχαν πληγωθεί οι θηλες μου κ δεν μπορούσε να με αγγίζει..βέβαια κ τότε ακόμη εσφιγγα δόντια κ 3 φορές την ημέρα πρωι-μεσημερι-βραδυ τον έβαζα στηθος για να μην ξεχαστεί..

Έπειτα τη 4η μέρα είχαν γίνει σχεδόν όπως ήταν οι θηλές μου κ συνέχισα μόνο με στήθος..το βράδυ δίνω 2 φορές συμπληρωμα (αφού θηλάσει πρώτα γτ αλλιώς θα εκραγεί το ζυζι) μπας κ κοιμηθεί περισσότερο βέβαια δεν πιάνει πάντα..άσε που πολλές φορές δε το θέλει καν κ αν το πιει πίνει 40-50μλ αλλά νταξει...

Από μπιμπερο έχω της nukx τα anti colic κ επειδή από το πρωτο το βολεύτηκε πήρα αλλά δυο ίδια..εσύ?

Έχω κάποια νουκ κ dr browns  για αρχή κι αν μας βολεψουν θα πάρω κι άλλα στη πορεία! 

Φρεζιλακ δίνεις εσύ ε? Το κατσικισιο? Φρεσκαρω όσα έχουμε πει εδώ για γάλατα κ μπιμπερο να τα έχω ευκαιρα! Γάλατα έχω σημειώσει αυτό κ το νοβαλακ(αν το λέω καλά)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

On 8/10/2020 at 10:03 ΠΜ, Anastasia05 είπε:

Καλημέρα!! Εγώ να ρωτήσω κάτι διαδικαστικό??

Μου ήρθαν τα μέιλ για την αίτηση που κάναμε για το επίδομα κ για το ΑΜΚΑ την μερα που φύγαμε από το μαιευτήριο

Η αίτηση για το επίδομα εγκρίθηκε.

Στο μέιλ του ΑΜΚΑ, λέει ότι ολοκληρώθηκε η διαδικασία γέννησης, πως εκδόθηκε ο ΑΜΚΑ κ πως το παιδί είναι ασφαλισμένο.

Χρειάζεται να πάει ο άντρας μου στο ΙΚΑ??

Καλημέρα! Κορίτσια να σας ζήσουν τα μπεμμπακια  σας!

@Anastasia05 Ναι χρειάζεται.  Εγ ω που πήγα για να κάνω τα χαρτιά για το έπιδομα λοχείας , έπρεπε πρώτα να τν ασφάλισω  σε μένα γτ δεν φαινόταν στο σύστημα κ μου ζήτησαν ληξ  πράξης γέννησης. Πώς τα πάτε εσείς Αναστασία μου? Ο μεγάλος ζηλεύει? Εμάς αρκετά.. Δεν θέλει να την κρατάω κ θέλει παίξω συνέχεια μαζί του.  Η μικρή ευτυχώς ρίξει ήσυχη την μέρα αλλά το βράδυ έχουμε κολικούς κ θέλει να κοιμηθεί πάνω μου μέχρις τις 9.30 μέχρι τις 1.30  κ μετα μπορώ να τη αφήσω στην καλαθουνα. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλημέρα! Κορίτσια να σας ζήσουν τα μπεμμπακια  σας!

@Anastasia05 Ναι χρειάζεται.  Εγ ω που πήγα για να κάνω τα χαρτιά για το έπιδομα λοχείας , έπρεπε πρώτα να τν ασφάλισω  σε μένα γτ δεν φαινόταν στο σύστημα κ μου ζήτησαν ληξ  πράξης γέννησης. Πώς τα πάτε εσείς Αναστασία μου? Ο μεγάλος ζηλεύει? Εμάς αρκετά.. Δεν θέλει να την κρατάω κ θέλει παίξω συνέχεια μαζί του.  Η μικρή ευτυχώς ρίξει ήσυχη την μέρα αλλά το βράδυ έχουμε κολικούς κ θέλει να κοιμηθεί πάνω μου μέχρις τις 9.30 μέχρι τις 1.30  κ μετα μπορώ να τη αφήσω στην καλαθουνα. 

Αααα είχε γενέθλια ο γιος σου??? Να τον χαίρεσαι !!

Προς το μωρό είναι πολύ γλυκος κ προσεκτικός τον χαϊδεύει,του χαμογελαει απλά έχει βγαλει άλλου ζόρια!  Λίγο με το φαγητό,λίγο με τη πάνα,με τον ύπνο κ πολλά νεύρα!!

Εμάς φαίνεται στο σύστημα ο μικρός αλλά όχι ο μεγάλος!:mellow: ΑΜΑ σου βγάλανε για το μωρό?

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Christinα είπε:

Καλημέρα μανούλες!!!

Η μπεμπουκα μου σήμερα πήγε στη γιατρινα της!!! Είναι μια χαρά κοριτσάρα και έχει πάρει βάρος πολύ. 3130 γεννήθηκε, έχασε 100γρ και τώρα είναι 3400! Η χοντρούλα μ η μοσχοαναθρεμενη!!!

Βιταμίνη Ναι δίνω κι εγώ!

Λοιπόν που λέτε το αγορακι μου ενώ είναι τρυφερός και όταν κλάψει η κάνει κάποιο ηχακι τρέχει να τη δει,έχει αδικαιολόγητα κλάματα, φωνάζει, τραγουδάει,μιλάει παααρα πολύ δυνατά! Μόνιμος πονοκέφαλος,θέλω να να πιω τα Ντεπόν όλου του κόσμου! Κάνουμε υπομονή και τον απασχολουμε συνέχεια, βόλτες κ παιχνίδια! Έρχεται η μαμά μ ή πεθερά μ γτ μόνη μου δεν παίζει ...πετάει παιχνίδια,θέλει να τη πιάσει να την επεξεργαστεί κ είναι όλα επικίνδυνα. Όλα αυτά δεν τα έκανε πριν κ δεν του είχαμε επιτρέψει, τα είχαμε κομμένα αλλά... Με πάνα και φαγητό ευτυχώς δεν έχουμε παρατράγουδα! Η ώρα του θηλασμού με τρομάζει όταν είμαι μόνη μου,είμαι περιορισμένη κι αυτός ανεξέλεγκτος! Πάλι καλά η μικρή είναι ήσυχη κ βολική ως τώρα τουλάχιστον. 

Να δω τι θα γίνει όταν πάω για δουλειά...αυπνη με πονοκέφαλο, βαβούρα στη δουλειά κ στο σπίτι...Δεν έχω χάσει ακόμα την αισιοδοξία μου όμως, θα περάσει κι αυτό.. φάση είναι.. 

Ολα θα περασουν αγάπη μου... Σε καταλαβαίνω.. Έχεις δίκιο μα κι εκείνος ο μικρουλης σου.. Ακόμα μικρουλης είναι παιδι μου.. Και θέλει την μάνα του.. Λογικά ακουγονται ολα.. Βάστα γερά αγαπη

πρίν από 23 λεπτά , Hliolousti είπε:

Τον ξαναπήρα κορίτσια και του είπα ότι θέλω να δώσω βιταμίνη της μικρης και ποια μου προτείνει και μου είπε την d3 fix 2 σταγόνες /μερα

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Αυτή δίναμε κι εμείς στον γιο.. Κορυφή

Και τώρα έχω ήδη παρει και για την μπεμπα... 

Φίλα μπουτακια και για μενα


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αααα είχε γενέθλια ο γιος σου??? Να τον χαίρεσαι !!

Προς το μωρό είναι πολύ γλυκος κ προσεκτικός τον χαϊδεύει,του χαμογελαει απλά έχει βγαλει άλλου ζόρια!  Λίγο με το φαγητό,λίγο με τη πάνα,με τον ύπνο κ πολλά νεύρα!!

Εμάς φαίνεται στο σύστημα ο μικρός αλλά όχι ο μεγάλος!:mellow: ΑΜΑ σου βγάλανε για το μωρό?

Ναι 13.10 είχε! Σε ευχαριστώ!

Εγώ χθες τον έστειλα στην γιαγιά του φορ κάποιες μέρες.. Εκεί περνάει καλύτερα γτ είναι όλη μέρα έξω! Καλά με το φαγητό ο δικός μου είναι πολύ ζορικος.  Τρώει ελάχιστα πράγματα κ λίγο.  Είναι 12 κιλά μόνο κ 90 εκ υψος. 

Αμα δεν είδα αλλά λογικά θα έχουν βγαλει γτ στο οικογενειακό βιβλιάριο την έγραψαν . Θα δω κ θα σου πω . θα μπω μετά να τα τσεκάρω , να κάνω κ το επίδομα παιδιού. 

1 ώρα πρίν, Christinα είπε:

Καλημέρα μανούλες!!!

Η μπεμπουκα μου σήμερα πήγε στη γιατρινα της!!! Είναι μια χαρά κοριτσάρα και έχει πάρει βάρος πολύ. 3130 γεννήθηκε, έχασε 100γρ και τώρα είναι 3400! Η χοντρούλα μ η μοσχοαναθρεμενη!!!

Βιταμίνη Ναι δίνω κι εγώ!

Λοιπόν που λέτε το αγορακι μου ενώ είναι τρυφερός και όταν κλάψει η κάνει κάποιο ηχακι τρέχει να τη δει,έχει αδικαιολόγητα κλάματα, φωνάζει, τραγουδάει,μιλάει παααρα πολύ δυνατά! Μόνιμος πονοκέφαλος,θέλω να να πιω τα Ντεπόν όλου του κόσμου! Κάνουμε υπομονή και τον απασχολουμε συνέχεια, βόλτες κ παιχνίδια! Έρχεται η μαμά μ ή πεθερά μ γτ μόνη μου δεν παίζει ...πετάει παιχνίδια,θέλει να τη πιάσει να την επεξεργαστεί κ είναι όλα επικίνδυνα. Όλα αυτά δεν τα έκανε πριν κ δεν του είχαμε επιτρέψει, τα είχαμε κομμένα αλλά... Με πάνα και φαγητό ευτυχώς δεν έχουμε παρατράγουδα! Η ώρα του θηλασμού με τρομάζει όταν είμαι μόνη μου,είμαι περιορισμένη κι αυτός ανεξέλεγκτος! Πάλι καλά η μικρή είναι ήσυχη κ βολική ως τώρα τουλάχιστον. 

Να δω τι θα γίνει όταν πάω για δουλειά...αυπνη με πονοκέφαλο, βαβούρα στη δουλειά κ στο σπίτι...Δεν έχω χάσει ακόμα την αισιοδοξία μου όμως, θα περάσει κι αυτό.. φάση είναι.. 

 Περνάω ακριβώς τα ίδια κ σε νιώθω... Ο δικός μου θέλει να μην τν πιάνουμε κ να παίζουμε μαζί του.. ευτυχώς έρχεται η μαμά μου κάθε μέρα αλλιώς δεν θα την παλευα....

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχω κάποια νουκ κ dr browns  για αρχή κι αν μας βολεψουν θα πάρω κι άλλα στη πορεία! 

Φρεζιλακ δίνεις εσύ ε? Το κατσικισιο? Φρεσκαρω όσα έχουμε πει εδώ για γάλατα κ μπιμπερο να τα έχω ευκαιρα! Γάλατα έχω σημειώσει αυτό κ το νοβαλακ(αν το λέω καλά)

 frezylac δεν θα στο συνιστούσα μετά την απόσυρση εκατομμυρίων κουτιών γάλατος λόγω σαλμονέλας πρόπερσι. Το δίνεις ακόμα αν επιτρέπεται;

ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΝΟΥΛΕς ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΑ.. ΟΠΟΤΕ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ.... ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ... 
 Επισης με μια προχειρη έρευνα που έκανα, όντως είχαν ανακληθεί όλες οι παρτίδες βρεφικής σκόνης κτλ.. Δεν γνωρίζω για το κατσικίσιο.. Αλλά κάνε μια έρευνα.. 

 

 

 

Επεξεργάστηκαν by Nina13

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

 frezylac δεν θα στο συνιστούσα μετά την απόσυρση εκατομμυρίων κουτιών γάλατος λόγω σαλμονέλας πρόπερσι. Το δίνεις ακόμα αν επιτρέπεται;

ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΝΟΥΛΕς ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΑ.. ΟΠΟΤΕ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ.... ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ... 
 Επισης με μια προχειρη έρευνα που έκανα, όντως είχαν ανακληθεί όλες οι παρτίδες βρεφικής σκόνης κτλ.. Δεν γνωρίζω για το κατσικίσιο.. Αλλά κάνε μια έρευνα.. 

 

 

 

Eγω δεν έχω δώσει τίποτα ακόμη! Ότι μου πει η παιδιατρος, αν χρειαστεί!

Μέχρι τότε θα έχω το νοβαλακ στο μυαλό μου,αν πρέπει να γίνει να το συζητήσω μαζί της.

Η Ρενέ νομίζω το είχε αναφέρει κ το είχα κι εγώ στο.νου μου ,δεν θα το έχω όμως πια.. απαράδεκτο να συμβαίνει αυτό σε βρεφικό γάλα...

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχω κάποια νουκ κ dr browns  για αρχή κι αν μας βολεψουν θα πάρω κι άλλα στη πορεία! 

Φρεζιλακ δίνεις εσύ ε? Το κατσικισιο? Φρεσκαρω όσα έχουμε πει εδώ για γάλατα κ μπιμπερο να τα έχω ευκαιρα! Γάλατα έχω σημειώσει αυτό κ το νοβαλακ(αν το λέω καλά)

Ναι αυτό που είπες δίνω! Κ για το νοβαλακ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια κ για το αλμιρον το οποίο είναι απο τα ελάχιστα που δεν έχει ζάχαρη..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Eγω δεν έχω δώσει τίποτα ακόμη! Ότι μου πει η παιδιατρος, αν χρειαστεί!

Μέχρι τότε θα έχω το νοβαλακ στο μυαλό μου,αν πρέπει να γίνει να το συζητήσω μαζί της.

Η Ρενέ νομίζω το είχε αναφέρει κ το είχα κι εγώ στο.νου μου ,δεν θα το έχω όμως πια.. απαράδεκτο να συμβαίνει αυτό σε βρεφικό γάλα...

Συζήτησε μαζί της.. Αν χρειαστεί να δώσεις και βλέπεις πως θα παει... 

Ευχομαι να μη χρειαστεί.. Νομίζω και να χάσει λίγο δεν είναι και τόσο κακό, αν συνεχίζει και χάνει όμως να το κοιταξετε

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες! 

Καλέ κι εγώ το δίνω αυτό το γαλα??? Φρίκη! Θα το αλλάξω ! Έχετε ιδέα από το σανιλακ της γιωτις? Μας έδωσαν στο μαιευτήριο αλλά είπαμε να μην το δώσουμε, τώρα όμως το καλοσκεφτομαι μιας κ είναι και ελληνικό!

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη! Πέραν του ότι είναι οκ το κοριτσάκι μου, σήμερα δεν έχω δώσει σκόνη!!! Έχω γαλατακι! Μάλλον έκανε δουλειά η άντληση κ βοήθησε τη κατάσταση ή τώρα ήταν η ώρα του να ρθει! Χορταίνει η χοντρουκα μου!

@ada32 πολυχρονο το αγορακι σου! Μακάρι να τους περάσει η φάση γρήγορα, εεε θα συνηθίσουν κι αυτά τα γλυκουλια μας ,δεν γίνεται...μεχρι τότε υπομονή κ συνεχή απασχόληση! Αφού έχουμε κ τις γιαγιάδες κάτι γίνεται!

@Anastasia05 πιστεύω ότι θα πάρει, απλά στην αρχή το γαλα μας δεν είναι κ πολύ θρεπτικό κ γι αυτό έχασε! Τώρα θα πάρει ο γλύκας! Εγώ έδινα κ σκόνη κ πήρε όποτε δν συγκρίνεται!

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Καλησπέρα μανούλες! 

Καλέ κι εγώ το δίνω αυτό το γαλα??? Φρίκη! Θα το αλλάξω ! Έχετε ιδέα από το σανιλακ της γιωτις? Μας έδωσαν στο μαιευτήριο αλλά είπαμε να μην το δώσουμε, τώρα όμως το καλοσκεφτομαι μιας κ είναι και ελληνικό!

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη! Πέραν του ότι είναι οκ το κοριτσάκι μου, σήμερα δεν έχω δώσει σκόνη!!! Έχω γαλατακι! Μάλλον έκανε δουλειά η άντληση κ βοήθησε τη κατάσταση ή τώρα ήταν η ώρα του να ρθει! Χορταίνει η χοντρουκα μου!

@ada32 πολυχρονο το αγορακι σου! Μακάρι να τους περάσει η φάση γρήγορα, εεε θα συνηθίσουν κι αυτά τα γλυκουλια μας ,δεν γίνεται...μεχρι τότε υπομονή κ συνεχή απασχόληση! Αφού έχουμε κ τις γιαγιάδες κάτι γίνεται!

@Anastasia05 πιστεύω ότι θα πάρει, απλά στην αρχή το γαλα μας δεν είναι κ πολύ θρεπτικό κ γι αυτό έχασε! Τώρα θα πάρει ο γλύκας! Εγώ έδινα κ σκόνη κ πήρε όποτε δν συγκρίνεται!

Ελληνικό ε!? Θα το κοιτάξω κι αυτό!!!

Μακάρι να πάρει σιγά σιγά όπως τα λέτε,αλλιώς ότι πει ο γιατρός, δεν το συζητώ!

Φυσικά κι έχεις γάλα κορίτσι μου κι όσο θέλετε κ οι δύο σας,να της δίνεις!:wub:

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ κοίταξα τώρα δυο εναλλακτικές σε γάλατα γτ θέλω να συνεχίσω το κατσικίσιο βέβαια κ είναι πιο δυσεύρετο!!

Διάβασα για την ιστορία του frezylac ήταν σε κάποια αγελαδινα του κ υπήρξε υποψία σαλμονέλας για κάποια κρούσματα λέει στην Ισπανία κ ένα στην Ελλάδα από το έργοστασιο παραγωγής του στην Γαλλία..εν τέλη τα επεσυραν λέει προληπτικά ώστε να τα εξετάσουν κ δεν βρήκαν να ευθύνεται το γάλα..βέβαια κ μόνο που έχουμε την υποψία μας τρώει.....

Θα δούμε..

Εσύ φυσικά Αναστασία μου κάνε υπομονή 4 μέρες ακόμη κ αν δεις πως δεν ανεβαίνει κ μάλιστα χάνει ψάξε κάποιες εναλλακτικές λύσεις μην πέσει πολύ σε κιλακια..κ είναι κ κοτζαμ αντρακλας τουτος:x

Καλεεε γεννησες??? @LadyP σε σκεφτόμουν!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια πήρα το Almiron! Ο γιατρός μου το πρότεινε μαζί με το Hipp bio combiotic (το οποίο μου φάνηκε από τα καλά σε θέμα συστατικών). Φυσικά τελικά επειδή κατέβηκε φουλ το γάλα μου, δεν το έχουμε χρησιμοποιήσει ιδιαίτερα εκτός από μία φορά. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσεις ημερομηνία που το ανοίξεις αγαπούλα @elenioz γιατί λήγουν σε 2 εβδομαδες τα περισσότερα!!φτου φτου κοριτσαρος μου σχεδόν όλες νομίζω θηλάζουμε ε..?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nina13 είπε:

Ολα θα περασουν αγάπη μου... Σε καταλαβαίνω.. Έχεις δίκιο μα κι εκείνος ο μικρουλης σου.. Ακόμα μικρουλης είναι παιδι μου.. Και θέλει την μάνα του.. Λογικά ακουγονται ολα.. Βάστα γερά αγαπη

Αυτή δίναμε κι εμείς στον γιο.. Κορυφή

Και τώρα έχω ήδη παρει και για την μπεμπα... 

Φίλα μπουτακια και για μενα

Ουυυυυ μπολικααα από δαυτα!!!κι εσύ να δώσεις στο ζουζούνι σου!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...