Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

13 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

 

Είχε ένα εξάνθημα που ήταν μάλλον σταφυλόκοκκος και η γιατρος μας φοβόταν μην περάσει στο αίμα πράγμα πολύ επικίνδυνο για μωρό μόλις κάποιων ημερών. Και έτσι το πήγαμε. Και ευτυχως γιατί οι πρώτες εξετάσεις έδειξαν ότι όντως είχε περάσει στο αίμα... Ευτυχως όμως μας λένε ότι πάει καλά. Του δίνουν αντιβίωση και θα πρέπει να πάρει όλη την αγωγή που είναι τουλάχιστον 10 ημέρες. Στο μεταξύ απαγορεύεται να τον δούμε. Προχθες παρακάλεσα και με άφησαν να μπω για λίγο και να του χαϊδέψω τα ρουχαλάκια. Είναι πολύ σκληρό να είσαι μακριά από το παιδί σου. Όλο σκέφτομαι κι αν πονάει και θέλει να τον πάρω αγκαλιά;; Αχ ας πάνε καλά τα πράγματα να τον πάρουμε πάλι στο σπίτι μας να αναπληρώσω όλη την αγάπη που του χρωστάω. Κάντε καμία προσευχή και για εμάς. 

Σας φιλω όλες. Μακάρι να περνάτε υπέροχες στιγμές με τα μωράκια σας. Να σας ζήσουν και να τα φιλάτε και να τα αγκαλιάζεται όσο μπορείτε! Δεν πειράζει για την κούραση. Σύντομα θα στρώσουν όλα. Αρκει να έχουμε όλες τα παιδιά μας καλά μαζί μας! 

Κορίτσι μου κουράγιο.... Και όλα θα πανε καλα!συντομα θα έχεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου και θα μας λες για το ποσο όμορφα είναι!!! Η σκέψη μας ειναι μαζι σου και οι προσευχες μας για το μωράκι σου πολλες! 

8 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Αληθεια; αχ τι ωραια που αφήνουν τον συζηγο. Εγω νόμιζα επειδή είναι τρικλινο οτι δεν μπορεί να κοιμαται το βραδυ ουτε να μπαινοβγαινει παρα μονο τις ώρες του επισκεπτηριου. Αρα μπορει να έρχεται κ να φευγει οποτε θέλει κ αμα θέλει να κοιμάται κ το βραδυ; 

Θα ρωτησω κ τον γιατρο μου αν έχει δικια του μαια, δεν ξέρω πως πάνε αυτά. Εγω παντως δεν θα πληρώσω για δικιά μου μαία.. εχω κλείσει ένα πακέτο (που ελπιζω να ισχύει μέχρι τον Απρίλιο που γενναω με το καλο), το οποίο έχει μέσα 3 μερες νοσηλεία, αναισθησιολογο, αμοιβή γιατρου, επισκληριδιο, καισαρικη/φυσιολογικο. Οποτε τα έχει όλα κ ειναι μια χαρα. Αλλα αυτο για τις μαιες πρέπει να το ψάξω λίγο. Στην ουσία είναι με οποιες εφημερεύουν; δεν μπορεί ο γιατρός να έχει δικιά του; και γενικά βοηθάνε με τον θηλασμό; από καθαριοτητα ηταν καλα; σορρυ για τις απανωτές ερωτήσεις. Ελπιζω να μην σε κουράζω.

Ναι ακριβώς.... Έμπαινε και έβγαινε οπότε ήθελε..... Λογικά το ίδιο θα ισχυει όταν θα γεννήσεις κ εσυ κορίτσι μου! 

Μαία δεν χρειάζεται ν; παρεις δική σου και τετοια ουτε να πληρωσεις του γιατρου αν είναι έξτρα χρέωση..... Οι μαίες όλων των βαρδυων ήταν υπέροχες.... Και ήξεραν ακριβώς τι ήθελα χωρίς καν να το ζητήσω....ειχα παντα μια δίπλα μου η οποία με βοηθούσε σε όλα... Εμένα ο γιατρός Μ δεν είχε μαια και Μ τα είχε πει όλα από την αρχή... Οι Μαιες π είναι στο χώρο που γεννάνε είναι υπέροχες..... Για τον θηλασμο κατευθείαν με βοηθήσαν όταν βγήκε το μωρό και Μ τον έφεραν να θηλάζει και Μ έδειξαν εκεί κπ πραγματα.... Οχι πολλα .... Τα στοιχειώδη..... Εμείς θηλάζουμε αποκλειστικά τώρα... Και είναι μια χαρά!!! Από καθαριότητα πολυ καλα! Συνέχεια άλλαζαν σεντονια.... Συνέχεια καθάριζαν.... Ήταν όλα τελεια..... Αυτό π λέω να κάνεις με το τρικ λινο είναι να προσπαθησεις ν; ζητήσεις να σε βάλουν στο δωμάτιο στο κρεβάτι π είναι δίπλα στο παραθυρο.... Είναι το πιο ανετο από τα τρία και είναι λίγο πιο προσωπικο...... Και εχει και φως το παιδι αν θα το έχεις δίπλα σου.... Εγώ ήμουν το πρωτο κρεβάτι του δωματίου και πολυ ζήλεψα την κοπέλα που ήταν στο παραθυρο..... Να το ζητήσεις να δεις αν μπορουν να στο κάνουν..... Ότι άλλο σκεφτείς ειμαι εδω.... Τώρα; που το έχω και προσφατο.... 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Irinoula86 είπε:

Κορίτσι μου κουράγιο.... Και όλα θα πανε καλα!συντομα θα έχεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου και θα μας λες για το ποσο όμορφα είναι!!! Η σκέψη μας ειναι μαζι σου και οι προσευχες μας για το μωράκι σου πολλες! 

Ναι ακριβώς.... Έμπαινε και έβγαινε οπότε ήθελε..... Λογικά το ίδιο θα ισχυει όταν θα γεννήσεις κ εσυ κορίτσι μου! 

Μαία δεν χρειάζεται ν; παρεις δική σου και τετοια ουτε να πληρωσεις του γιατρου αν είναι έξτρα χρέωση..... Οι μαίες όλων των βαρδυων ήταν υπέροχες.... Και ήξεραν ακριβώς τι ήθελα χωρίς καν να το ζητήσω....ειχα παντα μια δίπλα μου η οποία με βοηθούσε σε όλα... Εμένα ο γιατρός Μ δεν είχε μαια και Μ τα είχε πει όλα από την αρχή... Οι Μαιες π είναι στο χώρο που γεννάνε είναι υπέροχες..... Για τον θηλασμο κατευθείαν με βοηθήσαν όταν βγήκε το μωρό και Μ τον έφεραν να θηλάζει και Μ έδειξαν εκεί κπ πραγματα.... Οχι πολλα .... Τα στοιχειώδη..... Εμείς θηλάζουμε αποκλειστικά τώρα... Και είναι μια χαρά!!! Από καθαριότητα πολυ καλα! Συνέχεια άλλαζαν σεντονια.... Συνέχεια καθάριζαν.... Ήταν όλα τελεια..... Αυτό π λέω να κάνεις με το τρικ λινο είναι να προσπαθησεις ν; ζητήσεις να σε βάλουν στο δωμάτιο στο κρεβάτι π είναι δίπλα στο παραθυρο.... Είναι το πιο ανετο από τα τρία και είναι λίγο πιο προσωπικο...... Και εχει και φως το παιδι αν θα το έχεις δίπλα σου.... Εγώ ήμουν το πρωτο κρεβάτι του δωματίου και πολυ ζήλεψα την κοπέλα που ήταν στο παραθυρο..... Να το ζητήσεις να δεις αν μπορουν να στο κάνουν..... Ότι άλλο σκεφτείς ειμαι εδω.... Τώρα; που το έχω και προσφατο.... 

 

Καλημερα κοριτσι μου! Σε ευχαριστω παρα πολυ για τη πληροφορία! Θα το έχω στο νου μου οταν έρθει η ώρα. Αρα ηταν καλες οι μαιες απλα δεν ήταν συνεχεια εκει, έπρεπε να τις ζητάς εσυ; αυτο εννοούσες; 

Εσυ ειχες ζητήσει rooming in; εγω σκεφτομαι οτι θα το ήθελα. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Σε ευχαριστω παρα πολυ για τη πληροφορία! Θα το έχω στο νου μου οταν έρθει η ώρα. Αρα ηταν καλες οι μαιες απλα δεν ήταν συνεχεια εκει, έπρεπε να τις ζητάς εσυ; αυτο εννοούσες; 

Εσυ ειχες ζητήσει rooming in; εγω σκεφτομαι οτι θα το ήθελα. 

Αλλες οι Μαιες που είναι στις αίθουσες που γεννάμε και άλλες οι Μαιες που είναι στους οροφους μετά.... Αυτές που είναι στις αίθουσες ωδινων είναι αποκλειστικά δικές σου όταν είσαι εκεί.... Του ορόφου έχουν να τρέξουν για πολλες.... Του ορόφου πρπ να κυνηγάς λίγο..... 

Εμένα δεν με ρώτησαν αν θέλω η όχι rooming in.  Το θεώρησαν δεδομένο..... Εγώ σκεφτόμουν να μην τον κράτησω για να μπορέσω να ηρεμησω λίγο..... Αλλά αν το έκανα θα το μετανιωνα και δεν θα μου έκανε καλό για το θηλασμό.... Έτσι έμαθα και φωνάζοντας πολυ συχνά τις Μαιες... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Αλλες οι Μαιες που είναι στις αίθουσες που γεννάμε και άλλες οι Μαιες που είναι στους οροφους μετά.... Αυτές που είναι στις αίθουσες ωδινων είναι αποκλειστικά δικές σου όταν είσαι εκεί.... Του ορόφου έχουν να τρέξουν για πολλες.... Του ορόφου πρπ να κυνηγάς λίγο..... 

Εμένα δεν με ρώτησαν αν θέλω η όχι rooming in.  Το θεώρησαν δεδομένο..... Εγώ σκεφτόμουν να μην τον κράτησω για να μπορέσω να ηρεμησω λίγο..... Αλλά αν το έκανα θα το μετανιωνα και δεν θα μου έκανε καλό για το θηλασμό.... Έτσι έμαθα και φωνάζοντας πολυ συχνά τις Μαιες... 

Α καταλαβα. Οκ. Σε ευχαριστώ και πάλι πολύ πολύ για τις πληροφορίες! Να χαίρεσαι το μωρακι σου και να περνάτε όμορφα ❤❤❤ καλη συνεχεια σε ολες τις μανουλες :wub:

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουν οι εναπομείναντες φουσκωκοιλιτσες μας κ οι ήδη μανουλιτσες μας??

Εγώ κορίτσια μου άυπνη πολύ από εχθές κ ομολογώ δεν έφταιγε ο μπέμπης αλλά εγώ..ρε γαμωτο δε ξέρω γτ αλλά από τις 2.5 πχ ώρες που είχα ευκαιρία να κοιμηθώ γτ κοιμόταν στριφογυρναγα.. αφού ήπια πρωτη φορά έναν ελαφρύ γαλλικό σήμερα για να τη παλέψω!! ευελπιστω σήμερα να ξεραθω!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Marti είπε:

Κορίτσι μου θα ναι όλα περαστικά! Υπομονή και θετική σκεψη! 

Λες??? Νανα???και γω πλένω καθαρίζω δουλεύω εχω καταντήσει η Μαίρη Παναγιώταρα στον 9ο! Αλλα που θα πάει.. Υπολογίζω μεχρι την έθνικη επέτειο να χουμε γεννήσει επαναστάτες με αιτία! 

Έχω να σου πώ ότι σήμερα που δεν είχα τίποτα καλύτερο να κάνω απ'το να πάω στο ΙΚΑ να μάθω για τα δικαιολογητικά για άδεια κύησης (ναι ναι, με θυμηθήκαν λίγες μέρες πριν την ΠΗΤ μου απο μια προκύρηξη) όπου έφαγα και πόρτα φυσικά γιατί πας μόνο με ραντεβού, τέσπα ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ!

Πέτυχα στο αμάξι που ακούω Δεύτερο Πρόγραμμα κάτι Χάλκινα Κοζάνης! Έκανε σαν παλαβή!!! Της άρεσαν?? Ενοχλήθηκε?? Κανείς δεν ξέρει, έκοψε όμως κάτι τούμπες που είχα να τις αισθανθώ απ'τον 6ο! Μια ελπίδα αχνοέλαμψε ότι γεννάω αλλά έσβησε σαν το σπίρτο του Κοριτσιού με τα Σπίρτα μόλις τελείωσαν τα Χάλκινα... @Renez έτσι περνάμε τον καιρό μας εν ολίγοις οι χονδρές της παρέας! Να πιείς κανα χαμέμηλο έχω να σου πω πριν τον ύπνο!

  • Χαχα 4

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Koritsi mou polu stenaxwrithika diavazontas ta nea sou!Sou euxomai na pane ola kala k na pareis to ninaki sou suntoma sto spiti!Na eisai thetiki,ola tha pane kala!!! @P.L.L. 

Ax vre koritsia lete gia thilasmous kai bibero k an tuxei k s’emena tpt(xtupa xulo,euxomai na pane ola kala),den tha thumamai tpt ap’oti lete!E tha sas prizw e!!!:D

Emena i mikri pragmatika kalopernaei mesa!Akoma edw eimai!Perasa k tin pit mou kai anamenw...:P

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια  καλημερα!!!!

2 ερωτήσεις....

Θα χρειαστεί να λείψω για 4-5 ώρες από το σπίτι τι να κάνω με το γάλα του??? Δεν έχω παρει θηλαστρο και δεν θέλω να παρω για μια φορά..... Τι θα κάνω??? Είμαι να σκάσω... Να τον ταισω πριν και μετά κατευθείαν αλλά αν αρχίσει να κλαίει...... Τι κανω?

 

&

Εσας πνιγονται όταν τρώνε??? Φοβάμαι πολυ όταν γντ αυτό..... Τον γυρίζω και τον χτυπάω στην πλατουλα... Θα πιανει παντα αυτό??? Κ γτ μ πνίγεται??? 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, OctoberMom είπε:

Έχω να σου πώ ότι σήμερα που δεν είχα τίποτα καλύτερο να κάνω απ'το να πάω στο ΙΚΑ να μάθω για τα δικαιολογητικά για άδεια κύησης (ναι ναι, με θυμηθήκαν λίγες μέρες πριν την ΠΗΤ μου απο μια προκύρηξη) όπου έφαγα και πόρτα φυσικά γιατί πας μόνο με ραντεβού, τέσπα ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ!

Πέτυχα στο αμάξι που ακούω Δεύτερο Πρόγραμμα κάτι Χάλκινα Κοζάνης! Έκανε σαν παλαβή!!! Της άρεσαν?? Ενοχλήθηκε?? Κανείς δεν ξέρει, έκοψε όμως κάτι τούμπες που είχα να τις αισθανθώ απ'τον 6ο! Μια ελπίδα αχνοέλαμψε ότι γεννάω αλλά έσβησε σαν το σπίρτο του Κοριτσιού με τα Σπίρτα μόλις τελείωσαν τα Χάλκινα... @Renez έτσι περνάμε τον καιρό μας εν ολίγοις οι χονδρές της παρέας! Να πιείς κανα χαμέμηλο έχω να σου πω πριν τον ύπνο!

Ικα για αδεια σε πρόλαβα την προηγούμενη εβδ. Χωρίς ραντεβού στη θεσνικη! Boυρ για πετρολουκα χαλκια!!! Μπας και κατεβει κανα χιλιοστό ακόμα!!! Εγω συσπάσεις εχω! Κεφαλι κάτω έχω αλλα θέλει πιο κάτω.. @Annou ελέφαντες θα γεννήσουμε!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Κορίτσια  καλημερα!!!!

2 ερωτήσεις....

Θα χρειαστεί να λείψω για 4-5 ώρες από το σπίτι τι να κάνω με το γάλα του??? Δεν έχω παρει θηλαστρο και δεν θέλω να παρω για μια φορά..... Τι θα κάνω??? Είμαι να σκάσω... Να τον ταισω πριν και μετά κατευθείαν αλλά αν αρχίσει να κλαίει...... Τι κανω?

 

&

Εσας πνιγονται όταν τρώνε??? Φοβάμαι πολυ όταν γντ αυτό..... Τον γυρίζω και τον χτυπάω στην πλατουλα... Θα πιανει παντα αυτό??? Κ γτ μ πνίγεται??? 

Αν υπάρχει τρόπος να έρθει κ το παιδί μαζί εκει που θα πας? Μαζί με τον φροντιστη? Θα είναι το πιο εύκολο! Κι όποτε θέλει το θηλάζεις!

Πνίγονται όπως κι εμείς! Αν όμως σε ανησυχεί, να μιλήσεις και με παιδιατρο γι αυτο

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Irinoula86 είπε:

Κορίτσια  καλημερα!!!!

2 ερωτήσεις....

Θα χρειαστεί να λείψω για 4-5 ώρες από το σπίτι τι να κάνω με το γάλα του??? Δεν έχω παρει θηλαστρο και δεν θέλω να παρω για μια φορά..... Τι θα κάνω??? Είμαι να σκάσω... Να τον ταισω πριν και μετά κατευθείαν αλλά αν αρχίσει να κλαίει...... Τι κανω?

 

&

Εσας πνιγονται όταν τρώνε??? Φοβάμαι πολυ όταν γντ αυτό..... Τον γυρίζω και τον χτυπάω στην πλατουλα... Θα πιανει παντα αυτό??? Κ γτ μ πνίγεται??? 

Καλημέρα!

Κι εμένα πνίγεται κι ο μεγάλος πνιγόταν! Μην σε ανησυχεί, είναι λαίμαργα! Συνέρχονται αμέσως δν παθαίνουν κάτι. Θα το σηκώνεις κ θα του χτυπάς τη πλατουλα. Αν λίγο επιμένει καντου μια κίνηση προς τα πάνω σαν το πετάς ψηλά, προς θεού μην το πετάξεις...Και καλά για να καταλάβεις το λέω.  

Αν έχεις μεγάλη παραγωγή δν θα αντέξεις τόσες ώρες. Στο 3ωρο αντέχεις η είναι φουλ το στήθος? Αν αντέχει στο 3ωρο ,Ε θα αντέξει κ στο 4ωρο. Εμένα πχ 5 ώρες αντέχει αλλά αρχίζει να πονάει λίγο, το παθαίνω τη νύχτα καμμία φορά αν αποκοιμηθεί η μικρή. Τσέκαρε το μέσα στη μέρα! Κι όταν γυρίσεις κατ' ευθείαν ζιζι. Τώρα αν πεινάσει το παιδί ας δώσουν ξένο δν θα κρατιέται! Το καλύτερο είναι αυτό που είπε η @Anastasia05 αν είναι εφικτό. 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Irinoula86 είπε:

Κορίτσια  καλημερα!!!!

2 ερωτήσεις....

Θα χρειαστεί να λείψω για 4-5 ώρες από το σπίτι τι να κάνω με το γάλα του??? Δεν έχω παρει θηλαστρο και δεν θέλω να παρω για μια φορά..... Τι θα κάνω??? Είμαι να σκάσω... Να τον ταισω πριν και μετά κατευθείαν αλλά αν αρχίσει να κλαίει...... Τι κανω?

 

&

Εσας πνιγονται όταν τρώνε??? Φοβάμαι πολυ όταν γντ αυτό..... Τον γυρίζω και τον χτυπάω στην πλατουλα... Θα πιανει παντα αυτό??? Κ γτ μ πνίγεται??? 

Εμένα πνιγεται συχνά!σε κάθε θηλασμό σχεδόν!ο παιδίατρος μου είπε να μην φοβάμαι,να τη σηκώνω και να της χτυπάω την πλατουλα και ότι δεν πρόκειται να πάθει κακό από αυτό!απλά με κοψοχολιαζει!Είναι λαίμαργα!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Irinoula86 είπε:

Κορίτσια  καλημερα!!!!

2 ερωτήσεις....

Θα χρειαστεί να λείψω για 4-5 ώρες από το σπίτι τι να κάνω με το γάλα του??? Δεν έχω παρει θηλαστρο και δεν θέλω να παρω για μια φορά..... Τι θα κάνω??? Είμαι να σκάσω... Να τον ταισω πριν και μετά κατευθείαν αλλά αν αρχίσει να κλαίει...... Τι κανω?

 

&

Εσας πνιγονται όταν τρώνε??? Φοβάμαι πολυ όταν γντ αυτό..... Τον γυρίζω και τον χτυπάω στην πλατουλα... Θα πιανει παντα αυτό??? Κ γτ μ πνίγεται??? 

Να το πάρεις μαζί σου αν γίνεται αλλιώς ξένο... Είναι σίγουρο ότι θα πεινάσει μέσα σε αυτές τις ώρες και ποιος το ακούει!

Κ εμένα πνίγεται αλλά οκ κουλ! Δεν παθαίνουν κάτι! Σήμερα με έχει πετσοκοψει από το πρωί, όλο κλάμα... Κάτι δείχνει να τον ενοχλεί...


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Να το πάρεις μαζί σου αν γίνεται αλλιώς ξένο... Είναι σίγουρο ότι θα πεινάσει μέσα σε αυτές τις ώρες και ποιος το ακούει!

Κ εμένα πνίγεται αλλά οκ κουλ! Δεν παθαίνουν κάτι! Σήμερα με έχει πετσοκοψει από το πρωί, όλο κλάμα... Κάτι δείχνει να τον ενοχλεί...

Συμπάσχω!

Μόνο που εμάς και το βράδυ ήταν δύσκολα...και συνεχίζει μέχρι τώρα!πολύ κλάμα,ζοριζεται , βογγαει...εντερικό φαίνεται να είναι..

Μόνο στην αγκαλιά και στο στήθος ηρεμεί!!!και την λυπάμαι τη γλυκούλα μου:(


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Συμπάσχω!

Μόνο που εμάς και το βράδυ ήταν δύσκολα...και συνεχίζει μέχρι τώρα!πολύ κλάμα,ζοριζεται , βογγαει...εντερικό φαίνεται να είναι..

Μόνο στην αγκαλιά και στο στήθος ηρεμεί!!!και την λυπάμαι τη γλυκούλα μου:(

Νομίζω ξεκίνησαν οι κολικοί... Κάπου τωρα ξεκινάνε... Κ εμένα μόνο αγκαλιά θέλει και κατά προτίμηση να είμαι κ ορθια:wacko:. Μάλλον πρέπει σιγά σιγά να ξεκινήσουν οι αποχες στην διατροφή μας...


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...