Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, marianna1986 είπε:

Ρε κορίτσια μετά από 2 μέρες που νομίζω πέρασε το πρώτο αλμα, το κατάλαβα γιατί πεινουσε συνέχεια... Από σήμερα στον πλάι τον βαζω και μπρούμυτα καταλήγει! Με επίβλεψη πάντα αλλά άμα το κάνει τη νύχτα; Το ίδιο μου έκανε κ η κόρη όταν έγινε 1 μήνα και την άφηνα αφού της άρεσε!

Γι αυτο δεν τα βαζουμε στο πλαι τα μωρα αλλα ανασκελα. Με το κεφαλι στο πλαι οπως λεει η @Renez

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

@Renezπολύ συγκινητικά τα σκυλάκια σου! Τι ωραία εικόνα!

@elenioz @Eva137σωτήρια τα κοχύλια αλλά εγώ δν τα βολεύομαι...δν τρέχει εμένα όμως πολύ...

@Vivi8 Δάχτυλο έβαζα κι εγώ αλλά γλίτωσα τα σιδεράκια. Ο γιατρός είπε στη μαμά μ να μου ράψει ρα μανίκια στις πιτζάμες...Ο ζουρλομανδύας μου έλεγα! Μολύνσεις δεν έπαθα ποτέ. Βέβαια κανενα από τα 2 δν είναι ιδανικό αλλά όπως βολευόμαστε, έλεγα δν θα δώσω τπτ αλλά τελικά με βολεύει κάποιες στιγμές για να χαλαρώσει. 

Πρόγραμμα έχει κι η δικιά μ 9-12-3-6! Το πρωί μένει ξύπνια αρκετά κ το απογευματάκι τη κρατάω λίγο με κουβεντούλες κ τραγουδάκια. Και να ήθελε να κοιμηθεί όμως έχουμε τον μικρό Ταρζάν που δν ησυχάζει όποτε ήθελε δν ήθελε έφτιαξε πρόγραμμα η μπέμπα.

@marianna1986 κι εγώ την βάζω στο πλαι αλλά ακόμα δν γυρνάει. Τη βάζω εγώ λίγο μπρούμυτα για να ξεπιανεται αλλά κουράζεται. Με τρομάζει αυτή η στάση, να το βρω ανάποδα, αλλά αν τον βολεύει δν θα έχει πρόβλημα ο δικός σου. Έχω την εντύπωση ότι παλιά το πρότειναν οι παιδίατροι. 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως οι σύγχρονες οδηγίες είναι για ανάσκελα αλλά έχω ακούσει και για το ανάσκελα διάφορα και γενικά οι απόψεις διίστανται για το ποιο είναι το πιο σωστό. Στην αρχή τον έβαζα ανάσκελα αλλά δεν του αρέσει όπως δεν αρεσε και στην κόρη... Γρήγορα το γύρισε κ εκείνη σε μπρούμυτα, τουρλωνε και τον κωλο της ψηλά και κοιμόταν καλύτερα! 

@Christinαναι έτσι μου έχει πει η μαμά μου μας έβαζαν μπρουμυτα!

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Ζω για την ώρα που θα πεις πως γεννησες..

Γιατί πεις το παρόν...ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΚΑΣΤΡΩΣΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ:P 

 

Πππππππεςςςς ταααααα! Λένε το καλό πράγμα αργεί να γίνει αλλα.... Τί θα βγει πια? Είδα στον ύπνο μου οτι γεννήθηκε κι είχε λέει διαστάσεις 4χρονου...

41 κλεισμένες αύριο... Δεν τις έκλεισε καμια άλλη απο δω ε?

  • Χαχα 3

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Πππππππεςςςς ταααααα! Λένε το καλό πράγμα αργεί να γίνει αλλα.... Τί θα βγει πια? Είδα στον ύπνο μου οτι γεννήθηκε κι είχε λέει διαστάσεις 4χρονου...

41 κλεισμένες αύριο... Δεν τις έκλεισε καμια άλλη απο δω ε?

Βρε ξέρει τι κάνει τούτη!!

Σου λέει κάτσε να βγουν όλες να κάνω εγώ. Το grande finale!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Marti said:

Καλημέρα κορίτσια! 

Σήμερα το πηγαμε καλύτερα.. Το φασκιωσαμε και ελαφρως και είδαμε οτι κοιμήθηκε καλύτερα.. 

@Nina13 συγχαρητήρια!!! Μπραβο που όλα πήγα καλα! Να χαίρεσαι το μικρό σου αστέρακι κια γρήγορη ανάρρωση!

@Thalia30 να σου ζήσει η μικρή σου! Γερή και ευτυχισμένη!

Ερώτηση Νο. 2: μετά το τοκετό εχω πολλα αερια τα οποία μάλιστα δε μπορώ να ελεγξω και εχουμε ατύχηματα.. Ρώτησα τον γιατρό μου και μ πε να μην ανησυχώ.. Τουαλέτα έχω πάει.. Έχει καμία αλλη κάτι παρόμοιο?

Πιπίλα έδωσα και γω ενώ στην αρχη ήμουν αρνητική αλλα επέμενε η μαμά μ.. Μου λέει μετά θα βαλει δάχτυλο σα πιπίλα και κόβεται πιο δυσκολα συν τις μολύνσεις. Του τη δίνω αφού φαει κια μέχρι να κοιμηθεί μετά τη φτύνει μόνος του.. 

@Renez ξεχνάς οτι ειμαι αιγόκερως και μου άρεσε το πρόγραμμα :P. Ναι όντως σα να βιαστηκα...

Κι εγώ είχα πολλά αέρια τις πρώτες 2 μέρες μετά τον τοκετό. Δε ξέρω αν παίζει ρόλο που έκανα καισαρική ή όχι. Ίσως είναι λόγω της αναδιάταξης που κάνουν τα όργανα, έντερα κτλ. μέσα στην κοιλιά μετά που βγαίνει το μωρό. Νομίζω όμως ότι είναι φυσιολογικό, αφού το λένε και οι γιατροί. Το αντίθετο θα ήταν πρόβλημα. Ειδικά στην καισαρική, αν δεν αεριστείς μετά δε σε αφήνουν ούτε να ξαναφάς καν!

 

6 hours ago, elenioz said:

Καλέ εμένα γίνονται και τα επιθέματα μούσκεμα... Σαν την κλαραμπελ την αγελάδα νιώθω :lol: Αλλά έχω δει ήδη διάφορα τις τελευταίες μερες οπότε πιστεύω σιγά σιγά θα ησυχάσουμε όλες από αυτό. Μωρέ ήθελα να πάρει γτ τρώει και μετά κάθεται στο στήθος και πιπιλάει μέχρι να την πάρει ο ύπνος κ αν τυχόν την βγάλω την πιάνει υστερία. Αλλά αφού δεν θέλει, δεν την πιέζω! 

Για πες μας για τα σκυλάκια. Έχουν συνηθίσει τον μικρό ;; 

@Eva137 Και εμείς ακριβώς έτσι είμαστε! Κοιμάται πάρα πολύ καλά το απόγευμα (κ χαμός να γίνεται από φασαρία) κ μετά το βράδυ μας παίζει... Αλλά νμζ η φωλίτσα βοηθάει πολύ. Νιώθουν μάλλον πιο περιορισμένα κ ζεστά εκεί μέσα. Εντωμεταξυ δεν ξέρω αν το έχει παρατηρήσει καμία αλλά έχω την αίσθηση ότι κοιμάται περίπου τις ίδιες ώρες με τότε που ήταν μέσα στην κοιλίτσα. Τις ώρες που συνήθως ήταν ήσυχη είναι που τώρα πέφτει εντελώς ξερή. Και τις ωρες που έκανε πάρτι από κλωτσιές είναι που γλενταει κ τώρα έξω :mrgreen: 

Πως είστε με το σπίτι πλέον; Τακτοποιηθήκατε πλήρως; 

Καλημέραα!

Χαχα, κι εγώ σαν αγελάδα νιώθω ώρες ώρες! Άσε που ο μικρός κάθε φορά που τον παίρνω αγκαλιά και με μυρίζει, ειδικά όταν τον παίρνω μπρούμυτα, ψάχνει στήθος... αααχ, σαν ένα μπουκάλι γάλα με βλέπει!

Με το σπίτι είμαστε πολύ καλύτερα... τακτοποιήσαμε αρκετά πράγματα, ακόμα και λίγα διακοσμητικά και τη μισή ντουλάπα μου:P! Είμαστε βέβαια ακόμα λίγο ασυμάζευτοι και μας μένουν κάτι πλακάκια που θέλουμε να βάλουμε στους τοίχους της κουζίνας και του μπάνιου, αλλά αυτά είναι ψιλοπράγματα για εμάς!;-)

 

6 hours ago, Renez said:

Ουυυυ ειδικά ο ένας είναι αυτοκόλλητος:x

Η θηλυκιά δεν κάθεται δίπλα του αλλά μόλις κλάψει ή γκρινιαξει πετάγεται κ τον κοιτάει αν είναι οκ..ο αρσενικός είναι συνέχεια δίπλα του! Όπου βάλω το μωρό τσουπ κ ο μικρός μου!!

Επίσης μου έκανε τρομερή εντύπωση (θετική) ότι πήγε η μαμά μου στις αρχές να τον πάρει αγκαλια κ ενώ την ξέρουν εννοείται μόλις έπιασε το μωρό της γαυγισαν κ ήταν έτοιμα να ορμιξουν αν δε τα σταματαγα..τον προστατεύουν τα σκατιαρικα:x

Ποιες άλλες εδώ είναι με σκυλάκια να μας πουν εμπειρίες????

Οι φύλακες κέρβεροι τα σκυλάκια!:P Εγώ έχω μόνο γατάκια σπίτι μου, αλλά μου κάνει εντύπωση πόσο καλά τα πάνε με τον μικρό (προς το παρόν βέβαια, αν αρχίσει να τρέχει, να τα κυνηγάει και να τους τραβάει τις ουρές ας πούμε δε ξέρω αν θα νιώθουν το ίδιο)! Στην αρχή όταν τον είχαμε πρωτοφέρει σπίτι τον πλησιάζανε πολύ διστακτικά για να τον δούνε/μυρίσουνε και μόλις εκείνος έκανε μια μικρή κίνηση τρέχανε μακριά. Τώρα που τον έχουν συνηθίσει, απλά δεν του πολύ δίνουνε σημασία ή ξαπλώνουν δίπλα του/μας όταν καθόμαστε όλοι μαζί, εκτός από την μια θηλυκή γατούλα μας που όταν τον ακούει να κλαίει θέλει σαν τρελή να έρθει δίπλα του και τον κοιτάει επίμονα να καταλάβει τί γίνεται. Νομίζω ότι της βγαίνει το μητρικό ένστικτο και θέλει να δει αν είναι καλά.

 

2 hours ago, Renez said:

Βρε ξέρει τι κάνει τούτη!!

Σου λέει κάτσε να βγουν όλες να κάνω εγώ. Το grande finale!!!

Χαχα, θέλει να κάνει μάλλον εντυπωσιακή είσοδο... πώς είναι όταν πας αργά σε ένα πάρτυ και σε κοιτάνε όλοι όταν εμφανίζεσαι, κάπως έτσι!:wink:

@OctoberMom βάστα γερά!

 

Εμάς ο μπέμπης κορίτσια άλλαξε τελείως το πρόγραμμά του χθες. Όλη μέρα δεν κοιμήθηκε καθόλου, που είναι πολύ περίεργο και μεγάλη αλλαγή από το συνηθισμένο του πρόγραμμα που συνήθως κοιμόταν σχεδόν όλη μέρα. Μάλλον είχε πονάκια και ενοχλήσεις γιατί σφιγγόταν, δυσανασχετούσε και έκλαιγε κάθε τρεις και λίγο. Το βράδυ τον κάναμε μπανάκι και τον ξαναθήλασα λίγο στο κρεβάτι μήπως και ηρεμήσει, γιατί πάλι σφιγγότανε και έκλαιγε, και ευτυχώς γλάρωσε και κοιμήθηκε κατά τις 1:30. Ε, τον έβαλα στη φωλίτσα του και κοιμήθηκε σερί μέχρι τις 9 το πρωί... δεν το πίστευα! Προσπάθησα στις 8 να τον ξυπνήσω για να τον ταϊσω λίγο, γιατί πρώτη φορά είχε τόσο πολλές ώρες να φάει και ανησύχησα, αλλά δε ξυπνούσε με τίποτα, οπότε τον άφησα και κοιμήθηκε ακόμα μια ωρίτσα. Ήτανε πολύ κουρασμένος ο καημένος. Σήμερα μέχρι στιγμής φαίνεται καλά, κοιμάται κανονικά μέσα στη μέρα... για να δούμε πώς θα πάει μέχρι το βράδυ.

  • Μου αρέσει 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, OctoberMom είπε:

Αυτάααα...... :roll:

Thea!!!Katourithika.Ela tha sou rthei ekei pou den to perimeneis!:DBorei k simera!K egw den to perimena ekeini tin mera k na irthe.

Axxxx k na sas pw koritsia!Zw tin apoluti eutuxia.Einai mia koukla.Den xortainw na tin koitaw k na tin murizw.Trelainomai,Liwnw..

Avrio vgainoume epitelous!!!
emeis sto maieutirio mia xara k thiles exei piasei alla i atimi olo koimatai sto stithos,tin allazw klaiei,meta tin xanavazw thilazei 3’ xana nani,tin tsibaw tpt..

Olo nani kanei!

Exei xasei idi 300 gr..Alla ok mou eipan einai sunithismeno...Elpizw sto sto spiti na einai pio sunergasimi

Simera exw kanei ntouz 3 fores apo to gala pou mou trexei.Panagia mou ti pragma einai auto?To stithos mou pragmatika kontevei na ekragei.Full skliro kai stazei pantou.Pote stamataei?An parw thilastro?na to apothikevw ekei?i ba akoma einai nwris?Ax einai tosa akoma na mathw!!!Pantws ta koxulia pragmatika ME ESWSAN!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Annou είπε:

Thea!!!Katourithika.Ela tha sou rthei ekei pou den to perimeneis!:DBorei k simera!K egw den to perimena ekeini tin mera k na irthe.

Axxxx k na sas pw koritsia!Zw tin apoluti eutuxia.Einai mia koukla.Den xortainw na tin koitaw k na tin murizw.Trelainomai,Liwnw..

Avrio vgainoume epitelous!!!
emeis sto maieutirio mia xara k thiles exei piasei alla i atimi olo koimatai sto stithos,tin allazw klaiei,meta tin xanavazw thilazei 3’ xana nani,tin tsibaw tpt..

Olo nani kanei!

Exei xasei idi 300 gr..Alla ok mou eipan einai sunithismeno...Elpizw sto sto spiti na einai pio sunergasimi

Simera exw kanei ntouz 3 fores apo to gala pou mou trexei.Panagia mou ti pragma einai auto?To stithos mou pragmatika kontevei na ekragei.Full skliro kai stazei pantou.Pote stamataei?An parw thilastro?na to apothikevw ekei?i ba akoma einai nwris?Ax einai tosa akoma na mathw!!!Pantws ta koxulia pragmatika ME ESWSAN!!!

Είναι πραγματικά έρωτας φίλη..

ΑΛΛΑη ξεγελιεσαι τώρα που κοιμάται κ κάνει το αγγελουδακι χχααχχα μόλις πάτε σπίτι κ κερδίσει έδαφος σιγά σιγά θα σας εκτοπίσει στο λέω!!!!

Κοιμίσου ακόμη κ εσύ όσο σε αφήνει γτ σιγά σιγά θα αρχίσει τα 3ωρα...

Όσο για το γάλα αν βάλεις κ θηλαστρο θα αυξήσεις ακόμη περισσότερο την παραγωγή σου κ μάλλον δε το χρειάζεσαι όπως καταλαβαίνω..εκτός αν θες να το αποθηκεύεις να έχεις για όταν γυρίσεις στη δουλειά..

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Annou είπε:

Thea!!!Katourithika.Ela tha sou rthei ekei pou den to perimeneis!:DBorei k simera!K egw den to perimena ekeini tin mera k na irthe.

Axxxx k na sas pw koritsia!Zw tin apoluti eutuxia.Einai mia koukla.Den xortainw na tin koitaw k na tin murizw.Trelainomai,Liwnw..

Avrio vgainoume epitelous!!!
emeis sto maieutirio mia xara k thiles exei piasei alla i atimi olo koimatai sto stithos,tin allazw klaiei,meta tin xanavazw thilazei 3’ xana nani,tin tsibaw tpt..

Olo nani kanei!

Exei xasei idi 300 gr..Alla ok mou eipan einai sunithismeno...Elpizw sto sto spiti na einai pio sunergasimi

Simera exw kanei ntouz 3 fores apo to gala pou mou trexei.Panagia mou ti pragma einai auto?To stithos mou pragmatika kontevei na ekragei.Full skliro kai stazei pantou.Pote stamataei?An parw thilastro?na to apothikevw ekei?i ba akoma einai nwris?Ax einai tosa akoma na mathw!!!Pantws ta koxulia pragmatika ME ESWSAN!!!

Με το καλό να πάτε σπίτι σας!!!

Αν σε ενοχλεί το στήθος,χλιαρή κομπρεσα ή χλιαρό μπάνιο,μασάζ με το χέρι στο στήθος μέχρι να μη σε ενοχλεί( ζητά από μαία να σου δείξει πως!) Κ τέλος κρύα κομπρεσα .

Θα σε ενοχλεί πρώτες μέρες,ευτυχώς δεν κρατάει για πολύ!!:)

Εμένα ακόμη στάζει 27 μέρες μετά αλλά βάζω επιθέματα

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, OctoberMom είπε:

Πππππππεςςςς ταααααα! Λένε το καλό πράγμα αργεί να γίνει αλλα.... Τί θα βγει πια? Είδα στον ύπνο μου οτι γεννήθηκε κι είχε λέει διαστάσεις 4χρονου...

41 κλεισμένες αύριο... Δεν τις έκλεισε καμια άλλη απο δω ε?

Όπως λέει και η @Renez όντως θέλει να κάνει τι φινάλε! Τι σου είπε ο γιατρός θα σε κρατήσει και άλλο η θα πατε με προκληση? 

@Eva137 το εχω ακούσει για κτ αλλα φτ όχι.. Τεσπα μπορεί να ευθύνεται και η αιμοροιδα.. Και ευχομαι να φύγει γιατί αλλιως.. Τρατζικ..

Εμενα ειχε λιγι ικτερο αυτές τις ημέρες (στα φυσιολογικά όμως πλαίσια) και από χθες είχε πτωτική πορεία.. 

Κοιμάται πολύ.. Έχει λοξυγγα πολυ.. Και καθε φορα που τον αλλαζω πανα από χθες με τον που το πλένω τα ξανακάνει και κακα και τσισα....τωρα γελάει αντανακλάστικα στον ύπνο του.. Έχει φαση το αγόρι.. Είναι ενα κουκλάκι.. Για το μόνο τωρα που αγχώνομαι είναι αν παίρνει βάρος .. Ο παιδίατρος θα ξαναέρθει Δευτέρα 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marti είπε:

Όπως λέει και η @Renez όντως θέλει να κάνει τι φινάλε! Τι σου είπε ο γιατρός θα σε κρατήσει και άλλο η θα πατε με προκληση? 

@Eva137 το εχω ακούσει για κτ αλλα φτ όχι.. Τεσπα μπορεί να ευθύνεται και η αιμοροιδα.. Και ευχομαι να φύγει γιατί αλλιως.. Τρατζικ..

Εμενα ειχε λιγι ικτερο αυτές τις ημέρες (στα φυσιολογικά όμως πλαίσια) και από χθες είχε πτωτική πορεία.. 

Κοιμάται πολύ.. Έχει λοξυγγα πολυ.. Και καθε φορα που τον αλλαζω πανα από χθες με τον που το πλένω τα ξανακάνει και κακα και τσισα....τωρα γελάει αντανακλάστικα στον ύπνο του.. Έχει φαση το αγόρι.. Είναι ενα κουκλάκι.. Για το μόνο τωρα που αγχώνομαι είναι αν παίρνει βάρος .. Ο παιδίατρος θα ξαναέρθει Δευτέρα 

Αχαχαχ κι έλεγα ότι μόνο η δικιά μου είναι ατίθαση! Με το που θα την πλύνω, πριν προλάβω να βάλω κρέμα τσουπ...πιπι πάλι...και πάλι από την αρχή! Και πάντα με το που θα νανουριστει κάνει κ προυτσ με περιεχόμενο! Που να το ξυπνήσεις να το αλλάξεις? Χ€?m3n0 κοιμάται! Το αγοράκι μου ήταν πολύ καθαρουλικο, δν μου έκανε τέτοια καθόλου, μαμ,πριτσ,αλλαγμα ,νάνι. Αυτή είναι κατρουλου! Τη λατρεύουμε όμως τη κούκλα, θέλει να αλλάζει συνολακια γι αυτό τα κατουράει...χιχιχι

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 5

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αχαχαχ κι έλεγα ότι μόνο η δικιά μου είναι ατίθαση! Με το που θα την πλύνω, πριν προλάβω να βάλω κρέμα τσουπ...πιπι πάλι...και πάλι από την αρχή! Και πάντα με το που θα νανουριστει κάνει κ προυτσ με περιεχόμενο! Που να το ξυπνήσεις να το αλλάξεις? Χ€?m3n0 κοιμάται! Το αγοράκι μου ήταν πολύ καθαρουλικο, δν μου έκανε τέτοια καθόλου, μαμ,πριτσ,αλλαγμα ,νάνι. Αυτή είναι κατρουλου! Τη λατρεύουμε όμως τη κούκλα, θέλει να αλλάζει συνολακια γι αυτό τα κατουράει...χιχιχι

Λες να το κάνει και μας για αυτό! Χαχαχα.. Και νομιζα συμβαίνει μόνο στα αγορια λόγω ανατομίας! 

Νομίζω κάποια στιγμή κάποια αναφέρθηκε στη ζωνη λοχειας.. Ρώτησα τη μαια ποτεωνα βαλω και μ πε να μγ βαλω γιατι λεει ακίνητιποιουνται οι μυς ενω αν είναι ελευθερη η κοιλιά γυμνάζεται καλύτερα.. Ρωτησε καμία από σας κατι τετοιο? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Λες να το κάνει και μας για αυτό! Χαχαχα.. Και νομιζα συμβαίνει μόνο στα αγορια λόγω ανατομίας! 

Νομίζω κάποια στιγμή κάποια αναφέρθηκε στη ζωνη λοχειας.. Ρώτησα τη μαια ποτεωνα βαλω και μ πε να μγ βαλω γιατι λεει ακίνητιποιουνται οι μυς ενω αν είναι ελευθερη η κοιλιά γυμνάζεται καλύτερα.. Ρωτησε καμία από σας κατι τετοιο? 

Είχα ρωτήσει τν γιατρό μ στο 1ο παιδί κ νομίζω αυτό μου είχε πει. Εγώ δεν πήρα ζώνη αλλά φοράω εσώρουχο ψηλομεσο shaping που τη μαζεύει λίγο. Κι αυτό δεν θα το αντέξω για πολύ καιρό. Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Αν ήσουν γυμνασμενη κ συνεχίσεις μια χαρά θα είσαι, είναι κ θέμα δέρματος. Εγώ δν είμαι γυμνασμενη κ τώρα είναι λίγο jelly αλλά και στο 1ο μάζεψε απλά είναι λιγάκι χαλαρή. Και τώρα έχει μαζέψει πολύ αλλά είναι χαλαρουλα, θα επανέλθει όμως. 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...