Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, OctoberMom είπε:

OctoberMom μέχρι τέλουςςςς!! 

Σεισμός, σφαίρες σε ιερείς στην παλιά μου πόλη, lockdown, Halloween καιιιιι.....!

Γεννηθείσα 31η Οκτώβρη, 5 το πρωί, η βασίλισσα του κόσμου μας.

26 ώρες τοκετού, 3 δόσεις επισκληριδίου, 3,650 γραμμάρια και 52 εκατοστά!

Και μια ομορφιά που αναρωτιέμαι πώς την έβγαλα τόσο πετυχημένη <3

 

@Anastasia05 ειδική μνεία: Βγήκε Σκορπιός μ'ωροσκόπο Ζυγό, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?? (Όχι, δεν πλήρωσα τη μαιευτική ομάδα...)

Να σου ζήσει!!!! Έκλεισες με τον καλύτερο τρόπο το πινακακι μας!!! 31/10... Γερή να είσαι και να το δεις όπως επιθυμείς! Με το καλό να επιστρέψετε στο σπίτι σας!

  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπημένο μας πινακακι:x

  

 Eirini_kaκοριτσακι --} ΠΗΤ: 1/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (2/10/20:x

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (24/9/20:x

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 27/9 ΑΝΑΤΡΟΠΉ (Μαιευτήριο Έλενα- Κριός 30) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (14/9/20:x) Κ.Τ

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (11/10/20:x) Κ.Τ

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)  ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/9/20 :x ) Κ.Τ

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (27/9/20:x,)  Φ.Τ

 @marianna1986 αγοράκι 1η ανατροπή!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x) Φ.Τ

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (μΚλινικη Ρέα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x

 @Efi@ αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτηρίο ΜητέραΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (11/10/20:x

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (7/10/20:x) Κ.Τ

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (5/10/20:x)

 

 @Anastasia05 αγορακι 4η ανατροπή! --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/10/20:x) Φ.Τ

 @Vivi8  κοριτσακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Ρέα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!! (27/9/20:x) 

 

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (10/9/20:x)  Κ.Τ

 @AuroraS αγορακι --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (17/10/20:x) Κ.Τ

  @Vaso.D. αγοράκι --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (16/10/20:x

@Athina_ κοριτσάκι --} 16/10 (Μαιευτηρίο Έλενα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (5/10/20:x

@Blossombaby κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 16/10 (κλινική Μητέρα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (18/10/20:x

   @DemiMom κοριτσάκι  ανατροπή --} 17/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Διδυμαρα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (5/10/20:x) Φ.Τ

 @LadyP κοριτσάκι --} 17/10 (Μαιευτήριο Ιασώ) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (16/10/20:x) Φ.Τ

 @Christinακοριτσακι -} ΠΗΤ: 18/10 (Ιδιωτικη κλινική Πατρών) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (7/10/20:x) Κ.Τ

 @elenioz κοριτσάκι 2η ανατροπή! --} 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (8/10/20:x) Κ.Τ

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτηρίο Γαία- Υδροχόος) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (27/10/20:x) Φ.Τ

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (2/10/20:x) Κ.Τ

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (24/10/20:x) Φ.Τ

 @OctoberMomκοριτσακι --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (31/10/20:x) Φ.Τ

  @Thalia30κοριτσακι --} ΠΗΤ: 26/10 (Μαιευτηρίο Έλενα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (20/10/20:x) Κ.Τ

  @Biscottinomum αγοράκι --} ΠΗΤ: 28/10 (κλινική Τσεπετη - Χανιά)

 @Ninamc κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (26/10/20:x) Φ.Τ

 @demifilolκοριτσακι --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (13/10/20:x) Φ.Τ

Απολογισμός:

Μανουλες 32!!

Αγοράκια 12!!

Κοριτσάκια 22!!

Από τα 34 μωράκια μας έχουν ήδη γεννηθεί τα 31!

Με το καλό να μας έρθουν κ τα υπόλοιπα κοριτσουδια μου,ευτυχισμένα κ υγιή να είναι για όλη τους τη ζωή και εμείς πάντα δίπλα τους περήφανες κ δυνατές μανουλες!!:wub:

3 ΕΝΑΠΟΜΕΊΝΑΝΤΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!! ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΠΟΛΙΚΗ... ΣΚΑΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ!!

@OctoberMom χαχαχα πράγματι μανούλα Οκτωβρίου μέχρι τέλους φίλη!!

Συγχαρητήρια,να σας ζήσει κ εύχομαι κάθε ευτυχία στο πλασματακι σάς:x

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Κορίτσια μου ότι περιγράφετε κι εγώ! Δίνω ξένο το βράδυ γύρω στις 12. Μια δυο φορές κοιμήθηκε 4ωρο και χάρηκα! Τις υπόλοιπες 2-3 ώρες! Έχω και το πρόβλημα εγώ με το λίκνο που δεν το πολυθελει οποτε μπορεί να ξυπνάει νωρίτερα και Γι αυτό. Τη στιγμή πάντως που πίνει το ξένο κουτουλάει η κακομοίρα!! :)

Μεσα στη μέρα δεν έχει προγραμμα.. τη μια μέρα θα είναι υπναρου την άλλη το μάτι γαρίδα! Την Παρασκευή σαραντιζουμε και ακόμα να μπούμε σε προγραμμα!

Τι τα ηρεμεί τα μωρακια σας; Εμενα η μουσική και οι λευκοί ήχοι. Πρέπει όμως κάτι να βρω για να έχω μακριά της κινητό και ταμπλετ. 

 

Αχαχαχα τελικά σχεδον όλες δίνουμε το τελευταίο γευμα ξένο μπας και τα κρατήσει κ κοιμηθούν παραπάνω αλλά τελικά δεν... Εχουν συνεννοηθεί τα μωρά μας να μας ξενυχτάνε!

Εμένα το ηρεμεί μόνο η αγκαλιά μου! Έχει μάθει να κοιμάται κ στη φασαρία γιατί έχω τη μεγάλη μου που είναι μια διαρκής φασαρία και της αρέσει να το τινάζει στον αερα:lol: αλλά πλεον δεν υπολογίζει ο μπέμπης ίσα ίσα νανουριζεται από το σαματα της!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

OctoberMom μέχρι τέλουςςςς!! 

Σεισμός, σφαίρες σε ιερείς στην παλιά μου πόλη, lockdown, Halloween καιιιιι.....!

Γεννηθείσα 31η Οκτώβρη, 5 το πρωί, η βασίλισσα του κόσμου μας.

26 ώρες τοκετού, 3 δόσεις επισκληριδίου, 3,650 γραμμάρια και 52 εκατοστά!

Και μια ομορφιά που αναρωτιέμαι πώς την έβγαλα τόσο πετυχημένη <3

 

@Anastasia05 ειδική μνεία: Βγήκε Σκορπιός μ'ωροσκόπο Ζυγό, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?? (Όχι, δεν πλήρωσα τη μαιευτική ομάδα...)

Γεννησες Οκτωβριο τελικα,ε??!!

Να σου ζήσει η κοριτσάρα σου !!!  Όλα τα χατίρια σου τα έκανε!!! και Οκτωβριο κ  με (λίγο )Ζυγό:P Προφανώς κ περίμενες τόσες ώρες να γεννήσεις για να έχει έστω ωροσκόπο ζυγο:lol:

Περιμένουμε λεπτομέρειες όταν μπορέσεις! Καλή λοχεία!:wub:

 

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Αχαχαχα τελικά σχεδον όλες δίνουμε το τελευταίο γευμα ξένο μπας και τα κρατήσει κ κοιμηθούν παραπάνω αλλά τελικά δεν... Εχουν συνεννοηθεί τα μωρά μας να μας ξενυχτάνε!

Εμένα το ηρεμεί μόνο η αγκαλιά μου! Έχει μάθει να κοιμάται κ στη φασαρία γιατί έχω τη μεγάλη μου που είναι μια διαρκής φασαρία και της αρέσει να το τινάζει στον αερα:lol: αλλά πλεον δεν υπολογίζει ο μπέμπης ίσα ίσα νανουριζεται από το σαματα της!

Άσε και εμένα σήμερα το έβγαλε σχεδόν όλο το ξένο. Τρόμαξε και η ίδια η κακομοιρουλα! Περιττό να πω ότι τα έκανε όλα χάλια. Ευτυχώς ήταν εδώ ο άντρας μου και βοήθησε. Τώρα ευτυχώς κοιμάται σαν πουλάκι και μάλιστα στο λίκνο. Κάνουμε πρόοδο! Να δω πόσες ώρες σήμερα!! Θα το συνεχίσω λίγες μέρες ακόμα το ξένο. Πιστεύω θα βοηθήσει στη δημιουργία συγκεκριμένου προγράμματος βραδινού ύπνου. Παρηγγειλα και ένα βιβλίο για το βραδινό υπνο των μωρών. Θα το διαβασω και θα σας πω εντυπώσεις.

@OctoberMom Να σου ζήσει! Πάντα γερο το μωράκι σου! Καλή λοχεία!!!

  • Ευχαριστώ 1

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, OctoberMom είπε:

OctoberMom μέχρι τέλουςςςς!! 

Σεισμός, σφαίρες σε ιερείς στην παλιά μου πόλη, lockdown, Halloween καιιιιι.....!

Γεννηθείσα 31η Οκτώβρη, 5 το πρωί, η βασίλισσα του κόσμου μας.

26 ώρες τοκετού, 3 δόσεις επισκληριδίου, 3,650 γραμμάρια και 52 εκατοστά!

Και μια ομορφιά που αναρωτιέμαι πώς την έβγαλα τόσο πετυχημένη <3

 

@Anastasia05 ειδική μνεία: Βγήκε Σκορπιός μ'ωροσκόπο Ζυγό, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?? (Όχι, δεν πλήρωσα τη μαιευτική ομάδα...)

Να σας ζήσει κορίτσι μουυυ υυ 

Με το καλό να πατε σπίτι σας!!! Γερή και τυχερή να ναι

Κορίτσια δεν σας προλαβαινω... Με δυο παιδια καταλαβαίνετε πως είναι... Χαμός χαχαχα

Αλλά περναμε τέλεια και δεν το αλλάζω με τίποτα.. Πετάω ψυχολογικά κι ας κοιμάμαι δυωράκια.... Καμιά σχέση με την πρωτη γεννά.. Όλος ο τοκετός ήταν σουπερ και η ανάρρωση μου ακόμα πιο σουπερ.. Αυτά... Α και τα κιλά τα χασα όλα αμέσως.  Σαν να μην γέννησα ποτε... Βέβαια όλη μέρα τρέχω και τρέχω και τρέχω σαν το Βέγγο... Αλλά χαλάλι... Τα βλέπω πλαι πλαι και τρελαίνομαι... 

Ελπίζω να ΣτΕ όλες καλα και τα μωράκια σας σουπερ... 

Να ζήσουν όλα τα παιδακια μας και σε όσες δεν έχω ευχηθει... 

Σας είπα ε??? Δεν προλαβαονω... Ποτε δεν προλαβαινω... Χαχαχαχα

Φιλια Ααααα και καλα μας ξενυχτια.... 

 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@OctoberMom Μπράβο τα κορίτσια μας! Original October momμεχρι τέλους! Χατήρι δεν σου χαλάει από τώρα! 

@Vivi8 να μας πεις εντυπώσεις, κι εγώ αυτό λέω να κάνω με το βραδινό αλλά βγάζω και γάλα και θέλω να της το δίνω να Μην μένει κι όλο μπερδευομαι.

@Nina13 απόλαυσε τα κουκλια! Καλή δύναμη μανούλες!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμέναη,Της Μαριάννας κ της Ελένης πάντως κ με το ξένο ίδια ώρα ξυπνάει..

Κ σε μανουλες Σεπτεμβριου το ίδιο..κ είναι μωρό με θηλασμό μόνο που ξυπνάνε ανά 5ωρο οπότε..έχει να κάνει καθαρά με το παιδί..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εμέναη,Της Μαριάννας κ της Ελένης πάντως κ με το ξένο ίδια ώρα ξυπνάει..

Κ σε μανουλες Σεπτεμβριου το ίδιο..κ είναι μωρό με θηλασμό μόνο που ξυπνάνε ανά 5ωρο οπότε..έχει να κάνει καθαρά με το παιδί..

Τελικά είναι κ πιο κουραστικο οπως το σκέφτομαι, αποστείρωση,μπουκαλια,βράσιμο νερού? Μιλάω για τα κορίτσια που την υπόλοιπη μέρα θηλαζουν.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!

Νομίζω ήρθε η νύχτα η καλη! Έδωσα το τελευταίο γάλα 10.30 κ αυτό κοιμησμενο (είχε πέσει ξερο από τις 10) και 4 παρά δεν είχε ξυπνήσει (κουνιόταν όμως) κ επειδή είχα τουμπανιασει κ έπρεπε να αρμεχτω το τάισε ο άντρας μου κοιμησμενο κ εγώ αρμεχτηκα και απλά συνέχισε τον ύπνο του (με τα γνωστά βογκητα μετά). Πάντως κ η κόρη στο μήνα άρχισε να μεγαλώνει τα διαστήματα ώσπου δύο μηνών έκανε 8ωρο... 

Αυτό που έχω δοκιμάσει της τελευταίες μέρες είναι να προσπαθώ μετά τις 6-7 το απογευμα να μην κοιμαται (εύκολο γιατί έχω την κόρη που ουρλιάζει κ το ξεσηκώνει). 


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Τελικά είναι κ πιο κουραστικο οπως το σκέφτομαι, αποστείρωση,μπουκαλια,βράσιμο νερού? Μιλάω για τα κορίτσια που την υπόλοιπη μέρα θηλαζουν.

Εννοείται πως ειναι πιο κουραστικο..εγώ σκέψου του έδινα 2 φορές το βράδυ ξένο κ το έκανα 1 γτ τη δεύτερη απλά κρυώνω Μ βαριέμαι να σηκωθω!!! 

Ενώ το στήθος τσουπ το βγάζω κ τέλος! Εξάλλου αφού όπως είπα μου ξυπνάει το ίδιο κ μετά 2 δεν έχει νόημα..άσε που όταν δίνω ξένο το βράδυ δίνω πριν έτσι κ αλλιώς κ δικό μου οπότε..

Τι κάνει το αντράκι σου?? Πήρε κιλακια??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εννοείται πως ειναι πιο κουραστικο..εγώ σκέψου του έδινα 2 φορές το βράδυ ξένο κ το έκανα 1 γτ τη δεύτερη απλά κρυώνω Μ βαριέμαι να σηκωθω!!! 

Ενώ το στήθος τσουπ το βγάζω κ τέλος! Εξάλλου αφού όπως είπα μου ξυπνάει το ίδιο κ μετά 2 δεν έχει νόημα..άσε που όταν δίνω ξένο το βράδυ δίνω πριν έτσι κ αλλιώς κ δικό μου οπότε..

Τι κάνει το αντράκι σου?? Πήρε κιλακια??

Έχει πάρει,το καταλαβαίνω κι εγώ. Δεν έχω ζυγαριά σπιτι.Θα πάμε γιατρό μέσα στην εβδομαδα να δούμε αν έχει περάσει το βάρος της γέννησης κ τα +200 να μην αγχώνομαι για το βράδυ. 

Έχει μακρύνει κιόλας:D

Κ χθες που έλεγα δεν θα τον ξυπνήσω,έπρεπε να τον αλλάξω οπότε ξύπνησε έτσι κ αλλιώς:lol:

Με κολικούς ταλαιπωρείται κ ο δικός μου , δεν του δίνω όμως κάτι.

Εσείς πώς πάτε με τον προσοντουχο?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, OctoberMom είπε:

OctoberMom μέχρι τέλουςςςς!! 

Σεισμός, σφαίρες σε ιερείς στην παλιά μου πόλη, lockdown, Halloween καιιιιι.....!

Γεννηθείσα 31η Οκτώβρη, 5 το πρωί, η βασίλισσα του κόσμου μας.

26 ώρες τοκετού, 3 δόσεις επισκληριδίου, 3,650 γραμμάρια και 52 εκατοστά!

Και μια ομορφιά που αναρωτιέμαι πώς την έβγαλα τόσο πετυχημένη <3

 

@Anastasia05 ειδική μνεία: Βγήκε Σκορπιός μ'ωροσκόπο Ζυγό, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?? (Όχι, δεν πλήρωσα τη μαιευτική ομάδα...)

Να σου ζήσει κοριτσάρα μου!!!καλή λοχεία και υπέροχη ανατροφή εύχομαι!!!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τη νυφη μου κι την κολλητή μου που με τη βοήθεια του ξένου ρύθμισαν τον υπνο γι’αυτο προσπαθώ. Μου είπαν ότι με το ξένο σιγά σιγά οι 3 ωρες έγιναν 4, οι 4 έγιναν 5 και τελικά τα μωρά κοιμόντουσαν 7-8 ωρες. Προφανώς βαριέμαι μπουκαλια και αποστειρώσεις αλλά το χειρότερο είναι πως δυο φορές η μικρή το έβγαλε :unsure: Προς το παρόν ούτε σε εμενα έχει δουλεψει όπως σας είπα, πέρα από δυο 4ωρα. Φανταστείτε σήμερα το βράδυ ξυπνουσε ανα δυο ωρες σαν να κατάπιε ρολοι!!! Λέω όμως μέχρι να σαραντίσει σε 5 μερες να το κρατησω μπαααας και. Όσες συνεχίζετε το ξένο να μας δίνετε συνεχές feedback! Μπορεί να χρειάζεται χρόνο!
Να πω βέβαια κορίτσια πως πιο πολύ απ όλα βαριέμαι την άντληση!!!! Το χειρότερο μου..

Τελος πάντων, εύχομαι σύντομα να κοιμηθούμε καλύτερα κι εμείς και τα μωράκια μας!!


OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...