Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

@LadyP είναι υπεροχη!! Να τη χαιρεσαι!! Εγώ της έχω πάρει δυο χριστουγεννιάτικα συνολακια αλλά δεν τα φορέσαμε ακόμα.

Κοριτσια διαβάζω για τα προβλήματα σας με τον θηλασμο και στεναχωριέμαι πραγματικά. Εύχομαι σύντομα να καλυτερεύσουν τα πράγματα και να χαρείτε το θηλασμό με τα μπεμπάκια σας!

Εγω απ’οταν ξεκίνησα το ξένο στο βραδινό γεύμα πίνω κάθε βράδυ 1 ποτήρι κρασί (2 στο τσακίρ κέφι) και κάνω και 1-2 τσιγάρα. Έτσι κι αλλιώς θα την θηλάσω μετά από 5-6 ώρες που θα ξυπνήσει. Το αγαπημένο μου ποτό είναι το τζιν αλλά ακόμη δεν το έχω επιχειρήσει λόγω του μεγάλου ποσοστού σε αλκοόλ. Τουλάχιστον βρήκα αυτή τη διέξοδο..

 

  • Μου αρέσει 4

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω πολυ καιρό να γράψω, σας διαβάζω αλλά έχω χάσει αρκετές σελίδες :-( Χαίρομαι που όλα τα μωράκια είναι καλά και μεγαλώνουν! Κλείνουμε και εμείς τους 2 μήνες την άλλα εβδομάδα και θα κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο. Από κιλάκια είμαστε στα 4800 (βγήκαμε απο το μαιευτήριο 3). Είναι πολύ γλυκό μωράκι, μας κάνει ότι θέλει.. δε κοιμόμαστε ακόμα τα βράδια καλά, θηλάζουμε αλλά καμιά φορά παίρνουμε και συμπλήρωμα... Θα αρχίσουμε σιγά σιγά να κοιτάμε για επιπλάκια για να φτιάξουμε το δωμάτιό της μεσα στους επόμενους μήνες. Τώρα την έχουμε στο δωμάτιό μας στο λικνο. Έχω μαζέψει και τα πρώτα της φορμάκια που δε της κάνουν πια, δε το πιστεύω πώς παιρνάει ο καιρός!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, κάναμε και μεις σημερα το πρώτο μας εμβόλιο. Νταξει, έκλαψε λιγο στο τέλος το μπεμπακι μ αλλα συνήλθε γρήγορα. Ελπιζω να μείνει ηρεμη και να μην έχουμε παρατράγουδα :D Το εξαπλο κάναμε και ενα από το στόμα για γαστρεντεριτιδα. Πηρε και 800γρ από τον σαραντισμο οποτε ο γιατρος ήταν ευχαριστημένος. Τι κάνουν τα δικά σας τα μπεμπακια;

  • Μου αρέσει 4

Ms0tp2.png

Link to comment
Share on other sites

@OctoberMomπόσο τρυφερό πόσο αληθινό ποσοσε ευχαριστουμε!

Τι μου κάνετε? Εγώ σκ είμαι κλεισμένη μέσα-όχι ότι θα κν κάτι άλλο--και έγραφα πυρετωδώς άλλο ένα τέτοιο σκ και τελείωσα! 

@LadyP και @Hliolousti μπράβο σας!!!

Εγω αλκοόλ ακόμα δεν ήπια γιατί φοβόμουν δε το ψάξα βέβαια κιόλας να δω σε πόση ώρα φεγει από τον οργανισμό τώρα π το μαθα μπορεί ν πιω και γω ενα ποτηρακι.. 

Ο σύζυγος βγήκε μια τέλεια φώτο στο δέντρο όλο λέω θέλω κ γω αλλα ειμαι πάντα χάλια και δε τα καταφέρνω! Ααα αφήνω γιατί ξεκινώ το μαθημα! Σας φιλώ 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2020 at 9:19 ΠΜ, Eva137 είπε:

Έτσι ακριβώς κι εγώ... αποκλειστικό θηλασμό μέχρι στιγμής και δεν έχω δώσει ποτέ μπουκάλι, οπότε δεν έχω ιδέα πόσο πίνει! 

 

Κι εγώ έχω μια εφαρμογή που σημειώνω πότε και για πόση ώρα τρώει (στην αρχή σημείωνα και τις αλλαγές πάνας και πότε ήτανε βρεγμένες ή λερωμένες, αλλά δεν άντεξα παραπάνω από 2 εβδομάδες γιατί μου έτρωγε πάαααρα πολύ χρόνο). Τους θηλασμούς με βοηθάει που τους σημειώνω μέχρι στιγμής για να θυμάμαι περίπου πότε είναι η ώρα να τον ξαναταϊσω και από ποιά μεριά, και για να τα λέω και στον παιδίατρο που με ρωτάει, αλλά σε κάνα μήνα λέω να το κόψω κι αυτό.

 

Κορίτσια μου, σας καληνυχτώ και αντιγράφω ένα πολύ όμορφο ποιήμα που διάβασα μόλις και συγκινήθηκα. Απευθύνεται στις καινούργιες μανούλες, είναι στα Αγγλικά, αλλά ελπίζω να δώσει και σε εσάς δύναμη όπως και σε εμένα! Καλή μέρα σε όλες σας εκεί!:) 

"Mama,

I can’t see past you right now, I’m so small and everything’s a little blurry. 

All I see is you.

When you feel alone, like the walls are closing in, remember I’m here too. I know your world has changed and the days feel a little lonely. But they aren’t lonely for me.

You are my everything.

When you feel like you don’t know what you’re doing, you’re making it look easy to me. Even though we’re still getting to know each other, you know me better than anyone.

I trust you.

When you think some nights you’ll never sleep again, you will. We both will. But I’m scared right now. I promise I’m not manipulating you. I just need your smell and comfort. Do you feel that tug in your heart when we’re apart? I do too.

I miss you.

When you feel as if you’ve achieved nothing, please know, my cup has never been so full. 
The days that get away on you will be some of my best memories of us playing together on the ground.

I love you.

When you feel like you don’t know who you are anymore, when you turn away from the mirror. That face will be the one I look to when I achieve something, the one I search for in a crowd. The reason for my first smile.

You’re perfect to me.

When you feel like the weight of it all is heavy in your heart, please know I’ve never felt lighter. Can I lay here with you a little longer? 
I won’t always need you like this. 

But I need you right now.

When you feel as if you have nothing left to give, when I see your hands outstretched at me, pleading. When we’re both crying. I wish I could talk, but I can’t. 
If I could I would tell you,

There’s a reason I chose you. 

I can’t see past you right now mama, because you are my world.
It will get bigger, soon enough.

But for now,
All I see is you."

Jessica Urlichs - All i see is you

Α στο καλό σου... συγκινήθηκα..!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 13/12/2020 at 6:43 ΜΜ, Vivi8 είπε:

@LadyP είναι υπεροχη!! Να τη χαιρεσαι!! Εγώ της έχω πάρει δυο χριστουγεννιάτικα συνολακια αλλά δεν τα φορέσαμε ακόμα.

Κοριτσια διαβάζω για τα προβλήματα σας με τον θηλασμο και στεναχωριέμαι πραγματικά. Εύχομαι σύντομα να καλυτερεύσουν τα πράγματα και να χαρείτε το θηλασμό με τα μπεμπάκια σας!

Εγω απ’οταν ξεκίνησα το ξένο στο βραδινό γεύμα πίνω κάθε βράδυ 1 ποτήρι κρασί (2 στο τσακίρ κέφι) και κάνω και 1-2 τσιγάρα. Έτσι κι αλλιώς θα την θηλάσω μετά από 5-6 ώρες που θα ξυπνήσει. Το αγαπημένο μου ποτό είναι το τζιν αλλά ακόμη δεν το έχω επιχειρήσει λόγω του μεγάλου ποσοστού σε αλκοόλ. Τουλάχιστον βρήκα αυτή τη διέξοδο..

 

Κ πολύ καλά κάνεις φίλη!! Όλες έχουμε ανάγκη να ξεδινουμε λίγο.. ή πολύ:P

Τζιν ε? Θα σου στείλω μια σελίδα που λέει αναλόγως τα μλ κ τη περιεκτικότητα σε αλκοόλ κ το ύψος/βάρος σου πόση ώρα θέλει να απορροφηθει από τον οργανισμό σου!!

On 13/12/2020 at 6:52 ΜΜ, Blossombaby είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω πολυ καιρό να γράψω, σας διαβάζω αλλά έχω χάσει αρκετές σελίδες :-( Χαίρομαι που όλα τα μωράκια είναι καλά και μεγαλώνουν! Κλείνουμε και εμείς τους 2 μήνες την άλλα εβδομάδα και θα κάνουμε το πρώτο μας εμβόλιο. Από κιλάκια είμαστε στα 4800 (βγήκαμε απο το μαιευτήριο 3). Είναι πολύ γλυκό μωράκι, μας κάνει ότι θέλει.. δε κοιμόμαστε ακόμα τα βράδια καλά, θηλάζουμε αλλά καμιά φορά παίρνουμε και συμπλήρωμα... Θα αρχίσουμε σιγά σιγά να κοιτάμε για επιπλάκια για να φτιάξουμε το δωμάτιό της μεσα στους επόμενους μήνες. Τώρα την έχουμε στο δωμάτιό μας στο λικνο. Έχω μαζέψει και τα πρώτα της φορμάκια που δε της κάνουν πια, δε το πιστεύω πώς παιρνάει ο καιρός!

Αχχχ αυτό με τα φορμακια.....κ εγώ όταν τα μάζευα είχα μια μελαγχολία..από την άλλη μια χαρά που το μωράκι μου από εκεί που αγχωνομουν ποτέ θα το δω στον υπέρηχο,ποτέ θα νιώσω τη κλοτσιά του,ποτέ θα γεννηθεί...τώρα μεγαλώνει κ γίνεται κάθε μέρα πιο γέρος κ δυνατός!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπερα.. Είχα παει στο χωριό μας για μια εβδομαδα, και γυρισα άλλος άνθρωπος... Τι κάνετε? Πως ειστε? Πλησιάζουν τα Χριστουγεννα κοριτσια μου.... 

Να ρωτήσω τα δώρα του Αγίου Βασίλη από που θα τα παρετε? Εννοώ παοχνιδια για τα παιδακια μας... Πείτε πειτε.. Τώρα με το click away τι παιζει? 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Nina13 είπε:

Κορίτσια καλησπερα.. Είχα παει στο χωριό μας για μια εβδομαδα, και γυρισα άλλος άνθρωπος... Τι κάνετε? Πως ειστε? Πλησιάζουν τα Χριστουγεννα κοριτσια μου.... 

Να ρωτήσω τα δώρα του Αγίου Βασίλη από που θα τα παρετε? Εννοώ παοχνιδια για τα παιδακια μας... Πείτε πειτε.. Τώρα με το click away τι παιζει? 

Αχ τι ωραία σε ζηλεύω! Θέλω και εγώ να πάω κάπου να ξεσκασω! Νομιζω ότι τα παιχνιδάδικα δεν θα ανοίξουν καθόλου μόνο ηλεκτρονικά αλλά δεν είμαι και σίγουρη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nina13 είπε:

Κορίτσια καλησπερα.. Είχα παει στο χωριό μας για μια εβδομαδα, και γυρισα άλλος άνθρωπος... Τι κάνετε? Πως ειστε? Πλησιάζουν τα Χριστουγεννα κοριτσια μου.... 

Να ρωτήσω τα δώρα του Αγίου Βασίλη από που θα τα παρετε? Εννοώ παοχνιδια για τα παιδακια μας... Πείτε πειτε.. Τώρα με το click away τι παιζει? 

Τέλεια!!! Ελπιζω να ξεκουράστηκα λίγο!

Κ εμεις κάθε σκ κάνουμε απόδραση. Μια στο χωριό του άντρα, μια στο δικό μου χωριό. Μόνο το μάζεμα βαριέμαι κάθε φορά με τους αποστειρωτες κ τους θερμαντήρες...

Εγώ έχω παραγγείλει από διάφορα μέσω ίντερνετ, παιχνίδια για εμάς αλλά κ για άλλα παιδακια. Πολλά δεν δέχονται άλλες παραγγελίες, μια τις ανοίγουν κ μια τις κλείνουν. Πάντως ελάχιστα μου έχουν έρθει μέχρι στιγμής... Με αυτό το σύστημα λέει κανείς ηλεκτρονικά την παραγγελία, νομίζω προπληρωνεις κ πας κ τα παίρνεις. Σίγουρα καλύτερα από το να περιμένεις κούριερ. Αλλά δεν ξέρω αν έχουν ανοίξει τα παιχνιδάδικα... Κοίτα κ σε κάναν μεγάλο Σκλαβενίτη πουφέρνει πολλά παιχνίδια...

  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρίσεως! Μου έφεραν δώρο ένα θερμαντήρα φιλιπσ τον φαστ.. Πως τον χρησιμοποιώ? Είναι χρήσιμο η όχι να το αλλάξω? Αν έχει κάποια από εσάς δώστε μου τα φώτα σας.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, LadyP είπε:

Αχ τι ωραία σε ζηλεύω! Θέλω και εγώ να πάω κάπου να ξεσκασω! Νομιζω ότι τα παιχνιδάδικα δεν θα ανοίξουν καθόλου μόνο ηλεκτρονικά αλλά δεν είμαι και σίγουρη!

Τι κουκλα είναι αυτή καλε...!!! Ψυχή μουυυ

Εγώ της πηρα ένα φορμακι σαν στολή του Αγίου Βασίλη και θα το φορέσουμε με φουστα τουτου... 

Αχ είναι γλυκές τα κορίτσια μας

Να μαστε όλες καλά

Γερά και τυχεραααα

Just now, marianna1986 είπε:

Τέλεια!!! Ελπιζω να ξεκουράστηκα λίγο!

Κ εμεις κάθε σκ κάνουμε απόδραση. Μια στο χωριό του άντρα, μια στο δικό μου χωριό. Μόνο το μάζεμα βαριέμαι κάθε φορά με τους αποστειρωτες κ τους θερμαντήρες...

Εγώ έχω παραγγείλει από διάφορα μέσω ίντερνετ, παιχνίδια για εμάς αλλά κ για άλλα παιδακια. Πολλά δεν δέχονται άλλες παραγγελίες, μια τις ανοίγουν κ μια τις κλείνουν. Πάντως ελάχιστα μου έχουν έρθει μέχρι στιγμής... Με αυτό το σύστημα λέει κανείς ηλεκτρονικά την παραγγελία, νομίζω προπληρωνεις κ πας κ τα παίρνεις. Σίγουρα καλύτερα από το να περιμένεις κούριερ. Αλλά δεν ξέρω αν έχουν ανοίξει τα παιχνιδάδικα... Κοίτα κ σε κάναν μεγάλο Σκλαβενίτη πουφέρνει πολλά παιχνίδια...

Θα παω και την επόμενη εβδομάδα... Και περιμενω πως και πως.. Εγώ δεν πήρα τίποτα από αυτά γιατί τα έχει η νυφη μου και τα δανείστηκα και τα αφησα στο σπίτι μου.. Μετά τις γιορτές θα τα επιστρέψω.. Σκέψου έχουμε αφήσει μέχρι και κουτιά με παοχνιδια εκεί για να χει ο γιος να μην μεταφέρω και τετοια... Καρέκλα και, παρκοκρεβατα, όλα έτοιμα... Μόνο ρουχα περνω κάθε φορά.. 

Πως τα πατε κορίτσια με τα παιδακια σας?? Εμείς έχουμε ξετρελαθει με την κόρη, αλλά και ο γιος όσο μεγαλώνει τόσο πιο συνεργάσιμος και υπάκουος είναι... 

Just now, Marti είπε:

Ερώτηση κρίσεως! Μου έφεραν δώρο ένα θερμαντήρα φιλιπσ τον φαστ.. Πως τον χρησιμοποιώ? Είναι χρήσιμο η όχι να το αλλάξω? Αν έχει κάποια από εσάς δώστε μου τα φώτα σας.. 

Εγώ κορίτσι μου δεν χρειάστηκα... Δεν έχω άποψη.. 

Φιλιαααα

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nina13 είπε:

Κορίτσια καλησπερα.. Είχα παει στο χωριό μας για μια εβδομαδα, και γυρισα άλλος άνθρωπος... Τι κάνετε? Πως ειστε? Πλησιάζουν τα Χριστουγεννα κοριτσια μου.... 

Να ρωτήσω τα δώρα του Αγίου Βασίλη από που θα τα παρετε? Εννοώ παοχνιδια για τα παιδακια μας... Πείτε πειτε.. Τώρα με το click away τι παιζει? 

Νινα μ βιασου! Οι ηλεκτρονικές αγορές φρακαρουν ολο κ περισσότερο κ βασικά τα κούριερ! Εγω ειχα παρει καιρο πριν τα δώρα αν κ παλι τωρα κατι περιμένω! Ως γνωστόν δεν κρατιέμαι κ τα παραγγέλνω, παντα υπάρχει στοκ παιχνίδι κρυμμένο στη ντουλαπα...χιχιχι 

Μια χαρα τα κανετε και να περνατε υπέροχα! 

Το κοριτσακι μας ειναι μια γλυκα! Ολο τη φιλαω δεν κρατιέμαι! Στολίδι του σπιτιου μας τη λεω! Ολο χαμογελι κ νάζι! Ειδικα οταν ξυπνάει ή μετα το φαγητό κάνει ζουζουνιες! Λατρεύει τα κρεμάστα παιχνίδια κ εχω κανει τσιρκολικι κουνια,ριλαξ κ καρότσι! Ο μικρός μας έχει τις ζηλιτσες του αλλα ευτυχώς δν πειραζει το μωρό ισα ισα το προσέχει! Ειναι κι αυτός γλύκας με τα λογάκια του,ολο μας τραγουδάει τελευταία, λεει τραγουδάκια κ στην αδερφουλα!

Just now, Marti είπε:

Ερώτηση κρίσεως! Μου έφεραν δώρο ένα θερμαντήρα φιλιπσ τον φαστ.. Πως τον χρησιμοποιώ? Είναι χρήσιμο η όχι να το αλλάξω? Αν έχει κάποια από εσάς δώστε μου τα φώτα σας.. 

Χρήσιμος για μενα ! Τον χρησιμοποιω ακόμα με τον μεγάλο! Του ζεσταινω το γαλα τ! Και για τη μπεμπα ζεσταίνω το γαλα που εχω αντλήσει κ τα μπιμπερό απ το ψυγείο για να μν πέσει πολυ η θερμοκρασία του νερου. Ουτε κατσαρολια,μπρικια ,βρασιματα. Πετας το μπιμπερό μεσα κ σε 5 λεπτάκια ετοιμο.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Νινα μ βιασου! Οι ηλεκτρονικές αγορές φρακαρουν ολο κ περισσότερο κ βασικά τα κούριερ! Εγω ειχα παρει καιρο πριν τα δώρα αν κ παλι τωρα κατι περιμένω! Ως γνωστόν δεν κρατιέμαι κ τα παραγγέλνω, παντα υπάρχει στοκ παιχνίδι κρυμμένο στη ντουλαπα...χιχιχι 

Μια χαρα τα κανετε και να περνατε υπέροχα! 

Το κοριτσακι μας ειναι μια γλυκα! Ολο τη φιλαω δεν κρατιέμαι! Στολίδι του σπιτιου μας τη λεω! Ολο χαμογελι κ νάζι! Ειδικα οταν ξυπνάει ή μετα το φαγητό κάνει ζουζουνιες! Λατρεύει τα κρεμάστα παιχνίδια κ εχω κανει τσιρκολικι κουνια,ριλαξ κ καρότσι! Ο μικρός μας έχει τις ζηλιτσες του αλλα ευτυχώς δν πειραζει το μωρό ισα ισα το προσέχει! Ειναι κι αυτός γλύκας με τα λογάκια του,ολο μας τραγουδάει τελευταία, λεει τραγουδάκια κ στην αδερφουλα!

Αυτά τα χαμόγελα! Ο δικός μου είναι μεγάλος κουτσομπολης,θέλει να του μιλάμε συνέχεια! Κι όλο χαμόγελα πλατιά !

Έχει αρχίσει κ τον ζητάει πολύ ο μεγάλος για αγκαλιτσα κ λιώνω η μάνα !

Λοιπόν....εγώ όπως σας είπα περιμένω πέντε κούριερ...το ένα ήρθε σήμερα,από Νοεμβριο είχα παραγγείλει. Άλλο ένα παιχνίδι ήρθε αρχές του μηνα. Κι άλλα δεν έχουν έρθει από Νοεμβριο κ δεκεμβριο. Τους έχω πάρει πολλά κ διαφορά να έχουν να ασχολούνται κ τα περιμένουμεεεε!

Έχω ξεχάσει να σου πω πόσο ενθουσιάστηκε γιος μου με το βιβλίο κίτρινο πουλακι. Αυτές τις μέρες είναι το αγαπημένο του!!!! 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Ερώτηση κρίσεως! Μου έφεραν δώρο ένα θερμαντήρα φιλιπσ τον φαστ.. Πως τον χρησιμοποιώ? Είναι χρήσιμο η όχι να το αλλάξω? Αν έχει κάποια από εσάς δώστε μου τα φώτα σας.. 

Κ για μένα χρήσιμος. Πετάς το μπουκάλι μέσα κ έτοιμο σε λίγα λεπτά! Αν θηλάζεις όμως το θεωρώ περιττό...

Κ εμένα το παιδάκι μου είναι ένας έρωτας! Με τα γελακια του και τις ζουζουνιες του έχω ξετρελαθει! Καμία σχέση με την κόρη μωρο το πώς αισθάνομαι! Τα αγόρια είναι έρωτας!!!

Αλλά η μεγάλη μου θα είναι πάντα η βασίλισσα της καρδιάς μου! Σπάνια θα βρω χρόνο ελεύθερο αλλά οπότε βρω κάνουμε μια τεράστια αγκαλιά και θα μπορουσα να την έχω εκεί για ώρες!

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αααχ, εγώ κάτι ρούχα θηλασμού απο H&M τα περιμένω 3η εβδομάδα...

Ήρθαν τουλάχιστον χθες οι σακούλες για τη σκούπα, at last!!!

Κοίτα με τί χαιρόμαστε πλέον βρε κορίτσια :roll:

Υ.Γ.: Πήγα απ το γυναικολόγο μου να με τσεκάρει οτι όλα ΟΚ και κάνω ενα τσουπ και σηκώνομαι απ το ράντζο του υπερήχου και λέω "Πωω, χωρίς κοιλάρα είναι τόσο εύκολο!"

  • Χαχα 6

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...