Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

On 3/2/2021 at 7:13 ΜΜ, Marti είπε:

Ερώτηση.. Ποια ενδοεπικοινωνία η κάμερα χρησιμοποιείται? Δεν εχω καταλήξει ακόμα και λεω να αγοράσω τωρα για να επωφεληθω τις εκπτώσεις.. 

Μοτορολα έχω κι εγώ! Μου έχει βγει πολύ καλή! Έχει κ έγχρωμο κ θερμόμετρο κ μπορείς να βάζεις κ μουσικη!

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλημέρα κορίτσια!

Να ρωτήσω όσες αδιαθετήσατε. Είχατε την πρώτη φορά υπερβολική ροή;; :huh: Είμαι σχεδόν σαν την πρώτη μέρα μετά την γέννα... Καλά που μου είχαν περισσέψει αυτές οι γιγάντιες σερβιέτες! Σοκκ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , elenioz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Να ρωτήσω όσες αδιαθετήσατε. Είχατε την πρώτη φορά υπερβολική ροή;; :huh: Είμαι σχεδόν σαν την πρώτη μέρα μετά την γέννα... Καλά που μου είχαν περισσέψει αυτές οι γιγάντιες σερβιέτες! Σοκκ 

Υπερβολική ροη και κράτησε και 3-4 μέρες παραπάνω!!

Όσον αφορά στην κάμερα, εγώ δεν πήρα ενδοεπικοινωνία. Πήρα κάμερα της Xiaomi που έχει φοβερή εικόνα και καλή ήχο, night view, αμφίδρομη επικοινωνία και εγγραφή και είμαι υπερ ευχαριστημένη. Κάνει κάπου 30€ και έχω εφαρμογή και στο κινητό και στο iPad για να παρακολουθω. Θεωρώ την ενδοεπικοινωνία πεταμένα λεφτά.

Εμείς πήγαμε εχτές στον παιδίατρο για το τρίτο εμβόλιο. Κάναμε βασικά τη δεύτερη δόση του vaxelis και τη δεύτερη δόση του πόσιμου για τον ροταιο. Η μικρή είναι 64 εκατοστά και 7100 κιλά. Μια χαρά δηλαδή! Μου έφυγε ένα βάρος γιατί τελευταία δεν έπαιρνε γραμμάρια με την ίδια συχνότητα όπως παλιά.

Επισης κορίτσια για τις κινήσεις που κάνει στον υπνο της μου είπε ότι τα κάνει επίτηδες για να την πρω αγκαλιά και πως αλλά μωρά κρατάνε μέχρι και την αναπνοή τους για τον ίδιο λόγο!

Τελος μου είπε αν θελω από τον επόμενο μήνα (κλεισμένους 5) να βάλουμε σιγά σιγά κανένα φρουτάκι να φάμε. Πως το ακούτε εσείς αυτό; Μου το είπε όταν τη ρώτησα ποτε να κόψω την αποστείρωση (και μου απάντησε πως θα την κόψω όταν μπει κουτάλι).

  • Μου αρέσει 2

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 said:

Υπερβολική ροη και κράτησε και 3-4 μέρες παραπάνω!!

Όσον αφορά στην κάμερα, εγώ δεν πήρα ενδοεπικοινωνία. Πήρα κάμερα της Xiaomi που έχει φοβερή εικόνα και καλή ήχο, night view, αμφίδρομη επικοινωνία και εγγραφή και είμαι υπερ ευχαριστημένη. Κάνει κάπου 30€ και έχω εφαρμογή και στο κινητό και στο iPad για να παρακολουθω. Θεωρώ την ενδοεπικοινωνία πεταμένα λεφτά.

Εμείς πήγαμε εχτές στον παιδίατρο για το τρίτο εμβόλιο. Κάναμε βασικά τη δεύτερη δόση του vaxelis και τη δεύτερη δόση του πόσιμου για τον ροταιο. Η μικρή είναι 64 εκατοστά και 7100 κιλά. Μια χαρά δηλαδή! Μου έφυγε ένα βάρος γιατί τελευταία δεν έπαιρνε γραμμάρια με την ίδια συχνότητα όπως παλιά.

Επισης κορίτσια για τις κινήσεις που κάνει στον υπνο της μου είπε ότι τα κάνει επίτηδες για να την πρω αγκαλιά και πως αλλά μωρά κρατάνε μέχρι και την αναπνοή τους για τον ίδιο λόγο!

Τελος μου είπε αν θελω από τον επόμενο μήνα (κλεισμένους 5) να βάλουμε σιγά σιγά κανένα φρουτάκι να φάμε. Πως το ακούτε εσείς αυτό; Μου το είπε όταν τη ρώτησα ποτε να κόψω την αποστείρωση (και μου απάντησε πως θα την κόψω όταν μπει κουτάλι).

Οι μετρήσεις σας ειναι σουπερ!! Τέλεια ^^

Και εμείς κλεισμενους 5 συζητάμε να βάλουμε φαγητο, φρουτάκια δηλαδή. Νομίζω είναι καλή στιγμή :)

  • Μου αρέσει 1

Ms0tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vivi8 είπε:

Υπερβολική ροη και κράτησε και 3-4 μέρες παραπάνω!!

Όσον αφορά στην κάμερα, εγώ δεν πήρα ενδοεπικοινωνία. Πήρα κάμερα της Xiaomi που έχει φοβερή εικόνα και καλή ήχο, night view, αμφίδρομη επικοινωνία και εγγραφή και είμαι υπερ ευχαριστημένη. Κάνει κάπου 30€ και έχω εφαρμογή και στο κινητό και στο iPad για να παρακολουθω. Θεωρώ την ενδοεπικοινωνία πεταμένα λεφτά.

Εμείς πήγαμε εχτές στον παιδίατρο για το τρίτο εμβόλιο. Κάναμε βασικά τη δεύτερη δόση του vaxelis και τη δεύτερη δόση του πόσιμου για τον ροταιο. Η μικρή είναι 64 εκατοστά και 7100 κιλά. Μια χαρά δηλαδή! Μου έφυγε ένα βάρος γιατί τελευταία δεν έπαιρνε γραμμάρια με την ίδια συχνότητα όπως παλιά.

Επισης κορίτσια για τις κινήσεις που κάνει στον υπνο της μου είπε ότι τα κάνει επίτηδες για να την πρω αγκαλιά και πως αλλά μωρά κρατάνε μέχρι και την αναπνοή τους για τον ίδιο λόγο!

Τελος μου είπε αν θελω από τον επόμενο μήνα (κλεισμένους 5) να βάλουμε σιγά σιγά κανένα φρουτάκι να φάμε. Πως το ακούτε εσείς αυτό; Μου το είπε όταν τη ρώτησα ποτε να κόψω την αποστείρωση (και μου απάντησε πως θα την κόψω όταν μπει κουτάλι).

Ευχαριστώ! Να μην αγχώνομαι άρα. 

Αχουυ μεγάλωσε!!! Πες μου ότι η μπλούζα σας γράφει Χόγκουαρτς;;; Εντάξει πεθαίνω! Από πού την πήρατε; Και επίσης ποια εφαρμογή εχεις που να συνδέει την κάμερα κ να βλέπεις; 

Εγώ είμαι υπέρ να έχουν κλείσει τους 6 μήνες! Εκτός και αν συντρέχει κάποιο άλλο θέμα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elenioz είπε:

Ευχαριστώ! Να μην αγχώνομαι άρα. 

Αχουυ μεγάλωσε!!! Πες μου ότι η μπλούζα σας γράφει Χόγκουαρτς;;; Εντάξει πεθαίνω! Από πού την πήρατε; Και επίσης ποια εφαρμογή εχεις που να συνδέει την κάμερα κ να βλέπεις; 

Εγώ είμαι υπέρ να έχουν κλείσει τους 6 μήνες! Εκτός και αν συντρέχει κάποιο άλλο θέμα. 

Εννοείται γράφει Hogwarts! Την έχω από H&M! Η εφαρμογή είναι της Xiaomi πάει πακέτο με την κάμερα!

Σοβαρος λόγος δεν συντρέχει αλλά αφενός έχουμε παλινδρόμηση και ίσως βοηθήσει το στομαχάκι της και αφετέρου στους 6 μήνες επιστρέφω στη δουλειά και θέλω να το έχουμε στρώσει λίγο το θέμα με το φαγητό αφού θα την αφήνω στη μαμά μου αρκετές ώρες.

  • Μου αρέσει 1

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? Πώς περάσατε το άλμα 17ης? Εμείς ένα δράμα με έχει πεθάνει... Θηλασμους 2-3! Λεπτά κλάμα να γίνεται μπλε όλο το βράδυ ξύπνημα ανά 1 μισή ώρα γκρίνια και δεν θέλει τίποτα! Τα έχω φτύσει. Την ενοχλούν και τα δόντια δεν ξέρω πως να την ηρεμήσω πραγματικά!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elenioz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Να ρωτήσω όσες αδιαθετήσατε. Είχατε την πρώτη φορά υπερβολική ροή;; :huh: Είμαι σχεδόν σαν την πρώτη μέρα μετά την γέννα... Καλά που μου είχαν περισσέψει αυτές οι γιγάντιες σερβιέτες! Σοκκ 

Ναι είχα αυξημένη ροή τις πρώτες μέρες αλλά όχι όπως σαν τη γέννα. Γενικά όμως ψιλοχαμος!!!

Just now, Vivi8 είπε:

Υπερβολική ροη και κράτησε και 3-4 μέρες παραπάνω!!

Όσον αφορά στην κάμερα, εγώ δεν πήρα ενδοεπικοινωνία. Πήρα κάμερα της Xiaomi που έχει φοβερή εικόνα και καλή ήχο, night view, αμφίδρομη επικοινωνία και εγγραφή και είμαι υπερ ευχαριστημένη. Κάνει κάπου 30€ και έχω εφαρμογή και στο κινητό και στο iPad για να παρακολουθω. Θεωρώ την ενδοεπικοινωνία πεταμένα λεφτά.

Εμείς πήγαμε εχτές στον παιδίατρο για το τρίτο εμβόλιο. Κάναμε βασικά τη δεύτερη δόση του vaxelis και τη δεύτερη δόση του πόσιμου για τον ροταιο. Η μικρή είναι 64 εκατοστά και 7100 κιλά. Μια χαρά δηλαδή! Μου έφυγε ένα βάρος γιατί τελευταία δεν έπαιρνε γραμμάρια με την ίδια συχνότητα όπως παλιά.

Επισης κορίτσια για τις κινήσεις που κάνει στον υπνο της μου είπε ότι τα κάνει επίτηδες για να την πρω αγκαλιά και πως αλλά μωρά κρατάνε μέχρι και την αναπνοή τους για τον ίδιο λόγο!

Τελος μου είπε αν θελω από τον επόμενο μήνα (κλεισμένους 5) να βάλουμε σιγά σιγά κανένα φρουτάκι να φάμε. Πως το ακούτε εσείς αυτό; Μου το είπε όταν τη ρώτησα ποτε να κόψω την αποστείρωση (και μου απάντησε πως θα την κόψω όταν μπει κουτάλι).

Κ εγώ πιστεύω μόλις κλείσει τους 5 μήνες θα μου πει να ξεκινήσω. Την κόρη την είχα ξεκινήσει στους 5.5 με ρυζαλευρο, μετά από 10 μέρες είχα βάλει κ κρέας-λαχανικα κ τελευταία είχα αφήσει τα φρούτα!

Just now, LadyP είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Πώς περάσατε το άλμα 17ης? Εμείς ένα δράμα με έχει πεθάνει... Θηλασμους 2-3! Λεπτά κλάμα να γίνεται μπλε όλο το βράδυ ξύπνημα ανά 1 μισή ώρα γκρίνια και δεν θέλει τίποτα! Τα έχω φτύσει. Την ενοχλούν και τα δόντια δεν ξέρω πως να την ηρεμήσω πραγματικά!

Λίγο ζορικο το αλματακι! Είμαστε στην 18η εβδ και το μενού έχει αφαγιες κυρίως. Τη νύχτα δεν έχω δει κάτι περίεργο. Ξυπνάει μια φορά συνήθως στις 5, μπορεί κ στις 6 αλλά μπορεί κ στις 3. Γενικά ο,τι να ναι...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Πώς περάσατε το άλμα 17ης? Εμείς ένα δράμα με έχει πεθάνει... Θηλασμους 2-3! Λεπτά κλάμα να γίνεται μπλε όλο το βράδυ ξύπνημα ανά 1 μισή ώρα γκρίνια και δεν θέλει τίποτα! Τα έχω φτύσει. Την ενοχλούν και τα δόντια δεν ξέρω πως να την ηρεμήσω πραγματικά!

Και εμείς έτσι ακριβώς ήμασταν τις εβδομάδες 16-17! Τα είχα δει όλα!!! Υπομονή, ηρεμούν μετά σαν να μην ήταν ποτέ έτσι 

@Vivi8 Ααα ελπίζω να υπάρχει ακόμα :DΚαλά θα κάνεις τότε κορίτσι μου. Η κάθε μανούλα βλέπει κιόλας ποτέ είναι έτοιμο το παιδακι της κ τι την βολεύει. Καλή αρχή στην δουλειά!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμεις έχουμε γενικα θέματα κι με το θηλασμό οποτε δεν βλέπω μεγάλη διαφορά. Δηλαδη, τρωει 5 λεπτά και μετά αρχίζει να ψιλο παλεύει... οποτε είτε θα κοιμηθεί ολα καλα η θα την σταματήσω. δεν ξερω γιατι το κάνει. Κοιμαται ομως αρκετά παραπάνω από πριν αυτήν την βδομάδα. Και μου κάνει και μεγάλες αναγωγες κάποιες φορές.

Ρε κοριτσια να σας ρωτήσω... η μικρή μου βηχει συχνα. Δε πιστεύω να κρυωσε. Νομίζω ότι πνίγεται με τα σάλια της. Το παθαίνουν και σας αυτο;


Ms0tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Elinita είπε:

Εμεις έχουμε γενικα θέματα κι με το θηλασμό οποτε δεν βλέπω μεγάλη διαφορά. Δηλαδη, τρωει 5 λεπτά και μετά αρχίζει να ψιλο παλεύει... οποτε είτε θα κοιμηθεί ολα καλα η θα την σταματήσω. δεν ξερω γιατι το κάνει. Κοιμαται ομως αρκετά παραπάνω από πριν αυτήν την βδομάδα. Και μου κάνει και μεγάλες αναγωγες κάποιες φορές.

Ρε κοριτσια να σας ρωτήσω... η μικρή μου βηχει συχνα. Δε πιστεύω να κρυωσε. Νομίζω ότι πνίγεται με τα σάλια της. Το παθαίνουν και σας αυτο;

Και εμένα βήχει αλλά την ώρα που θηλάζει κυρίως, νομίζω πνίγεται.. σε άσχετες φάσεις όταν το παθαίνει ναι πιστεύω είναι από τα σάλια της..

7 ώρες πρίν, elenioz είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Να ρωτήσω όσες αδιαθετήσατε. Είχατε την πρώτη φορά υπερβολική ροή;; :huh: Είμαι σχεδόν σαν την πρώτη μέρα μετά την γέννα... Καλά που μου είχαν περισσέψει αυτές οι γιγάντιες σερβιέτες! Σοκκ 

Ναιι την πρώτη φορά το αίμα ήταν απίστευτο και λες κ ήταν μαζεμένο μου κράτησε μόνο 2μιση μέρες.. τη δεύτερη φορά είχα πάλι αρκετό αλλά όχι τόσο πολύ κ 5-6 μερες.. να δούμε την επόμενη..

4 ώρες πρίν, Vivi8 είπε:

Υπερβολική ροη και κράτησε και 3-4 μέρες παραπάνω!!

Όσον αφορά στην κάμερα, εγώ δεν πήρα ενδοεπικοινωνία. Πήρα κάμερα της Xiaomi που έχει φοβερή εικόνα και καλή ήχο, night view, αμφίδρομη επικοινωνία και εγγραφή και είμαι υπερ ευχαριστημένη. Κάνει κάπου 30€ και έχω εφαρμογή και στο κινητό και στο iPad για να παρακολουθω. Θεωρώ την ενδοεπικοινωνία πεταμένα λεφτά.

Εμείς πήγαμε εχτές στον παιδίατρο για το τρίτο εμβόλιο. Κάναμε βασικά τη δεύτερη δόση του vaxelis και τη δεύτερη δόση του πόσιμου για τον ροταιο. Η μικρή είναι 64 εκατοστά και 7100 κιλά. Μια χαρά δηλαδή! Μου έφυγε ένα βάρος γιατί τελευταία δεν έπαιρνε γραμμάρια με την ίδια συχνότητα όπως παλιά.

Επισης κορίτσια για τις κινήσεις που κάνει στον υπνο της μου είπε ότι τα κάνει επίτηδες για να την πρω αγκαλιά και πως αλλά μωρά κρατάνε μέχρι και την αναπνοή τους για τον ίδιο λόγο!

Τελος μου είπε αν θελω από τον επόμενο μήνα (κλεισμένους 5) να βάλουμε σιγά σιγά κανένα φρουτάκι να φάμε. Πως το ακούτε εσείς αυτό; Μου το είπε όταν τη ρώτησα ποτε να κόψω την αποστείρωση (και μου απάντησε πως θα την κόψω όταν μπει κουτάλι).

Τέλεια ειστε.. εμείς πήγαμε σημερα.. είμαστε ψιλολιγνες.. 67 εκατοστά και 6100 βάρος.. μου πήρε λίγο πάλι αυτόν τον μήνα σε βάρος αλλά η γιατρός με καθησύχασε.. το μόνο π θα κάνω είναι να κόψω παλι τα γαλακτοκομικά γιατί τα κακά της έχουν βλεννουλες όχι κάθε φορά αλλά συχνά κ μην τυχόν έχει καμία δυσανεξία και δε βάζει πολύ βάρος.. 

Μου είπε κ εμένα από τους 5μιση περίπου να ξεκινήσω με φρούτα και στον 6ο με λαχανικά κ κρέας.. προσωπικά θέλω στον 6ο αλλά θα δω μήπως ξεκινήσω λίγες μέρες νωρίτερα σαν μια προετοιμασία με το κουτάλι, γτ τα θηλαζΟντα βρέφη λένε δεν παίρνουν κ πολύ εύκολα το κουτάλι.. θα δω..

4 ώρες πρίν, LadyP είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Πώς περάσατε το άλμα 17ης? Εμείς ένα δράμα με έχει πεθάνει... Θηλασμους 2-3! Λεπτά κλάμα να γίνεται μπλε όλο το βράδυ ξύπνημα ανά 1 μισή ώρα γκρίνια και δεν θέλει τίποτα! Τα έχω φτύσει. Την ενοχλούν και τα δόντια δεν ξέρω πως να την ηρεμήσω πραγματικά!

Καλά κοπέλα μου.. μμ δεν μπορώ να πω ότι πολυκαταλαβα διαφορά στο άλμα.. είχε την γκρίνια την αναμενόμενη κ τους θηλασμους τους πολλούς σχετικά μέσα στη μέρα κ νυχτα.. καλό κουράγιο..

 

Κορίτσια να σας ρωτήσω.. το bexsero πότε θα το κάνετε; Το συζητήσατε με τους γιατρούς σας; Εμένα μου είπε να δεν πάει παιδικό μπορεί στα 2 για να κανει 2 δόσεις μόνο.. αλλιώς αν το κάνουμε από τώρα θα χρειαστεί 4 δόσεις.. απτή μια λέω να το κάνω από τώρα δλδ μετά τον 6ο,7ο μήνα αλλά απτην άλλη μην την ταλαιπωρω με τόσα τσιμπήματα ξέρω γω; Τι λέτε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini_ka said:

Και εμένα βήχει αλλά την ώρα που θηλάζει κυρίως, νομίζω πνίγεται.. σε άσχετες φάσεις όταν το παθαίνει ναι πιστεύω είναι από τα σάλια της..

Ναιι την πρώτη φορά το αίμα ήταν απίστευτο και λες κ ήταν μαζεμένο μου κράτησε μόνο 2μιση μέρες.. τη δεύτερη φορά είχα πάλι αρκετό αλλά όχι τόσο πολύ κ 5-6 μερες.. να δούμε την επόμενη..

Εμενα ακομα περίοδος δεν μου έχει έρθει... και ελπίζω να αργήσει ακόμα να πω την αλήθεια :roll: 

Και στον θηλασμό το κάνει ναι αλλά το κάνει και σε άσχετες ωρες. Και αυτό το χέρι ολο μέσα στο στόμα και την αναγουλιαζει και την πνίγει καμια φορά. Την βλέπω και γελάω.


Ms0tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elinita είπε:

Εμενα ακομα περίοδος δεν μου έχει έρθει... και ελπίζω να αργήσει ακόμα να πω την αλήθεια :roll: 

Και στον θηλασμό το κάνει ναι αλλά το κάνει και σε άσχετες ωρες. Και αυτό το χέρι ολο μέσα στο στόμα και την αναγουλιαζει και την πνίγει καμια φορά. Την βλέπω και γελάω.

Α καλά ναι, εμένα όταν βάζει κ βαθιά το χέρι κάνει κ καμία γουλια μαζί!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από εμένα!

Θα σας πρότεινα να διαβάσετε κ τις οδηγίες του ΠΟΥ για την εισαγωγή στερεών τροφών.

Επίσης το ότι ξεκινάνε εισαγωγή δεν σημαίνει πως από την αρχή θα τρώνε πολύ κ θα καλύπτουν γεύμα κανονικά.. Η όλη φάση γίνεται σιγά σιγα. 

Κι εμένα πνίγεται από σαλακια... Έχουν αρχίσει κ τον ενοχλούν πολύ τα δοντακια.

  • Μου αρέσει 4

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LadyP said:

Κορίτσια μου τι κάνετε? Πώς περάσατε το άλμα 17ης? Εμείς ένα δράμα με έχει πεθάνει... Θηλασμους 2-3! Λεπτά κλάμα να γίνεται μπλε όλο το βράδυ ξύπνημα ανά 1 μισή ώρα γκρίνια και δεν θέλει τίποτα! Τα έχω φτύσει. Την ενοχλούν και τα δόντια δεν ξέρω πως να την ηρεμήσω πραγματικά!

Κι εμείς αυτό ζούμε. Οι μέρες είναι ΟΚ για να πω την αλήθεια, αλλά οι νύχτες έχουν αλλάξει. Πλέον κοιμάται μόνο στο στήθος αγκαλιά κ όλη νύχτα πιπιλάει κάθε τρεις και λίγο. Αν σηκωθώ από το κρεβάτι κ τον αφήσω μόνο του μέσα σε δυο λεπτά ξυπνάει και με ψάχνει! Τουλάχιστον όμως όσο τον έχω στο στήθος κοιμάται οπότε ξεκουραζόμαστε έτσι.

  • Μου αρέσει 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...