Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Ρε κορίτσια πόσες εχετε fb??

Αν κάναμε εκεί μια ολοδικη μας ομάδα?? Κλειστοί για άλλους..να μπορούμε άνετα να λέμε ότι μας καπνίσει κ να ανεβάζουμε κ φωτό από τα μπεμπονια μας κ τις μουρες μας κ όλα...

Λοιπόν όσες έχετε φμπ κ θέλετε πείτε μου το όνομα σας σε πμ να σας βρω εγώ να κάνουμε την ομαδα^_^

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Ρε κορίτσια πόσες εχετε fb??

Αν κάναμε εκεί μια ολοδικη μας ομάδα?? Κλειστοί για άλλους..να μπορούμε άνετα να λέμε ότι μας καπνίσει κ να ανεβάζουμε κ φωτό από τα μπεμπονια μας κ τις μουρες μας κ όλα...

Για πείτε....

Ωω! Εγώ είμαι μέσα! 

Θα σου στείλω σε προσωπικό αν είναι το όνομα -_-

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μααα δε σε βρίσκω..:|

Τι φωτογραφία έχεις? Μόνο Elena Flr  βγάζει 2-3..

Καλε μου γράφει ότι δε μπορείς να παραλάβεις μηνύματα!! 
Επίσης δοκιμασε την Elina Frl και όχι Flr.


OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vivi8 είπε:

Καλε μου γράφει ότι δε μπορείς να παραλάβεις μηνύματα!! 
Επίσης δοκιμασε την Elina Frl και όχι Flr.

Τι χαζή που ειμαιιι!!

Σε βρηκααα!!

Εννοείται όσες δε θέλετε να το πείτε στο δημόσιο το όνομα(όπως ούτε εγώ πχ..) στείλτε μου μνμ..

Δε ξέρω γτ σου γράφει ότι δε μπορώ να λάβω:confused: ΣΑΜΠΟΤΑΖ

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Renez είπε:

Δεν έχω πάρει ακόμη κάτι αλλά κ εγώ το σκεφτόμουν...-_- 

Έστω να τη χρησιμοποιώ όταν βλέπω πως πονάει κ ενοχλείται πολύ..

Τι να τα κάνουμε μωρέ γαμωτο τους?!

Γελάω με το "για να τους ξανά πέσουν":mrgreen:

Ρεεε κοριτσιαααα ,είδατε που έκαναν "μανουλες Οκτωβρίου 2021"?????:wub:

Τέτοια εποχή περισυ γνωριζόμασταν λ μεταξύ μας αλλά κ με τα πλασματακια στη κοιλίτσα μας...

Καλεεε τώρα το τσεκαρα, ΑΚΡΙΒΏΣ σαν σήμερα έφτιαξα την ομάδα μας...

Ωωωωω έχουμε γενέθλια κορίτσια μου!!

@marianna1986 @Jasmine@ @EugenJen @DemiMom @elenioz @Anastasia05 @Christinα @Nina13 @Aurora S @Vivi8

@Mariamaraki @Eva137 @Elinita @Marti @LadyP @OctoberMom @Hope89 @Hliolousti

Συγγνώμη αν έχω ξεχάσει κάποια..είμαστε κ πολλές οι άτιμες!!

απλά ήθελα να σας (ξανά)πω πόσο χαρούμενη είμαι που αυτό το τόσο όμορφο, αγχωτικό,συναισθηματικό,γλυκό, πρωτόγνωρο,μοναδικό ταξίδι της εγκυμοσύνης μου το έζησα μαζί σας..

ΜΠορεί κάποιες να ταιριάξαμε περισσότερο ,κάποιες όχι,να διαφωνήσαμε,να συμφωνήσαμε ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΗΜΑΣΤΑΝ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ χωρίς ταμπού, χωρίς να κατακρίνουμε,όλες πρόθυμες να βοηθήσουμε η μία την άλλη,να βγάλουμε τα ψυχολογικα μας κ πολλές φορές τα άπλυτα μας στη φόρα (που είμαι βέβαιη αν δεν ξέραμε ότι διαβάζουν κ άσχετοι την ομάδα μας θα λέγαμε πολλά περισσότερα :mrgreen:) κ αυτό είναι που μας έχει κρατήσει έναν χρόνο τώρα όλες μαζί..

κάποιες από την αρχή ξεκινήσαμε μαζί κάποιες λίγο μετά το αποτέλεσμα είναι πως γέννησαμε τα υπέροχα πλάσματα μας,τ έχουμε εδώ (να μας τυραννανε) κ ακόμη μοιραζόμαστε τα άγχη κ τις χαρές μας κ χαιρομαι πολύ για αυτό! 

Σας ευχαριστώ:x

 

 Αχ σκασμένο με συγκίνησες πάλι!( πλάκα πλάκα εχω γίνει πολύ ευσυγκινητη)

Τέτοιες μέρες αγωνιουσα για το αν θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη και κάπου τον Μάρτιο σας βρήκα κ σας διάβαζα δειλά χωρίς να τολμώ να μπω γτ φοβόμουν μέχρι να σιγουρευτώ ότι πάει καλά! Και να που είμαστε τώρα αγκαλιά με τη μπουμπού μου και όλες μας με τα μπουμπουκακια μας που τόσο καιρό περιμέναμε! 

Τι ωραία που περάσαμε βρε κορίτσια! Πόσο μπορείς να έρθεις κοντα, με έναν τρόπο, με ανθρώπους που δν ξέρεις ουσιαστικά! Ευχαριστώ για τη παρέα κ για όσα μοιραζόμαστε ακόμα! Μακάρι να κρατήσει πολύ ακόμα αυτή η παρέα κ να έχουμε να λέμε κατορθώματα! Εγώ πάντως το πρωί που ξυπνάω πάντα ριχνω μια ματιά στη παρέα, μου έχετε γίνει συνήθεια!:x

Κι εμένα μου έγραψε ότι δν μπορείς να λάβεις! Φοβούνται μην τους φύγουμε από δω..Αχαχαχαχα 

@marianna1986 Τώρα τον είδα τον κουκλο σου! Τι μουτράκι τρέλα είναι αυτό???

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το μνμ σου @Renez! Περάσαμε πολύ ωραία όλον αυτό το καιρό, βοήθησε κ η καραντίνα τότε (τι τραγικό...ακόμα καραντίνα έχουμε κ πιο σκληρή...).

Πέρσι τέτοια μέρα δεν ήξερα ότι είμαι εγκυος, στις 15 το έμαθα! Σου στέλνω κ εγώ το όνομά μου με pm αν κ δεν θέλω να εγκαταλειφθεί το εδώ παρεάκι μας

  • Μου αρέσει 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Πολύ όμορφο το μνμ σου @Renez! Περάσαμε πολύ ωραία όλον αυτό το καιρό, βοήθησε κ η καραντίνα τότε (τι τραγικό...ακόμα καραντίνα έχουμε κ πιο σκληρή...).

Πέρσι τέτοια μέρα δεν ήξερα ότι είμαι εγκυος, στις 15 το έμαθα! Σου στέλνω κ εγώ το όνομά μου με pm αν κ δεν θέλω να εγκαταλειφθεί το εδώ παρεάκι μας

Οχιιι δε θα το εγκαταλείψουμε καλεεε..

Μα οι ίδιες θα είμαστε κ εκεί..ήδη είμαστε 6 από εμάς..άντε έλα ελααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 hours ago, Renez said:

Λατρεύω το θέμα σου!!

Αν είχα κ εγώ κοριτσάκι θα έκανα σίγουρα κάτι με την άμαξα/κολοκύθα:x

Με το καλό!!

Αχ κουράγιο Εύα μου..

Κ εμένα τώρα είναι 4.5 ακριβώς κ εδώ κ κάτι μέρες έχει ΤΡΕΛΗ γκρίνια!!

Θέλει συνέχεια αγκαλιά κ να ασχολούμαι μαζί του ΕΓΩ αποκλειστικά!!

Από εκεί που ήταν τόσο καλοβολος κ ήσυχος..αλλά είμαι βέβαιη πως οφείλετε στα δοντακια του γμτ γτ έχει τρελααα σάλια κ συνέχεια βαζει χέρια κ οοοτι βρει κ τα τρίβει η ψυχούλα μου..κάποια βράδυα έχει τόσο ανήσυχο ύπνο που δε κλείνω μάτι γτ τον έχω συνεχώς στο νου μου που στριφογυρναει κ μουρμουριζει..

Ευελπιστώ να περάσει γρήγορα για όλες μας αγαπούλες!!

Ε ναι κ εγώ αυτό εννοώ στολισμο ρε κορίτσια..

Ένα κομοδίνακι/κουτί με το θέμα,η λαμπάδα κ εξω στα σκαλάκια έλεγα ίσως 2-3 φαναράκια με ύφασμα ξέρετε..

Αυτά..

Μπομπονιέρες εμείς θα φτιάξουμε όπως στον γάμο μας..

Κ εγώ αυτό το κέφι δεν..

Να δούμε..

Ναι, τα καημένα τα παιδάκια μας, τί τραβάνε... Κι εγώ τον βλέπω τον φουκαρά να τα βάζει όλα στο στόμα και να τρίβει τα ούλα του συχνά με μανία. Και σαν να μην έφτανε αυτό, τα βράδια που κοιμόμαστε αγκαλιά κάποιες φορές πατάει μια στριγγλιά μέσα στον ύπνο του, ακούω να αερίζεται, και μετά ηρεμεί για λίγο! 

 

4 hours ago, Renez said:

Δεν έχω πάρει ακόμη κάτι αλλά κ εγώ το σκεφτόμουν...-_- 

Έστω να τη χρησιμοποιώ όταν βλέπω πως πονάει κ ενοχλείται πολύ..

Τι να τα κάνουμε μωρέ γαμωτο τους?!

Γελάω με το "για να τους ξανά πέσουν":mrgreen:

Ρεεε κοριτσιαααα ,είδατε που έκαναν "μανουλες Οκτωβρίου 2021"?????:wub:

Τέτοια εποχή περισυ γνωριζόμασταν λ μεταξύ μας αλλά κ με τα πλασματακια στη κοιλίτσα μας...

Καλεεε τώρα το τσεκαρα, ΑΚΡΙΒΏΣ σαν σήμερα έφτιαξα την ομάδα μας...

Ωωωωω έχουμε γενέθλια κορίτσια μου!!

@marianna1986 @Jasmine@ @EugenJen @DemiMom @elenioz @Anastasia05 @Christinα @Nina13 @Aurora S @Vivi8

@Mariamaraki @Eva137 @Elinita @Marti @LadyP @OctoberMom @Hope89 @Hliolousti

Συγγνώμη αν έχω ξεχάσει κάποια..είμαστε κ πολλές οι άτιμες!!

απλά ήθελα να σας (ξανά)πω πόσο χαρούμενη είμαι που αυτό το τόσο όμορφο, αγχωτικό,συναισθηματικό,γλυκό, πρωτόγνωρο,μοναδικό ταξίδι της εγκυμοσύνης μου το έζησα μαζί σας..

ΜΠορεί κάποιες να ταιριάξαμε περισσότερο ,κάποιες όχι,να διαφωνήσαμε,να συμφωνήσαμε ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΗΜΑΣΤΑΝ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ χωρίς ταμπού, χωρίς να κατακρίνουμε,όλες πρόθυμες να βοηθήσουμε η μία την άλλη,να βγάλουμε τα ψυχολογικα μας κ πολλές φορές τα άπλυτα μας στη φόρα (που είμαι βέβαιη αν δεν ξέραμε ότι διαβάζουν κ άσχετοι την ομάδα μας θα λέγαμε πολλά περισσότερα :mrgreen:) κ αυτό είναι που μας έχει κρατήσει έναν χρόνο τώρα όλες μαζί..

κάποιες από την αρχή ξεκινήσαμε μαζί κάποιες λίγο μετά το αποτέλεσμα είναι πως γέννησαμε τα υπέροχα πλάσματα μας,τ έχουμε εδώ (να μας τυραννανε) κ ακόμη μοιραζόμαστε τα άγχη κ τις χαρές μας κ χαιρομαι πολύ για αυτό! 

Σας ευχαριστώ:x

 

Α στο καλό, με συγκίνησες και μένα!:P Εγώ πέρσι τέτοια εποχή μόλις είχα γυρίσει πίσω στην Αμερική από Ελλάδα, χαρούμενη που πήρα θετικό τεστ μετά την εξωσωματική, αλλά και αγχωμένη για να προχωρήσει η εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά!

 

1 hour ago, Renez said:

Ρε κορίτσια πόσες εχετε fb??

Αν κάναμε εκεί μια ολοδικη μας ομάδα?? Κλειστοί για άλλους..να μπορούμε άνετα να λέμε ότι μας καπνίσει κ να ανεβάζουμε κ φωτό από τα μπεμπονια μας κ τις μουρες μας κ όλα...

Λοιπόν όσες έχετε φμπ κ θέλετε πείτε μου το όνομα σας σε πμ να σας βρω εγώ να κάνουμε την ομαδα^_^

Ναι ναι!!!:) Σου έστειλα το όνομά μου σε μήνυμα (σαν απάντηση σε παλιά συνομιλία μας, γιατί αλλιώς δε μ'άφηνε).

  • Μου αρέσει 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κορίτσια μου τι μασητικά βολεψαν τα μπεμπακια σας?

Εγώ απαντάω από εδώ γτ ειμαι κ παραδοσιακός τύπος κατά βάθος.. μπουχαχα

Τρώμε τα πάντα κ όχι μόνο μασητικακια! Μασητικο μονοκερος μ στρογγυλο πλαστικακι κλασσικό αλλά της αρέσει κ η γουνινη πλευρά που είναι το κουκλί. Κ τα μαλακά βιβλιαράκια τρώμε τα υφασματινα. Ωραία είναι κ κάτι κρικακια που έχουν 3 μασητικα φρουτάκια. ΑΛΛΑ το πιο ωραίο είναι το χεράκι!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...