Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Ευχαριστώ κορίτσια !!!

Είμαι καλύτερα σήμερα, Δόξα τω Θεώ! Μου είπε πως οι πόνοι είναι φυσιολογικοί γιατί ανοίγει η μήτρα.

Μαράκι ο επόμενος υπέρηχος είναι στις 18 και στην ουσία είναι η αυχενική διαφάνεια που κάνουμε!!!

Εσείς πότε θα την κάνετε την εξέταση αυτή; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Eval είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια !!!

Είμαι καλύτερα σήμερα, Δόξα τω Θεώ! Μου είπε πως οι πόνοι είναι φυσιολογικοί γιατί ανοίγει η μήτρα.

Μαράκι ο επόμενος υπέρηχος είναι στις 18 και στην ουσία είναι η αυχενική διαφάνεια που κάνουμε!!!

Εσείς πότε θα την κάνετε την εξέταση αυτή; 

Εγώ την Δευτέρα πάω για υπέρηχο κ υποθέτω τότε θα μου πει κ για την διαφάνεια...

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Eval είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια !!!

Είμαι καλύτερα σήμερα, Δόξα τω Θεώ! Μου είπε πως οι πόνοι είναι φυσιολογικοί γιατί ανοίγει η μήτρα.

Μαράκι ο επόμενος υπέρηχος είναι στις 18 και στην ουσία είναι η αυχενική διαφάνεια που κάνουμε!!!

Εσείς πότε θα την κάνετε την εξέταση αυτή; 

Εγώ 23 του μήνα έχω την αυχενική.. ίσως μαθουμε κ φύλο κορίτσια :-)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2020 at 4:40 ΜΜ, Renez είπε:

Καλησπέρααα κοριτσια!! Ποιες είναι λοιπόν οι πιο μικρομαναδες εδώ?? Ποιες πιάσαμε το Γενάρη με τη καινούρια χρονιά τα νινακια μας??

Kalispera!!!Pame gia oktwvri k emeis.

Deuteri prospatheia,Eixame mia apovoli ton noemvrio.

eimai 7 evdomadwn,Akousa kardoula k elpizw gia to kalutero.Euxomai ola ta kala se oles tis mellouses manoules

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Annou είπε:

Kalispera!!!Pame gia oktwvri k emeis.

Deuteri prospatheia,Eixame mia apovoli ton noemvrio.

eimai 7 evdomadwn,Akousa kardoula k elpizw gia to kalutero.Euxomai ola ta kala se oles tis mellouses manoules

Καλώς ήρθες!! Όλα τέλεια να σου πάνε , να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ ένα υγιές μωράκι στην αγκαλίτσα σου!! Εσύ από συμπτώματα πώς πας;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Annou είπε:

Kalispera!!!Pame gia oktwvri k emeis.

Deuteri prospatheia,Eixame mia apovoli ton noemvrio.

eimai 7 evdomadwn,Akousa kardoula k elpizw gia to kalutero.Euxomai ola ta kala se oles tis mellouses manoules

Καλώς μας ήρθες!!!!! Με ένα υγιές μωράκι όλα θα πάνε τέλεια!!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Annou είπε:

Kalispera!!!Pame gia oktwvri k emeis.

Deuteri prospatheia,Eixame mia apovoli ton noemvrio.

eimai 7 evdomadwn,Akousa kardoula k elpizw gia to kalutero.Euxomai ola ta kala se oles tis mellouses manoules

Με το καλό κορίτσι μου!! Εδώ όλες μαςε τη θετική μας ενέργεια κ την αγαπη μας θα έχουμε τις καλύτερες εγκυμοσύνες!! Σε ποιο μαιευτήριο είναι ο γιατρός σου?

Just now, EugenJen είπε:

Καλώς ήρθες!! Όλα τέλεια να σου πάνε , να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ ένα υγιές μωράκι στην αγκαλίτσα σου!! Εσύ από συμπτώματα πώς πας;;

Η Ευγενία με τον καημό της η γλυκούλα!! "Συμπτώματα εγκυμοσύνης" χαχαχα 

 

Υγ: σε πειράζω εννοείται..κατανοώ πόσο δύσκολο σου είναι με τις ανακατοσουρες :-/ αλλα είναι ο καημός σου πλέον χαχα :-)

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Annou είπε:

Kalispera!!!Pame gia oktwvri k emeis.

Deuteri prospatheia,Eixame mia apovoli ton noemvrio.

eimai 7 evdomadwn,Akousa kardoula k elpizw gia to kalutero.Euxomai ola ta kala se oles tis mellouses manoules

Καλως μας ήρθες!!!!!και ολα θα πανε καλα!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Euxaristw polu!!!!♥️Xekinisa tin 5h evdomada mexri k prin 5 meres emetous k anakatwsoures apo to prwi mexri to vrady.Den borousa na faw tipota.Evgaza ta panta.Ypnilia kai kourasi.

Twra simera einai i 5h mera pou den exw kanei emeto.Gia na doume an tha kratisei.

Pantws tin prwti fora stin atuxi egkumosuni den eixa tpt apo auta.

 

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλως μας ήρθες!!!!!και ολα θα πανε καλα!!!! 

♥️♥️Euxaristw polu!!

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλώς μας ήρθες!!!!! Με ένα υγιές μωράκι όλα θα πάνε τέλεια!!!

Euxaristw polu koritsia!!!♥️♥️♥️♥️

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλώς μας ήρθες!!!!! Με ένα υγιές μωράκι όλα θα πάνε τέλεια!!!

Euxaristw poluuuu♥️♥️

Just now, Renez είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Εδώ όλες μαςε τη θετική μας ενέργεια κ την αγαπη μας θα έχουμε τις καλύτερες εγκυμοσύνες!! Σε ποιο μαιευτήριο είναι ο γιατρός σου?

Η Ευγενία με τον καημό της η γλυκούλα!! "Συμπτώματα εγκυμοσύνης" χαχαχα 

 

Υγ: σε πειράζω εννοείται..κατανοώ πόσο δύσκολο σου είναι με τις ανακατοσουρες :-/ αλλα είναι ο καημός σου πλέον χαχα :-)

O giatros mas einai sto Gaia sto Iatriko.

opote ekei prwta o theos ♥️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!! Εδώ όλες μαςε τη θετική μας ενέργεια κ την αγαπη μας θα έχουμε τις καλύτερες εγκυμοσύνες!! Σε ποιο μαιευτήριο είναι ο γιατρός σου?

Η Ευγενία με τον καημό της η γλυκούλα!! "Συμπτώματα εγκυμοσύνης" χαχαχα 

 

Υγ: σε πειράζω εννοείται..κατανοώ πόσο δύσκολο σου είναι με τις ανακατοσουρες :-/ αλλα είναι ο καημός σου πλέον χαχα :-)

Χαχαχα έχεις απόλυτο δίκιο, δεν φταίω είναι όντως ο καημός μου!! μην με παρεξηγείτε κορίτσια απλά ρωτάω μπας κ κάποια έχει κανένα τρικ να μου δωσει!! Αλλά χαίρομαι πολύ για όσες  το περνάτε ήπια!!

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια φτασαμε τα 10 cm με χερακια ποδαρακια σωμα και κεφαλακι! Ολα φυσιολογικα!!!! 24 μαρτιου αυχενικη διαφανεια και μια εξεταση αιματος που θα δειξει τρεις δεικτες απο το αιμα του μωρου! Αναμενουμε.... Και μετα αν ολα βγουν καλα κ εκει θα το ανακοινωσουμε ειπαμε με τον άντρα μου! Μηπως ειναι αργα? Πιο πολυ για την δουλεια μου το σκέφτομαι..... Γενικα μαλλον δ3ν το σκεφτομαι πολυ.... Πιο πολυ αυτη τη στιγμη σκεφτομαι το ανθρωπακι που ειδα στον υπερηχο. Επισης κατι αλλο.... Εμενα και αυτη υη φορα ο υπερηχος εγινε κολπικα! Εσεις πως το κανετε? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Irinoula86 είπε:

Κοριτσια φτασαμε τα 10 cm με χερακια ποδαρακια σωμα και κεφαλακι! Ολα φυσιολογικα!!!! 24 μαρτιου αυχενικη διαφανεια και μια εξεταση αιματος που θα δειξει τρεις δεικτες απο το αιμα του μωρου! Αναμενουμε.... Και μετα αν ολα βγουν καλα κ εκει θα το ανακοινωσουμε ειπαμε με τον άντρα μου! Μηπως ειναι αργα? Πιο πολυ για την δουλεια μου το σκέφτομαι..... Γενικα μαλλον δ3ν το σκεφτομαι πολυ.... Πιο πολυ αυτη τη στιγμη σκεφτομαι το ανθρωπακι που ειδα στον υπερηχο. Επισης κατι αλλο.... Εμενα και αυτη υη φορα ο υπερηχος εγινε κολπικα! Εσεις πως το κανετε? 

Καλημέρα 10 εκ???? Θυμησε μου πάλι σε ποια εβδομάδα είσαι!! Εγώ χθες 9η εβδομάδα κ ήταν 3,08 εκ κ μου είπε η γιατρός ότι είναι κ μεγαλουτσικο!!!κ εμένα κολπικά ο υπέρηχος, αυχενική τέλος Μάρτη περίμενω την ακριβή ημερομηνία..εγώ πλέον το έχω πει, δεν γινόταν αλλιώς έτσι όπως είμαι κ να σου πω την αλήθεια στην δουλειά με βοήθησε λιγάκι γτ προσπαθούν κάπως να μην με φορτώνουν δουλειές,όσο γίνεται!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EugenJen είπε:

Καλημέρα 10 εκ???? Θυμησε μου πάλι σε ποια εβδομάδα είσαι!! Εγώ χθες 9η εβδομάδα κ ήταν 3,08 εκ κ μου είπε η γιατρός ότι είναι κ μεγαλουτσικο!!!κ εμένα κολπικά ο υπέρηχος, αυχενική τέλος Μάρτη περίμενω την ακριβή ημερομηνία..εγώ πλέον το έχω πει, δεν γινόταν αλλιώς έτσι όπως είμαι κ να σου πω την αλήθεια στην δουλειά με βοήθησε λιγάκι γτ προσπαθούν κάπως να μην με φορτώνουν δουλειές,όσο γίνεται!!

Τι να πω ρε κοριτσι???? Τον ρωτησα ποσο ειναι κ μ λεει 10 εκ. Ναι ενταξει εσυ δεν μπορουσες να κανεις αλλιως!!!! Με αυτα που εχεις τα συμπτωματα..... Καλα εκανες!!!! Εγω ειμαι σε σκεψεις ακομα!!!!δεν ξερω τι να κανω..... 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα!!!! Εγω 9 και 3 που πήγα για υπέρηχο μου έκανε από την κοιλίτσα και φάνηκε μια χαρά!!!!

Στην δουλειά το ανακοίνωσα επειδή πήρα άδεια.. τουλάχιστον να υπάρχει λόγος που δεν θα μπορούμε να κάνουμε τα ίδια οπως πριν!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...