Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Tsampika98 είπε:

Άκουσα καρδούλα ναι στις 8 εμδομαδες. Στις 13 του μηνός έχω αυχενική διαφάνεια!!! Νιώθω υπέροχα απλώς κ αγχωμενη... 

 

Όλες μας όσες είμαστε στο πρώτο...μόλις δεις όμως πόσο θα έχει μεγαλώσει στην αυχενική θα ξετρελαθεις!!

Πόσο χρονών εισαι,αν επιτρέπεται? Εμείς εδώ παίζουμε από 28-34 είμαστε κοντά όλες κ οι περισσότερες μικρομαναδες..

Είχαμε όλες πολύ καλές αυχενικες με ένα μόνο ερωτηματικό στην @EugenJen μας που ιιιισως χρειαστεί να κάνει κάποιες περαιτέρω εξετάσεις..βέβαια όπως θα μαθεις εδώ είμαστε η πιο γουρλιδικη ομάδα κ όλες θα πάμε τέλεια στο τέλος :-)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Tsampika98 είπε:

Ίσως τότε να είμαι κ η πιο μικρή στην ηλικία!!! ❤️ Είμαι στα 23 ❤️

Αχχχχχ με έφαγες κ ήμουν εγώ η μικρότερη τόσο καιρό γμτ χαχαχ

Μια χαρά είσαι,τέλεια μανούλα θα γίνεις μες την όρεξη!! Θα μεγαλώσεις μαζί με το παιδάκι σου :-) μικροπαντρευτηκες κ εσύ ε?! :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να μας φτιάξω ένα πινακακι στην αρχή για τα μπεμπέ κ τα Πητ μας. Θα σας γράψω όσα θυμάμαι κ όσα δεν διορθώστε με κ πείτε μου κ τους Πητ σας όλες.

@Irinoula86 αγοράκι Πητ(?)

@Mariamaraki κοριτσάκι (με ερωτηματικό) Πητ(?)

@marianna1986 κοριτσακι Πητ(?)

@kristalenia αγοράκι Πητ(?)

@Hope89 ??

@Jasmine ??

@EugenJen ξέρω δε ρώτησες από την ταραχή σου αλλά αυριο που θα τον πάρεις τηλ ρώτησε τον θα το δει απο τις φωτό εκείνος :-) πες μου κ Πητ.

Just now, Tsampika98 είπε:

Χαχαχαχαχα πόσο είσαι εσύ;; Είμαι το μικρό της παρέας δηλαδή εε;; Χαχαχα τέλεια τέλεια εγώ παντρεύομαι τον Ιούνιο είμαι αρραβωνιασμένη 4 χρόνια τώρα..

4??? Τρομάρα σου από τα 19 σε πήρε ο ατιμος ε? Κ εμένα από τα 21 είμαστε μαζί στα 26 παντρευτηκαμε :-)

Τωρα είμαι 27 τον Ιούνη μπαίνω στα 28..

ευελπιστώ να έχουν φτιάξει τα πράγματα με τον ιό να χαρείτε τον γάμο σας φίλη..

  • Μου αρέσει 3
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Θα προσπαθήσω να μας φτιάξω ένα πινακακι στην αρχή για τα μπεμπέ κ τα Πητ μας. Θα σας γράψω όσα θυμάμαι κ όσα δεν διορθώστε με κ πείτε μου κ τους Πητ σας όλες.

@Irinoula86 αγοράκι Πητ(?)

@Mariamaraki κοριτσάκι (με ερωτηματικό) Πητ(?)

@marianna1986 κοριτσακι Πητ(?)

@kristalenia αγοράκι Πητ(?)

@Hope89 ??

@Jasmine ??

@EugenJen ξέρω δε ρώτησες από την ταραχή σου αλλά αυριο που θα τον πάρεις τηλ ρώτησε τον θα το δει απο τις φωτό εκείνος :-) πες μου κ Πητ.

9/10 Πητ με πήγε 2 μέρες πιο πίσω

Εγκεφαλικό με την ηλικία της Τσαμπίκας χαχαχαχα μπράβο σου κορίτσι μου μικρή στα βασανα !!θα έχεις μικρή διαφορά με το μωρουλι σου!! Η ώρα η καλή κ για το γάμο σου!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Σας χιιιιιλιο ευχαριστω όλες για τις συμβουλές κ την υποστήριξη!! είστε οι καλύτερες συνοδοιπόροι στο ταξίδι της εγκυμοσύνης που θα μπορούσα να έχω!!

@Jasmine@ Σκέφτομαι πολλά κ εννοείται σκέφτομαι κ το ότι κάποιοι γιατροί κοιτούν το πορτοφόλι τους ...

@P.L.L. εννοειται θα σας ενημερώσω!! Θυμάμαι ότι μου είχες πει λόγω ιστορικού αποβολής θα την κάνεις αλλά γιατί πριν την αυχενική;;;

@Tsampika98 καλώς ήρθες κορίτσι μου να έχειςμια ρόδινη εγκυμοσύνη!! Πρέπει να είσαι η πιο μικρή μας, στην εγκυμοσύνη εννοω.

Βρε κορίτσια μιας κ φύλο δεν έμαθα δεν μου λέτε εσείς που ξέρετε τους παλμούς της καρδιάς να δούμε αν ισχύει αυτό που λενε για τα 140 πάνω κάτω;;;

Τι να σου πω ρε φίλη..εμένα είχε 161 παλμούς στην αυχενική που υποτίθεται ότι πάει για κοριτσάκι τόσο δυνατά αλλά τσουτσουνακι μάλλον είδαμε :-) οοσους χτύπους είχε εσένα?

Just now, EugenJen είπε:

9/10 Πητ με πήγε 2 μέρες πιο πίσω

Εγκεφαλικό με την ηλικία της Τσαμπίκας χαχαχαχα μπράβο σου κορίτσι μου μικρή στα βασανα !!θα έχεις μικρή διαφορά με το μωρουλι σου!! Η ώρα η καλή κ για το γάμο σου!!

9/10 ξέρεις γτ σε πήγε ε? Για να είσαι μαζί μου :-) χεχε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

9/10 Πητ με πήγε 2 μέρες πιο πίσω

Εγκεφαλικό με την ηλικία της Τσαμπίκας χαχαχαχα μπράβο σου κορίτσι μου μικρή στα βασανα !!θα έχεις μικρή διαφορά με το μωρουλι σου!! Η ώρα η καλή κ για το γάμο σου!!

Χαχαχα ευχαριστω πολύ... ❤️ Ναι μικρούλα. Αλλά ευτιχισμένη ευτυχώς μετά από την άσχημη εμπειρία που είχα πέρυσι με τη παλυνδρομη κύηση μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Τι να σου πω ρε φίλη..εμένα είχε 161 παλμούς στην αυχενική που υποτίθεται ότι πάει για κοριτσάκι τόσο δυνατά αλλά τσουτσουνακι μάλλον είδαμε :-) οοσους χτύπους είχε εσένα?

Καλεεεεε τον εαυτό σου δεν έβαλες στο πινακακι?! εμένα 166 κοντά είμαστε για να δούμε κ τα άλλα κορίτσια @Irinoula86 @Mariamaraki @marianna1986 εσάς πόσους παλμούς είχαν τα κουτσουνια σας;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

9/10 Πητ με πήγε 2 μέρες πιο πίσω

Εγκεφαλικό με την ηλικία της Τσαμπίκας χαχαχαχα μπράβο σου κορίτσι μου μικρή στα βασανα !!θα έχεις μικρή διαφορά με το μωρουλι σου!! Η ώρα η καλή κ για το γάμο σου!!

9/10 ξέρεις γτ σε πήγε ε? Για να είσαι μαζί μου :-) χεχε

Just now, EugenJen είπε:

Καλεεεεε τον εαυτό σου δεν έβαλες στο πινακακι?! εμένα 166 κοντά είμαστε για να δούμε κ τα άλλα κορίτσια @Irinoula86 @Mariamaraki @marianna1986 εσάς πόσους παλμούς είχαν τα κουτσουνια σας;;

Θα με βάλω τελευταία από ευγένεια,γτ είμαι κ μια κυρία!!

Εν το μεταξύ σου εύχομαι να είναι κορίτσι γιατί είναι ακόμη πιο ανθεκτικά σε όλα!! Γυναίκες παιδί μου!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

9/10 ξέρεις γτ σε πήγε ε? Για να είσαι μαζί μου :-) χεχε

Θα με βάλω τελευταία από ευγένεια,γτ είμαι κ μια κυρία!!

Εν το μεταξύ σου εύχομαι να είναι κορίτσι γιατί είναι ακόμη πιο ανθεκτικά σε όλα!! Γυναίκες παιδί μου!!

Εχω ένα feeling για αγόρι αλλά μπορεί να έχω επηρεαστεί κ από τους γύρω που μου λένε όλοι αγόρι θα ναι σίγουρα!! Παρόλα αυτά προτίμηση δεν έχω καθόλου γτ κ τα δυο με τρομοκρατούν όταν σκέφτομαι την Έφηβεια!! Το πάω μακρυά ε;;;

Ααααα τέλεια θα τους κανουμε μαζί birthday parties!!!:mrgreen:

@Tsampika98 πάει αυτό πέρασε να μην το σκέφτεσαι καθόλου, αυτό το μπιζελακι σου θα γεννηθεί γερό θα πάνε όλα τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Θα προσπαθήσω να μας φτιάξω ένα πινακακι στην αρχή για τα μπεμπέ κ τα Πητ μας. Θα σας γράψω όσα θυμάμαι κ όσα δεν διορθώστε με κ πείτε μου κ τους Πητ σας όλες.

@Irinoula86 αγοράκι Πητ(?)

@Mariamaraki κοριτσάκι (με ερωτηματικό) Πητ(?)

@marianna1986 κοριτσακι Πητ(?)

@kristalenia αγοράκι Πητ(?)

@Hope89 ??

@Jasmine ??

@EugenJen ξέρω δε ρώτησες από την ταραχή σου αλλά αυριο που θα τον πάρεις τηλ ρώτησε τον θα το δει απο τις φωτό εκείνος :-) πες μου κ Πητ.

4??? Τρομάρα σου από τα 19 σε πήρε ο ατιμος ε? Κ εμένα από τα 21 είμαστε μαζί στα 26 παντρευτηκαμε :-)

Τωρα είμαι 27 τον Ιούνη μπαίνω στα 28..

ευελπιστώ να έχουν φτιάξει τα πράγματα με τον ιό να χαρείτε τον γάμο σας φίλη..

Εγώ έχω ΠΗΤ 24 Οκτωβρίου κ αυχενική στις 13 Απριλίου! Για το φύλο ελπίζω να σας έχω νέα τότε! 

Just now, Tsampika98 είπε:

Άκουσα καρδούλα ναι στις 8 εμδομαδες. Στις 13 του μηνός έχω αυχενική διαφάνεια!!! Νιώθω υπέροχα απλώς κ αγχωμενη... 

 

Καλώς την την μικρομανουλα! Με το καλό κοπέλα μου!! Έχουμε ίδια μέρα αυχενική!!!

13 ώρες πρίν, Mariamaraki είπε:

Κορίτσια πονακια έχετε χαμηλα στην κοιλιά και λίγο στα μπούτια?  Σαν της περιόδου τα νιωθω αλλά πιο ήπια..σημερα ολη μερα το νιωθω 

Πονάκια έχω κ εγώ κάποιες μέρες, όχι έντονα.. είναι φυσιολογικό γτ ανοίγει η μήτρα! Κάπως σαν τραβήγματα τα νιώθω εγώ.. στα μπούτια που λες είχα από τη μεσα μεριά τις πρώτες μέρες, τώρα όχι πια. Αλλά από όσο ξέρω συμβαίνει κ αυτό!

Όσο για τους παλμούς, εμένα κ τα δυο αυτά ζουζούνια έχουν πολύ υψηλούς, πάνω από 180 το καθένα! Όμως κ ο γιος μου κάπου εκεί είχε κ τελικά ήταν αγοραρος!! Ελπίζω αυτή τη φορά έστω ένα από τα 2 να είναι κορίτσι γτ αλλιώς δεν με βλέπω καλά!! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενες συνεγκυμονουσες :)

Ήρθε τοοοο πινακακι μας!! :x

@Irinoula86   αγορακι --} ΠΗΤ: 8/10

@kristalenia.  αγοράκι --} ΠΗΤ:

@Mariamaraki  κοριτσάκι(?) --} ΠΗΤ: 5/10

@marianna1986κοριτσακι --} ΠΗΤ: 10/10

@Renez αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 9/10

@EugenJen  ?? --} ΠΗΤ: 9/10 

@Hope89 ?? --} ΠΗΤ: 24/10

@Jasmine@

@Tsampika98  ?? --} ΠΗΤ: 

@Eval αγοράκι (?) --} ΠΗΤ: 26/9 (έχει μπει λαθραία στην ομάδα μας!!)

***Να θυμόμαστε όταν θέλουμε να το βλέπουμε πως θα είναι στη σελίδα 38!!

 

 

1 hour ago, EugenJen είπε:

 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...