Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

3 ώρες πρίν, Christinα είπε:

 Περιμένω πως κ πως να πάω Πάτρα στις 10 για την Β και να της ψωνίσω ότι ροζ βρω!!! Η αδερφή μ λέει της ετοιμαζει προίκα κ θα έρθει το επόμενο σ/κ! Αα μου έδωσε ο γιατρός ένα βαλιτσάκι που έχει μέσα 2 μπιμπερό nuk κ πιπίλα ροζ!!! Το ανοίγω κ τα κοιτάζω κάθε τόσο... Δεν μπορώ να το πιστέψω!

Εν τω μεταξύ...όλα αυτά ωραία αλλά το αγοράκι μ? Το σκέφτομαι κι αυτό! Όταν κοιτούσαμε τα ρουχαλάκια με τη μαμά μ ήθελε να τα φορέσει αυτός!? Αφού κατάλαβε ότι δν του μπαίνουν πήρε κάτι καλτσακια με φρουφρου σχετικά πιο μεγάλα κ ελαστικά κ τα φορεσε...του εξήγησα ότι είναι της μπέμπας αλλά τν άφησα να τα επεξεργαστεί για να μν τν αποπαιρνω...

Αχ! Τι να τα καόυμε τα παιδακια μας?

Ερωτας παρα τα χρωματα χαχαχαχα

Περιμενω πως κ πως τα επομενα ρβ γτ ειμαι τυχερη και θα το δω δυο φορες αυτν τν μηνα και τρελαινομαι! Χαχαχα

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Κι εγώ μπέργκερ έφαγα σήμερα! Πολύ φίλη μου!!

Όσο για τους κολοκυθοκεφτέδεεεες! Περιμένω να πάω για θαλασσινά να τσακίσω κι από αυτους!!:mrgreen:

Καλά να σου παει ο πέμπτος! Εγώ σε τέσσερις μέρες μπαίνω στον 6ο!! Για πότε θα έχουμε τα νινακια δε θα προλάβουμε να το καταλαβουμε:wub: 

Αχ! με νιωθεις εσυ παιδι μ! Το πιστευω! Χαχαχαχαχ

Ευχαριστω επισης! Σε ολες μας.

Μου λεει ο αντρας μ, καλα θα δουμε0το μωρο στη γεννα και θα λεμε.

Δικο μας ειναι?

Χαχαχαχα! Πλ φαση!

Α! Κοριτσια εγω κ αν ειμαι κακομαθημενη! Με εχει στα οπα οπα ομως, ευτυχως.

Οταν θελω κατι, τρεχει αμεσως να το παρει. Κ ειναι γλυκας!

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Αχ! Τι να τα καόυμε τα παιδακια μας?

Ερωτας παρα τα χρωματα χαχαχαχα

Περιμενω πως κ πως τα επομενα ρβ γτ ειμαι τυχερη και θα το δω δυο φορες αυτν τν μηνα και τρελαινομαι! Χαχαχα

Αχ! με νιωθεις εσυ παιδι μ! Το πιστευω! Χαχαχαχαχ

Ευχαριστω επισης! Σε ολες μας.

Μου λεει ο αντρας μ, καλα θα δουμε0το μωρο στη γεννα και θα λεμε.

Δικο μας ειναι?

Χαχαχαχα! Πλ φαση!

Α! Κοριτσια εγω κ αν ειμαι κακομαθημενη! Με εχει στα οπα οπα ομως, ευτυχως.

Οταν θελω κατι, τρεχει αμεσως να το παρει. Κ ειναι γλυκας!

Κι εγώ δεν έχω παράπονο από τον άντρα μου ! :wub:

Σκέφτομαι έντονα αυτές τις μέρες στο μαιευτήριο που δεν θα δω το παιδάκι μου,θα είναι με την μαμά μου σπίτι (εκτός Αθηνών) ότι θα μου λείψει πααααρα πολύ . Μέσα στο καλοκαίρι θα τον αφήσω κι άλλες φορές στη μαμά μου, να το συνηθίσουμε λίγο κι αυτός κι εγώ .

Από τη μια σκέφτομαι πως αυτές οι μέρες θα είναι αποκλειστικά αφιερωμένες στο νέο μέλος από την άλλη όμως θα σκέφτομαι κ το άλλο μου νινακι κ θα μου λείπει

Όσες έχετε κι άλλα παιδάκια,πως το σκέφτεστε??

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!  @Anastasia05 μου αυτός είναι ο καημός μου! Απ τη μια θέλω αυτές τις 3 ημέρες να τις αφιερώσω στη μικρούλα μας ,απ την άλλη το αγοράκι μου??? Πως θα αντέξω μακρυά του κι αυτό χωρίς εμένα? Με παρηγορεί ότι θα το αφήσω με τη πεθερά μ γτ στο μαιευτήριο θα πάω με τη μαμά μου κι ο άντρας μ αν επιτρέπεται θα πηγαινοέρχεται,οπότε τουλάχιστον θα βλέπει τν μπαμπά του! Βράδυ κι εγώ 1 μια φορά τν έχω αφήσει στη μαμά μ αλλά στη πεθερά μ ποτέ βράδυ! Τις ώρες που δουλεύω τν κρατάει αυτή όποτε έχουν μάθει μαζί αλλά όταν η ώρα πάει 7.30 λέει πάμε σπίτι. Θα κάνουμε πρόβες τώρα το καλοκαίρι να δούμε τι θα γίνει! Πάντως μόνιμη έννοια μ ειναι πως θα νοιώσει κ τι θα κάνει το αγοράκι μου... και χθες με τα ρούχα προβληματίστηκα...

Κάποιοι γονείς που εμπιστεύομαι γενικά λένε αγνοείς το μωρό από άποψη αγκαλιάς και χαδιων κ ασχολείσαι με το μεγάλο...θεωρητικά κάπως έτσι θα το κάνω μάλλον...


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Renez είπε:

Μπριαμ φίλη..ελαφρύ σχετικά(αν δε το πνίξεις στο λάδι) με φουλ θρεπτικά συστατικά κ σχετικά light :-)

Μπράβο κ εγώ μπριαμ πρότεινα φίλη!!

Πωωω σουτζουκάκια ε?! Έχω καιρό να φάω.. τουλάχιστον σήμερα θα φάμε στη γιαγιά μου το βράδυ οπότε ξέρω πως θα φάω καλά;)

Εγώ πριν κάνα 2βδομαδο πέρασα αυτήν ακριβώς τη φάση για μεσημέριανο!! Έτρωγα περίπου 10 μέρες ντάκο!!! Γενικά κολλάω με φαγητά τέτοια γρήγορα..άλλες φορές με ομελετες (απ' όλα μέσα βέβαια ε?!) Μέχρι προχθές έτρωγα 4 ημέρες σερί νουντλς με λαχανικά..ο,τι να ναι!!

Πωωω άλλη από εδω..με έφτιαξες τώρα!! Από τα λατρεμένα μου αυτό κ λαχανοντολμάδες αυγολέμονο!!

Κ προφανώς δεν είναι..(η υπάλληλος..)

Ευχαριστώ πολύ κυουρια μου για τη προτίμηση σας!! Είμαστε ανοιχτά 7-18:00..

Ελπίζω να σε ξανά δω λειαν συντόμως λοιπόν ;)

Όσο για τη κοιλίτσα μου ουδέν σχόλιο χεχε τουλάχιστον τα έχω πάρει όλα εκεί :mrgreen: 

Λοιπόν αυτό που έλεγες ότι κοιμάσαι με τα τάδε κιλά κ ξυπνάς με άλλα..αυτό ακριβώς έπαθα σήμερα!! Κοιμήθηκα 67 κιλά κ ξύπνησα 69.2!!

Πήρα πανικόβλητη τον γιατρουδακο κ είπε να κουλαρω γτ κ ολόκληρο αρνί να είχα φάει δε θα έπαιρνα 2 κιλά σε μια μέρα οπότε προφανώς είναι κατακράτηση που επιβαρύνεται με το αλάτι που όντως τρώω αλλά κ με την ορθοστασία μου (6 ώρες τη μέρα..).

Επίσης πέρασε ο γιατρος μου κ από τη δουλειά αργότερα να με δει να με καθυσηχασει κ μου είπε πως είναι φυσιολογική η κοιλίτσα μου για 21η εβδομαδα κ μου εξήγησε πως κάθε γυναίκα παίρνει διαφορετικά τα κιλά (άλλες πιο πολύ περιφερεια,άλλες κοιλίτσα,άλλες παντού κτλ..)ακόμη κ η ίδια γυναίκα σε διαφορετικές της εγκυμοσύνες ίσως τα πάρει διαφορετικά τα κιλα κ συνήθως όλες γκαζωνουμε από 5ο κ μετά κ μου συνέστησε κόψιμο το αλάτι όσο μπορώ κ λιγότερη ορθοστασία..

Αυτά τα ειπα όλα αναλυτικά μήπως κάποια άλλη μανούλα έχει φάει ίδια φρίκη με εμένα !!

Ναιιι κ εμένα έχει σκληρύνει το στομάχι κ έχει φουσκώσει λίγο λίγο κ πάνω αλλά ειδικά κάτω η κοιλίτσα είναι στρογγυλή κ γεματη!!

Τι να κάνω που χω παίδαρο ε?! Πάντως ακόμη τον νιώθω έτσι χαμηλά να κινείται κ κάποιες φορές με χτυπάει κ ένα δάχτυλο πάνω από τον αφαλό..τα δικά σας???

Ααααα "θυροειδή " είπες ε..? Όχι γουρουνιασμα? Οκ...

Χμμμ να ξέρω τι να λέω όταν τσιμπάω κιλά κ εγώ Ισμηνακι..:mrgreen: 

Λοβ γιου:x

Κοριτσάκι μου με το φούσκωμα το είχα πολύ κ εγώ μέχρι τον 4ο περίπου κ αρχικά με ανακουφιζαν οι σόδες αλλά μετά με φούσκωναν ακόμη πιο πολύ..

Ευτυχώς μου πέρασε το καθημερινό κ το παθαίνω πιο αραιά..2-3 φορές την εβδομάδα..όσο για το Νο2 κ εγώ μια από τα ίδια..

Πάντα ήμουν ψιλό δυσκοιλια κ τώρα με το σίδηρο κ την εγκυμοσύνη παρά έγινα..3 φορές τη βδομάδα κ κάνω πάρτυ αν τα καταφέρω (κ αυτές με πόνο!)

Μια εβδομάδα????:evil:

Ααααα όχι φίλη!! Εσύ είσαι η εγκυμονούσα με τις ορμόνες αν μας βγάζουν κ εκείνοι τις δικές τους τώρα καηκαμε πες του!!

Έλα έλα Καντού καμία ζουζουνια (παρότι όντως θα μπορούσε να υποχωρήσει εφόσον δεν βιαζόταν για καμιά δουλειά αλλά για το χωριό του...) Αλλά δώσε τόπο στην οργή.ισως κ εκείνος είναι αγχωμενος με αλλά κ ξεσπάει..

Αχ πόσο εχω ζηλέψει!!!!!!

Αν μου πει ο γιατρος ότι μπορώ να φάω κάποια στιγμή θα έρθω και εγώ να προμηθευτώ μανιταροπιτα Και άλλες πίτες εννοειται!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mariamaraki είπε:

Αχ πόσο εχω ζηλέψει!!!!!!

Αν μου πει ο γιατρος ότι μπορώ να φάω κάποια στιγμή θα έρθω και εγώ να προμηθευτώ μανιταροπιτα Και άλλες πίτες εννοειται!!! 

Θα σε περιμένω φίλη!! Όπως κ όλες σας εννοείται!!

Να σε ρωτήσω ..έχεις πάει καθόλου στο Έλενα τελευταία? Πως είναι τα πράγματα εκεί? Ρωτάω γτ έχω να πάω από προ κορονοιου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Θα σε περιμένω φίλη!! Όπως κ όλες σας εννοείται!!

Να σε ρωτήσω ..έχεις πάει καθόλου στο Έλενα τελευταία? Πως είναι τα πράγματα εκεί? Ρωτάω γτ έχω να πάω από προ κορονοιου..

Εχω να πάω 3 βδομάδες περίπου!! Δεν έχουν ανοίξει τα απογευματινά ραντεβου ακόμα..  γενικά επικρατεί μια ηρεμία ..συνοδος ακομα δεν επιτρέπεται και ούτε το βλέπω σύντομα!!

Θα ξαναπάω μέσα στην εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα!  @Anastasia05 μου αυτός είναι ο καημός μου! Απ τη μια θέλω αυτές τις 3 ημέρες να τις αφιερώσω στη μικρούλα μας ,απ την άλλη το αγοράκι μου??? Πως θα αντέξω μακρυά του κι αυτό χωρίς εμένα? Με παρηγορεί ότι θα το αφήσω με τη πεθερά μ γτ στο μαιευτήριο θα πάω με τη μαμά μου κι ο άντρας μ αν επιτρέπεται θα πηγαινοέρχεται,οπότε τουλάχιστον θα βλέπει τν μπαμπά του! Βράδυ κι εγώ 1 μια φορά τν έχω αφήσει στη μαμά μ αλλά στη πεθερά μ ποτέ βράδυ! Τις ώρες που δουλεύω τν κρατάει αυτή όποτε έχουν μάθει μαζί αλλά όταν η ώρα πάει 7.30 λέει πάμε σπίτι. Θα κάνουμε πρόβες τώρα το καλοκαίρι να δούμε τι θα γίνει! Πάντως μόνιμη έννοια μ ειναι πως θα νοιώσει κ τι θα κάνει το αγοράκι μου... και χθες με τα ρούχα προβληματίστηκα...

Κάποιοι γονείς που εμπιστεύομαι γενικά λένε αγνοείς το μωρό από άποψη αγκαλιάς και χαδιων κ ασχολείσαι με το μεγάλο...θεωρητικά κάπως έτσι θα το κάνω μάλλον...

Ναι μέσα στο καλοκαίρι είναι καλή περίοδος για τέτοιες δοκιμές! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλους μας!!!

Για μετά το μαιευτήριο σκέφτομαι να χρησιμοποιώ τον μάρσιπο για να κοιμάται πάνω μου το μωρό κ να παίζω με τον μεγάλο! Ή για βόλτα,πάλι με τον μάρσιπο για να έχω ευχέρεια κινήσεων


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Εχω να πάω 3 βδομάδες περίπου!! Δεν έχουν ανοίξει τα απογευματινά ραντεβου ακόμα..  γενικά επικρατεί μια ηρεμία ..συνοδος ακομα δεν επιτρέπεται και ούτε το βλέπω σύντομα!!

Θα ξαναπάω μέσα στην εβδομάδα.

Άντε άντε με το καλό να πας ξανά Μαράκι μου!! Για απλό υπέρηχο θα πας ε? Πριν μια εβδομάδα δεν ήταν η Β επιπεδου σου? Σου έκλεισε τόσο κοντά άλλο ραντεβού?(ρωτάω για να ξέρω πως θα είναι κ σε εμένα..Μ αρέσει πάντως να είναι τόσο συχνά να βλέπουμε τα μωρά μας:x)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι μέσα στο καλοκαίρι είναι καλή περίοδος για τέτοιες δοκιμές! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλους μας!!!

Για μετά το μαιευτήριο σκέφτομαι να χρησιμοποιώ τον μάρσιπο για να κοιμάται πάνω μου το μωρό κ να παίζω με τον μεγάλο! Ή για βόλτα,πάλι με τον μάρσιπο για να έχω ευχέρεια κινήσεων

 Θα δοκιμάσουμε διάφορα κόλπα.. για να δούμε...Πάντως με το μάρσιπο ίσως είναι κ λίγο επικίνδυνο γτ θα έχει μεγαλώσει αρκετά ο μικρός σου κ δυναμώσει, μήπως κάνει τπτ απότομο? Κ θα διεκδικούν τν απόλυτη προσοχή Όχι με το νινί στη μέση? Κ το στήθος θα διεκδικούν κ τα 2...Άσε...χαμουλης!!!! Εγώ λέω να το βάζω στο κρεβατάκι τ όταν δεν τρώει κλ ή ριλαξ και να είμαι κανονικά όπως ήμουν με τν μεγάλο. Αν είναι κ 2ο άτομο στο σπίτι τν πρώτο καιρο θα είναι καλύτερα. 

Αααα κυρία @Renez θα απαιτησω ντελιβερι στην επαρχία!! Δεν με βλέπω να έρχομαι Αθήνα καθόλου εκτός αν γεννήσω Ρέα κ σε πάρω για ντελιβερι με το που θα γεννήσω να μου φύγει η λιγουρα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

 Θα δοκιμάσουμε διάφορα κόλπα.. για να δούμε...Πάντως με το μάρσιπο ίσως είναι κ λίγο επικίνδυνο γτ θα έχει μεγαλώσει αρκετά ο μικρός σου κ δυναμώσει, μήπως κάνει τπτ απότομο? Κ θα διεκδικούν τν απόλυτη προσοχή Όχι με το νινί στη μέση? Κ το στήθος θα διεκδικούν κ τα 2...Άσε...χαμουλης!!!! Εγώ λέω να το βάζω στο κρεβατάκι τ όταν δεν τρώει κλ ή ριλαξ και να είμαι κανονικά όπως ήμουν με τν μεγάλο. Αν είναι κ 2ο άτομο στο σπίτι τν πρώτο καιρο θα είναι καλύτερα. 

Αααα κυρία @Renez θα απαιτησω ντελιβερι στην επαρχία!! Δεν με βλέπω να έρχομαι Αθήνα καθόλου εκτός αν γεννήσω Ρέα κ σε πάρω για ντελιβερι με το που θα γεννήσω να μου φύγει η λιγουρα!!

Με μεγάλη μου χαρά κυουρια μου κ αν γεννήσεις πριν από εμένα θα στο φέρω εγώ η ίδια το ντελιβερι χαχαχαχα

Ααα παίζει κ εσύ να γεννήσεις στο Ρέα? Από τι εξαρτάται δλδ..?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Με μεγάλη μου χαρά κυουρια μου κ αν γεννήσεις πριν από εμένα θα στο φέρω εγώ η ίδια το ντελιβερι χαχαχαχα

Ααα παίζει κ εσύ να γεννήσεις στο Ρέα? Από τι εξαρτάται δλδ..?

Ο γιατρός μου συνεργάζεται κ με τα 2! Απλά προτιμώ το Ολύμπιον γτ είναι κοντά κ θα είναι πιο εύκολο για εμάς. Αν όμως δεν μ αρέσουν οι συνθήκες στο Ολύμπιον ( κυρίως λόγω ιού,κάτι είχα ξαναναφερει ) θα πάω Ρέα. Στο 1ο μ πάντως εμεινα ευχαριστημενη κ θέλω πιο πολύ Πάτρα για να μν έχουμε ταξίδι. 

Μετά από εσένα θα ειμαι εγω! Εκτός αν βιάζεται η μπουμπού μ η τσαχπίνα  να συναντήσει τν παιδαρο σου!!!;-)

Αααα κορίτσια ο γιατρος μ εδω σε κ κάτι δειγματακια της intermed από τη σειρα pregnaderm έχει μια κρεμουλα λευκαντικη για τις πανάδες με δείκτη 15. Έγω έχω θέμα γτ ειμαι ασπρουλα κ μου έκατσε πολύ καλά η σύνθεση της παρόλο που ιδρώνω πολύ στο πρόσωπο. Αν κάποια έχει ευαισθησία ας ζητήσει 1 δείγμα από το φαρμακείο να τη δει γτ γενικά κάνουμε πανάδες στην εγκυμοσύνη. Εγώ κάνω κ χωρίς εγκυμοσύνη αν δν προσέξω.:!:


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Άντε άντε με το καλό να πας ξανά Μαράκι μου!! Για απλό υπέρηχο θα πας ε? Πριν μια εβδομάδα δεν ήταν η Β επιπεδου σου? Σου έκλεισε τόσο κοντά άλλο ραντεβού?(ρωτάω για να ξέρω πως θα είναι κ σε εμένα..Μ αρέσει πάντως να είναι τόσο συχνά να βλέπουμε τα μωρά μας:x)

Να σαι καλά @Renez μου!!

Όχι κανονικά θα ήταν σε 2-3 εβδομάδες...Αλλά επειδή βρήκαμε ένα θεματάκι πρέπει να πάω να το δούμε και να μου γράψει εξετάσεις! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Κ εγώ την μικρή μου στη μαμά μου θα την αφησω, δεν έχει ξαναμεινει μαζί της αλλά πιστεύω πως όλα θα πάνε μια χαρά! Το καλύτερο θα ήταν να μείνει με τον άντρα μου αλλά τον θέλω στην κλινική... 

Και φυσικά έχω άγχος πως θα είναι με δύο παιδιά... Τουλάχιστον τα πρωινά θα είναι η κόρη στο προνηπιο οπότε θα είμαι πιο ελεύθερη να ασχοληθώ με το μωρό. Το απόγευμα θα είναι κ ο άντρας μου σπίτι, θα γράψω τη μικρή κάνα μπαλέτο κάνα τέτοιο και κάπως θα τα βολεψουμε.

  • Μου αρέσει 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Κ εγώ την μικρή μου στη μαμά μου θα την αφησω, δεν έχει ξαναμεινει μαζί της αλλά πιστεύω πως όλα θα πάνε μια χαρά! Το καλύτερο θα ήταν να μείνει με τον άντρα μου αλλά τον θέλω στην κλινική... 

Και φυσικά έχω άγχος πως θα είναι με δύο παιδιά... Τουλάχιστον τα πρωινά θα είναι η κόρη στο προνηπιο οπότε θα είμαι πιο ελεύθερη να ασχοληθώ με το μωρό. Το απόγευμα θα είναι κ ο άντρας μου σπίτι, θα γράψω τη μικρή κάνα μπαλέτο κάνα τέτοιο και κάπως θα τα βολεψουμε.

Ααα τώρα που είπες για μπαλέτο, ξέρετε τι υπάρχει για αγοράκια από 3ετων? Για κορίτσια ξέρω μπαλέτο παίρνουν αλλά για αγόρια??? Μια γνωστή μ το έστειλε μπαλέτο το αγοράκι της ετσι για να το στείλει κάπου! Κολυμβητήριο χωρίς μαμα μέσα να παίρνουν??? Δν θα το στείλω σχολείο κ θα ήθελα να το πάω κάπου να παίζει με παιδάκια κι εδώ είναι σχετικά περιορισμένες οι επιλογές!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...