Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Εγώ δλδ έχω ηδη μπει στον 6ο σωστά? Εγώ και η @EugenJen..

Αχχχ @Anastasia05 μου κ οι 3 μας Τετάρτη είμαστε τι καλαααα:) χαμός θα γίνει από νέα εκείνη τη μέρα!! Κ Παρασκευή το άλλο μας κορίτσι τέλεια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Εγώ δλδ έχω ηδη μπει στον 6ο σωστά? Εγώ και η @EugenJen..

Αχχχ @Anastasia05 μου κ οι 3 μας Τετάρτη είμαστε τι καλαααα:) χαμός θα γίνει από νέα εκείνη τη μέρα!! Κ Παρασκευή το άλλο μας κορίτσι τέλεια!!

Δεν έχουμε άλλη β επιπέδου μέχρι την Τετάρτη?? Τι θα κάνουμε???:tongue:

Ναι εσείς έχετε μπει έκτο!

Έχω ένα άγχος!!! Να δω ότι όλα είναι καλά κ να δω κ τον παίδαρο τι κάνει κ πόσο έχει μεγαλώσει!!!

Φωτογραφίες να πάρετε αν τα καταφερει ο γιατρός κ σας κάνει τη χάρη το νινι! 

Αξέχαστες στιγμές..ακόμη θυμάμαι τη φωτογραφία του πρώτου μου κ πόσο καλά φαινόταν η φατσούλα του:wub:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν έχουμε άλλη β επιπέδου μέχρι την Τετάρτη?? Τι θα κάνουμε???:tongue:

Ναι εσείς έχετε μπει έκτο!

Έχω ένα άγχος!!! Να δω ότι όλα είναι καλά κ να δω κ τον παίδαρο τι κάνει κ πόσο έχει μεγαλώσει!!!

Φωτογραφίες να πάρετε αν τα καταφερει ο γιατρός κ σας κάνει τη χάρη το νινι! 

Αξέχαστες στιγμές..ακόμη θυμάμαι τη φωτογραφία του πρώτου μου κ πόσο καλά φαινόταν η φατσούλα του:wub:

Μετά είχε σχέση πως βγήκε ο γιοκας σου με τη φωτό της β επιπέδου? Κοιτάω κάτι φωτό σύγκρισης της β επιπέδου κ μετά που γεννήθηκε το μωρό κ κάποια έμοιαζαν αρκετά αλλά όχι τόσο..πάντως όλα ήταν πολύ πιο όμορφα αφότου γεννηθηκαν:x

Δε ξέρω γτ αλλά μέσα μου νιώθω (από όταν τον είδα στην αυχενική..) πως θα μοιάζει πολύ στον μπαμπά του^_^ έχε χάρη που είναι ο έρωτας μου..τώρα θα έχω δύο έρωτες:oops:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μετά είχε σχέση πως βγήκε ο γιοκας σου με τη φωτό της β επιπέδου? Κοιτάω κάτι φωτό σύγκρισης της β επιπέδου κ μετά που γεννήθηκε το μωρό κ κάποια έμοιαζαν αρκετά αλλά όχι τόσο..πάντως όλα ήταν πολύ πιο όμορφα αφότου γεννηθηκαν:x

Δε ξέρω γτ αλλά μέσα μου νιώθω (από όταν τον είδα στην αυχενική..) πως θα μοιάζει πολύ στον μπαμπά του^_^ έχε χάρη που είναι ο έρωτας μου..τώρα θα έχω δύο έρωτες:oops:

Ναι! Από την κοιλιά φάνηκε πόσο όμορφος είναι(μάνα αντικειμενικοτατη)! Και μυτούλα, μαγουλακια,χειλάκια! Δεν φαινόταν περίεργα όπως έχω δει άλλες φωτό από υπερήχους κ μετά που βγαινουν καμία σχέση!Μας είχε κάτσει πολύ καλά! 

Κι εγώ στον πρώτο μου είχα δει την ομοιότητα από πριν τη β επιπέδου ότι μοιάζει στον άντρα μου,αλλά με κοροϊδεύανε! Είχα πάθει σοκ κ του έλεγα μέσα στη εξεταση 'δες τον καλέ είσαστε ιιιιδιοι!!!'

Οπότε σε καταλαβαίνω απόλυτα..

Τώρα ο δεύτερος δεν μας κάθεται να τον δούμε καθαρά! Ελπίζω να μας την Κάνει τη χάρη,θα ξεκινήσω παρακάλια από αύριο!

 

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι! Από την κοιλιά φάνηκε πόσο όμορφος είναι(μάνα αντικειμενικοτατη)! Και μυτούλα, μαγουλακια,χειλάκια! Δεν φαινόταν περίεργα όπως έχω δει άλλες φωτό από υπερήχους κ μετά που βγαινουν καμία σχέση!Μας είχε κάτσει πολύ καλά! 

Κι εγώ στον πρώτο μου είχα δει την ομοιότητα από πριν τη β επιπέδου ότι μοιάζει στον άντρα μου,αλλά με κοροϊδεύανε! Είχα πάθει σοκ κ του έλεγα μέσα στη εξεταση 'δες τον καλέ είσαστε ιιιιδιοι!!!'

Οπότε σε καταλαβαίνω απόλυτα..

Τώρα ο δεύτερος δεν μας κάθεται να τον δούμε καθαρά! Ελπίζω να μας την Κάνει τη χάρη,θα ξεκινήσω παρακάλια από αύριο!

 

Αν τον δελεάσεις με ένα καλό γλυκάκι θα τσιμπήσει πιστεύω χεχεχεχε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κι Ο δικός μου ο γλύκας φαινόταν από τη Β ότι θα είναι κλώνος του μπαμπά! Ίδιο κεφάλι ,χειλάκια! Και τους τελευταίους 2 μήνες στο 3D ήταν πλέον ξεκάθαρο! Όπως το έβλεπα ήταν το μωρό! 

Μακαρι να μας αφήσουν να τα δούμε! Η μπεμ πα μου μας το παίζει δύσκολη γενικά! Βάζει τα χεράκια μπροστά κάθε φορά, και τα δύο!!! Ας μου κάνει τη χάρη να τη δω τη λατρεία μου!!! Εγώ έχω την άλλη Τετάρτη από σας!

Τι όμορφες στιγμές κορίτσια! Σήμερα πάλι κοιτούσα φωτο του μικρού για να εκτυπώσω, χαζεψα είδα κ τις πρώτες πρώτες κ οοοολες! Δν χορταίνω να το κοιτάζω! Ώρες ώρες ακόμα δν πιστεύω ότι είναι δικό μας αυτό το θαύμα!

  • Μου αρέσει 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,κορίτσια μου τώρα ξεκλεψα λίγο χρόνο να μπορέσω να σας διαβάσω, ότι προλάβω μέχρι να με πάρει ο ύπνος!! 

@Renez μακάρι να λιαζομουν αλλά 4 μέρες τρέχουμε κ δεν φτάνουμε, ο μπαμπακας μου στο νοσοκομείο εν αναμονή του χειρουργείου, μάστορες στο σπίτι να κάνουμε τα βαψιμα , κ όχι μόνο, σπίτι γιαπι κ εγώ να προσπαθώ να βάλω σιγά σιγά μια τάξη, με την βοήθεια του άντρα μου,βασικά αυτός να βάλει εγώ τα πολύ ψιλά κάνω!

Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες την εβδομάδα που θα έρθει!!!

  • Μου αρέσει 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κι Ο δικός μου ο γλύκας φαινόταν από τη Β ότι θα είναι κλώνος του μπαμπά! Ίδιο κεφάλι ,χειλάκια! Και τους τελευταίους 2 μήνες στο 3D ήταν πλέον ξεκάθαρο! Όπως το έβλεπα ήταν το μωρό! 

Μακαρι να μας αφήσουν να τα δούμε! Η μπεμ πα μου μας το παίζει δύσκολη γενικά! Βάζει τα χεράκια μπροστά κάθε φορά, και τα δύο!!! Ας μου κάνει τη χάρη να τη δω τη λατρεία μου!!! Εγώ έχω την άλλη Τετάρτη από σας!

Τι όμορφες στιγμές κορίτσια! Σήμερα πάλι κοιτούσα φωτο του μικρού για να εκτυπώσω, χαζεψα είδα κ τις πρώτες πρώτες κ οοοολες! Δν χορταίνω να το κοιτάζω! Ώρες ώρες ακόμα δν πιστεύω ότι είναι δικό μας αυτό το θαύμα!

Kι εγώ έτσι νιώθω! Κάθε μέρα που τον βλέπω να μεγαλώνει κ να αλλάζει κ να γίνεται αντρακι,ακόμη δεν το πιστεύω κάποιες στιγμές!

Πριν από λίγους μήνες έκανα ένα ψηφιακό άλμπουμ με φωτογραφίες από τον πρώτο του χρόνο κ δεν χορταινω να το βλέπω!! 

Το βλέπουμε κ παρεα:wub:

 

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα ,κορίτσια μου τώρα ξεκλεψα λίγο χρόνο να μπορέσω να σας διαβάσω, ότι προλάβω μέχρι να με πάρει ο ύπνος!! 

@Renez μακάρι να λιαζομουν αλλά 4 μέρες τρέχουμε κ δεν φτάνουμε, ο μπαμπακας μου στο νοσοκομείο εν αναμονή του χειρουργείου, μάστορες στο σπίτι να κάνουμε τα βαψιμα , κ όχι μόνο, σπίτι γιαπι κ εγώ να προσπαθώ να βάλω σιγά σιγά μια τάξη, με την βοήθεια του άντρα μου,βασικά αυτός να βάλει εγώ τα πολύ ψιλά κάνω!

Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες την εβδομάδα που θα έρθει!!!

Πωωωω μαναρακι μου έμπλεξες (με το σπίτι) αλλά είναι για καλο, βάφετε κ το δικό σας δωμάτιο τελικά? Σκέψου πως την άλλη εβδομάδα θα έχουν όλα μπει ξανά σε τάξη κ θα είναι ακόμη πιο όμορφα από πριν!!!! Τι χρώμα εν τέλη το δωμάτιο της μικρής?(μη μου πεις ροζ γτ θα σε καληνυχτισω απευθείας!!)

Όσο για τον μπαμπακα σου εύχομαι δύναμη σε όλους σας κ μέσα από τη καρδιά μου τα καλύτερα αποτελέσματα (αν κ σου εχω πει πόσο το πιστεύω αφού τώρα έχει ξανά τη δύναμη του μέσα από την εγγονα του!!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Αν τον δελεάσεις με ένα καλό γλυκάκι θα τσιμπήσει πιστεύω χεχεχεχε

Θα το δοκιμασω, αφού το προτείνεις!!!:mrgreen:

Just now, EugenJen είπε:

Καλησπέρα ,κορίτσια μου τώρα ξεκλεψα λίγο χρόνο να μπορέσω να σας διαβάσω, ότι προλάβω μέχρι να με πάρει ο ύπνος!! 

@Renez μακάρι να λιαζομουν αλλά 4 μέρες τρέχουμε κ δεν φτάνουμε, ο μπαμπακας μου στο νοσοκομείο εν αναμονή του χειρουργείου, μάστορες στο σπίτι να κάνουμε τα βαψιμα , κ όχι μόνο, σπίτι γιαπι κ εγώ να προσπαθώ να βάλω σιγά σιγά μια τάξη, με την βοήθεια του άντρα μου,βασικά αυτός να βάλει εγώ τα πολύ ψιλά κάνω!

Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες την εβδομάδα που θα έρθει!!!

Καλά αποτελέσματα με τον μπαμπά σου κ ευχομαι όλα να πάνε καλά! Παίρνει δύναμη από εσένα κ το εγγονάκι του !

Για το σπίτι όπως το είπες, σιγά σιγά κ όλα θα γίνουν!

Καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πωωωω μαναρακι μου έμπλεξες (με το σπίτι) αλλά είναι για καλο, βάφετε κ το δικό σας δωμάτιο τελικά? Σκέψου πως την άλλη εβδομάδα θα έχουν όλα μπει ξανά σε τάξη κ θα είναι ακόμη πιο όμορφα από πριν!!!! Τι χρώμα εν τέλη το δωμάτιο της μικρής?(μη μου πεις ροζ γτ θα σε καληνυχτισω απευθείας!!)

Όσο για τον μπαμπακα σου εύχομαι δύναμη σε όλους σας κ μέσα από τη καρδιά μου τα καλύτερα αποτελέσματα (αν κ σου εχω πει πόσο το πιστεύω αφού τώρα έχει ξανά τη δύναμη του μέσα από την εγγονα του!!)

Τελικά βάφουμε 4 δωμάτια , γιατί αποφασισαμε να φτιάξουμε κ ένα δεύτερο wc ,το σπίτι είχε μόνο ένα μπάνιο, οπότε μετατρέπουμε μια πολύ μικρή αποθηκουλα σε wc, χαμός!! Όλα αυτά είναι κουραστικά μεν ,ευχάριστα δε, απλά το μυαλό τώρα είναι αλλού, αυτό εύχομαι κ ελπίζω αυτή η εβδομάδα να κλείσει ευχάριστα με καλά νέα κ από τον μπαμπά μου, κ την β επιπέδου και να τελειώσουμε κ το σπίτι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καλή μου, το νιώθω πραγματικά ότι το λες από την καρδιά σου!

Οοοοοχι θα σε σοκαρω αλλά τελικά το κάναμε λευκό γιατί ψήθηκε κ ο άντρας μου να κάνουμε ζωγραφική στον τοίχο!!

 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τελικά βάφουμε 4 δωμάτια , γιατί αποφασισαμε να φτιάξουμε κ ένα δεύτερο wc ,το σπίτι είχε μόνο ένα μπάνιο, οπότε μετατρέπουμε μια πολύ μικρή αποθηκουλα σε wc, χαμός!! Όλα αυτά είναι κουραστικά μεν ,ευχάριστα δε, απλά το μυαλό τώρα είναι αλλού, αυτό εύχομαι κ ελπίζω αυτή η εβδομάδα να κλείσει ευχάριστα με καλά νέα κ από τον μπαμπά μου, κ την β επιπέδου και να τελειώσουμε κ το σπίτι!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καλή μου, το νιώθω πραγματικά ότι το λες από την καρδιά σου!

Οοοοοχι θα σε σοκαρω αλλά τελικά το κάναμε λευκό γιατί ψήθηκε κ ο άντρας μου να κάνουμε ζωγραφική στον τοίχο!!

 

Άξιος!!! Χαχαχχα κ μετά ξέρω,το γεμίζει με ροζ μπαλαρινες-πεταλουδες κ ότι άλλο κινείται χαχχαα

Καληνύχτα κοριτσουδια μου!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Θα το δοκιμασω, αφού το προτείνεις!!!:mrgreen:

Καλά αποτελέσματα με τον μπαμπά σου κ ευχομαι όλα να πάνε καλά! Παίρνει δύναμη από εσένα κ το εγγονάκι του !

Για το σπίτι όπως το είπες, σιγά σιγά κ όλα θα γίνουν!

Καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! 

Εννοείται οι δουλειές είναι τι τελευταία που σκέφτομαι, προσπαθούμε λίγο να γελάμε με τον άντρα μου που συνέχεια ψάχνουμε πράγματα κ τα βρίσκουμε σε άκυρα σημεία, το σαλόνι έχει γίνει παζάρι βρίσκεις ότι θες εκεί!!!

Όσο για τις κλωτσιτσες που είπες πριν ,κ εγώ εδώ κ μια εβδομάδα την νιώθω συνέχεια την μπουμπού μου!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Ναι! Τώρα είμαι τέλος πέμπτου κ σε δύο μέρες μπαίνω έκτο! 

Όπως λέει κ η Ισμήνη:wink:

Τι γίνεται με τις κλωτσιές?? Πλέον νιώθω συχνά μέσα στη μέρα κ όταν τρώω παίρνει δύναμη κ μου ρίχνει κ πιο δυνατες.χαιρομαστε όλοι, μαζί με τον γιο :wub:

Τι τελεια! Τι τελεια! Το δικο μ ειναι ησυχο. Στον γιο γινοταν χαμος στην κοιλια. Τωρα σε αυτο ειναι πιο γλυκες οι κινησεις χαχαχα

Μυριζομαι μπεμπα. Χαχαχαχα

Ευχαριστησου την εγκυμοσυνη σου ωσπου να ξαναρθει κ το 3ο χαχαχαχα

@EugenJen καλη επιτυχια σε ολα και υπομονη!

Και εγω ηθελα να κανω ζωγραφικη στν τοιχο, μα τελικα πηραμε κατι αυτοκολλητα απο το στικυ, τι να σου πω? Τ ε λ ε ι α!

Λευκο το χουμε το δωματιο.οσοι εχουν ερθει , τρελαινονται με τα αυτοκολλητα 

Just now, Renez είπε:

Άξιος!!! Χαχαχχα κ μετά ξέρω,το γεμίζει με ροζ μπαλαρινες-πεταλουδες κ ότι άλλο κινείται χαχχαα

Καληνύχτα κοριτσουδια μου!!

Πετυχημενο! Ονειρα μπλε ευχομαι! Καληνυχτα!

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...