Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια πως το βλέπετε? Τα παιδάκια μας θα όλα όλα ζυγακια???

Ο μικρός μου είναι σκορπιός!!! Σαν τη μαμά μου! Κ η μπέμπα θα είναι ζυγος θα τν μπαμπά μου! Χιχιχιχι

Κι εμένα Σκορπιός ο πρώτος γιος! Σαν κι εμένα!!

Πήγαινε για Ζυγός αλλά δεν έβγαινε,ήθελε τον χρόνο του!

Ο δεύτερος λογικά Ζυγός!! 

Ίσως τα διδυμακια της παρέας να βγούνε παρθένοι. Προς το τέλος του μήνα δεν ξέρω αν έχουμε πολλά νινακια! Θα έχουμε κ κάποιους σκορπιούς μαλλον!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια πως το βλέπετε? Τα παιδάκια μας θα όλα όλα ζυγακια???

Ο μικρός μου είναι σκορπιός!!! Σαν τη μαμά μου! Κ η μπέμπα θα είναι ζυγος θα τν μπαμπά μου! Χιχιχιχι

Μόνο γλυκά δεν του πήγα του εμβρυολόγου που μου άλλαξε την ΠΗΤ και θα ναι σχεδόν σίγουρα Ζυγός η κοράκλα, σαν τη μανούλα τηςςςς!

(Εγγυημένα αποτελέσματα άμα γεννήσετε 4 Οκτώβρη ;) )

  • Χαχα 4

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Όσες ειμαστε μέχρι 15 Οκτωβρίου τότε πάμε για ζυγούς με μια μικρή πιθανότητα για παρθένους. Έχω και ΠΗΤ στα γενέθλια του αδερφου μου (αλλά δεν νομίζω να φτάσω μέχρι εκεί)

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Μόνο γλυκά δεν του πήγα του εμβρυολόγου που μου άλλαξε την ΠΗΤ και θα ναι σχεδόν σίγουρα Ζυγός η κοράκλα, σαν τη μανούλα τηςςςς!

(Εγγυημένα αποτελέσματα άμα γεννήσετε 4 Οκτώβρη ;) )

Σκορπίνα θα βγάλεις εσύ με τα όλα της!!! :P

Just now, marianna1986 είπε:

Όσες ειμαστε μέχρι 15 Οκτωβρίου τότε πάμε για ζυγούς με μια μικρή πιθανότητα για παρθένους. Έχω και ΠΗΤ στα γενέθλια του αδερφου μου (αλλά δεν νομίζω να φτάσω μέχρι εκεί)

Κι εγώ πιστεύω ότι δεν θα φτάσω μέχρι Πητ επειδή είναι το δεύτερο.. αν όμως πάρω παράδειγμα τη μαμά μου όχι απλά θα φτάσω ... Θα φτάσω κ θα την περάσω κιόλας,για δεύτερη φορά

Επειδή είναι το δεύτερο το λες? Ή έτσι το νιώθεις?

 

  • Λυπημένη/-ος 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπώ κ τα 2 ζώδια γτ είναι οι γονείς μ αλλά σε αντίθετο φύλο από εγγονακια τους!

Οκ οι Σκορπιοί είναι έρωτες μεγάλοι!!!! Αλλά κ οι ζυγοί μια γλυκα σκέτη! Εγώ είμαι ταυρακι το καημένο κ ο άντρας μ λιοντάρι! Θα με φάνε τα θηρία!

Έχω ΠΗΤ 18/10 αλλά πιστεύω μέχρι 10 θα έχω γεννήσει λόγω καισαρικης μάλλον. Ζυγος θα είναι σίγουρα η δικιά μου! Ελπίζω να μν παραβιαστεί μόνο κ μας αιφνιδιάσει!

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Αγαπώ κ τα 2 ζώδια γτ είναι οι γονείς μ αλλά σε αντίθετο φύλο από εγγονακια τους!

Οκ οι Σκορπιοί είναι έρωτες μεγάλοι!!!! Αλλά κ οι ζυγοί μια γλυκα σκέτη! Εγώ είμαι ταυρακι το καημένο κ ο άντρας μ λιοντάρι! Θα με φάνε τα θηρία!

Έχω ΠΗΤ 18/10 αλλά πιστεύω μέχρι 10 θα έχω γεννήσει λόγω καισαρικης μάλλον. Ζυγος θα είναι σίγουρα η δικιά μου! Ελπίζω να μν παραβιαστεί μόνο κ μας αιφνιδιάσει!

Ε όχι κ κακομοιροι οι ταύροι!! Ήρεμη δύναμη! 

Καισαρική πάει πάντα νωρίτερα από την Πητ ε? 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ε όχι κ κακομοιροι οι ταύροι!! Ήρεμη δύναμη! 

Καισαρική πάει πάντα νωρίτερα από την Πητ ε? 

Νομίζω ναι στις 38 εβδ. Αν δν έχω κάποιο προβληματάκι θέλω να το αφήσω  κοντά 39 να είναι δυνατό μωράκι. Ο γιος μ 39+6 και ήταν θηριακι, θα μου κακοφανει αν είναι πολύ baby η μικρή γτ με χει κακομαθει ο γιος που ήταν δυνατός κ δν με κούρασε!

Ότι και να λέω ή φύση ξέρει...να είναι καλά τα μωράκια μας!

Ήρεμη δύναμη Ναι αλλά αν μπλέξεις με σκορπιό κ λέων δν τη βγάζεις καθαρή! Η μπουμπού ζυγος θα είναι η παρηγοριά μου!:P

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Νομίζω ναι στις 38 εβδ. Αν δν έχω κάποιο προβληματάκι θέλω να το αφήσω  κοντά 39 να είναι δυνατό μωράκι. Ο γιος μ 39+6 και ήταν θηριακι, θα μου κακοφανει αν είναι πολύ baby η μικρή γτ με χει κακομαθει ο γιος που ήταν δυνατός κ δν με κούρασε!

Ότι και να λέω ή φύση ξέρει...να είναι καλά τα μωράκια μας!

Ήρεμη δύναμη Ναι αλλά αν μπλέξεις με σκορπιό κ λέων δν τη βγάζεις καθαρή! Η μπουμπού ζυγος θα είναι η παρηγοριά μου!:P

Όλα καλά να πάνε για το κορίτσι σου!

Η αλήθεια είναι ότι οι άντρες σας είναι λίγο δυναμικοί κ οι δύο όποτε εσείς θα ηρεμειτε τη κατάσταση! Μια χαρά!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Renez είπε:

Εγώ προτεινω να τον βάλεις μέσα στο παιχνίδι κ εκείνον!!

Τι εννοώ..! Να του δείξεις πχ από το κινητό μια κουρτίνα με spiderman κ μια με κάτι άλλο που σ αρέσει κ να τον ρωτήσεις τι θα ήθελε για το δωμάτιο του! Ωστε 1. Θα έχεις τη σωστή απάντηση από τον άμεσα ενδιαφερόμενο οπότε τέλος το δίλημμα και  2. Θα νιώσει πως κ τον υπολογίζεις αλλά κ πως πραγματικα αυτό θα είναι το δωμάτιο του με το στυλ του,ο προσωπικός του χώρος που έχει άποψη για αυτό 

Είμαι γενικά πολύ της άποψης να συμμετέχει το παιδί σε ότι τον αφορά ώστε να νιώθει υπολογίσιμος να γίνεται σιγά σιγά πιο υπεύθυνος(αν τελικά δε το αρέσει θα του πεις αγάπη μου ήταν δική σου επιλογή) και γενικά θεωρώ πως ωριμάζουν παίρνοντας γνώμη τουλάχιστον σε ότι τα αφορά για αρχή :-)

Στο σαλόνι δε χωράνε..? Με μια ανανέωση χώρου ίσως... Εγώ πχ το γραφείο με το laptop και τον εκτυπωτή τα έχω στο σαλόνι..

Καλό μήνα και καλή εβδομάδα σε όλες κοριτσουδια μου!!

Ψυχική ηρεμία να έχουμε κ σωματική υγεία,εμείς,τα παιδάκια μας κ όλος ο κόσμος!!

Ε ναι αυτο θα κανω! Ανακαίνιση και γω!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Υπάρχει κάποια κοπέλα που πήρε άδεια ειδικού σκοπού λόγω εγκυμοσύνης να ρωτήσω κάτι?

Πήρα την άδεια ευπαθών ομάδων αν εννοείς αυτό..

@Mariamaraki οριακά για Ζυγός εκτός αν εξαντλήσεις τον 9ο

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Χαχα!!! Και εμένα μου άλλαξε την ΠΗΤ για 27/9 οπότε πως το βλέπετε ζύγος η παρθενακι? 

 

Αν είναι το 1ο σου κ αγοράκι έχεις σημαντικές πιθανότητες για ζυγό! Θεωρητικά πάντα μιλώντας... εσύ τι προτιμάς???? 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...