Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Πάντως συμφωνώ με τν @Anastasia05 για τα 2α παιδιά. Εγώ 1ο κ ήμουν ηρεμουλι, η αδερφή μου 2η γκρινιαρικο, χιχιχι! Η μικρή μ φαίνεται ζόρικια στη κοιλιά τωρα ενώ ο γλύκας μου ήταν ήσυχο στη κοιλιά κ μωρό(Όχι γκρινιαρικο)! Πολύ ζωηρό όμως πάντα με κίνηση κ περιέργεια! Βέβαια αυτά είναι σχετικά, ο Κάθε άνθρωπος δείχνει από κούνια το ταπεραμέντο!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Αυτό που το κουνάς να πέσει η σκονιτσα? Αυτό παίρνω εγώ! Δεν με πειράζει μου αρέσει!:o

@Ninamc η μικρή μου είναι πολύ ατίθαση, με έχει τρελάνει το κλωτσιδι! Πολλή μέρα τη νοιώθω να με πατάει!!! Αχαχαχα 

Ο μεγάλος αδερφός την έχει δει κάπως μαγκιά τελευταία κ δν με αφήνει να του κάνω γλυκουνιες! Θα σκάσω... θα το φάω στα φιλιά!:tongue:

 

Καλα σε κανει μανουλα, να σ εχει υπο ελεγχο χαχαχαχαχ. Δαγκωσε το το ατιμουλικο! Εμενα τωρα το απογευμα με φιλησε 1η φορα στο μαγουλο. Και επειτα κ τν μπαμπα.

Σου λεω τρελαινομαι! Ειναι τερατακια γλυκας! Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πάντως συμφωνώ με τν @Anastasia05 για τα 2α παιδιά. Εγώ 1ο κ ήμουν ηρεμουλι, η αδερφή μου 2η γκρινιαρικο, χιχιχι! Η μικρή μ φαίνεται ζόρικια στη κοιλιά τωρα ενώ ο γλύκας μου ήταν ήσυχο στη κοιλιά κ μωρό(Όχι γκρινιαρικο)! Πολύ ζωηρό όμως πάντα με κίνηση κ περιέργεια! Βέβαια αυτά είναι σχετικά, ο καιρός άνθρωπος δείχνει από κούνια το ταπεραμέντο!

Ναι από τη κούνια δείχνουν!! Κι από τη κοιλιά μη σου πω! :D

  • Χαχα 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πάντως συμφωνώ με τν @Anastasia05 για τα 2α παιδιά. Εγώ 1ο κ ήμουν ηρεμουλι, η αδερφή μου 2η γκρινιαρικο, χιχιχι! Η μικρή μ φαίνεται ζόρικια στη κοιλιά τωρα ενώ ο γλύκας μου ήταν ήσυχο στη κοιλιά κ μωρό(Όχι γκρινιαρικο)! Πολύ ζωηρό όμως πάντα με κίνηση κ περιέργεια! Βέβαια αυτά είναι σχετικά, ο καιρός άνθρωπος δείχνει από κούνια το ταπεραμέντο!

Εμενα το 1ο με ειχε πεθανει στις κλωτσιες. Τωρα το 2ο ειναι γατακι. Πλ ηρεμα και γλυκα. Τι να σου πω? Θα φανει τν 1ο μηνα μετα τη γεννα.τοτε θα χουμε αποψη χαχαχαχα


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Καλα σε κανει μανουλα, να σ εχει υπο ελεγχο χαχαχαχαχ. Δαγκωσε το το ατιμουλικο! Εμενα τωρα το απογευμα με φιλησε 1η φορα στο μαγουλο. Και επειτα κ τν μπαμπα.

Σου λεω τρελαινομαι! Ειναι τερατακια γλυκας! Χαχαχαχα

Κι εμένα με φιλαγε στο μάγουλο....μετά το έκοψε...μαχαίρι!!! Τώρα άμα έχει όρεξη μου σουφρωνει χειλουτσες κ με βουτάει κ με φιλάει στο στόμα!!

Φιλάει τη κοιλίτσα όμως κ τα μεμε ,δεν έχω παραπονο! Χαχαχαχα

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Άσε να περασουν λίγες μέρες κ θα σου έρθει κ η όρεξη! Μη πιεστεις τώρα να βρεις κάτι 

Σίγουρα θα βρεις κάτι ωραίο αλλά ναι ,με γκρίνια!!!  Αλλάζει το σώμα μας έχουμε τα νινακια μέσα κ θέλουν χώρο!! 

Λογικό είναι να μην είσαι πάντα μέσα στην χαρά κ η γκρινια μέσα στο πρόγραμμα είναι 

Και μόνο που σκέφτομαι να μπαίνω στα μαγαζιά κ να δοκιμάζω ρούχα απαπα...θα κάνω μια εβδομαδουλα υπομονή κ αν δεν, θα βολευτω με 1 μοναδικό που μπαίνει συυυριζα ,κ ελπιζω ότι θα μπαίνει κ σε 20 μέρες!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κι εμένα με φιλαγε στο μάγουλο....μετά το έκοψε...μαχαίρι!!! Τώρα άμα έχει όρεξη μου σουφρωνει χειλουτσες κ με βουτάει κ με φιλάει στο στόμα!!

Φιλάει τη κοιλίτσα όμως κ τα μεμε ,δεν έχω παραπονο! Χαχαχαχα

Κοιτα τωρα εγω, τα βλεπω 1η φορα. Σημερα εκανε πολλα νεα πραγματα, οποτε μου φαινονται WOWWW!

Αλλα το φιλι στν στομα δν ξερω αν θα του το μαθω.χαχαχ 

Θα δουμε.

Καλα κανει το παιδι! Φιλαει τν αδερφουλη του. Θα περνανε τελεια μετα. Και οταν θα μεγαλωσουν θα ναι η καλυτερη παρεα ο ενας για τν αλλο!


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ευχαριστώ για τη συμβουλή Νίνα μου..λες κρέμα από τώρα ε? Γιατί είναι αυτές οι κρεμουλες?

Προκομενη μάνα εσύ για πες..καλά τα σουτιέν του hnm? εντομεταξυ δε ξέρω τι νούμερο να πάρω..φόραγα κανονικά 75b βέβαια τώρα έχω ανοίξει κ δοκίμασα σουτιέν μου κ με στενεύει οπότε λέω να πάρω 85 περίμετρο να έχω περιθώριο..αλλά σε καπ? B ή C?

Εγώ φορούσα 70b κ πήρα 80c! Κοιτά είναι μεγάλο το c, αλλά δεν το αλλάζω γιατί θεωρώ ότι θα πρηστω κι άλλο....  την έχω πάρει της medela ίσως τη βάλω κ εγώ στις θηλές αλλά σε θέλω να δω γάλα ακόμα!!!!

Just now, Christinα είπε:

Αυτό που το κουνάς να πέσει η σκονιτσα? Αυτό παίρνω εγώ! Δεν με πειράζει μου αρέσει!:o

@Ninamc η μικρή μου είναι πολύ ατίθαση, με έχει τρελάνει το κλωτσιδι! Πολλή μέρα τη νοιώθω να με πατάει!!! Αχαχαχα 

Ο μεγάλος αδερφός την έχει δει κάπως μαγκιά τελευταία κ δν με αφήνει να του κάνω γλυκουνιες! Θα σκάσω... θα το φάω στα φιλιά!:tongue:

 

Πρώτα από όλα είναι απαίσιο κ μου είπαν ότι μαυρίζει τα δόντια, το γράφει κιολας μέσα στο χαρτάκι των οδηγιών! Θα πάρω πρωί πρωί την οδοντίατρο.... αναθεματισμένος αιματοκρίτης!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ φορούσα 70b κ πήρα 80c! Κοιτά είναι μεγάλο το c, αλλά δεν το αλλάζω γιατί θεωρώ ότι θα πρηστω κι άλλο....  την έχω πάρει της medela ίσως τη βάλω κ εγώ στις θηλές αλλά σε θέλω να δω γάλα ακόμα!!!!

Πρώτα από όλα είναι απαίσιο κ μου είπαν ότι μαυρίζει τα δόντια, το γράφει κιολας μέσα στο χαρτάκι των οδηγιών! Θα πάρω πρωί πρωί την οδοντίατρο.... αναθεματισμένος αιματοκρίτης!

Να την βαλεις ναι. Δν σημαινει οτι επειδη θα την βλεις, θα ρθει κ το γαλα.

Καμια σχεση. Μην αγχωνεσαι. Ειναι τοπ η πιουρελαν


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλό μου κοριτσάκι!:wub: καθαρίζω σπίτι ντουλάπες κλπ αυτές τις μερες κ δεν προλαβαίνω να μπω! Εσυ τι κανεισ;Εγώ λέω στο γάμο να προφασιστείς τον κορονοιο, ότι δε θες να είσαι με κόσμο και να μην πας^_^:D ευτυχώς όλοι οι γάμοι που είχα φέτος ακυρώθηκαν γιατί δε ξέρω πως θα πήγαινα! 
υπαρχει καμία που πινει εκείνο το σίδηρο στο μπουκαλακι;;;; Σήμερα μου ήρθαν τα σουτιεν από h n m και κάτι αλλά ρουχαλάκια α και το νυχτικό από το Moromou! Μεγάλο μου Είναι κ μακρύ  αλλά δεν το αλλάζω γιατί δε ξέρω που θα φτάσει η κοιλιά...

 Κ εσύ το έριξες στις δουλειές;;;σιγά σιγά κ με προσοχή ε;;;

Μωρέ είναι πρώτος ξάδερφος του συζύγου κ δεν θέλω να τον αφήσω μόνο του αν κ μου το είπε αν δεν έχω διάθεση να μην πάω, αλλά έτσι κ αλλιώς είναι πρωινός γάμος χαλαρά πράγματα...

Χαπακια σίδηρο παίρνω εγώ!!

ΑΑΑα κ εμένα αγαπημένη ήρθαν σήμερα τα νυχτικά τα έβαλα για πλύσιμο με το μάτι όπως τα έκοψα περίπου γόνατο μου έρχονται , το medium πήρα κ είναι φαρδύ αλλά κ εγώ τα κρατάω να είναι ανετα...

Πόσο μακρυά σου είναι εσένα;;ποιο πήρες;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμένα φιλάει τη κοιλίτσα κ του λέω βάλε το χέρι σ να σε κλωτσισει το μωρό κ κάνω και καλά κίνηση με τη κοιλιά ότι κλωτσαει...χιχιχι πολύ γέλιο! Βέβαια κάνει και κάτι συγκρατημενες αγριαδες αλλά το ελέγχουμε!

Πω πω σε λίγο καιρό θα τα έχουμε αγκαλίτσα μια σταλιά πλασματακια!!! Πόσο μου άρεσε να το θηλάζω το βράδυ, ήταν η πιο δική μας στιγμή αφού όταν έπαψε να ξυπνάει, ξυπνούσα εγώ από συνήθεια κ καθόμουν η κ το κοιτούσα!

Αχ  πρωτομανούλες τι σας περιμένει! Πόση ομορφιά!!! Με αυτή τη σκέψη να κοιμηθούμε με μια αγκαλίτσα γεμάτη την ομορφιά της ζωης!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Κοιτα τωρα εγω, τα βλεπω 1η φορα. Σημερα εκανε πολλα νεα πραγματα, οποτε μου φαινονται WOWWW!

Αλλα το φιλι στν στομα δν ξερω αν θα του το μαθω.χαχαχ 

Θα δουμε.

Καλα κανει το παιδι! Φιλαει τν αδερφουλη του. Θα περνανε τελεια μετα. Και οταν θα μεγαλωσουν θα ναι η καλυτερη παρεα ο ενας για τν αλλο!

Δεν του έμαθα κάτι!! Νομίζω πως στην πραγματικότητα θέλει να με δαγκώσει ή κάτι τέτοιο!

Τα φιλάκια στο μαγουλακια μου έχουν λείψει πάρα πολύ αλλά δε μου τη κάνει τη χάρη! Να τα χαρείς οσο τα δίνει!!! Έτσι κάθε μέρα βρίσκουν άλλους τρόπους να τρελαινόμαστε ακόμη πιο πολύ!!!

Για την ώρα βολευομαι με αυτά που δίνει στο αδερφάκι κ με τις αγκαλίτσες που μου χαϊδεύει κ τα μαλλάκια με τα χεράκια από πισω:wub:

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κι εμένα φιλάει τη κοιλίτσα κ του λέω βάλε το χέρι σ να σε κλωτσισει το μωρό κ κάνω και καλά κίνηση με τη κοιλιά ότι κλωτσαει...χιχιχι πολύ γέλιο! Βέβαια κάνει και κάτι συγκρατημενες αγριαδες αλλά το ελέγχουμε!

Πω πω σε λίγο καιρό θα τα έχουμε αγκαλίτσα μια σταλιά πλασματακια!!! Πόσο μου άρεσε να το θηλάζω το βράδυ, ήταν η πιο δική μας στιγμή αφού όταν έπαψε να ξυπνάει, ξυπνούσα εγώ από συνήθεια κ καθόλου η κ το κοιτούσα!

Αχ  πρωτομανούλες τι σας περιμένει! Πόση ομορφιά!!! Με αυτή τη σκέψη να κοιμηθούμε με μια αγκαλίτσα γεμάτη την ομορφιά της ζωης!

Αχ! Εισαι κ συ γλυκια μαμα! Τι τελεια! Να στε παντα καλα! Μ αυτες τς σκεψεις θα κοιμηθω κ γω! Καληνυχτα σας!

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ φορούσα 70b κ πήρα 80c! Κοιτά είναι μεγάλο το c, αλλά δεν το αλλάζω γιατί θεωρώ ότι θα πρηστω κι άλλο....  την έχω πάρει της medela ίσως τη βάλω κ εγώ στις θηλές αλλά σε θέλω να δω γάλα ακόμα!!!!

Πρώτα από όλα είναι απαίσιο κ μου είπαν ότι μαυρίζει τα δόντια, το γράφει κιολας μέσα στο χαρτάκι των οδηγιών! Θα πάρω πρωί πρωί την οδοντίατρο.... αναθεματισμένος αιματοκρίτης!

Όχι βρε! Εμένα μου αρέσει! Δν έχουν μαυρίσει τα δοντάκια μ! Αυτό μ έλειπε!!! Γενικά δν έχω θέμα με το σιρόπια πάντα μ άρεσαν...:tongue:


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Δν το λεω εγω. Η μαια μ χαχα

Πιουρελαν η τοπ κρεμα.

Οι κρεμες μαλακωνουν τις θηλες και τα μωρα πιανουν καλυτερα την θηλη και εμεις δν πληγωνομαστε. 

Επισης γυρω στν 8ο η μαια μου εξετασε τις θηλες και μου εδωσε ειδικα κοχυλια , διαμορφωτες θηλων, ωστε να πεταχτουν κ αλλο οι θηλες για να τις πιανει το μωρο. Καταπληκτικα κ αυτα! Δν εχω λογια. Το παιδι απ την 1η κιολας μερα θηλαζε αψογα.

Κ τα κοχύλια αυτά τα φόραγες συνέχεια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...