Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Να ξεκινήσω ένα φλέγον ζήτημα!!! Σας έχει ανοίξει κ εσάς η όρεξη;

Αχ άστα...την τελευταία βδομάδα πολύ ...πεινάω συνέχεια και δεν μπορώ να φάω! Θέλω σουβλάκια χαχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Να ξεκινήσω ένα φλέγον ζήτημα!!! Σας έχει ανοίξει κ εσάς η όρεξη;

Ηηηη φιλη??? Σήμερα συνειδητοποίησα ότι ΠΕΙ ΝΑ ΩΩΩΩΩ!!!! ΕΦΑΓΑ 1 τοστ το πρωί κ μετά μισό μήλο κ 12.00 με έχει κόψει η πείνα κι έφαγα μεσημεριανό!!! Μετά κεφιρ όλο το μπουκάλι κ μπανάνα μέχρι τις 9.30 που τσακισα 2 πίτες!!!! Καλή μας όρεξη!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anastasia05 είπε:

Ολα καλά με την β επιπέδου! Το τσουτσουνι πλέον δεν αφήνει περιθώριο αμφιβολίας,ήταν το πρώτο πράγμα που είδαμε :P

Όλες οι μετρήσεις καλές, προς το τέλος μας κρυβόταν κ δεν ελεγε να ξεβολευτει λιγάκι!

Κάναμε κ κολπικό υπέρηχο για να μετρήσει τον τράχηλο κ είχε μια μικρή διαφορά από την κοιλιακή μετρηση.

Όλα καλά κορίτσια μου, εύχομαι κ σε σας καλα αποτελέσματα!!! 

Τι ωραία μωρεεεε... Το χάρηκες το αγοράκι σου!!! Φτου φτου, όλα καλά!!!

Just now, Renez είπε:

Κ εμένα έτσι είναι!! Φίλη από το να πεταχτεί νομίζω το προτιμώ..γτ ξέρετε κ την ευαισθησία μου με τους αφαλους που φοβόμουν πότε θα πέσει του παιδιού κτλ

Λοιποοοον γύρισα κ εγώ από τη β επιπέδου αγαπούλες!! Έτοιμες για τα νέα???

Η εξέταση κράτησε μια ώρα περίπου κ μου πήρε 120€!

Ομολογώ ότι μας τα εξηγούσε οοολα αναλυτικά νεφρά,καρδούλα,εγκέφαλο ,τα οστά οοοολα (κ ας μη καταλαβαίναμε τι βλέπουμε ως επί το πλείστον στα όργανα λέγαμε ναι ναι γτ ήταν πιστικός χαχαχαχα!!)

Φυσικά είδαμε τα προσόντα του όλα καλά εκεί σταθερά :P

Ύψος μου είπε δε μπορεί να δει ακριβώς γτ είναι κουλουριασμένο κ ότι δεν έχει σημασία πλέον μόνο στην αυχενική είχε..πλέον λέει μετράνε τα κιλά!!!

Από κιλά λοιπόν ειμαστεεεε 530γρ παρακαλώ!! Να η κοιλουμπα γτ!! Άρα δε πήρα 6.5 κιλά αλλά 6 χαχαχα

Τράχηλος μια χαρά όπως ήταν κ στην αυχενική η μέτρηση :-)

το ιδιο κ ο πλακούντας(ο οποίος είναι οπίσθιος λέει σε πολυ καλή θέση) και η αιμάτωση του τραχήλου μου..

η καρδούλα του πάει με 160 χτύπους σούπερ..:oops:

εμμμμ τι άλλο? Δε ξέρω ότι δεν είπα ρωτήστε!!!!

 @EugenJen μου περιμένω κ από εσενααα!!!

Πω πω ένας παίδαρος!! Πολύ καλά τα κιλά του!!  Φτου σκόρδα! Τι καλά που είδατε κ φατσούλα... Ίδιος ο μπαμπάς ε;;; Τι κανουν αυτοι οι άτιμοι κ τους μοιάζουν ήθελα να ξερα.. Όπως κ να έχει, κουκλι θα είναι!!!

Κορίτσια διαβάζω για β επιπέδου κ ανυπομονώ! Εγώ έχω στις 16...έχω ακόμη! Σήμερα έκανα κ τις πρώτες αγορές! Πήρα 2 φορμακια,.κτ ζιπουνακια, 2 κορδελιτσες κ 2 σκουφάκια (απολύτως απαραίτητα όλα.. χαχαχα) τα βλέπω έτσι ροζ κ χαριτωμένα κ δεν το πιστεύω! Επίσης μου φαίνονται τόσο μικρά...λες κ δεν ξαναειχα τόσο μικρουλι!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Τι ωραία μωρεεεε... Το χάρηκες το αγοράκι σου!!! Φτου φτου, όλα καλά!!!

Πω πω ένας παίδαρος!! Πολύ καλά τα κιλά του!!  Φτου σκόρδα! Τι καλά που είδατε κ φατσούλα... Ίδιος ο μπαμπάς ε;;; Τι κανουν αυτοι οι άτιμοι κ τους μοιάζουν ήθελα να ξερα.. Όπως κ να έχει, κουκλι θα είναι!!!

Κορίτσια διαβάζω για β επιπέδου κ ανυπομονώ! Εγώ έχω στις 16...έχω ακόμη! Σήμερα έκανα κ τις πρώτες αγορές! Πήρα 2 φορμακια,.κτ ζιπουνακια, 2 κορδελιτσες κ 2 σκουφάκια (απολύτως απαραίτητα όλα.. χαχαχα) τα βλέπω έτσι ροζ κ χαριτωμένα κ δεν το πιστεύω! Επίσης μου φαίνονται τόσο μικρά...λες κ δεν ξαναειχα τόσο μικρουλι!!

Όλα είναι απαραίτητα! Κ τα φορμακια κ τα σκουφάκια κ πάνω απ' όλα οι κορδέλες!!:x καλοφορετα όλα!!!!

Άμα είναι ροζουλια είναι πιο χαριτωμένα,όλοι το ξέρουν αυτο:P

Με το καλό κ η β επιπέδου!!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Annou είπε:

AXXXXX PARA PARA POLU!!!Alla kratiemai me nuxia k me dontia i atimi!!!Den xerw poso allo tha antexw!!!:mrgreen:

 

Just now, Renez είπε:

Ναι αμέ!!

Τους τελευταίους 6 μήνες χαχαχαχα

 

Just now, elenioz είπε:

Τι ωραία που είδατε τα αντρακια σας αγάπες :x Ότι πιο όμορφο! Αντε να έρθει η σειρά για όλες μας!!! 

@Jasmine@ Έχει ανοίξει σε υπερβολικό βαθμό! Προσπαθώ να μην παρασύρομαι αλλά δυσκολεύομαι αφάνταστα. Σήμερα χτύπησα μια κρέπα με μερέντα & μπισκότο και στάνιαρα. 

 

Just now, Mariamaraki είπε:

Αχ άστα...την τελευταία βδομάδα πολύ ...πεινάω συνέχεια και δεν μπορώ να φάω! Θέλω σουβλάκια χαχαχαχ

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν έκλεισε κ ποτέ...

 

 

Just now, Christinα είπε:

Ηηηη φιλη??? Σήμερα συνειδητοποίησα ότι ΠΕΙ ΝΑ ΩΩΩΩΩ!!!! ΕΦΑΓΑ 1 τοστ το πρωί κ μετά μισό μήλο κ 12.00 με έχει κόψει η πείνα κι έφαγα μεσημεριανό!!! Μετά κεφιρ όλο το μπουκάλι κ μπανάνα μέχρι τις 9.30 που τσακισα 2 πίτες!!!! Καλή μας όρεξη!

Εγώ σήμερα το συνειδητοποίησα ότι πειναωωωωω κ ότι τρώω παραπάνω! Ευτυχώς δέν είμαι μόνη όπως βλέπω.... χαχαχαχχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

 

 

 

 

Εγώ σήμερα το συνειδητοποίησα ότι πειναωωωωω κ ότι τρώω παραπάνω! Ευτυχώς δέν είμαι μόνη όπως βλέπω.... χαχαχαχχαχ

Φάε κορίτσι μου όσα λαχταρας κ μπορείς, δημιουργείς δύο γυναικάρες!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσακια! , @Anastasia05 και @Renez πολυ τελεια τα νεα σας! Ειδατε και τα προσοντα και ησυχασατε χαχαχαχα 

Με το καλο σε ολες! 

Οπου και να μοιαζουν, θα ναι γλυκες!

Ελπιζω να τη χαρηκατε την εξεταση και να στε γεματες εικονες των νινιων!

Ασχετο, καμια δν πηρε dvd? Εμενα και στο 1ο μου ειχαν δωσει, μα και τωρα στο 2ο, στην αυχενικη. 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Γεια σας κοριτσακια! , @Anastasia05 και @Renez πολυ τελεια τα νεα σας! Ειδατε και τα προσοντα και ησυχασατε χαχαχαχα 

Με το καλο σε ολες! 

Οπου και να μοιαζουν, θα ναι γλυκες!

Ελπιζω να τη χαρηκατε την εξεταση και να στε γεματες εικονες των νινιων!

Ασχετο, καμια δν πηρε dvd? Εμενα και στο 1ο μου ειχαν δωσει, μα και τωρα στο 2ο, στην αυχενικη. 

Όχι εγώ δεν πήρα..μόνο 3d φωτό..

Αλλά επειδή το ήξερα πως δεν δίνει ήταν έτοιμος ο άντρας μου κ βιντεοσκόπησε ο ίδιος οοολη την εξέταση οπότε είμαι φουλ καλυμμένη (ίσα ίσα που ακούγονται κ τα σχόλια μας κ γελάω :P ωωωω πόδι είναι αυτό? Αυτό χέρι? Ααα πόδι κ αυτό οκ.. χαχχαχα)

Εντομεταξυ εγώ ξυπνάω το πρωί με σχετικά μικρη κοιλίτσα κ μέχρι το μεσημέρι έχει γίνει τούρλα!! Λες κ με φουσκώνουν είναι!!

Κ εσείς το παθαίνετε?

Ή ενώ είναι στα ξεφουσκωτα της (σχετικά πάντα!) Αν πιω φυσικό χυμό ή φάω φρούτο μετά από λίγο γίνεται τούμπανο!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Γεια σας κοριτσακια! , @Anastasia05 και @Renez πολυ τελεια τα νεα σας! Ειδατε και τα προσοντα και ησυχασατε χαχαχαχα 

Με το καλο σε ολες! 

Οπου και να μοιαζουν, θα ναι γλυκες!

Ελπιζω να τη χαρηκατε την εξεταση και να στε γεματες εικονες των νινιων!

Ασχετο, καμια δν πηρε dvd? Εμενα και στο 1ο μου ειχαν δωσει, μα και τωρα στο 2ο, στην αυχενικη. 

Με το καλό σε όλες σας!!:x θα έχω να χαζεύω τις φωτο μέχρι το τέλος του μήνα που έχω πάλι ραντεβού!

Δεν πήρα dvd κ δεν με ενδιέφερε να πάρω να σου πω την αλήθεια, κι έτσι δεν το είχα συζητήσει καν μαζί του! 

 

 

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι εγώ δεν πήρα..μόνο 3d φωτό..

Αλλά επειδή το ήξερα πως δεν δίνει ήταν έτοιμος ο άντρας μου κ βιντεοσκόπησε ο ίδιος οοολη την εξέταση οπότε είμαι φουλ καλυμμένη (ίσα ίσα που ακούγονται κ τα σχόλια μας κ γελάω :P ωωωω πόδι είναι αυτό? Αυτό χέρι? Ααα πόδι κ αυτό οκ.. χαχχαχα)

Εντομεταξυ εγώ ξυπνάω το πρωί με σχετικά μικρη κοιλίτσα κ μέχρι το μεσημέρι έχει γίνει τούρλα!! Λες κ με φουσκώνουν είναι!!

Κ εσείς το παθαίνετε?

Ή ενώ είναι στα ξεφουσκωτα της (σχετικά πάντα!) Αν πιω φυσικό χυμό ή φάω φρούτο μετά από λίγο γίνεται τούμπανο!!

Ε τοτε ακομα καλυτερα! Μια χαρα κοριτσαρα! Με το καλο! 

Εξαρταται το ποση ωρα στεκεσαι ορθια μεσα στην ημερα, αν πινεις νερο, τι τρως. Τα0παντα παιζουν ρολο. Εγω το παθαινω αν φαω κατι κ τουμπανιασω λογω φουσκωματος, μετεωρισμος.ειναι φυσιολογικοτατο παντως, μη σ ανησυχει. Και τα ποδια μας πρηζονται.ολα αλλαζουν

Γενικα ομως κανεις δν πιστευει παλι οτι ειμαι εγκυος. Δν φαινεται η κοιλια. Χαχαχα 

 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι εγώ δεν πήρα..μόνο 3d φωτό..

Αλλά επειδή το ήξερα πως δεν δίνει ήταν έτοιμος ο άντρας μου κ βιντεοσκόπησε ο ίδιος οοολη την εξέταση οπότε είμαι φουλ καλυμμένη (ίσα ίσα που ακούγονται κ τα σχόλια μας κ γελάω :P ωωωω πόδι είναι αυτό? Αυτό χέρι? Ααα πόδι κ αυτό οκ.. χαχχαχα)

Εντομεταξυ εγώ ξυπνάω το πρωί με σχετικά μικρη κοιλίτσα κ μέχρι το μεσημέρι έχει γίνει τούρλα!! Λες κ με φουσκώνουν είναι!!

Κ εσείς το παθαίνετε?

Ή ενώ είναι στα ξεφουσκωτα της (σχετικά πάντα!) Αν πιω φυσικό χυμό ή φάω φρούτο μετά από λίγο γίνεται τούμπανο!!

Μήπως φταίει το φρούτο??? Αν φας ένα καλιτσουνι, τι γίνεται??:lol:

Κι εμένα μεγαλώνει μέσα στη μερα!!

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...