Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Ααααα φίλες μου πράγματι πολύ καλές τιμές κ όμορφα σχέδια !!!

Εντομεταξυ τηλεπάθεια με τη μάνα μου τώρα που αυτές τις μέρες το έχω πάρει θερμά με τα του μωρού μου στέλνει το πρωί στο viber φωτό διαφορά φορμακια κ μπιμπερο που πήρε στον εγγονό χαχαχα άλλη χαζογιαγια κ εκείνη!!

Που να βλέπατε πως έκανε όταν είδε τη φωτό 3d δεν είχε εκείνη στην εποχή της κ σοκαρίστηκε!! :D

Από prenatal πήρε εκείνη κ λέει έβγαλε κ εκεί κάρτα 30€ και τα έχεις όλα -30% τύπου ορκεστρα μάλλον..δεν ξέρω περαιτέρω γτ δν το έχω κοιτάξει αυτό εγώ...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Ααααα φίλες μου πράγματι πολύ καλές τιμές κ όμορφα σχέδια !!!

Εντομεταξυ τηλεπάθεια με τη μάνα μου τώρα που αυτές τις μέρες το έχω πάρει θερμά με τα του μωρού μου στέλνει το πρωί στο viber φωτό διαφορά φορμακια κ μπιμπερο που πήρε στον εγγονό χαχαχα άλλη χαζογιαγια κ εκείνη!!

Που να βλέπατε πως έκανε όταν είδε τη φωτό 3d δεν είχε εκείνη στην εποχή της κ σοκαρίστηκε!! :D

Από prenatal πήρε εκείνη κ λέει έβγαλε κ εκεί κάρτα 30€ και τα έχεις όλα -30% τύπου ορκεστρα μάλλον..δεν ξέρω περαιτέρω γτ δν το έχω κοιτάξει αυτό εγώ...

Εγώ τα περισσότερα ρούχα από εκεί τα είχα πάρει! Ειδικά στην αρχή! Είναι πολύ ωραία, καλή ποιότητα, με ωραία σχέδια κ όταν κάνει έτσι προσφορές πολύ καλές τιμές!

Μπράβο στη γιαγιά ,ξέρουν να διαλέγουν οι γιαγιαδες! Επίσης η κάρτα αξίζει!

Καλοφορετα όλαα απο το αντρακι! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααα φίλες μου πράγματι πολύ καλές τιμές κ όμορφα σχέδια !!!

Εντομεταξυ τηλεπάθεια με τη μάνα μου τώρα που αυτές τις μέρες το έχω πάρει θερμά με τα του μωρού μου στέλνει το πρωί στο viber φωτό διαφορά φορμακια κ μπιμπερο που πήρε στον εγγονό χαχαχα άλλη χαζογιαγια κ εκείνη!!

Που να βλέπατε πως έκανε όταν είδε τη φωτό 3d δεν είχε εκείνη στην εποχή της κ σοκαρίστηκε!! :D

Από prenatal πήρε εκείνη κ λέει έβγαλε κ εκεί κάρτα 30€ και τα έχεις όλα -30% τύπου ορκεστρα μάλλον..δεν ξέρω περαιτέρω γτ δν το έχω κοιτάξει αυτό εγώ...

Αχ μωρέ τι γλυκα όλα αυτά! Θα δεις πως θα χαζεψουν όλοι με τν παιδαρο! Θα το κοιτούν κ θα λιώνουν! Κι όταν πει γιαγιά παππού...άστα χαμός! Εγώ συγκινούμαι με το βλέμμα του πατέρα μ όταν τν κοιτάζει  κ μετά κοιτάει κοιλουμπα κ λέει τσουπα μ εσύ τι κάνεις?

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ τα περισσότερα ρούχα από εκεί τα είχα πάρει! Ειδικά στην αρχή! Είναι πολύ ωραία, καλή ποιότητα, με ωραία σχέδια κ όταν κάνει έτσι προσφορές πολύ καλές τιμές!

Μπράβο στη γιαγιά ,ξέρουν να διαλέγουν οι γιαγιαδες! Επίσης η κάρτα αξίζει!

Καλοφορετα όλαα απο το αντρακι! 

Κ στα δικα σου κορίτσι μου!!

Οκ..θα την εμπιστευτώ λοιπόν την μανούλα για να έχεις κ εσύ εμπειρία μια χαρα;)

Just now, Christinα είπε:

Αχ μωρέ τι γλυκα όλα αυτά! Θα δεις πως θα χαζεψουν όλοι με τν παιδαρο! Θα το κοιτούν κ θα λιώνουν! Κι όταν πει γιαγιά παππού...άστα χαμός! Εγώ συγκινούμαι με το βλέμμα του πατέρα μ όταν τν κοιτάζει  κ μετά κοιτάει κοιλουμπα κ λέει τσουπα μ εσύ τι κάνεις?

Α μωρεεεε...εμ δε λένε του παιδιού μου το παιδι..:x

Ρε κορίτσια θα σας πω τι ζω τελευταία (σωματικά) μιας κ λέμε τα πάντα περί εγκυμοσυνης μπας κ βοηθηθεί κ άλλη κοπέλα αν της τύχει..

Λοιπόν σας είχα πει όταν είμαι ώρα όρθια νιώθω σαν βάρος στο κουτί κ αυτό όχι πάντα είναι η αλήθεια(δε με είχε ανησυχήσει καθώς το ένιωθα κ με τη περίοδο κ περνούσε κ ξέρω πως είναι ,βάση 2 γιατρών,από την αυξημένη αιμάτωση της περιοχής) ωραία ως εδώ..αλλά τώρα αυτόν τον μήνα κ για την ακρίβεια από την τελευταία επαφή με τον άντρα μου νιώθω το ίδιο βαρος-ελαφρυ πόνο στα μεγάλα χείλη περίπου εκεί χαμηλά κ όταν κάνω πιπι..

Έλεγα θα είναι από την επαφή θα περάσει κτλ αλλά κρατάει ένα μήνα..κατά τα άλλα οπτικά είναι το ίδιο το κουτί μια χαρά ροζουλι κ ούτε έχει μυρωδιά ούτε τπτ άλλο περίεργο. Κ πριν 2 εβδομαδες που το είχα κ έκανα πάλι την εξέταση ούρων είναι μια χαρά.

Η χαζη δε σκέφτηκα να το πω στον εμβρυολογο μιας κ ήμουν εκεί τις προάλλες..πήρα τον γιατρό μου σήμερα κ μου είπε πως το πιο πιθανό είναι να είναι κ αυτό από την πίεση κ την αιμάτωση που ασκείται στη περιοχή σε συνδυασμό με την 6ωρη ορθοστασία μου(αχ αυτή η ορθοστασία!) Κ μου είπε να πάρω ένα σαπούνι για την ευαίσθητη περιοχή να κάνω πλύσεις κ να δούμε σε μια εβδομάδα..

Αυταααα..κουτολογία..!!

 

Α! Κ σήμερα μετά το μπάνιο μου έκανα κ κολπική πλύση με χαμομήλι..δε ξέρω γτ αλλά μου ήρθε μιας κ όταν είχα οποιοδήποτε τσούξιμο,κνησμό κτλ το έκανα με χαμομήλι μια δυο φορές κ γινόταν περδικι οπότε μάλλον ελπίζω να περάσει κ αυτό έτσι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ στα δικα σου κορίτσι μου!!

Οκ..θα την εμπιστευτώ λοιπόν την μανούλα για να έχεις κ εσύ εμπειρία μια χαρα;)

Α μωρεεεε...εμ δε λένε του παιδιού μου το παιδι..:x

Ρε κορίτσια θα σας πω τι ζω τελευταία (σωματικά) μιας κ λέμε τα πάντα περί εγκυμοσυνης μπας κ βοηθηθεί κ άλλη κοπέλα αν της τύχει..

Λοιπόν σας είχα πει όταν είμαι ώρα όρθια νιώθω σαν βάρος στο κουτί κ αυτό όχι πάντα είναι η αλήθεια(δε με είχε ανησυχήσει καθώς το ένιωθα κ με τη περίοδο κ περνούσε κ ξέρω πως είναι ,βάση 2 γιατρών,από την αυξημένη αιμάτωση της περιοχής) ωραία ως εδώ..αλλά τώρα αυτόν τον μήνα κ για την ακρίβεια από την τελευταία επαφή με τον άντρα μου νιώθω το ίδιο βαρος-ελαφρυ πόνο στα μεγάλα χείλη περίπου εκεί χαμηλά κ όταν κάνω πιπι..

Έλεγα θα είναι από την επαφή θα περάσει κτλ αλλά κρατάει ένα μήνα..κατά τα άλλα οπτικά είναι το ίδιο το κουτί μια χαρά ροζουλι κ ούτε έχει μυρωδιά ούτε τπτ άλλο περίεργο. Κ πριν 2 εβδομαδες που το είχα κ έκανα πάλι την εξέταση ούρων είναι μια χαρά.

Η χαζη δε σκέφτηκα να το πω στον εμβρυολογο μιας κ ήμουν εκεί τις προάλλες..πήρα τον γιατρό μου σήμερα κ μου είπε πως το πιο πιθανό είναι να είναι κ αυτό από την πίεση κ την αιμάτωση που ασκείται στη περιοχή σε συνδυασμό με την 6ωρη ορθοστασία μου(αχ αυτή η ορθοστασία!) Κ μου είπε να πάρω ένα σαπούνι για την ευαίσθητη περιοχή να κάνω πλύσεις κ να δούμε σε μια εβδομάδα..

Αυταααα..κουτολογία..!!

 

Αχ αυτό το κουτί!!! 

Δν νομίζω να είναι μολυνσουλα τύπου! (Θα είχε τσούξιμο,οσμή, χρώμα κατι)Από την αιμάτωση κ τον συνδυασμό όλων θα είναι! Δν μου έχει τύχει για τόσο καιρό αλλά μετα από επαφή ή ορθοστασία,περπάτημα νιώθω βάρος κι εγώ. Επίσης αν έχω ώρα να πάω για πιπι! Νιώθεις να κλωτσαει εκεί χαμηλα κ το αντρακι? Η μπέμπα μ όλο εκεί κλωτσάει η ζουζούνα κ στην κύστη!!!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

Αχ αυτό το κουτί!!! 

Δν νομίζω να είναι μολυνσουλα τύπου! (Θα είχε τσούξιμο,οσμή, χρώμα κατι)Από την αιμάτωση κ τον συνδυασμό όλων θα είναι! Δν μου έχει τύχει για τόσο καιρό αλλά μετα από επαφή ή ορθοστασία,περπάτημα νιώθω βάρος κι εγώ. Επίσης αν έχω ώρα να πάω για πιπι! Νιώθεις να κλωτσαει εκεί χαμηλα κ το αντρακι? Η μπέμπα μ όλο εκεί κλωτσάει η ζουζούνα κ στην κύστη!!!

Χαχχαα η άτιμη!!

Ναι μωρέ για αυτό δεν αγχώνομαι παραπάνω γτ δεν έχω κάτι άλλο ώστε να με παραπέμψει σε κάτι πιο ανησυχιτικο..

Θα κάνω υπομονή κ ελπίζω να περάσει κ να μη το έχω σε όλη την εγκυμοσύνη γτ είναι ενοχλητικό όταν πάω για το νούμερο 2 στη τουαλέτα που μένω πιο πολύ ώρα καθιστή κ με ενοχλεί..

Κ ο μικρός σου ήταν έτσι κινητικός ή η μπέμπα βγήκε πιο αλανιάρα??:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχχαα η άτιμη!!

Ναι μωρέ για αυτό δεν αγχώνομαι παραπάνω γτ δεν έχω κάτι άλλο ώστε να με παραπέμψει σε κάτι πιο ανησυχιτικο..

Θα κάνω υπομονή κ ελπίζω να περάσει κ να μη το έχω σε όλη την εγκυμοσύνη γτ είναι ενοχλητικό όταν πάω για το νούμερο 2 στη τουαλέτα που μένω πιο πολύ ώρα καθιστή κ με ενοχλεί..

Κ ο μικρός σου ήταν έτσι κινητικός ή η μπέμπα βγήκε πιο αλανιάρα??:)

Νομίζω η μπέμπα είναι Αλανιάρα! Ο μικρός ήταν καλός στη κοιλίτσα,μετά δν είχε στασιο. Λέω ας αλλάξει θέση 1ον για να τη δούμε καλά στη Β , θέλω φωτο να δω φατσακι γτ Στ ν μικρό ήταν ιιιιδιο ο μπαμπά τ κ έχω περιέργεια  κ θέλω να του μοιάζει βασικά!!!!

κ 2ον αν μείνει έτσι κ κλωτσαει εκεί κάτω και θα κατουρήσω πάνω μ κάποια στιγμή Στ ν 8ο-9ο:o κ θα τρέχω να γεννήσω νωρίς νωρίς:cry:! Όλο με ψαχουλευει εκεί κατω!:tongue:


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Πήγαν όλα τέλεια, η μπέμπα μας είναι 445 γραμμάρια, ο γιατρός είχε πάθει πλάκα με το πόσο κινητικό ήταν το μωρό, μας έβγαζε την γλώσσα , η ανάπτυξη της είναι πάρα πολύ καλή , και ο γιατρός μου είπε ότι έχω μια πολύ όμορφη κόρη!:x

Γι'αυτό κ εμείς βγήκαμε για φαγητό κ τώρα είμαι έτοιμη να κάνω Μπαμπ!!!

  • Μου αρέσει 10

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Νομίζω η μπέμπα είναι Αλανιάρα! Ο μικρός ήταν καλός στη κοιλίτσα,μετά δν είχε στασιο. Λέω ας αλλάξει θέση 1ον για να τη δούμε καλά στη Β , θέλω φωτο να δω φατσακι γτ Στ ν μικρό ήταν ιιιιδιο ο μπαμπά τ κ έχω περιέργεια  κ θέλω να του μοιάζει βασικά!!!!

κ 2ον αν μείνει έτσι κ κλωτσαει εκεί κάτω και θα κατουρήσω πάνω μ κάποια στιγμή Στ ν 8ο-9ο:o κ θα τρέχω να γεννήσω νωρίς νωρίς:cry:! Όλο με ψαχουλευει εκεί κατω!:tongue:

Χαχαχα ήταν ίδιος ο μπαμπάς του από τη β επιπέδου ε..? Κ μετά όντως συνέχισε να του μοιάζει?

Κ αφούντου μοιάζει ο υιός γιατί βρε θες κ η κόρη? Κανένα από τη μαμά δλδ??

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Πήγαν όλα τέλεια, η μπέμπα μας είναι 445 γραμμάρια, ο γιατρός είχε πάθει πλάκα με το πόσο κινητικό ήταν το μωρό, μας έβγαζε την γλώσσα , η ανάπτυξη της είναι πάρα πολύ καλή , και ο γιατρός μου είπε ότι έχω μια πολύ όμορφη κόρη!:x

Γι'αυτό κ εμείς βγήκαμε για φαγητό κ τώρα είμαι έτοιμη να κάνω Μπαμπ!!!

Χαχχαα άξιζε να το γιορτάσετε φίλη!!!! 

Μπράβο κ σε εσάς κορίτσι μου φτου φτου όλες τέτοια να ακούμε πάντα!! Έβαζε κ το γλωσσάρι μωρέ??? Θα τρελαθώ!!

Βγάλατε καμία καλή φωτό??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα ήταν ίδιος ο μπαμπάς του από τη β επιπέδου ε..? Κ μετά όντως συνέχισε να του μοιάζει?

Κ αφούντου μοιάζει ο υιός γιατί βρε θες κ η κόρη? Κανένα από τη μαμά δλδ??

Χαχχαα άξιζε να το γιορτάσετε φίλη!!!! 

Μπράβο κ σε εσάς κορίτσι μου φτου φτου όλες τέτοια να ακούμε πάντα!! Έβαζε κ το γλωσσάρι μωρέ??? Θα τρελαθώ!!

Βγάλατε καμία καλή φωτό??

Ναι κ φωτό και βίντεο 3d μου τα έστειλε όλα στο eMail, πάντως εμάς ακόμα δεν μας μοιάζει σε κάποιον , είχε κ τις χειλουμπες σουφρωμενες , γενικά όλο γκριμάτσες μας έκανε, :D 

Τέτοια χαρά κ στις υπόλοιπες!! Μόνο καλά νέα να έχουμε κορίτσια μου!

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Πήγαν όλα τέλεια, η μπέμπα μας είναι 445 γραμμάρια, ο γιατρός είχε πάθει πλάκα με το πόσο κινητικό ήταν το μωρό, μας έβγαζε την γλώσσα , η ανάπτυξη της είναι πάρα πολύ καλή , και ο γιατρός μου είπε ότι έχω μια πολύ όμορφη κόρη!:x

Γι'αυτό κ εμείς βγήκαμε για φαγητό κ τώρα είμαι έτοιμη να κάνω Μπαμπ!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!! Κοριτσαρος με τα όλα της!!!

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα ήταν ίδιος ο μπαμπάς του από τη β επιπέδου ε..? Κ μετά όντως συνέχισε να του μοιάζει?

Κ αφούντου μοιάζει ο υιός γιατί βρε θες κ η κόρη? Κανένα από τη μαμά δλδ??

Χαχχαα άξιζε να το γιορτάσετε φίλη!!!! 

Μπράβο κ σε εσάς κορίτσι μου φτου φτου όλες τέτοια να ακούμε πάντα!! Έβαζε κ το γλωσσάρι μωρέ??? Θα τρελαθώ!!

Βγάλατε καμία καλή φωτό??

Εξακολουθεί να του μοιάζει στο σωματοτυπο,κρανίο, μαλλί αλλά το φατσακι τ νομίζω πως όσο μεγαλώνει φέρνει σε μένα! Εκ πρώτης όψεως λες κλώνος του μπαμπά,έχει το όλο στυλ αλλά ματάκια μυτούλα κ γλύκα της μαμάς!:tongue: το γαλανό μάτι κ τν ψηλολιγνο σκελετό θέλω να πάρει απ τν μπαμπά γτ θέλω να τν βλέπω να χαζεύει όταν τη κοιτάζει ο γλυκός μου, θα πάθει πλάκα !!!:twisted:

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Πήγαν όλα τέλεια, η μπέμπα μας είναι 445 γραμμάρια, ο γιατρός είχε πάθει πλάκα με το πόσο κινητικό ήταν το μωρό, μας έβγαζε την γλώσσα , η ανάπτυξη της είναι πάρα πολύ καλή , και ο γιατρός μου είπε ότι έχω μια πολύ όμορφη κόρη!:x

Γι'αυτό κ εμείς βγήκαμε για φαγητό κ τώρα είμαι έτοιμη να κάνω Μπαμπ!!!

Να χαίρεσαι και συ την πολυ ομορφη κορούλα σου!!! :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Ναι κ φωτό και βίντεο 3d μου τα έστειλε όλα στο eMail, πάντως εμάς ακόμα δεν μας μοιάζει σε κάποιον , είχε κ τις χειλουμπες σουφρωμενες , γενικά όλο γκριμάτσες μας έκανε, :D 

Τέτοια χαρά κ στις υπόλοιπες!! Μόνο καλά νέα να έχουμε κορίτσια μου!

Εγώ είπα ότι είναι ίδιος ο πατέρας του γτ έχω την αδιαψευστη ομοιότητα στη μύτη(πάλι καλά που είναι αγόρι χαχαχαχα) 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εγώ είπα ότι είναι ίδιος ο πατέρας του γτ έχω την αδιαψευστη ομοιότητα στη μύτη(πάλι καλά που είναι αγόρι χαχαχαχα) 

Χαχαχα άλλη μια απόδειξη ότι είναι προσοντουχος !! Χιχιχι εμένα ευτυχώς δείχνει μυτούλα μικρή κ πεταχτή όχι σαν την δική μου που στο προφίλ είναι ααστα να πάνε!!ο μπαμπάς μου λέει ότι μοιάζει σε έμενα , αλλά εγώ να σου πω την αλήθεια δεν το κατάλαβαινω!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια από ο,τι καταλαβαίνω ,πρέπει στο σύνολό να πάρουμε αρκετά από όλα για να είμαστε άνετες και ο,τι χρειαστεί συμπληρώνουμε!Αυτό όσο αναφορά τα ρουχακια!

@EugenJen Συγχαρητήρια για την κορούλα σου την όμορφη!!!!!Με έκανες να λαχταράω ακόμα περισσότερο να έρθει και η σειρά μου που θα τη δω!!!!Όλα μελι-γαλα να σου έρχονται από εδώ και στο εξής και να την απολαμβάνεις κάθε μέρα και περισσότερο την κορούλα σου!!!!!:wub: Άντε ο παππούς της να τη δει να την καμαρώσει!!

@Renez εμένα πάλι όλως των εμβρύων οι μυτουλες πάνω κάτω το ίδιο μου φαίνονται στα 3d που χαζεύω στο ίντερνετ και κυρίως πλακουτσές!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...